Domů Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Chystané změny pro 2018/2019"

Milí hráči,

níže můžete diskutovat k tomuto oznámení:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/184152/chystane-zmeny-pro-2018-2019.

váš BF tým

black-.-angel @ cs 1
«134

Komentáře

 • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 318
  Chybi tam jeste toto-z Nj fora preklad:


         Oktoberfest je fantastický čas roku a skvělá událost ve velké farmě! Měli jsme spoustu zábavy při budování této události a chtěli bychom ji používat častěji. Událost snadno upravíme, aby mohla probíhat častěji po celý rok, případně s jiným vzhledem, aby byla vhodnější pro jiné roční období.

  helimajda
 • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
  dík za novinky.
  najviac ma teší, že zrušia santov zoznam a (možno predsa len) urobia z vianočných akcií niečo menej stresujúce <3
  Borgia SK1 ... Borgia CZ1

 • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
  Plány jsou velkolepé a na první pohled zajímavé. Představený nástin je velmi obecný, takže ne všude si umím podobu představit a tak těžko diskutovat. Je zřejmé, že chystané novinky svou podobu mají, jen nám zatím zůstává utajena a tak se můžeme jen těšit :-) Těší mě ale, že v plánovaných novinkách vidím zpětnou vazbu hráčů .
 • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,808
  No tak nevím. Jediná věc z které mám radost, že se vrátí režim návrhu. To je dobrá věc. Doufám, že bude fungovat. Škoda dárků, no bohužel.
  Zbytek, pfffff, Oktoberfest mi bohatě stačí jednou ročně, a o různých ligách a slavnostech radši pomlčím.
  Hm, doufám, že taky nezruší čínský nový rok. To už by tady pomalu nebyla žádná zajímavá událost.
  pexi @ cs 1
 • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
  Z novinek mě též zaujal "režim návrhu". V rybaření možnost začínat každý den se 100% sortimentem ryb. Je mi jasné, že se tím pádem navýši počty ke splnění úkolu, aby to nebylo tak lehké...? Štěstíčka za zlaté, to jsme předpokládali. Úprava nové vesniciké ligy/soutěže, to už tu bylo, nic převratného. Spolkové používání balíčků na urychlení polí/remízků - takže opět bez spolku ani ránu...?

  PS: Před nedávnou dobou jsme si přečetli nové podmínky pro příspěvky a mě není jasné k čemu se mohu vyjadřovat a co mi bude nekompromisně smazáno, neboť pokládám otázky na teoretické vylepšení v rozmezí roku 2018/19.
        
   [email protected]
 • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 450
  no asi nám fláknou více spolkovek o vánocích a budou mít splněno (tím oni nic nezkazí)
 • svehlinka (CZ1)svehlinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
  No, abych pravdu řekla, tak mne hodně mrzí, že chtějí zrušit dopis od Santy. Na tuto událost jsem se těšila hodně dlouho a nejen já.
  svehlinka @ cs 1
 • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
  dopis santovi bol zle nastavený a balancoval ho nejaký lunatik.
  bolo nefér, že sa ho člen spoločenstva nemohol nezúčastniť. jediný spôsob ako nepokazil skóre spoluhráčom bolo, že nehral=neprihlásil sa vôbec. po celé 3 týždne, či koľko ten paškvil trval. a tie množstvá boli tiež mimo misu(hodné akurát tak do tej záchodovej).
  ak to mali zase zopakovať v takej forme, tak je lepšie, že to sekli. každý rok som dostala ban, za to, že ma to tak vytočilo a tú zlosť som si musela artikulovať tu.

  na ten režim návrhu sa teším, že ho vrátia. potrebujem poprehadzovať farmy a tá "úžasnosť" s tým, že dekorky s VS sa počítajú ako novostavba, ma dosť brzdila.

  @GoodStenly2 (CZ1) tie nové pravidlá sa týkajú tej sekcie "plány do budoucna".
  Borgia SK1 ... Borgia CZ1

 • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 653
  upraveno 11.10.2018
  Též bych uvítal možnost přeskládání farmy, jak bylo kdysi. Po rozšíření stavebních ploch jsem zjistil, že spodní cíp farmy je pro krávy totálně nevyhovující při krmení(zamáčknout lištu se soutěžemi a posunout doleva).Nemám malej monitor, ale ani režim celá obrazovka to neřeší. Tím pádem moje představa o přesunu kravínů do rohu přišla za své a musí se to všecho uspořádat jinak vč. jablek. Už aby to sakryš bylo
  Též zrušení dopisu pro Satana mne potěšilo, ten koncept byl špatný už samého začátku.

  A ještě bych rád věděl u logického postupu u bonusů, kam jsou zařazeny dárečky? A co návnady u rybolovu? Knihy pak zvedají podle stanoveného lv přesně dané množství, ostatn jsou v %. => logicky tedy nejdříve počítat % od základu a pak připočíst pevný počet. (nv, ale počítat nějaký procento např. z 10jablek se mi zdá zbytečné a následné pohnojení to stejně nevytrhne). Pokud mám zavařenej mozek, tak se omlouvám, ale v rámci Occamovi břitvy mi tohle prostě problesklo hlavou po přečtení oznámení.
  Post edited by JZDman (CZ1) on
 • Ájinkovo (CZ1)Ájinkovo (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
  Tak na dopis od Santy jsem se těšila a myslím, že nejen já. Člověk si trošku zanadával, ale alespoň byla legrace. A v té době byla určitě větší komunikace mezi farmíky. Určitě méně stresující než neustále se opakující a vyčerpávající spolkovky.
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  Je to tak. Navíc se oddělili hráči ze spolku, kteří měli zájem, od těch ostatních - kdo se nezapojil, ani neomluvil, spolek opustili, a trochu štíhlejší jsme pokračovali dál o dost aktivněji. Je to škoda.
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
  to by som spravila možno aj ja, lebo keď mám dovolenku(pracujem v zahraničí v cykloch 3 mesiace tam, 6 týždňov doma oddych... pracujem 3 mesiace bez jediného voľného dňa), tak na počítač skoro vôbec nejdem, pozriem letmo správy, ale to je všetko. lenže som do spolku dala toľko veľa peňazí a zlata, a nechcem prísť o to. vzali by ma naspäť,ale už by to tam neukazovalo, koľko som dala do spolku. viem, že je to infantilné, ale tak... hráme sa, že kliknutím myšou podojíme kravy, tak trocha infantility navrch nič nemení :P
  Borgia SK1 ... Borgia CZ1

 • ludmila66699 (CZ1)ludmila66699 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
  jenom se na nás sypou spolkovky,dárky zrušené no co k tomu říct
 • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
  Zajímají mě změny v rybolovu, dnes například mám ze 6. lovišť 5 krabích.
  Neustálý nedostatek mušlí a ústřic.
  Bylo by také dobré vidět do lodi na lovišti- například mám tam 4 lodě a nevím která je jak osazená - musela bych si zapisovat co kam posílám o:)
  helaras @ cs 1

 • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
  helaras (CZ1) napsal(a):
  Zajímají mě změny v rybolovu, dnes například mám ze 6. lovišť 5 krabích.
  Neustálý nedostatek mušlí a ústřic.
  To je místní evergreen - všechny kontrakty stojí na nedostatku mušlí, ústřic a garnátů. Krabů mám za dvě miliardy, mušlí asi třicet. Opravovat se to bude někdy v sedmé pětiletce. :lol: Možná.
 • Jeníček 75 (CZ1)Jeníček 75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
  Takže ted ( 22:00 ) nám skončily výzvy, náš spolek měl být první v bronzové lize a odměny??? Velký Hovno … absolutně mě nezajímá hlášení: Ve hře došlo k chybě .. a za vodměnu získáváte  … Hovno … sere mě tahle hra, kdy hráč dostane sračky a vše skončí debilní omluvou … a ted se čin černochu … 

 • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
  lojziiik (CZ1) napsal(a):
  Ahoj všem,

  dobré info. Já ale trochu, opravdu lehce doufal znovu zavedení podpory v ČJ. Když posílají tabulku jak si stojí hráči ČR vůči světu, tak jsme DOST dobří "magoři." PORÁŽÍME ZEMĚ s "x" krát větším počtem obyvatel a tedy hráčským potenciálem jak jsme my. Takže....pro "bafuňáře" BIGFARM jsme solidní potenciál, kterého by si měli vážit a vytvořit podporu v češtině. 
  Díval se někdy někdo na tento "problém" z tohoto úhlu pohledu.....?

  Všem přeji pohodové hraní. 
  Stačí psát přes Google překladač. Jen nechápu, že když můj šestiletý synovec ho umí použít, aniž by ho to někdo učil, tak oni s VŠ ne.
 • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
  Hlavně by to už konečně chtělo nějakou aktualizaci spolkovek. Víc se mi líbily ty staré výzvy. Zábavnější by bylo celkové množství výrobků a produktů za celé 3 dny a pevně dané odměny za umístění. Né někomu každou druhou spolkovku zlaté kytky do bedny a někomu přinejlepšim 30X řasy, nebo 10X kola. A hlavně vyřešit ten bordel se zlatými a přestat vymýšlet a zrušit všechny pasti na odebírání zlata. Turbosklízeč(ten už jde alespoň schovat), vyskakování oken s nabídkami na blbosti za zlato, možnost vypnout urychlení výroby a výstavby za zlaté a vše za zlato nechat 2X potvrdit. Neni fér, když se hra sekne, zobrazuje se spožděnim, zazlobí myš... Aby jeden klik nenávratně znehodnotil třeba rok hraní, nebo utratil to, co si někdo koupil za reálné peníze za něco, co nechtěl.
 • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
  Ještě ohledně akrobatického draka. Nerovnost mezi hráči je jen v tom, že se dal koupit jen po 1. mistrovství, stejně jako ty bedny slavnostní žně. Tenkrát jsem hrál 3. měsíc a měl level 50-55. I tak jsem měl s tím, co jsem si vytočil na mistrovském kole akorát na ty bedny. Ale chtěl jsem našetřit na draka. Po 2. mistrovství jste zrušily oboje. Kdo začal hrát dřív, tak má oboje. A v tom spočívá ta nerovnost mezi hráči. Rozhodně nechci, aby se někomu odebíraly, ale aby se dalo oboje znovu koupit za mince.
 • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
  No jak pro koho. Hraju tohle už tři apůl roku a poslal jsem GGS 35,- Kč celkem. A nemíním to měnit.
  Cenzura opět dočasně pryč - takže jsem si povolil občasný komentář.
  Mojda_micka; zástupce vedoucího spolku Důchodci sobě
  Spolku starších hráčů, kteří si to tu chtějí společně užít.
  Vždy rádi přijememe podobné naladěné duše......
 • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
  :-))) Jo jo, hra se pomalu přesouvá do jiné dimenze. Zatím je to v rovině dobrovolnosti, tak proč se znepokojovat :-) Umím si představit, že je mnoho náruživých hráčů, kteří tuhle možnost uvítají a na ty je myslím zacíleno. No a GGS zas bude mít své jisté :-). Nemyslím si, že zlato degraduje :-). Je třeba podchytit co nejvíce  platících hráčů a tady je způsob :-). Je to stejné, jako když nakupuješ a platíš kreditkou :-) Pohodlné, ale zrádné :-)
 • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
  před touhle hrou jsem byla 4 roky na jiné..tam se také najednou objevil vynález jménem VIP členství a také se platil každý měsíc. ZVÝHODNILO to tyto hráče v takových věcech,že se ostatní bouřili,ale bylo jim to málo platné,dokonce součástí této výhody bylo i speciální forum,které moderoval přímo jeden z profíků a členové dostávali info,které jiní ne..přesto je hra dodnes pro všechny zadara..prostě se jen rozšiřují výhody po kterých všichni touží a hází je do svých návrhů..ty jsou za zlaté,,ostatní se dočkají novinek,které vymyslí tam nahoře,,tedy nepotřebných,nebo škodlivých,protože té hře nerozumí.
  nenechte se rušit..jen tudy procházím..
 • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
  upraveno 08.11.2018

  dneska mezi 13-15 bude aktualizace, která by měla opravit problémy s odměnami z vesnické slavnosti -měla být původně zahrnuta v celkové aktualizaci příští týden, ale byl předsunuta

  doplnění: každopádně nepřipsané odměny z vesnické slavnosti dostaneme až s aktualizací v příštím týdnu
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/3980865/#Comment_3980865

  Post edited by lll123 (CZ1) on
Sign In to comment.