Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Chystané změny pro 2018/2019"

13

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Ve slavnosti strašně chybí stále možnost ukončení výzvy při dosazení 100%, už mi zase stojí produkce 1,5h, tím pádem celá tato akce je táhlá jako sopel, čili další báječný retardér, jak hru zpomalit. 


    Promiň, že Ti lezu do příspěvku. Nějak se mi to nepovedlo :-)
    Chtěla jsem jen říct, že nám to třeba zase docela vyhovuje. Alespoň z toho nejsou dostihy. V mezičase se každý věnuje své vlastní farmě a nebo prostě odpočívá :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    Prosím,kde najdu kalendář událostí na prosinec.Díky
    Ahoj
    Ještě nikde, ještě není
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Ve slavnosti strašně chybí stále možnost ukončení výzvy při dosazení 100%, už mi zase stojí produkce 1,5h, tím pádem celá tato akce je táhlá jako sopel, čili další báječný retardér, jak hru zpomalit. 


    Promiň, že Ti lezu do příspěvku. Nějak se mi to nepovedlo :-)
    Chtěla jsem jen říct, že nám to třeba zase docela vyhovuje. Alespoň z toho nejsou dostihy. V mezičase se každý věnuje své vlastní farmě a nebo prostě odpočívá :-)
    Pomiň, závody by to pro některé spolky nebyly a těžko můžu něco užitečného na formě udělat, když produkce stojí a čeká se na další výzvu minimálně dalších 20 min. Jedeme několik krátkých výzev za sebou a nevyužitý čas začíná bobtnat.A pak ti tam stojí pšenice, místo aby rostla nová a pic kozu do vazu, jen sklidíš, už je tam. Kdo má zlaťáků nadbytek, může urychlovat do nekonečna. Kdo je má , může soutěžit o stošest a nějaký prostoje mu pochopitelně nevadí, stačí, když si nechá jeden plac od každé produkce volný(zlaťáky, fialky). Zpomalení hry je pak zase jen o tom, jak tahat zlaťáky. Pardon, nemám. A když nemáme, tak bychom rádi zabodovali v rámci dostupné produkce, čili  časově poctivě získané produkce. A to je to, o co tady jde,.protože hra není rovná pro všechny, zlaticofialkáři si pojedou stéjně svoje, ostatní jsou však navíc časově handicapováni a to prosím celých 7dní =>totální maglajz na farmě+další akce+trh.
    PS: při dlouhých výzvách je navíc takové množstí k dodání nereálné =>totální maglajz na farmě+další akce+trh(pardon, pokus byl ale platí totéž jako u krátkých výzev)Ty to Alčo vidíš z vrchu(silný spolek a více možností), já na to koukám ze zdola a myslím, že je tu poměrně velkej dav :-)))) Jiný úhel pohledu, pokud by se někdo nesnížil, zapoměl na zlato a fialky a zkusil to vidět i z našeho pohledu.:-)Což se nikdy nestane a debata tak bezpředmětná.

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 29.11.2018
    Já jsem podle definice JZDmana ohledně zlaťáků "někde dole", když se přihlásím, nejdřív mrknu co máme ve spolkovém úkolu, k tomu plním někdy týdenní úkol s dekorací na konci a klasicky obhospodařuji své farmy. Vše ostatní neprožívám, jedině ještě tak o spolkovkách, jinak mě ani nehne (bože, řešit vesnické soutěže, těžce prac. a já nevím co ještě). Pořád to hraji na "voraz", když mě to neba, vůbec se nepřipojím... Asi patřím k "raritám" ve spolku, ale jsem zcela spokojen.  :smiley:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Tak předně jsme spolek 7 lidiček, z nichž se hře nejvíc věnuji já :-). Takže o jakém silném spolku mluvíš ? Ano já mám celkem slušně silné farmy, ale jsem jediná. Ostatní tak daleko nejsou. Při budování farmy jsem zlaťáky používala, to je fakt, protože nemám trpělivost čekat až vykvete pařez , ale věř mi nebo ne, ve hře je používám jen velmi výjmečně. Fialky pokud mám, tak samozřejmě použiju. K čemu by jinak byly ? Vůbec jsem to nemyslela zle. Jen jsem řekla svůj názor jako Ty. Jinak je celkem logické, že slabší farma nezvládne to samé, co farma silnější. Já například mám velmi málo chovů a měla bych naříkat,že je nespravedlivé, že v soutěži neporazím farmy, které těch kraviček a čuňátek mají spoustu ? Soutěžím podle svých možností a kam dosáhnu, tam dosáhnu. Soutěže jsou navíc také závislé i na tom, jak soutěží ostatní,takže někdy se zadaří, jindy zase ne. Když si spoluhráči ze spolku Pod slamákem sednou na ruce a budou při tom třeba zívat, tak i náš společek bude jednou první ve spolkovce ve zlaté lize  :-))). A to samé platí ve vesnické lize. Spouštíme takové výzvy, které jsme sílou i časem schopni splnit tak akorát v daném čase. Pak jsou ty prostoje minimální a můžeme jich zvládnout i víc, pokud se nám chce :-). A proto s tím nemáme problém. Určitě i vy najdete nějaké ty, pro vás ,optimální.
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    Prosím,kde najdu kalendář událostí na prosinec.Díky
    Ahoj
    Ještě nikde, ještě není
    Díky
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Při budování farmy jsem zlaťáky používala, to je fakt, protože nemám trpělivost čekat až vykvete pařez , ale věř mi nebo ne, ve hře je používám jen velmi výjmečně.
    Jak se nahraje 20M bodů reputace bez zlaťáků?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 29.11.2018
    Při budování farmy jsem zlaťáky používala, to je fakt, protože nemám trpělivost čekat až vykvete pařez , ale věř mi nebo ne, ve hře je používám jen velmi výjmečně.
    Jak se nahraje 20M bodů reputace bez zlaťáků?
    Snadno, když mám draky. Až nebudou, bude to horší, ale myslím že ne nemožné. Budu tomu muset věnovat jen více času, pokud to budu chtít. Byla jsem Tě navštívit a musím říct, že naše farmy jsou hodně rozdílné. Nedivím se, že si to neumíš představit a máš za to, že vše je jen o zlaťácích.
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    k akci vesnická liga - jedeme dlouhé výzvy takže na pohodu , sklízíme co je  pak celou farmu a je to  , vůbec si s tím nelámeme hlavu jestli mám všechny odměny nebo ne. tady nejsme v nějaké továrně  na pasové vyrobě ;)
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    hlášená údržba by měla opravit malé chybky v adventním kalendáři
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3995678/#Comment_3995678
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    bedru (CZ1) napsal(a):
    k akci vesnická liga - jedeme dlouhé výzvy takže na pohodu , sklízíme co je  pak celou farmu a je to  , vůbec si s tím nelámeme hlavu jestli mám všechny odměny nebo ne. tady nejsme v nějaké továrně  na pasové vyrobě ;)
    A je to výhodné, i když nesplníte, My třeba v těch dlouhých výzvách vůbec nesplníme, protože to množství je příšerné, ale možná by to bodově vyšlo nastejno... Vyhovují nám spíše ty kratší, tam alespoň máme šanci splnit.
    plus pořád jsem nepochopila jestli mají všechny spolky jeden žebříček nebo jak je to?
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    Prosím,kde najdu kalendář událostí na prosinec.Díky
    Ahoj
    Ještě nikde, ještě není
    Díky
    už tam je, zatím na začátek prosince
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3995779/#Comment_3995779
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    lll123 (CZ1) napsal(a):
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    Prosím,kde najdu kalendář událostí na prosinec.Díky
    Ahoj
    Ještě nikde, ještě není
    Díky
    už tam je, zatím na začátek prosince
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3995779/#Comment_3995779
    Díky
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    plus pořád jsem nepochopila jestli mají všechny spolky jeden žebříček nebo jak je to?
    Nie, rebríčky(ligy) už fungujú podobne ako v spolkových súťažiach, len s inými počtami spolkov.
    Inak cena za prvé miesto je dosť nezaujímavá, dekoška s lepšími číslami, ďalej vzhľad na prasačín a bedne sú do 5. resp. do 10. miesta. Nie je sa za čím ani hnať, licencie za 380K je asi pre mnohých ťažko dosiahnuteľný cieľ, ale dlhé výzvy majú oproti krátkym výhodu a to sú podpory pre výzvy, to sú tie osobné odmeny, dajú sa v nich nahromadiť slušné bonusy pre celý spolok ako aj kopec zlatého/modrého/obyč. krmiva/hnojiva alebo aj to nové ružové hnojivo. Jediná výtka môže byť v dĺžke udalosti zato máme istotu že za ďalšie tri dni nevyskočia spojené ruky s odpočtom pre spolkovku. Ja dúfam že dajú UTP hocijakého charakteru, čím si predĺžime odpočinok od SS :)
  • slávek70 (CZ1)slávek70 (CZ1) Komentářů: 6
    No já jaksi nechápu princip té soutěže. Co je to za soutěž, když vybereme nějaký spolek do výzvy a ten spolek o tom vůbec neví?
  • Václavíček2 (CZ1)Václavíček2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Zatím se nic neděje ohledně letošních Vánoc. Nic - ticho po pěšině. Začne něco po obědě, nebo letos Vánoce nebudou? Podle kalendáře akcí, by dnes měl být spuštěn kalendář a vesnice..... ;)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    slávek70 (CZ1) napsal(a):
    No já jaksi nechápu princip té soutěže. Co je to za soutěž, když vybereme nějaký spolek do výzvy a ten spolek o tom vůbec neví?

    Ten spolek není vyzvaný - je to jen název výzvy. Hrajete vlastně jen sami se sebou - zda výzvu splníte, získáte bonusy atd...
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    Tak zlatý týden se jim nějak zapletl do octoberfestu.budou opravy :D
  • Vlník (SK1)Vlník (SK1) Komentářů: 39
    stanley485 (CZ1) napsal(a):
    Tak zlatý týden se jim nějak zapletl do octoberfestu.budou opravy :D
    Zlatý týden má taky poněkud zajímavý žebříček :D 

  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Proč je rybí silo tak krátké? Trvalo jen 2 dny, to asi chtějí, abysme neuhráli na poukaz na zlato, ne?
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Už to tu proběhlo -spletli se, omlouvají se, a pokusí se za to dát ještě jednou rybí dřinu tento měsíc. Ale spíš se jim to nepodaří. 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 06.12.2018
    Jo voni se spletli? A máme údržbu, SS za hohem, ryby vyházené, tak nedej bože, že by to teď reloudli.Je zajímavé, že si toho nevšimi hned po spuštění, asi byl firemní večírek.

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 06.12.2018
    Proč  mám pocit, že draka oslabili, ale nechali mu původní cenu?
    A ceny těch nových vzhledů považuji za výsměch. Ty jsou tak pro zlatkáře, vždyť za cenu dvou vzhledů se dá pořídit použitelná tématická budova! Ostatní vzhledy, co tam jsou, mají cenu třetinovou až pětinovou, tady se někdo snaží vytahat z nás před koncem roku co nejvíc peněz. Nic jiného v tom není.

    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahojte. hlási mi hráčka zo spolku, že jej zobrali dvoch drakov a nedali ani jedného naspäť. tak ako to teda je?
    lebo  pár z nás čo malo jedného, sme ho mali z plochy v sklade. ale ona nemá žiadneho. a už nehovoriac o tom že do nich vrazila zlatky. 
  • Monica1 (CZ1)Monica1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    Také se mi ztratil drak a ve skladu není.  >:) 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    ahojte. hlási mi hráčka zo spolku, že jej zobrali dvoch drakov a nedali ani jedného naspäť. tak ako to teda je?
    lebo  pár z nás čo malo jedného, sme ho mali z plochy v sklade. ale ona nemá žiadneho. a už nehovoriac o tom že do nich vrazila zlatky. 
    Monica1 (CZ1) napsal(a):
    Také se mi ztratil drak a ve skladu není.  >:) 
    Ahoj
    Už našli příčinu a pracují na opravě.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4001008/#Comment_4001008
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    No, pro jistotu zkuste vymazat historii prohlížení + cookies a znovu se přihlásit jestli se třeba neobjeví.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    U nás ve spolku měli 2 hráči 4 draky a jeden jednoho a teď nemají vůbec nic. To je zlodějna na entou ! O sobě už raději  pomlčím. Dál už raději psát nebudu neb mě nenapadá jediné slušné slovo. A pro ty, které jsem svými příspěvky o dracích v minulosti pobavila - ano, vidím rudě a doufám, že si za ty ukradené peníze koupí alespoň nějaký pěkný  dárek pod stromeček, aby jim stále připomínal, co jsou za svoloč.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    U nás ve spolku měli 2 hráči 4 draky a jeden jednoho a teď nemají vůbec nic. To je zlodějna na entou ! O sobě už raději  pomlčím. Dál už raději psát nebudu neb mě nenapadá jediné slušné slovo. A pro ty, které jsem svými příspěvky o dracích v minulosti pobavila - ano, vidím rudě a doufám, že si za ty ukradené peníze koupí alespoň nějaký pěkný  dárek pod stromeček, aby jim stále připomínal, co jsou za svoloč.
    Ahoj
    Je to zlé, ale nic s tím neuděláme (teď) Zkuste obvyklé mazání historie půrohlížeče a cookies a znovu se přihlásit. Pokud se drak neobjeví v inventáři ani pak, je to chyba a pracují na opravě.

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mě nevadí, že se snaží narovnat hru. Ať si svoje draky nacpou klidně třeba do holin, ale vrátit peníze by měli. Ty jim nepatří.
Sign In to comment.