Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

MÁTE S HROU PROBLÉM?

...přejděte to,smiřte se s tím...nebo hru prostě přestaňte hrát.nikdo váš problém totiž neřeší a nevyřeší.úbytek stavebních přilbiček,platidel,produktů či neobdržené výhry?už jste někdy zažili aby došlo k nápravě?
«136

Komentáře

  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    to je síce pravda, ale za to ešte nemusíš zakladať dve nové vlákna. o nepripsanej odmene tu už vlákno je minimálne jedno. moderátorka tu nie je, aby to tu čistila, tak by sme sa my sami mali snažiť, aby to fórum nejako vyzeralo ;-) využívame ho všetci  :)
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    popletla jsi si vlákna.v sekci -podněty,pochvala,kritika téma:problém s hrou neeviduji.tímto vláknem kritizuji a zviditelňuji chyby na big a to že je nikdo neřeší.dáváš-li výtku dívej se kam zvláště pokud konkretizuješ. :) a ještě dotaz-kde je moderátorka?
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    moderátorka je už pár týždňov viac-menej nezvestná. bola tu naposledy aby dala ofiko oznámenie o Halloweene, a odvtedy nie. nemaže nadávky, nemaže multivlákna, ani multi odpovede. takže je na nás samých, aby sme sa tu správali civilizovane. o pravidelných problémoch sa vie, aj o tom s odmenami, aj o kope iných.
    a nič sa s tým nerobí. zapchávajú nám huby almužnami, niekedy ani to nie. podnety z CZ fóra sa neposúvajú nikam, keďže tu moderátorka nie je. takže čokoľvek, čo tu napíšeme, je len výkrik do tmy na odventilovanie frustrácie. a na to je tu vlákno "co mě dnes naštvalo".
    tým, že budeš zakladať nové vlákna si nič nepomôžeš. nie je tu nikto, kto by ťa vypočul. respektíve, angličania sem nepôjde čítať naše fórum, lebo po česky nevedia, a češi, ktorí chodia na anglické fórum im o tom tam už určite napísali. je to globálny problém, po celom svete. či budeš krišať a dupať na fóre, alebo nie, to nič nezmení na tom, že o tom síce vedia, ale aj tak s tým do pondelku nič neurobia (ak by si namiesto zakladania nových vlákien radšej kukla do tých, čo tu už sú, tak ...tuším pexi... tam dala preklad jedného komentu z poľského fóra, že o tom vedia, ale nič nezmôžu, kým ajťáci neprídu v pondelok do roboty).
    takže jediný efekt, ktorý tými opakujúcimi sa vláknami dosiahneš je ten, že urobíš fórum neprehľadné pre ostatných....
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    nechte mnou vytvořená 2 vlákna /NEPŘIPSANÁ VÝHRA a MÁTE S HROU PROBLÉM?/ smazat.že jsem sem lezla!
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Fis (CZ1) napsal(a):
    nechte mnou vytvořená 2 vlákna /NEPŘIPSANÁ VÝHRA a MÁTE S HROU PROBLÉM?/ smazat.že jsem sem lezla!
    Ahoj. Nezlob se, ale Borgia to myslí dobře a má pravdu. Když si každý na svůj dotaz či výtku založíme nové vlákno, tak se v tom opravdu nikdo nevyzná a nakonec se také může stát, že na svůj dotaz ani odpověď nedostaneš. Píšeš, že máme nechat Tvá dvě vlákna smazat. To ale může jen moderátorka, která, jak Ti tu Borgia píše, tu už nějakou dobu není, takže to ani nejde. Nikdo jiný to udělat nemůže. Je tady ale vlákno " Vesnická slavnost a opět nepřipsané odměny " kam si mohla své příspěvky umístit, protože se tohoto tématu týkají. Podobných už tam pár je. Nestěžujme práci všem těm hráčům, kteří se snaží nám sem informace dodat z jiných fór nebo poskytují pomocné rady a vlastně nám moderátorku ,alespoň v tom v čem mohou, suplují. Pokud jde o potíže s hrou, jsou-li globální, můžeme jen doufat, že je nahlásí z jiných fór a k nápravě dojde. Jinak nezbývá než přímo kontaktovat podporu, bohužel. Protože na fórum asi příliš často nechodíš, tak možná ani nevíš, že má svá pravidla. Když si uděláš chvilku a trochu si tu počteš, tak to brzo zjistíš :-)
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    ahoj.přišla jsem na forum vyhledat pomoc nebo navigaci v rámci problému našeho spolku.založila jsem dvě vlákna.dostala jsem výtku-respektuji,uznávám argumenty.další vlákna jsem nezaložila.ale pokaždé když sem přijdu najdu další výtku/identický periodický ceres/ k založení těchto dvou vláken.pochopila jsem že je může odstranit pouze moderátorka.výzva k odstranění byla myšlena-já s tím už nic neudělám.a třeba...až přijde...ta moderátorka...tak ji stálice mohou požádat o smazání popuzujícího forumpřebytku.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Fis (CZ1) napsal(a):
    ahoj.přišla jsem na forum vyhledat pomoc nebo navigaci v rámci problému našeho spolku.založila jsem dvě vlákna.dostala jsem výtku-respektuji,uznávám argumenty.další vlákna jsem nezaložila.ale pokaždé když sem přijdu najdu další výtku/identický periodický ceres/ k založení těchto dvou vláken.pochopila jsem že je může odstranit pouze moderátorka.výzva k odstranění byla myšlena-já s tím už nic neudělám.a třeba...až přijde...ta moderátorka...tak ji stálice mohou požádat o smazání popuzujícího forumpřebytku.
    Ahoj, nezlob se na ostatní hráče/ky, nemysleli to opravdu zle. Máš pravdu, že to jakou formou ti vytýkali založení dalších vláken nebylo zrovna jemné, ale báli se, aby to nenapadlo ještě "několik" dalších... Pak by z československého fóra byl skutečně 100% bordel.  :lol:
    Hráči/ky co jsou na fóru už relativně dlouho, mají pocit (můj názor, že správný), že bez moderátorky, která by všechny usměrňovala, samozřejmě včetně nich, to tu musí ohlídat a udržet v přehledných mantinelech. Důvod je, aby se tu nováček neztratil a měl nějakou šanci na zodpovězení svých otázek...  :smile:


  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Fis (CZ1) napsal(a):
    ahoj.přišla jsem na forum vyhledat pomoc nebo navigaci v rámci problému našeho spolku.založila jsem dvě vlákna.dostala jsem výtku-respektuji,uznávám argumenty.další vlákna jsem nezaložila.ale pokaždé když sem přijdu najdu další výtku/identický periodický ceres/ k založení těchto dvou vláken.pochopila jsem že je může odstranit pouze moderátorka.výzva k odstranění byla myšlena-já s tím už nic neudělám.a třeba...až přijde...ta moderátorka...tak ji stálice mohou požádat o smazání popuzujícího forumpřebytku.
    Ahoj, nezlob se na ostatní hráče/ky, nemysleli to opravdu zle. Máš pravdu, že to jakou formou ti vytýkali založení dalších vláken nebylo zrovna jemné, ale báli se, aby to nenapadlo ještě "několik" dalších... Pak by z československého fóra byl skutečně 100% bordel.  :lol:
    Hráči/ky co jsou na fóru už relativně dlouho, mají pocit (můj názor, že správný), že bez moderátorky, která by všechny usměrňovala, samozřejmě včetně nich, to tu musí ohlídat a udržet v přehledných mantinelech. Důvod je, aby se tu nováček neztratil a měl nějakou šanci na zodpovězení svých otázek...  :smile:


    Tak po pravdě, já rozhodně nemám pocit, že bych tu měla ohlídat pořádek a také se o to nijak nesnažím. Reagovala jsem na příspěvek a to v dobrém proto, že jsem si myslela, že nějak zmenším podráždění naší milé spoluhráčky, neb se mi zdálo, že Borgia nijak nešetrná nebyla. Rozhodně to nebyla výtka. Jak se ukázalo, nepovedlo se :-) Tím to pro mě končí. Když se chce někdo zlobit, ať se zlobí :-) Třeba Tvá slova budou ta pravá :-)
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Hra se mi seká, nejde sklízet ani sázet a po restartu se mi přihlásit do hry vůbec nepodařilo. Máte někdo stejné potíže a nebo je to mým stařičkým počítačem.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    Hra se mi seká, nejde sklízet ani sázet a po restartu se mi přihlásit do hry vůbec nepodařilo. Máte někdo stejné potíže a nebo je to mým stařičkým počítačem.

    mívám stejný problém vyjma přihášení-to je až na jednu výjímku po minulé odstávce bez problémů.nemám stařičký pc tak to asi bude v něčem jiném.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 06.11.2018
    Máte někdo také problém s loděmi na dočasné farmě? Předevčírem či včera mi vyskočilo oznámení o tom, že kolo štěstí z dočasné farmy odplulo. Ale já ho tam vůbec neměl. Teď se se mnou loučil Omar z bazaru - opět nikde nebyl. Asi je mám neviditelné. Od začátku dočasky jsem neviděl v přístavu jedinou loďku a přesto mi ta oznámení o jejich odplutí chodí.

    Ha, tak jsem ho možná přivolal, dorazil mi bazar na lodi.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    další problém:nenačítají se mi sebrané produkty do projektu spolku.tato hra je čím dál více na prd".
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Po nedávneom update JAVA - je hra neviditeľná-- mrzne.. tabuľky do súťaže sú rozpadnuté a podobne chyby..  problém s update a aktuálnou verziou prehliadača je lotéria.. kedy nájdeš verzie ktoré spolupracujú. Na ntb WIN7 64 bit sa to podarilo.. na PC na WIN7 32 bit sa trápim ďalej.. /vyskúšané všetky 4 hlavne prehliadače./
  • stehlikovaSta41 (CZ1)stehlikovaSta41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    upraveno 12.11.2018
    zasekla se mi kulinarska kampan:-(  nelze sebrat odmeny:-( seka se spolkovka ..

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    zasekla se mi kulinarska kampan:-(  nelze sebrat odmeny:-( seka se spolkovka ..

    Ahoj
    Kulinářská kampaň funguje v HTML
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 12.11.2018
    sbírám houby,..... zmizí, ale Matyldě do košíku nenaskáčou
    Hru jsem restartovala, ale problém trvá

    Hra mi pořád padá a teď spadla znovu a po nastartování jsou houby zpět na zemi a sbírání je OK
    ale pro změnu nejde sklízet, tak že hra je nahouby :'(
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    skús v inom prehliadači, aký máš- ak hráš vo flash, skús html- mne to fungovalo, dozbierala som hríby na cenu, a potom som vo flashi dozbierala aj zvyšné(už to fungovalo).
    v poslednej dobe to je univerzálne riešenie- zmeniť typ "prehrávača" hry (HTML na flash, a naopak), keď to hapruje....
  • stehlikovaSta41 (CZ1)stehlikovaSta41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    pexi (CZ1) napsal(a):
    zasekla se mi kulinarska kampan:-(  nelze sebrat odmeny:-( seka se spolkovka ..

    Ahoj
    Kulinářská kampaň funguje v HTML

  • stehlikovaSta41 (CZ1)stehlikovaSta41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    dekuji:-)

  • VlastaRadkov (CZ1)VlastaRadkov (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    pexi (CZ1) napsal(a):
    zasekla se mi kulinarska kampan:-(  nelze sebrat odmeny:-( seka se spolkovka ..

    Ahoj
    Kulinářská kampaň funguje v HTML

    Mám stejný problém, nedá se vyzvednout odměnu za splnění části kampaně.
    V HTML se mi hra zcela seká, nedá se farma hrát vůbec.
    Čím víc novinek v systému hry, tím hůř to funguje.
    Původně krásná hra se stává horší a horší.
    I manžel má dnes neuvěřitelný problém:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/185566/ukradene-dolary#latest
  • VlastaRadkov (CZ1)VlastaRadkov (CZ1) CZ1 Komentářů: 4

    Mě to při pokusu vyzvednout odměnu napíše:
    Tento objekt je momentálně obsazen.

    Support-Info:
    Command: PBQuestFinishQuestResponse
    ErrorCode: 4
    Timestamp: 1542059409
    Zone: 3
    PID:1303996

  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Hra se neustále seká, sklízení musím několikrát opakovat, pak se hra zasekne úplně, musím restartovat, nebo spadne sama. Chyb je stále víc. 
  • klaudia2307 (SK1)klaudia2307 (SK1) SK1 Komentářů: 2
    Caute decka, neviem ci mi budete vediet poradit ale mam takyto problem. Na mobile mam nainstalovany puffin web browser, cez ktory som hrala hru v podstate ako na pc. Vsetko v pohode fungovalo, ale uz cca 2 tyzdne je problem so zapnutim hry. Ked pridem na hlavnu stranku a chcem sa prihlasit, zacne mi to cele blikat a dalej sa nepohnem, pretoze ma to ani nenecha prihlasit. Myslela som si, ze je problem v appke tak som to odinstalovala a nainstalovala naspat, ale nic sa nezmenilo.Ani aktualizacie s tym nic nespravili. Neviem, preco to zrazu z hodiny na hodinu prestalo ist. Na pc hra funguje v poriadku. Viete mi, prosim, poradit? Dakujem :) (na diakritiku kaslem, som unavena a rano vstavam do prace tak mi odpustite :D)
  • tanu (CZ1)tanu (CZ1) CZ1 Komentářů: 36
    Dnes jsem zase vytočená do běla ... člověk se tu může snažit jak chce a stejně je to o ničem - šmejdi tam maj furt chyby - viz obrázek .. a můžete se snažit a hrát jak chcete, cpát do hry i reálné peníze a je to na houby, protože partička kluků z GGS jen sleduje, zda není v červených číslech, místo aby se snažila vychytat nedostatky ve hře :-(
    Jen dotázek pro paní nebo slečnu moderátku - bude nějaká kompenzace .. 32 místo není zadarmo 
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Caute decka, neviem ci mi budete vediet poradit ale mam takyto problem. Na mobile mam nainstalovany puffin web browser, cez ktory som hrala hru v podstate ako na pc. Vsetko v pohode fungovalo, ale uz cca 2 tyzdne je problem so zapnutim hry. Ked pridem na hlavnu stranku a chcem sa prihlasit, zacne mi to cele blikat a dalej sa nepohnem, pretoze ma to ani nenecha prihlasit. Myslela som si, ze je problem v appke tak som to odinstalovala a nainstalovala naspat, ale nic sa nezmenilo.Ani aktualizacie s tym nic nespravili. Neviem, preco to zrazu z hodiny na hodinu prestalo ist. Na pc hra funguje v poriadku. Viete mi, prosim, poradit? Dakujem :) (na diakritiku kaslem, som unavena a rano vstavam do prace tak mi odpustite :D)
    Tiez som obcas navstevoval BF cez Puffin browser, v práci som bez PC tak jedina moznost bol smartfon, dost to pomahalo počas udalosti TP, ale to bolo asi všetko - lebo... nekvalitny signal internetu atd. 
    Za docasny stav samozrejme moze len a len prechod na html, v mobile sa s flashom hrat neda aj samotna aplikacia fungovala bez neho len ten uplny prechod na html to cele pokazil, obcas som sa dokázal dostat po odklikani vsetkych okien az na samotnu farmu ale hned sa to zrusilo, velke nadeje na znovuobnovenie funkcnosti by som sa nespoliehal  :| pardon ak su to zle spravy ale treba byt realisticky  :#
  • klaudia2307 (SK1)klaudia2307 (SK1) SK1 Komentářů: 2
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    Caute decka, neviem ci mi budete vediet poradit ale mam takyto problem. Na mobile mam nainstalovany puffin web browser, cez ktory som hrala hru v podstate ako na pc. Vsetko v pohode fungovalo, ale uz cca 2 tyzdne je problem so zapnutim hry. Ked pridem na hlavnu stranku a chcem sa prihlasit, zacne mi to cele blikat a dalej sa nepohnem, pretoze ma to ani nenecha prihlasit. Myslela som si, ze je problem v appke tak som to odinstalovala a nainstalovala naspat, ale nic sa nezmenilo.Ani aktualizacie s tym nic nespravili. Neviem, preco to zrazu z hodiny na hodinu prestalo ist. Na pc hra funguje v poriadku. Viete mi, prosim, poradit? Dakujem :) (na diakritiku kaslem, som unavena a rano vstavam do prace tak mi odpustite :D)
    Tiez som obcas navstevoval BF cez Puffin browser, v práci som bez PC tak jedina moznost bol smartfon, dost to pomahalo počas udalosti TP, ale to bolo asi všetko - lebo... nekvalitny signal internetu atd. 
    Za docasny stav samozrejme moze len a len prechod na html, v mobile sa s flashom hrat neda aj samotna aplikacia fungovala bez neho len ten uplny prechod na html to cele pokazil, obcas som sa dokázal dostat po odklikani vsetkych okien az na samotnu farmu ale hned sa to zrusilo, velke nadeje na znovuobnovenie funkcnosti by som sa nespoliehal  :| pardon ak su to zle spravy ale treba byt realisticky  :#

    Nevadi aj tak dakujem aspon za nejaku odpoved. Tiez som bola v praci na mobile, prave preto som zostala trosku nestastna ze mi to prestalo fungovat. Ale tak nevadi, uz s tym asi nic neurobim :D

  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192

    Hello farmers,

    First of all: Thank you for your patience!

    Due to technical difficulties we came to the conclusion that we don't want to make you guys wait even longer for your earned Village Fair end rewards, since it's already been 3 weeks, and therefore we would ask you to contact support if you feel the compensation we already ran was not successful and you are still missing rewards. We're sorry that such a long time already passed and that the compensation didn't work as intended for some of you.

    Our support is prepped and will help you get your missing end rewards for the Village Fair which took place from October 21st to October 27th. 
    It is only necessary that one player from your cooperative contacts us and our colleagues from support will compensate members of your cooperative respectively.

    To avoid followup questions and to receive a quick compensation, please make sure to give all the required details in your initial email. Please provide:
    1. The league you were in during the Village Fair (ended on October 27th)
    2. The position you reached
    3. The prizes you are currently missing

    You can reach our support here.

    Thanks everyone,

    Your Community Team

    Oznámenie v skratke: z technických dôvodov sme dospeli k názoru, že vás nebudeme viac naťahovať s problémom nepripísaných odmien z dedinského jarmoka, a preto vás žiadame aby všetci ktorým neboli pripísané odmeny za ukončenie tejto udalosti z obdobia 21.-27.10 kontaktovali podporu (každý hráč musí tiket zaslať samostatne). V tikete nezabudnite doplniť 1,ligu v ktorej váš spolok súťažil 2, umiestnenie spolku 3, odmenu ktorá vám nebola pripísaná

    pre tých ktorí tápajú alebo im chýba info
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Do pihele - hra už zas nejde. Nevím, zda u mne, nebo celkově. Nemůžu sklízet a občas mne to vyhodí. Ať jdou už ho háje.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Do pihele - hra už zas nejde. Nevím, zda u mne, nebo celkově. Nemůžu sklízet a občas mne to vyhodí. Ať jdou už ho háje.
    každou chvilku musím aktualizovat taky mě to nesklízí a odhlašuje se to dost často na květince mě to nutí prodávat med i když mám stodolu skoro prázdnou sice pomuže odhlášení nebo saktualizování nebaví mě to pořád načítat je to čím dál tím horší:'(
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    Upresním preklad:
    It is only necessary that one player from your cooperative contacts us and our colleagues from support will compensate members of your cooperative respectively.

    je potrebné=stačí aby aspoň jeden člen spoločenstva kontaktoval tím a oni vyriešia odmeny pre celé spoločenstvo

Sign In to comment.