Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Návrh

Drahá pexi chtěl bych Ti navrhnout a zároveň požádat o to,aby jsi založila svou diskusy s označením pexi,kde by jsi vkládala informace z polského fóra ohledně kalendáře akcí,informace všeho druhu a případné změny.Zcela upřímně se přiznám,že po příchodu na fórum hledám jako první Tvé příspěvky.Fórum je absolutně nepřehledné,vždyť jen diskuse mají 100 stran.Já potřebuju jako vedoucí hlavně informace ohledně kalendáře akcí a případné zajímavosti,které se objeví jinde na fórech.Zprávy o změnách atd. Třeba včera jsem jak jelito čekal na spolkovku,mám nemocenskou a nemůžu spát,tak čekám a nic a pak mně napadlo kouknout na fórum a kdo mě informoval...no zase Ty.Pokud mi pošleš číslo účtu jsem klidně ochoten Ti posílat 100kč měsíční paušál...fakt mi neskutečně pomáhají Tvé příspěvky....zkus to prosím zvážit.Osobně si myslím,že to ocení více hráčů,zvláště když naše moderátorka není...doufám,že se jí teda nic vážného nestalo...sice  mě  občas namíchne,ale to nepřeju nikomu.Ještě jednou prosíííííím a smutně koukám....krásný den přeji všem:-) 

Komentáře

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahojky já bych to taky ocenila Pexi nám moooc pomáhá a za to jí velké díky lovím taky stále po foru kde se co dozvím hlavně aby sem zas někdo nepsal zbytečnosti
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    No já nevím, nebude v tom pak ještě větší binec? Nevím, jestli ostatní napadne hledat v něčem takovém.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    pexi (CZ1) napsal(a):
    No já nevím, nebude v tom pak ještě větší binec? Nevím, jestli ostatní napadne hledat v něčem takovém.

    Název by mohl být Informace od pexi  nebo Novinky od pexi.osobně si myslím,že za zkoušku to stojí,koneckonců je tu už tolik plevelu v diskusích,že bych si s tím hlavu nelámal.Stejně si myslím,že už si populární napříč hráčským spektrem a dost hráčů čeká na info od Tebe:-))
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    No já nevím, nebude v tom pak ještě větší binec? Nevím, jestli ostatní napadne hledat v něčem takovém.

    Název by mohl být Informace od pexi  nebo Novinky od pexi.osobně si myslím,že za zkoušku to stojí,koneckonců je tu už tolik plevelu v diskusích,že bych si s tím hlavu nelámal.Stejně si myslím,že už si populární napříč hráčským spektrem a dost hráčů čeká na info od Tebe:-))
    Rozmyslím si to, teď musím pádit, nemám čas.
    Spolkovka začne po aktualizaci a ve hře nebude návěstí s odpočtem času, tentokrát.

  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Ty si prostě zlatíčko:-)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Také se přimlouvám :-). Díky za Tvou ochotu a péči. Nemusíš mít obavu, že by tu byl vznikem Tvého vlákna binec. Bude mít přece téma, jako vlákna jiná :-))). Jen my  čtenáři se musíme naučit do něj nepřispívat :-))). Snad to dovedem :-)) 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hele, pokud hledáte cíleně příspěvky od Pexi, není nic snazšího než jít na účet hráče a klepnout na odkaz vpravo - komentáře. Zobrazí se vám posledních x komentářů hráče podle pořadí od posledního bez ohledu na to, v kterém vláknu jsou.


  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    Pripájam sa pexi veľmi pomáha celému nášmu spoločenstvu... Kalendár je pre nás dôležitý a aj iné veci napr. dnes prebehla aktualizácia a my nevieme čo bolo vo veci. Neovládam žiadny cudzí jazyk takže hľadať novinky na zahraničných fórach je pre mňa nereálne a ani na to nemám čas. Vlastne by bolo fajn nejaké vlákno kde budú dávať info rôzni hráči určite je tu viac ľudí, ktorí vedia napr. po anglicky pozerajú novinky a tak by sa mohli podeliť... Bolo by fajn mať zasa vopred info o tom čo sa v hre chystá...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Pripájam sa pexi veľmi pomáha celému nášmu spoločenstvu... Kalendár je pre nás dôležitý a aj iné veci napr. dnes prebehla aktualizácia a my nevieme čo bolo vo veci. Neovládam žiadny cudzí jazyk takže hľadať novinky na zahraničných fórach je pre mňa nereálne a ani na to nemám čas. Vlastne by bolo fajn nejaké vlákno kde budú dávať info rôzni hráči určite je tu viac ľudí, ktorí vedia napr. po anglicky pozerajú novinky a tak by sa mohli podeliť... Bolo by fajn mať zasa vopred info o tom čo sa v hre chystá...
    Přemýšlím o tom.
    Info o čem byla dnešní aktualizace jsem na forum dávala. Je buď v kalendáři nebo v diskusi k chystaným změnám pro 2018/2019. Zavedli ty balíčky předplatného, ve hře na spodní liště tlačítko "Klub Big Farm"

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Hele, pokud hledáte cíleně příspěvky od Pexi, není nic snazšího než jít na účet hráče a klepnout na odkaz vpravo - komentáře. Zobrazí se vám posledních x komentářů hráče podle pořadí od posledního bez ohledu na to, v kterém vláknu jsou.



    Mno - takže hledat prťavá písmenka, abych zjistil, kde něco napsala, pak jít na účet a znova zase někam, kde je psáno???? Fakt jednoduché.
    Když bude mít své vlákno, tak vím rovnou, kam jdu!!
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Jako nápad je to super, informace od Pexi jsou přesné a aktuální, ale určitě se najde spousta hráčů, kteří by tam začali přispívat ve stylu "proč a nač a nejde mi a jak udělám", čímž by se pexino téma akorát zaplevelilo zbytečnými a nesmyslnými příspěvky.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Ahoj Pexi, nenech se prosím odradit některými komentáři a založ to vlastní vlákno :-DD
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    A nebo, pokud to nechceš mít na triku jen ty svým jménem, můžete založit vlákno účelově pro informace z ostatních fór Big Farm, kam nepůjde diskuse, ale jen překlady novinek a aktuálních informací :)
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 25.11.2018
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    A nebo, pokud to nechceš mít na triku jen ty svým jménem, můžete založit vlákno účelově pro informace z ostatních fór Big Farm, kam nepůjde diskuse, ale jen překlady novinek a aktuálních informací :)
    Proč jí sakra stále od toho odrazuješ?Mrzí tě že to nenavrhnul tobě abys tady mohl dál vypisovat své narcistické bláboly??

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi
    nehádejte se prosím, klídek. Je to návrh a bavíme se o něm. Prosím jenom aby jste do toho vlákna opravdu nepsali, diskuse může být třeba v chystaných změnách 2018/2019.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Je to možná jen hloupý nápad, ale nebylo by možné, Pexi je šikulka, kdyby pod každý informační příspěvek umístila větu - třeba " nepřispívejte, diskutujte ve vlákně xy ". Pravda je, že někteří hráči se mohou nechat strhnout a začít se rozepisovat. Je jim to zkrátka asi potřeba stále připomínat . Třeba by to pomohlo.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Tak,příště hledejte novinky v novém vlákně, kromě kalendáře, ten bude v otázkách ke hře, kalendář událostí, jako vždy.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    1. Navrhujem pridať do hry ďalší sklad. Možno by nebolo od veci, keby sa mohol postaviť aj na inej stálej farme (gurma).

    2. Baňa - pre mňa taká neatraktívna budova. Čo keby jej dali nový šmrnc? Každým vylepšením by vyťažila viac zlata na 1 licenciu.

    3. Nástenka vylepšení:
    a) by ju mohli zaviesť aj na kvetinovú farmu.
    b) Na hlavnej farme obišla sady. Tie majú azda len príručku. Také kravíny majú príručku, odznak a aj traktor v garáži na posilnenie produkcie. Chcelo by to aj sadom pridať nejaký typ dočasného posilnenia. Odznak už asi nie, keď všetci už majú po 5 odznakov, ale nejaký nový stroj by nato mohol pribudnúť do garáže.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Každé přidání nějaké budovy narušuje strategii - můj názor
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 26.06.2021
    Sariona (SK1) napsal(a):
    1. Navrhujem pridať do hry ďalší sklad. Možno by nebolo od veci, keby sa mohol postaviť aj na inej stálej farme (gurma).

    2. Baňa - pre mňa taká neatraktívna budova. Čo keby jej dali nový šmrnc? Každým vylepšením by vyťažila viac zlata na 1 licenciu.

    3. Nástenka vylepšení:
    a) by ju mohli zaviesť aj na kvetinovú farmu.
    b) Na hlavnej farme obišla sady. Tie majú azda len príručku. Také kravíny majú príručku, odznak a aj traktor v garáži na posilnenie produkcie. Chcelo by to aj sadom pridať nejaký typ dočasného posilnenia. Odznak už asi nie, keď všetci už majú po 5 odznakov, ale nejaký nový stroj by nato mohol pribudnúť do garáže.

    Ahoj Sariono.
    Pokud chceš podat návrh. Tady najdeš pravidla jak na to. Napiš ho sem na forum, přidej hlasování a každý se k tomu může vyjádřit.

    Omlouvám se, zapomněla jsem přidat link, tady to je.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/123020/pravidla-podavani-navrhu

    Post edited by Panda on
Sign In to comment.