Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Zvýhodňování některých hráčů.

Hodně ostatních hráčů se chlubí, že má každý týden zlaté květiny, každý druhý den zlato a povolení v bednách a běžně 200%, nebo 250% k nákupu zlata + 350 truhel.Ty kytky skutečně každý druhý týden sází na všech 10 polí, nebo úrodných polí. Nevěřil jsem, tak mi jeden z nich poslal foto. Přikládám i foto ze své farmy o několik minut déle. Já nic. Občas mi nabýzí jen zdvojení(+100%).

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 22.11.2018
    Prima nákupy a další nabídky se svým obsahem mění podle toho, jak kdo kupuje zlato (za reálné peníze), podobně jako se mění třeba i ceny za najímání pracovníků z pracovního centra ve vesnici s větší četností jejich využívání. Zkrátka kdo něco víc používá, dostává lepší nabídky, aby to používal ještě víc.
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Prima nákupy a další nabídky se svým obsahem mění podle toho, jak kdo kupuje zlato (za reálné peníze), podobně jako se mění třeba i ceny za najímání pracovníků z pracovního centra ve vesnici s větší četností jejich využívání. Zkrátka kdo něco víc používá, dostává lepší nabídky, aby to používal ještě víc.
    Ten noví zatím nic nenakoupil a nabídky má lepší. A podle čeho určujete četnost a množství zlatých kytek, zlata a povolení k těžbě v bednách. Většina hráčů, kteří hrají kratší dobu, než já má vodárenské věže na všech třech farmách na 5 i bez nákupu zlata. A z a akcí na povolení taky nedosáhnou. Tam teť spíš získáte povolení za umístění, než za body.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Neřekla bych, že jsou nabídky lepší čím více kupuješ zlato. Podle mě jsou lepší a lepší než koupíš. Pak to trochu klesne a pak znovu když nekupuješ jsou nabídky s lepším bonusem a odměnami. Ale nemůžu to moc dobře posoudit, zlato jsem koupila párkrát v malém.
    Obsah truhel záleží na náhodě a systému ggs. Byly doby, kdy zlaté kytky, zlato i licence byly "poměrně" často.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 23.11.2018
    U nás to bylo tak, že jsme s kamarádkou začínali hrát zhruba stejně - ona asi o měsíc dřív. A ze začátku jsme měli ty různé nabídky stejné. Ale já pak 2x udělal chybu a dostal se pod 2000 zlata, a nemohl jsem těžit. Tak jsem zlato v malém koupil. A začaly mi chodit jiné nabídky než jí. A od té doby je mám jiné a většinou výhodnější. Za stejné úsilí dostanu něco lepšího a podobně. Přišlo nám to zvláštní, ale bereme to tak, že to je asi výsledek mých dohromady asi 4 nákupů zlata.
  • alenatom (CZ1)alenatom (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    No a po nákupu zlatých, kde jsou jako bonus bedny, jsou sice v některých schovány zlaťáky...ale vůbec se nepřičtou ke stávajícímu množství. Takže výsledný efekt nulový a radost žádná....
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    alenatom (CZ1) napsal(a):
    No a po nákupu zlatých, kde jsou jako bonus bedny, jsou sice v některých schovány zlaťáky...ale vůbec se nepřičtou ke stávajícímu množství. Takže výsledný efekt nulový a radost žádná....
    Mě se připsaly pokaždé. Pokud tobě ne a nepomohl restart a vyčistění historie obrať se  na podporu.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
     zlaťáky za přihlášení se zase sice přičtou,ale okamžitě odečtou..taky s tím nic nedělaj..nedělám si iluze,že by s tím nějak spěchali to změnit
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    lutanela (CZ1) napsal(a):
     zlaťáky za přihlášení se zase sice přičtou,ale okamžitě odečtou..taky s tím nic nedělaj..nedělám si iluze,že by s tím nějak spěchali to změnit
    ahoj
    to mi dělá jen v html, ve flash ne
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    jenže ve flashi mi zas blbnou jiný věci,který potřebuju každý den..si člověk nevybere..a pokud jim jde o to aby jim hráči přešli na html,pak by se měli zaměřit na vychytání takových chyb,jako je ztráta odměn..ale to ne,aktualizace k zavedení předplatného je důležitější  :/ 
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Zde máte další důkaz. Kolik z vás dostává takovéto nabídky?
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    Zde máte další důkaz. Kolik z vás dostává takovéto nabídky?
    třeba já a pravidelně :-) už se to řešilo tady
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3908891/#Comment_3908891
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Já nakoupil poprvé a naposled v létě. Mnozí ho mají pravidelně. Takových screenengů od několika různých hráčů z různých spolků mám stovky. Takže rozumím. Stejné zvýhodňování jen některých hráčů jako u beden.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    lll123 (CZ1) napsal(a):
    Zde máte další důkaz. Kolik z vás dostává takovéto nabídky?
    třeba já a pravidelně :-) už se to řešilo tady
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3908891/#Comment_3908891
    Ahoj
    Taky ke mně občas přiletí. Celkem dost často.
  • helena-kr (CZ1)helena-kr (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    taky už několikrát 
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Hmm , já to vidím poprvé a hraju hoooodně dlouho .
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    mě to sem skáče pořád, zlatky nekupuji...někde jsem četla že to nabízí hlavně hráčům co zlatky nekupujou a nebo málo ale nevím v kterém vlákně
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 23.01.2019
    Tak nabízet to těm, co zlato kupují pravidelně, nemá z marketingového hlediska smysl. Proč dávat exkluzivní nabídku někomu, kdo už u tebe utrácí? Ta se dává těm, které chceš přesvědčit k prvnímu nákupu, nebo k nákupu po dlouhé době. Když ji dáš těm, kdo nakupují pravidelně, oddálíš tím okamžik, kdy budou potřebovat zlato znovu.

    Cílem této nabídky totiž není někoho zvýhodnit, něco mu dát. Cílem je naučit jej, že nakupovat zlato je "výhodné". Navyknout na to hráče, kteří bez toho utrácet nechtějí. Vychází z prostého předpokladu, že kdo utratí jednou, snáze se nechá zvyklat i podruhé, a za méně výhodných podmínek.

    Navíc, čím vzácnější taková nabídka je, tím větší je na hráče tlak, aby naráz koupil zlata "hodně".
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tak nabízet to těm, co zlato kupují pravidelně, nemá z marketingového hlediska smysl. Proč dávat exkluzivní nabídku někomu, kdo už u tebe utrácí? Ta se dává těm, které chceš přesvědčit k prvnímu nákupu, nebo k nákupu po dlouhé době. Když ji dáš těm, kdo nakupují pravidelně, oddálíš tím okamžik, kdy budou potřebovat zlato znovu.

    Cílem této nabídky totiž není někoho zvýhodnit, něco mu dát. Cílem je naučit jej, že nakupovat zlato je "výhodné". Navyknout na to hráče, kteří bez toho utrácet nechtějí. Vychází z prostého předpokladu, že kdo utratí jednou, snáze se nechá zvyklat i podruhé, a za méně výhodných podmínek.

    Navíc, čím vzácnější taková nabídka je, tím větší je na hráče tlak, aby naráz koupil zlata "hodně".
    pravdu má, počúvajte ho :), čo ja by som dal dnes za takú ponuku :)

Sign In to comment.