Domů Podněty, pochvala a kritika

Kde je moderátorka?

kulaks (CZ1)kulaks (CZ1) Komentářů: 4
Podle komentářů vidím, že pohřešujete delší dobu naši slavnou chytrou horákyni moderátorku...
Myslíte si že sem nechodí? Dokážu vám že sem chodí - dám sem odkaz na videjka o ní a hned uvidíte že maže a blokuje stále i když dělá mrtvého brouka :D 

***

edit: smazání odkazů (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

 • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
  upraveno 12.12.2018
  nezmaže to. pred pár týždňami som napísala, že ma *** počasie, a ešte to tam furt je. neskôr iný hráč napísal, že ho niečo ***, ešte je to tam.
  chápem, že si s ňou mal potýčky, boh vie, že nie si prvý, ani posledný, a ja som tiež v klube, dokonca som mala aj kompletný mesačný ban, a to len za to, že som sa dožadovala toho, aby mi dala nejaký zoznam slov, ktoré písať nemôžem.... lebo v češtine a slovenčine sú niektoré slová vnímané inak(v cz slovo *** vypípajú, a na svk je neprípustné slovo *** , lebo má dosť iný význam ako u vás)...
  skrátka. áno, nesúhlasím s tým, ako rozhodla v niektorých veciach. ale zase niekto nás musí držať na uzde. často sa hráči búria na nej, aj keď ona je len posol(zlých správ). fórum pravidelne sledujem relatívne krátku dobu, a iných moderátorov som nezažila, len "diktatúru" (a tu som stratila nič, tak ju dopĺňam po dopísaní zvyšku... okolnosti odchodu druhej moderátorky mi nie sú známe, ale tvrdiť bez konkrétnych dôkazov, že ju BA vyštvala, mi príde minimálne ako konšpirácia. životné okolnosti ľudí sa menia, možno už nemala toľko času na spravovanie fóra, možno zmenila prácu, alebo jej pribudlo dieťa, alebo ochorelo dieťa, možno ocholela ona... to nevieme, a ona sa s tým nebude spovedať iným ľuďom...alebo ju to tu už len nebavilo, aby robila nárazník medzi GGS a hráčmi).... ale priznajme si, že keď niečo GGS pokadí, tak si človek ide vyliať zlosť sem. a keďže tu GGS(kvázi vlastník fóra) chce udržať akú-takú kultúru, tak je (relatívne) pochopiteľné, že dochádza k mazaniu príspevkov, ktoré normy komunity a slušnosti porušujú (a opäť, boh vie, koľko krát som dostala oprávnené varovanie, kedy mi ušla ruka a napísala som veci ako som ich cítila a boli premazané).
  takže: nie je to až také ťažké založiť si diskusné fórum inde, na FB, alebo na nejakom serveri(fakt neviem ako tieto technologické záležitosti, čo sa vytvárania stránok, fungujú, tak možno trepem nepresnosti). a tam si bude určovať pravidlá ten, kto to druhé fórum spravuje. zatiaľ čo toto fórum je v područí GGS. je úplne zbytočné vylievať si tu na BA zlosť (dvoj hodinové video je skôr smutné a patetické, ale dobre, je halloween, možno si sa nadýchal výparov z farieb na tvár, nebudem ťa súdiť....) je úplne zbytočné. možno sa ozvú ďalší, a spolu si zanadávate, budete mať chvíľkový pocit spolupatričnosi. blahoželám. a vyriešite tým svetovú ekonomickú krízu, hlad vo svete, a prinesiete svetový mier..... len tak nadávať je nepraktické a nekonštruktívne. hej hej, prvotný pocit je okamžitá gratifikácia(odporúčam video Cookie monster and Tom Hiddleston... supercute), ale to je asi všetko. treba energiu presmerovať inam, do hľadania konštruktívnych riešení, nie to bezduchého nadávania.... a potom sa ešte čudujete, že vás na pokyn(súbor pravidiel) majiteľa stránky, admin stránky blokne...

  fúúha, jaký výlev.... niť som stratila pár krát, tak nem-tuším, či vám to bude dávať taký zmysel, aký to dávalo mne, keď som to písala, ale skúste :P

  edit: smazání vulgarit (black-.-angel)
  Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  Borgia SK1 ... Borgia CZ1

 • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 519
  Borgia promiň, ale co ten zástup těch, co si "vykoledovali" nějaký trest, spam, varování, ban, ..atd. nespravedlivě? 
 • kulaks (CZ1)kulaks (CZ1) Komentářů: 4
  upraveno 12.12.2018
  Viděl jsi ve videu ty ofocené screeny? Viděl jsi tam vyjádření  bývalé moderátorky ***? Viděl jsi tu hromadu komentářů z FB? Rozhodně si nikdo nestěžuje jen tak bezdůvodně. Je jasné, že moderátor musí fórum řídit a držet na uzdě sprosté hráče atd. - to je pochopitelné a je to v pořádku.Popsaná svědectví hráčů na FB (zde něco takového nikdo napsat nemůže), hovoří o něčem úplně jiném a to o abnormální aroganci a bohužel často i hlouposti b-a. ..

  edit: smazání jména jiného hráče (black-.-angel)
  Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
 • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
  @chytrák (CZ1) tak medzi tými nespravodlivo potrestanými som bola aj ja. za to, že som žiadala nejakú nápovedu toho, čo konkrétne môžem a nemôžem napísať, som dostala najprv mreže, potom ban.
  screeny som nepozerala, lebo fakt nemám voľné dve hodiny, či viac, aby som si stihla prečítať to hafo materiálu. ani sa BA bezvýhradne nezastávam(ja určite nie, od dopisu santovi spred dvoch rokov, čo mi zmazala slovo "komunista" ako keby to bola nadávka, čím možno aj potvrdila, že to je nadávka :lol: )

  chcem len vyjadriť názor, že toto fórum patrí GGS, a teda my tu nemáme (a teraz to naberie ešte len dark twist) žiadny vplyv. "oni" môžu všetko, my nemôžeme nič. tak to je. preto som písala o iných platformách, kde sa tá posťažovať si(napríklad tá lester-niečo stránka na FB), alebo kopa stránok vytvorených hráčmi na freeweboch.
  je zbytočné sa tu rozčuľovať, a momentálne dokonca na českom fóre aj konštruktívny kritika zbytočná, lebo ju nemá kto posunúť ďalej.
  všetko je temné a bezútešné.... možno zo mňa hovorí PMS, alebo zimný čas a táto krepá jeseň :P

  a ani mne sa nepáči, tak ako vám všetkým ostatným, že moderátor má v akom koľvek spore absolútne právo veta. čo len potvrdzuje, aké je všetko temné a depresívne a bezútešné. nie je nádej dovolať sa pravdy.

  áááh, asi začnem zase nosiť čiernu ceruzku na oči :P
  Borgia SK1 ... Borgia CZ1

 • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,492
  upraveno 02.11.2018
  Též patřím do "exkluzivního klubu" s pár blokacemi, byl jsem na Andělínu neskutečně naštvaný, protože podle mne, mě zesměšnila a popichovala (to je můj názor). Druhý den, světe div se, jsem si řekl, stojí to za to? Samozřejmě nestojí, nervy mám jen jedny, zklamalo mě to a zařídil jsem se podle toho... 
  Chápu, že pro nováčka to bude "peklo", naštěstí tu máme fůru hráčů, kteří nezištně poradí. Přeci jen toto fórum je stylem "Quid pro quo"...

  PS: Beru, že díky frustraci, si můžeme necenzurovaně zanadávat na FB, ale vytvářet videa na You Tube (podle mne), to už překročilo všechny meze slušnosti... :rage:
        
   [email protected]
 • kulaks (CZ1)kulaks (CZ1) Komentářů: 4
  Od toho je Youtube aby se tam videa vkládaly. Kdyby jsme mohli svobodně vyjádřit své názory bez šikany a bez blokací, kdyby zde mohla probíhat normální diskuze, nebylo by třeba tvořit video o šikaně. Desítky hráčů, kteří sem chodili radit, sem raději dávno nechodí, protože té arogance mají plné kecky a někteří sem ani chodit nemohou, protože mají (snad) doživotní ban. Ne za vulgarity či něco podobného ale jen díky ješitnosti moderátorky, která si myslí, že je fórum její a že si zde může dělat co chce...
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  Tak ono fórum technicky je její a může si tu dělat, co chce - jelikož je jediným aktuálním moderátorem, tak to je prostá realita. Ale ono to fórum není žádná výhra, jednou se nejde přihlásit, podruhé se sama přehazují vláka sem tam a potřetí sem zas někdo nemůže z bůh ví jakého důvodu. Ono to doporučení diskutovat někde, kde bude technické i osobní omezení menší má něco do sebe, možností je dost. Ale jelikož základní charakterová vlastnost čechů je na někoho nebo něco si stále stěžovat, tak je tohle fórum vlastně svým způsobem vděčné, jelikož nám dává nepřeberné množství cílů a témat, na která si stěžovat jde. Alespoň tak si vykládám fakt, že většina hráčů, kteří si na fórum v podstatě jen permanentěn stěžují, tu i přesto dál zůstává a píše sem. Řekl bych, že je to vlastně baví, jinak by si přece šli povídat jinam. Předat informace o problému, na to stačí šťouchnout do někoho, kdo se psaním sem nemá problémy a fórum mu nevadí. Navíc to aktuálně stejně vyžaduje psát na anglickou část fóra (nebo ruskou či polskou)., anžto to už vypadá tak, že z českého se podněty asi moc nepředávají. (nechch BA křivdit, ale poslední dobou je tu opravdu velmi málo)
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
  urcite bolo lepsie,ked nebola sama,tak aspon stale tu niekto bol.kalendar si musime nahanat po forach,lebo nema kto dat.a niekedy by nezaskodilo trosku slusnejsie odpisat a nie povysenecky.
  <3 Erika999  <3
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  Já BA nikdy nesoudil, a to ani když mi hodila trest (však jsem jí k němu dal důvod, a pauza od fóra je při silných emocích nejlepší lék). Vždy jsem to bral tak, že jak se chovají hráči k ní, tak jim oplácí, a ještě pro nás dělala řadu věcí, které často ani dělat nemusela. Teď je nedělá a konečně hráčům začíná docházet, že by možná vstřícnější přístup a větší ocenění její práce nebylo od věci - pak by post moderátora mohl mít alespoň takovou autoritu a úctu, aby se našel někdo další, ochotný jej vzít. Jsem jen zvědav, zda její slabá aktivita je jen přechodná, nebo už trvalá. Každopádně je to zajímavá lekce, a je jen otázka, kdo vše ji přijme a pochopí, a kdo si bude dál stěžovat ve víře, že když nestačí pár stížností, pomůže stěžovat si víc.
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  upraveno 06.11.2018
  Tak že si z ní hráči dělali fackovacího panáka, to jsem zažíval často. Naštěstí se to děje teď méně, ale stále se do ní někteří mají tendenci navážet, snad už víc ze zvyku než z nějakého praktického důvodu. A také do všech, kdo se jí zastávali, zažil jsem to u sebe i u druhých. Kdokoliv se BA zastal, byl hned špatný, dostával výhružné zprávy a farmu měl zasypanou žerty. Stalo se mi to několikrát a hádám, že jediný důvod, proč se to už neděje, je že se žerty už nedají kupovat a hráče, co mi vyhrožovali nebo mě uráželi, jsem nekompromisně blokoval. (a neříkejte mi, že je ve slušné společnosti normální, aby hráč, co se někoho zastane, dostával nejrůznější výhružky, to za normální nikdy považovat nebudu) Jinak že se BA neozývá je dost zvláštní, s tím souhlasím. A jen tiše doufám, že se objeví časem oznámení, že za BA našli náhradu. Jelikož její aktivita klesá dlouhodobě, takže mám vážné obavy.
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 512
  tak já zase zažila často že odpověděla hráčům arogantně a ještě z nich udělala slušně řečeno hlupáky mě se to teda nestalo ,ale asi nechápala že tu hrají jen lidé kteří s PC nejsou moc velcí kamarádi to že Ti někdo dával žerty na farmu je mě líto já jich mám spoustu  dostávám je  při SS a těm oplácím dárečkem at mají teda více když neumí soutěžit slušně ...a ted jsem teda dlouho nezaznamenala že se do ní někdo naváží a stejně to asi nemá cenu se tu o tom rozepisovat taky jí mohlo GGS odstavit od fora z jakého důvodu se můžeme  jen domnívat i když mě jeden napadá
 • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
  Jarko já nevím, nemůžu to najít, ale v některém ofiku zazněla věta že " se vám moderátorka brzo vrátí".  To je možná důvod, proč ještě máme forum :-) A navíc, někdo to fórum asi sleduje. Kdo by jinak dal BAN na hráče kulaks ?
 • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 512
  Alčo ahoj já to nikde nečetla ale bylo by to dobrý už jenom kvůli tomu že je zase spousta chyb a nevíme jestli se to do GGS dostane a na kulakse jsem nekoukala , no a jestli sem chodí BA nebo někdo jiný je s podivem že se nám nedá vědět tak budem doufat že se to dozvíme brzo večer kouknu jestli něco někde nenajdu dík
 • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 157
  upraveno 12.12.2018
  Bobby2 (CZ1) napsal(a):
  Tak teď by mne zajímalo, komu ten nějaký dobrák chce něco nahlásit? :-)))
  Stačí se podívat a zjistí, že už bonzuje jen ze zvyku.

  kámo skus hádat kdo je tady největší *** a děsnej slizoun.myslím že to uhodneš napoprvé,stejně tak jako všichni normální hráči tady


  edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
  Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
 • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 157
  upraveno 10.11.2018
  Tak další červený ban na Xenii od koho asi?To už je fakt síla tohle.rozdávat bany za pravdu a přitom se schovávat.Takto se fakt chovají jen parchanti.A můžeš mne bloknout taky,třeba budeš více šťastná
 • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 193
  ona tu je len ma schované, aby ste ju nevideli, v profile sa to da nastaviť.  tak ju neni vidiet aj ked je prihlásenia  herečka.
  zakladateľ spoločenstva ŠPIÓNI
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,747
  drobec9 (SK1) napsal(a):
  ona tu je len ma schované, aby ste ju nevideli, v profile sa to da nastaviť.  tak ju neni vidiet aj ked je prihlásenia  herečka.
  Ahoj
  Jak se to dá nastavit?
  pexi @ cs 1
 • ivina66 (CZ1)ivina66 (CZ1) Komentářů: 3
  upraveno 08.12.2018
  Každopádně tady je a škodolibě pořád blokuje hráče pro nic za nic. Nahoře vidím že je bloklý Kulaks a Xenie. Naposledy blokla forty úplně bezdůvodně jen proto že psala o zmizelém dráčkovi. Asi se tím blokováním ukájí.
Tato diskuze je zavřená.