Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Chystané změny pro 2018/2019"

24

Komentáře

  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Díky všem za dodané informace. :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    oznámení na polském foru.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3983793/#Comment_3983793

    Týká se vzhledu symbolů pro balíčky předplatného.
    tlačítko, pokud bude předplatné aktivní (žluté)
    tlačítko, pokud bude předplatné neaktivní (zelené)

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 12.11.2018
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    oznámení na polském foru.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3983793/#Comment_3983793

    Týká se vzhledu symbolů pro balíčky předplatného.
    tlačítko, pokud bude předplatné aktivní (žluté)
    tlačítko, pokud bude předplatné neaktivní (zelené)

    Nó, tak to vymyslel jedině d*bil, každého rozumného jedince napadne: zelená -> aktivní, červená -> neaktivní...
    PS: No jé, teď mi to došlo, změna barev u tlačítek by jistě "náhodou" vytvořila další chybičky, takže chaos bude jistější... :lol:

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 14.11.2018
    Ahoj lidi
    oznámení na polském foru:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/185645/informacja-system-ogloszen-w-grze

    překlad:
    Vždy se snažíme zlepšit nejen hru, ale i komunikaci s naší komunitou. Dnes vám chceme ukázat zlepšení, které nám umožní informovat naši komunitu a umožní nám sdílet důležité informace pro všechny z vás způsobem, jakým jsme to dosud nemohli udělat.
    Vždycky jsem chtěli komunikovat přímo s našimi hráči ve hře, a to se stalo realitou díky úsilí programátorů ze všech našich týmů her. Nástroj se může zdát jednoduchý, ale je to technické mistrovské dílo a jsme rádi, že ho máme v panelu nástrojů.
    Nahoře uvádíme příklad vzhledu zpráv ve hře. Tento typ zprávy se zobrazí po přihlášení do hry (nebo po odeslání, pokud jste již přihlášeni). Pokud jste již zprávu viděli a přečetli, můžete klepnout na zaškrtávací políčko "Nezobrazovat mě znovu", aby se tato zpráva již nezobrazovala.
    S touto novou funkcí jsme velmi spokojeni a doufáme, že budete informováni o důležitých informacích týkajících se hry, co byste měli vědět a všechno, co vás zajímá! Takové systémy jsou vzácné v prohlížečových hrách a jsme rádi, že můžeme vyniknout nad ostatními, abychom vám poskytli informace, které potřebujete! Sledujte nové zprávy po další plánované aktualizaci.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No - zatím nad ostatními vynikli v počtu chyb - uvidíme.

    Jinak - pexi dííky
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    :-))) Nevím jestli nejsou moc odvážní :-)). O některou komunikaci by jistě nestáli :-))) Ale myslím, že nám strhnou tipec a komunikace bude jednostranná :-)))  Každopádně ušetří práci moderátorům. Co chtějí oni se možná dozvíme a co chceme my, na tom  zas tak nesejde :-))))).
    Díky Pexi.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    zpráva moderátora na polském foru
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3985851/#Comment_3985851

    překlad:
    Dobrý den, zemědělci !!!!
    Dnes budeme mít opravu hotfix, pečlivě sledujte oznámení ve hře;)
    oprava se týká:
    - Odměny za pořadí ve vesnickém jarmarku budou přiděleny hráčům.
    Nezapomeňte, že hráči, kteří nedostanou ceny, budou muset v této záležitosti kontaktovat podporu hry. Jak jsme již napsali v oznámení o aktualizaci.
    - Dvojité body zkušenosti budou opraveny a nyní budou fungovat správně. Po upgradu však začne 100% kompenzace dvojnásobku XP.
    -Octoberfest změny budou provedeny tak, jak je popsáno v oznámení o aktualizaci.
    - Příručky se změní, jak je popsáno v oznámení o aktualizaci, a každá učebnice se zvýší o 50%.

    PS: Aktualizace je odložena až do příštího týdne;)
    S pozdravem,
    Yalenka
  • datel4 (CZ1)datel4 (CZ1) Komentářů: 1
    oktoberfest je pěkná kravina, jako nebavila mě v říjnu a to bude teď jako každý měsíc? už mě to pomalu přestává bavit, vše pořád dokola, žádné změny, dotazníky co posíláte stejně nečtete, už to ani nevyplňuji. Hra upadá :-1:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 17.11.2018
    Ahoj
    Zpráva polské moderátorky v sekci tabule s nákresy. Týká se akrobatických draků.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/185776/czy-to-ptak-czy-to-samolot-nie-to-akrobatyczny-latawiec

    Plánují je zavést koncem listopadu, začátkem prosince, datum ještě není jisté a bude upřesněné. \nové draky můžete čekat v prosinci nebo před novým rokem, v příštím vydání Celosvětového mistrovství po zavedených změnách.
    Budou k dostání u obchodníka k Celosvětovému mistrovství, za mince mistrovství.
    Akrobatický drak (nový) bude dávat bonus 25% k bodům reputace (vypočítáno z výsledků mise). Každý další drak + 1%. Maximální bonus z vylepšeného draka 100%.
    Pokud již vlastníte draka, bude přeměněn na nový typ draka. Jakékoliv další draky, které máte, budou použity ke zlepšení hlavního draka a zvýšení síly vašeho nového, vylepšeného draka.
    podrobněji viz oznámení
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Zpráva polské moderátorky v sekci tabule s nákresy. Týká se akrobatických draků.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/185776/czy-to-ptak-czy-to-samolot-nie-to-akrobatyczny-latawiec

    Plánují je zavést koncem listopadu, začátkem prosince, datum ještě není jisté a bude upřesněné. \nové draky můžete čekat v prosinci nebo před novým rokem, v příštím vydání Celosvětového mistrovství po zavedených změnách.
    Budou k dostání u obchodníka k Celosvětovému mistrovství, za mince mistrovství.
    Akrobatický drak (nový) bude dávat bonus 25% k bodům reputace (vypočítáno z výsledků mise). Každý další drak + 1%. Maximální bonus z vylepšeného draka 100%.
    Pokud již vlastníte draka, bude přeměněn na nový typ draka. Jakékoliv další draky, které máte, budou použity ke zlepšení hlavního draka a zvýšení síly vašeho nového, vylepšeného draka.
    podrobněji viz oznámení
    Tak tomu říkám zlodějna a excelentní . Každá výhoda ve hře je drahá, někdy velmi drahá, ale nakonec každý se může rozhodnout, zda koupí či nekoupí.  Ovšem po té co bylo zakoupeno, změnit vlastnosti dané výhody a to velmi dramaticky, je obyčejná krádež. Každý ví, že příděl mincí je velmi skromný a tak na větší nákup bylo třeba koupit zlaté a to za živé peníze, které touto změnou jsou sprostě ukradeny, protože nedávají hráčům možnost rozhodnout se, zda i za nových podmínek by takto utráceli. Zachování počtu draků, aby hráči nemohli namítat, že jim je někdo sebral, je pouhý alibismus. Dvojnásob mě teď mrzí, že nevím komu a jak napsat na kompetentní místa, protože bych to rozhodně udělala. Podpora s tím nic nezmůže. Možná mi někdo z vás poradí. Pěkně jsou zašití a jen se pochechtávají, jak se tu bezmocně třepeme, zcela v jejich nekonečné hamižnosti a hrabivosti. Opravdu mám tentokrát problém udržet žaludek na svém místě. Rozmýšlela jsem se zda budu reagovat, protože vím, že tady to stejně není k ničemu, ale muselo to ven :-). A teď mě můžete klidně zaBANOVAT třeba od ucha k uchu.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 19.11.2018
    Že to je krádež, o tom žádná, ale podle mě jsou z právního hlediska krytí - viz bod 1.3 smluvních podmínek, který dává GGS právo neomezeně a dle svého uvážení kdykoliv kterýkoliv herní prvek změnit nebo ze hry odebrat, a to bez vysvětlení. Tím, že jsme do hry registrovali jsme stvrdili, že se smluvními podmínkami souhlasíme (a pokud by se v průběhu času smluvní podmínky měnily, svůj souhlas se změnou potvrdíme tím, že se po oznámení změny emailem do hry přihlásíme).
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Vůbec o tom nepochybuji, že si své lumpárny smluvně dobře podchytili. Dokonce to i chápu. Kdyby se měli zabývat každou křivdou, tak v měřítku působnosti této hry by asi už viseli a s inovací hry by byl ámen. Tohle je důsledek práce lidí, co mají místo mozku z ledu kostku a pouští do hry prvky, jejichž účinek zjevně hrubě podcenili. Pokud jde o mě, mělo mě to napadnout a mohla jsem si své zklamání ušetřit. Nakonec z historie hry je více než jasné o co tady jde. Děkuji všem co mi popřáli sluchu, abych mohla upustit páru, protože nic jiného se dělat nedá. Jak vidím, některé jsem i pobavila. Tak alespoň něco.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    zpráva na polském foru:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3989070/#Comment_3989070

    Aktualizace se zpozdí, nemají žádný časový údaj kdy bude, omlouvají se.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    zpráva polské moderátorky:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3989591/#Comment_3989591

    Aktualizace (balíčky předplatného) bude v pátek ráno.
    Událost Škola shinkei suijaku bude spuštěná po aktualizaci.
  • Cháron (CZ1)Cháron (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj. Vůbec o tom nepochybuji, že si své lumpárny smluvně dobře podchytili. Dokonce to i chápu. Kdyby se měli zabývat každou křivdou, tak v měřítku působnosti této hry by asi už viseli a s inovací hry by byl ámen. Tohle je důsledek práce lidí, co mají místo mozku z ledu kostku a pouští do hry prvky, jejichž účinek zjevně hrubě podcenili. Pokud jde o mě, mělo mě to napadnout a mohla jsem si své zklamání ušetřit. Nakonec z historie hry je více než jasné o co tady jde. Děkuji všem co mi popřáli sluchu, abych mohla upustit páru, protože nic jiného se dělat nedá. Jak vidím, některé jsem i pobavila. Tak alespoň něco.

    Alčo plně chápu Tvé rozladění nad plánovanou úpravou vlastnosti dráčků,osobně vítám,že mega výhoda vlastníků velkého množství dráčků bude výrazně snížena,protože to byl omyl pustit něco takového do hry,na druhou stranu by hráčům,kteří zainvestovali své peníze, měla být bezesporu přisouzena odpovídající kompenzace v připsání zlatých na účet a to bez ohledu na právní kličkování.Možná,že k něčemu takovému dojde...občas překvapí i pozitivně.Každopádně to vrátí zase trochu férovosti do hraní.Přeji všem vlastníkům dráčků,aby se odpovídající kompenzace dočkali.Pokud tedy bude vše provedeno,jak je prezentováno.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Zlato určitě nedají, to by totiž v podstatě rozdávali reálné peníze, ale něco by jim dát teda mohli, jelikož tak z draků udělají v podstatě jen extrémně drahé dekorky.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 22.11.2018
    Cháron (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Vůbec o tom nepochybuji, že si své lumpárny smluvně dobře podchytili. Dokonce to i chápu. Kdyby se měli zabývat každou křivdou, tak v měřítku působnosti této hry by asi už viseli a s inovací hry by byl ámen. Tohle je důsledek práce lidí, co mají místo mozku z ledu kostku a pouští do hry prvky, jejichž účinek zjevně hrubě podcenili. Pokud jde o mě, mělo mě to napadnout a mohla jsem si své zklamání ušetřit. Nakonec z historie hry je více než jasné o co tady jde. Děkuji všem co mi popřáli sluchu, abych mohla upustit páru, protože nic jiného se dělat nedá. Jak vidím, některé jsem i pobavila. Tak alespoň něco.

    Alčo plně chápu Tvé rozladění nad plánovanou úpravou vlastnosti dráčků,osobně vítám,že mega výhoda vlastníků velkého množství dráčků bude výrazně snížena,protože to byl omyl pustit něco takového do hry,na druhou stranu by hráčům,kteří zainvestovali své peníze, měla být bezesporu přisouzena odpovídající kompenzace v připsání zlatých na účet a to bez ohledu na právní kličkování.Možná,že k něčemu takovému dojde...občas překvapí i pozitivně.Každopádně to vrátí zase trochu férovosti do hraní.Přeji všem vlastníkům dráčků,aby se odpovídající kompenzace dočkali.Pokud tedy bude vše provedeno,jak je prezentováno.
    Díky za tvá slova.  Za každou chybu se platí a to v životě i ve hře :-). Teď je holt řada na mě. Jenom bych podotkla, že tady vůbec nejde o férovost. Hráči s větším množstvím draků nijak neubližují hráčům ostatním, jen se jim ve spolkovce snadněji získávají BR s menší námahou. a za to si právě zaplatili . Stejného výsledku dosáhnou, když si zaplatí vysoké  bonusy. A to je to, o co tu jde. Dráčkaři už tu potřebu nemají a GGS se penízky od nich nesypou :-). Nikdo jiný tím netrpí. A to je právě třeba zarazit. Vzletná slova o spravedlnosti jsou jen kamufláž :-). Hodně hráčů na to slyší a  fandí. Vytváří to tak zdání, jak to s námi vlastně myslí dobře :-) Ne ne, dobře to myslí jen se sebou :-).  A to, že žádné kompenzace pro takové hráče nebudou, je kompenzace a tak trochu i trest GGS za ušlé zisky. Když kupuji bonusy ve hře, zpravidla si mohu vybrat jestli za dolary nebo za zlaté, ale tady na výběr nebylo. Draci byli pouze za zlaté a v tom vidím tu sprostou krádež. 
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Ano je to krádež. A obřích rozměrů. Já jsem spokojeným vlastníkem jednoho kusu, který se mi podařilo nahrát ze hry (víc stihnout nešlo), ti kdož mají draků více je museli koupit. A je hodně dobré si opravdu reálně uvědomit o čem je tu řeč. Protože přepočtená cena stříbných mincí za zlato vycházela na cca 500-600 tis. zlaťáků (teď cituji ENG forum, nepamatuji si to) stačí každému kliknout nahoře na ikonku na nákup zlata a zjistí, že cena jednoho draka vychází v reálných korunách na vyšší jednotky tisíc(!). A i kdyby byly citace na ENG foru přehnané, stále to budou za jednoho draka tisíce Kč.
    Takže se bavíme o situaci, kdy půjdete do krámu, koupíte si za 30.000,- televizi a po roce někdo přijde a sdělí vám, že se rozhodl, že vám tu televizi neprodal, ale jen na jeden rok půjčil, protože jeho zaměstnanec (kterého už mezi tím vyhodil) blbě produkty nacenil..... To je zlodějina non plus ultra.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Chápu, že někteří láteří nad dračí degradacíi přestože na draka jsem nikdy neměl ani mít nebudu, ale i tak je to výborný výmysl, se fakt snaží, jak vymačkat co nejvíc peněz. Mne spíše štve, že do hry se cpe další klíkání
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj lidi
    oznámení na polském foru:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/185645/informacja-system-ogloszen-w-grze

    překlad:
    Vždy se snažíme zlepšit nejen hru, ale i komunikaci s naší komunitou. Dnes vám chceme ukázat zlepšení, které nám umožní informovat naši komunitu a umožní nám sdílet důležité informace pro všechny z vás způsobem, jakým jsme to dosud nemohli udělat.
    Vždycky jsem chtěli komunikovat přímo s našimi hráči ve hře, a to se stalo realitou díky úsilí programátorů ze všech našich týmů her. Nástroj se může zdát jednoduchý, ale je to technické mistrovské dílo a jsme rádi, že ho máme v panelu nástrojů.
    Nahoře uvádíme příklad vzhledu zpráv ve hře. Tento typ zprávy se zobrazí po přihlášení do hry (nebo po odeslání, pokud jste již přihlášeni). Pokud jste již zprávu viděli a přečetli, můžete klepnout na zaškrtávací políčko "Nezobrazovat mě znovu", aby se tato zpráva již nezobrazovala.
    S touto novou funkcí jsme velmi spokojeni a doufáme, že budete informováni o důležitých informacích týkajících se hry, co byste měli vědět a všechno, co vás zajímá! Takové systémy jsou vzácné v prohlížečových hrách a jsme rádi, že můžeme vyniknout nad ostatními, abychom vám poskytli informace, které potřebujete! Sledujte nové zprávy po další plánované aktualizaci.

    , jako by těch reklam nebyl dost a jejich technické mistrovské dílo není nic jiného než spamování, když tak bych si to početl až po rychlém obstarání farem a po práci. Ale aby se to vyplesklo při každém obnovení hry(tak častého, aby se to dalo slušně hrát), neb jsem nezatrhl "nezobrazovat znovu", i tak si nejsem jistý, zda po obnovení hry ho program bude akceptovat. Též se těším na bezvadný češtin z google překladače, kterým se budou tyto "inormace" zobrazovat.Potléééééésk !!! Kdyby raději udělali mistrovkou optimalizaci hry,
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206

    Ahoj, až teď jsem se všimla téhle info z 12.11. k dvojčatům a karmě -možná už to tu zaznělo, ale pro jistotu:

    Nejen, že zrušili dvojčata, ale i systém karmy, tak jak je teď, bude ze hry odstraněn. Dárky, které máte, můžete regulérně používat dál, ale body karmy zmizí a nebudou dál existovat. Dají nám včas vědět, aby si všichni hráči mohli u obchodníka vyměnit své body karmy za dárky. Počet dárků, které dostáváte z událostí, se nezmění. Ale u obchodníka už si poté budeme kupovat dárky jen za zlato.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/3983806/#Comment_3983806

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Od Community Manager:
    "Zatím se nám povedlo potvrdit, že ti, kteří již mají draka budou stále získávat bonus 50%, který byl původně nabízen. Pokud již vlastníte draka, tento jeden bude přeměněn na draka s 50% bonusem, zatímco další draci budou každý poskytovat další 1% k tomuto (50%) bonusu. Nově zakoupení draci poté, co budou v prodeji, budou posktovat 25% základní bonus (přesněji: první drak 25%, každý další přidá 1%), ale aktuální majitelé existujících draků budou mít počáteční bonus, zatímco celkové maximální omezení zůstává na 100% pro všechny hráče".

    Koukám, že se zalekli opravněných stížností od hráčů, kteří si tvrdě zaplatili bonusové dráčky...
    Abych se já dokázal vyrovnat hráčům se starým bon. drakem, budu si muset koupit prvního draka s 25%, + 25 dalších draků po 1%...  :lol: 
    To není ode mne závist, o tom žádná, naopak Vám to Alčo a spol. přeji, je vidět, že GGS nejsou takový kreté..., aby odrazovali od hry velké hráče a hráčky. Konečně lidské uvažování ze strany GGS. Bravo! :)


  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Mě ani tohle řešení nepřijde v pořádku. Všichni by měli mít počátečního draka s 50% a když už ho chtějí omezit, každý další zakoupený, ale až od změny, + 1% do 100%. Budiž. I tak je to myslím narovnání více než dostatečné. Nevypořádali se ale s těmi již zakoupenými ve vyšším počtu než jeden. Že nejsou schopni kompenzovat mince jsou jen kecy v kleci. Dobře vědí, že za tu dobu než to stopli se dal jen samotnou hrou získat tak jeden max dva, ti hodně šikovní. Je tedy velmi snadné se dopočítat kolik mincí si musel koupit každý, kdo jich má víc. Pokud nechtějí kompenzovat mince, měli by najít způsob, jak to kompenzovat jinak. Jinak je to stále krádež. Ve smluvních podmínkách sice mají, že si vyhrazují právo změnit, či odebrat jakýkoliv prvek ze hry a to bez vysvětlení, ale že tím mohou poškozovat hráče a neoprávněně se obohacovat, to už tam není. Nejsem si tedy úplně jistá, že oni sami dodržují smluvní podmínky, které si sami stanovili.
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    naprosto souhlasim s Alčou neni to ferové za ty mince sme si mohli koupit misto draku dekoraci na zvětšeni skladu(ktera už neni dostupna) nebo jine věci určitě levnější bral sem to i jako dobrou dekorku a zlepsil si je u grety za dilky
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Hraji a z ničeho nic přestane zcela reagovat hra, říkám si "do prkýnka co se zase děje", no nic zaktualizoval jsem stránku a světe div se...
    Navštívil mne krátký dotazník od GGS, ohledně jakou verzi používám (flash/html).
    Odpověděl jsem, že html, poděkovali a dotazník zmizel (to bylo pekelně rychlé). Bohužel se do pěti minut dotazník zpustil znovu, zkusím odpovědět jinak (pro srandu králíkům), že hraji ve flashi. V mžiku se otázka rozšířila jestli přepínám mezi verzemi, či není hra v "hátéčku" rozmazaná atd., něco jsem si vybral a teď čekám jestli dotazník nebude do třetice...   :lol:

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Další pokus, jak zkomplikovat hru :-) Perou to sem, jak kdyby jim šlo o život. Od zjevení dotazníku se mi hra kouše :-)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Že by nový člověk -

    CM_Hunter


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Že by nový člověk -

    CM_Hunter


    Ahoj
    Ne nový člověk, je to zaměstnanec ggs 
  • u Medveda (CZ1)u Medveda (CZ1) Komentářů: 16
    co přišel ten dotazník se mi kouše hra
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Prosím,kde najdu kalendář událostí na prosinec.Díky
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak dotazníčkem jsem poctěn nebyl, máme slavnost , tak se to jako obyč kouše už z principu. Spamovací okno se zprávami na odtržené "nezobrazovat" funguje po obnovení hry dobře, ale nv, proč mám druhý den zase odškrtávat to samé.
    Ve slavnosti strašně chybí stále možnost ukončení výzvy při dosazení 100%, už mi zase stojí produkce 1,5h, tím pádem celá tato akce je táhlá jako sopel, čili další báječný retardér, jak hru zpomalit. Nebaví mne to, někde tady už na to taky někde upozorňoval, zda se vybodnout na spolek, a dělat na svým. V kombinaci s produkcí na festival je to neúnosné. Je zajímavé, že nepošlou dotazníček o relevantnosti pouštění několika akcí současně, a když tak jakých,v rámci pohodlného hraní.
Sign In to comment.