Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

161112

Komentáře

  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    stanley485 (CZ1) napsal(a):
    Myslím že už je zbytečné sem i něco psát nebo hlásit chyby ve hře.Naše moderátorka to má totálně na háku a jen se možná směje při čtení fora.Fakt charakter,a kdoví jestli už nechtějí zrušit i české forum a ona se stydí to sem napsat.Nebýt lidí jako je Pexi tak se tady člověk už nic nedoví.Je to na zamyšlení a důvod se na funkci vykašlat! Když jí to nebaví tak at to vzdá a ne si to držet a kašlat tady na hráče. Je to ubohé.

    Můžeme se dohadovat jak chceme, jak už jsem tu jednou psala " kdo ví, nepoví :-) " Také je možné, že nám chce ukázat jak to vypadá, když si bude z titulu své funkce dělat striktně jen to co má a už ani ťuk navíc pro nás "nevděčníky". A nebo jí to třeba zakázali, kdo ví. Fakt je ten, že sem nechodí ani jako hráč, vždyť i ona sama na to, že je také hráč poukazovala. No je to její rozhodnutí. Každopádně díky všem, kteří se stále snaží ostatním pomáhat. A teď si ještě musím vymyslet co mě vlastně štve :-)  Tak třeba to, že oficiální oznámení jsou třeba na polském fóru mnohem dřív, než u nás.

    Ještě si dovolím doplnit: V žádném případě nechci nikomu křivdit , je také možné, že má jen hodně své práce nebo je nemocná. V každém případě si ale myslím, že několik málo slov, by si hráči, kteří na ní spoléhali, snad zasloužili. Vždyť to, abychom se k sobě chovali slušně, je jedna z hlavních zásad této hry. 

    K této diskusi přidávám výňatek ze směrnice pro komunitu 2018:
    I. Náš tým fóra pracuje na tom, aby zajistil přátelskou komunitu. Community manageři (CM) a moderátoři (BM) reprezentují Goodgame Studios a jsou na oficiálních fórech nejvyšší autoritou. Pomáhají hráčům poskytováním informací, zodpovídáním dotazů, snahou o řešení konfliktů a údržbou přehlednosti fóra, aby zajistili, že na fóru najdete věci tam, kde je očekáváte. Kromě toho také dohlíží na to, aby všichni dodržovali směrnice pro komunitu a smluvní podmínky.

    z toho výše citovaného mi jasně vyplývá, že by se moderátorka měla vyjadřovat k diskusi a zodpovídat dotazy a pomáhat hráčům - tak nevím, jak si tohle Bleck vyložila, když jenom mlčí :-))


  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Máme ďalšie ms za sebou..naše spoločenstvo posledný krát sa pokúsil niečo dokázať ,a hrať o lepšie umiestnenie..môžeme robiť,čo sa len dá..vylepšenie zo spoločného účtu,aj za zlatky, osobné vylepšenie, zlatiť,bojovať..nemá to cenu. Súperi neskutočne silné..farmy na úrovni okolo 100 dostávali farmy nad 250,až 350..je to spravodlivé? Aj tie úbohé ceny..Zlatá liga je o ničom.vždy tie isté spoločnosti sú tam ,naháňajú výsledky..ďakujeme, nás to prestalo baviť..zo mňa,ani zo mojich spoluhráčov ďalšie peniaze nevytiahnete..
  • Dnes mne naštvalo, když začala vesnická slavnost, tak koukám na žebříček a přeřadili nás do stříbrné. Přitom jsme byli dvakrát v platinové a pokaždé jsme ji vyhráli. To se mi zdá nefér takhle nás šoupnout níže.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 26.10.2018
    Ve vesnické máme sbírat zelí již v třetí výzvě a jelikož mám plnou stodolu jak zelí, tak krmiva pro prasata, čekala jsem až nakrmím prasata, že to akorát vyjde a spustím další dávku krmiva ve mlýně. počet 4546/4550 mi hlásil že mám prodat přebytek v domnění, že jde o chybu jsem restartovala hru a ejhle bylo tam 4606/4550 tak koukám a já mezitím dostala odměnou krmení pro prasata.

    Nechápu proč dávají obyčejné krmení a ne modré, které nezabírá místo ve stodole.

    Opět mi tam, nevím od kud přistálo 80 ks krmiva, tak abych mohla vyzvednout krmivo ze mlýna, musím to vyhodit.
    Post edited by helaras (CZ1) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    @helaras (CZ1)skús ho predávať tým ujkom a tetkám, čo chodia kupovať veci. oni ho kupujú za dobrú/vysokú cenu... oveľa lepšiu, za akú ho ty predáš v mlyne. ja im predávam aj zelené hnojivo na sady, ak ho mám moc(modrého mám 25 000, tak sa neponáhľam vyrábať ďalšie)
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 26.10.2018
    O to se snažím, ale nepřicházejí když je potřebuji. Házím to také do laboratoře, ale nestíhá to, když jsme měli ve výzvách 3x zelí a pak krmivo pro prasata a trhovci nikde a prodávat pod cenou se mi nechce. Modrého mám taky víc než dost, ale alespoň neomezuje stodolu
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    keď mám moc nejakej plodiny(kukurica, kapusta, pšenica, alebo aj mlieko, vajcia) ja, tak ju normálne predám. nemalo by to dávať pod cenu. cena výroby je nižšia, ako cena za predaj... teda, samozrejme, záleží tu aj od šťastia farmy... ale zase pri tých veciach, kde na tom záleží- sady, zvieratá- používam modré krmivo a tam je to zadarmo(cena za výrobu modrého je smiešne nízka aj pri vysokých výrobných nákladoch, lebo je fixná)
  • Jeníček 75 (CZ1)Jeníček 75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Co mě nasrštvalo??? Včera nám skončili slavné výzvy, chcete-li vesnické slavnosti. Náš spolek byl v bronzové lize první, ale odměny nějak nedorazili, čekal jsem dnes nějakou přihlouplou  hlášku tipu: Ve hře došlo k chybě a blablabla, ale ono nic … takže je asi vše v pořádku … ale nákup a utrácení zlatých funguje perfektně, začínají mě soudruzi z NDR opravdu srštvát...
  • Dana300 (CZ1)Dana300 (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Mě naštvalo 1- ve zlaté bedně 2povolenky no na skladě nejsou
                         2 - abych sem mohla něco napsat musím se půlhodiny přihlašovat
                         3 - já osobně , že to hraji...…..
  • Jeníček 75 (CZ1)Jeníček 75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Dana300 (CZ1) napsal(a):
    Mě naštvalo 1- ve zlaté bedně 2povolenky no na skladě nejsou
                         2 - abych sem mohla něco napsat musím se půlhodiny přihlašovat
                         3 - já osobně , že to hraji...…..

    Náš spolek za první místo v bronzové lize nedostal nic, takže jsme na tom vlastně stejně :-)

  • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Naštvalo mě, že bylo zmíněno, že vesnická slavnost bude 1x za měsíc a už jí strkají 2x. A to ani nepřipsali odměny za umístění spolku v první 10  :-(
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    No mě "drtí" opět mistroství a spolkovky co týden, podle mého aktuálního rozpoložení, to mám zcela na "háku"...  :lol::rage:
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Upřímně řečeno, prioritní přihlašování rovnou do HTML5 mne už začíná štvát. Navíc do registrace. Pak si pěkně počkáme až naskáčou všechny rekamy a oznámení, přepneme na flash a odikáme opět všechny reklamy. A tak to mám každej den.
    Též jsem se po ránu vyděsil při přihlášení na forum hláškou "E-Mail address not verified. Please verify your address within the game in order to login or access forums without login". Což je totální blbost, jelikož vás tady na foru obšťastňuji víc jak 2 roky a od začátku prvotní registrace jsem identitu nijak neupravoval. První vás napadne, že se někdo napíchl na můj mail. Spoluhráč se sem přihlásil bez problémů. Tak nv, co se zase děje, teď to už funguje, ale takové překvápka by si mohli odpustit, i tak je přihlášení na forum někdy na několikrát.


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Upřímně řečeno, prioritní přihlašování rovnou do HTML5 mne už začíná štvát. Navíc do registrace. Pak si pěkně počkáme až naskáčou všechny rekamy a oznámení, přepneme na flash a odikáme opět všechny reklamy. A tak to mám každej den.
    Též jsem se po ránu vyděsil při přihlášení na forum hláškou "E-Mail address not verified. Please verify your address within the game in order to login or access forums without login". Což je totální blbost, jelikož vás tady na foru obšťastňuji víc jak 2 roky a od začátku prvotní registrace jsem identitu nijak neupravoval. První vás napadne, že se někdo napíchl na můj mail. Spoluhráč se sem přihlásil bez problémů. Tak nv, co se zase děje, teď to už funguje, ale takové překvápka by si mohli odpustit, i tak je přihlášení na forum někdy na několikrát.


    Ahoj
    Neboj se, to je jeden z vrtochů fora. Kolikrát mi to taky trvá než se můžu přihlásit. 
  • Janca a Gino (CZ1)Janca a Gino (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Dnes mě opět naštvala Akce těžce pracujících. Už je to zvykem, že pokaždé během akce se mi zničehonic vymění požadavky, takže to, co mám nachystáno a sklízím (dnes u mléka) neplatí a šup, během sklízení mi tam skočí něco jiného. To jsem zvědavá, jestli to někdy opraví.
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    Dnes mě opět naštvala Akce těžce pracujících. Už je to zvykem, že pokaždé během akce se mi zničehonic vymění požadavky, takže to, co mám nachystáno a sklízím (dnes u mléka) neplatí a šup, během sklízení mi tam skočí něco jiného. To jsem zvědavá, jestli to někdy opraví.
    Mě se ráno přisunula také bedna s tuřínem - Původně jsem tam měla bednu s mlékem:-( To tedy naštve - hnedka po ráno:-(
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Mě pravidelně štve, když získám novou dkeroaci a pro její odkrytí v padesátémnevímkterém patře věže musím padesátkrát zbytečně kliknout na myš. To vymyslel nějaký génius...
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 02.11.2018
    ahoj. nemusíš klikať. stačí sa tam nastaviť na poschodia a rolovať kolečkom myši. je to pohodlnejšie.  ;)
  • Ramelca (CZ1)Ramelca (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 03.11.2018
    Výborný fígl s jednorázovym stavebnim místem: pokud si nedáte pozor, tak během 30 vteřin můžete přijít o nasbírané žetony na tento stavební slot, jelikož ve stavební frontě je bohužel preferován jako první, místo normálního stavebního slotu. Takže si postavíte dekorku za pár vteřin a přijdete tak o pracně nasbírané žetony. Bravo GGS, to se Vám povedlo  >:) ...no zas jeden způsob, jak lidi naštvat a vytáhnout z nich prachy...
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    čo ma dnes naštvalo?..
    Začala..Matyldyno dušené na hubách --a podla času má trvat len 9 /devet/ dní???
    Prečo???
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    čo ma dnes naštvalo?..
    Začala..Matyldyno dušené na hubách --a podla času má trvat len 9 /devet/ dní???
    Prečo???
    Ahoj
    protože kus 10 dne už uběhlo, začala v 10 hodin. Tak to čas ukazuje vždy
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    prepáč ale bolo to zle napísane.. Nemáš pravdu.. je tam 8 dní a 207 hodín.. čiže 8.5 dna približne  a nie 9.5 ako by malo byt.
    d. už to je nahlasené aj na EN fore ako zavada od hračky.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    prepáč ale bolo to zle napísane.. Nemáš pravdu.. je tam 8 dní a 207 hodín.. čiže 8.5 dna približne  a nie 9.5 ako by malo byt.
    d. už to je nahlasené aj na EN fore ako zavada od hračky.
    ano, promin, špatně jsem se dívala, pak jsem se dívala znovu a bylo tam 8 dní a něco
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    ?????
    vždy to trvá 9 dní = 216 hodín. ak sa bojíš o hríby, tak hlavnú odmenudostaneš už za 315 nazbieraných hríbov. takže, ak aj vynecháš celý jeden deň z nejakých nepredvídateľných dôvodov, odmenu stále dostaneš... alebo, aj keby si niekoľko krát nenašiel všetky, a nechcel investovať zlato za nájdenie
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Cenzura, kerá mi forum znechutila je dočasně nepřítomnna, takže porušuji svůj závazek, že už sem nebudu chodit.

    Událost je opravdu chybně navržena jako 9ti denní. Toto píši v neděli v 16.40 a do konce události, která začala v sobotu v 10.00 chybí 185hod 20 min. Prostým součtem (185.20 + 6.40 + 24.00) vyjde doba trvání události 216.00 hod - to je ale devět dnů, ne deset.
    Při devíti dnech (a 35ti dýních na den) nepřipouští událost pro kompletní splnění žádnou nenalezenou houbu (9*35 = 315).

    Takže nezbývá než doufat, že to co píše dodko výše se stane - díky hlášení hráčů na jiných forech bude chyba opravena.

    A abych držel vlákno - štve mě, že BA zmizela, zase budu mít roupy sem psát.....
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    ospravedlňujem sa, moja chyba (trubka). fakt to má byť 10 dní, doplietlo ma, že vždy tam vidím na začiatku tých zbieračiek 9-ku s vlnovkou.
    problém bol nahlásený (len moderátorom zatiaľ https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/185159/mushroom-event-timer-issue#latest) a riešiť ho budú najskôr až ...dnes- v pondelok... keď programátori napochodujú do práce.

  • Vlník (SK1)Vlník (SK1) Komentářů: 39
    Nevím, čím to je, ale za dnešek mi ještě nevyskočila jediná zpráva o konci soutěže. Někdy mě docela zajímá, kolik reputace to hodilo, nehledě na to, že pak člověk snadno přehlédne, že už žádná soutěž neběží :-/
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    štve mne , že při přihlášení do hry se mi ukáže hra v pozici HTLM i když jsem si hru už několikrát přepla do FLASH stále se mi vrací HTLM když hru vypnu a znova zapnu
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Ramelca (CZ1) napsal(a):
    Výborný fígl s jednorázovym stavebnim místem: pokud si nedáte pozor, tak během 30 vteřin můžete přijít o nasbírané žetony na tento stavební slot, jelikož ve stavební frontě je bohužel preferován jako první, místo normálního stavebního slotu. Takže si postavíte dekorku za pár vteřin a přijdete tak o pracně nasbírané žetony. Bravo GGS, to se Vám povedlo  >:) ...no zas jeden způsob, jak lidi naštvat a vytáhnout z nich prachy...
    Nic nového, jsem tu řval už před několika měsíci a vyřešil by to fakt dotaz, jestli chceš stavět za žetony.A to je prej zbytečné. Rozhodně více mne štve, že v rámci soutěží žetony propadají, protože tu zrovna není architekt, bez kterého už smysluplný upgrade neudělám. Takovej dar-nedar, když se člověk honí v SS je akorát k naštvání na n-tou.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak mmne už podruhé maštvaly Omarovi manýry. Blíží se slevněný certifikát těžby, a 2 mn před tím než naskočí, prostě zdrhne. Během týdne se mi to stalo podruhé.Tak nv, jestli to zase není záměr programátorů, aby si člověk musel koupit ještě něco jiného, aby se to posunulo, ve smyslu lehce nabyl a před tím hodně utratil, aby mu pak za 500zl zalepili ústa.
Sign In to comment.