Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Kde je moderátorka?

kulaks (CZ1)kulaks (CZ1) Komentářů: 4
Podle komentářů vidím, že pohřešujete delší dobu naši slavnou chytrou horákyni moderátorku...
Myslíte si že sem nechodí? Dokážu vám že sem chodí - dám sem odkaz na videjka o ní a hned uvidíte že maže a blokuje stále i když dělá mrtvého brouka :D 

***

edit: smazání odkazů (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mno - nikdo nemůže říci, že by mi BA chyběla, ale teď bych si přál, aby tu byla a tuhle zhovadilost smázla.
    Svoje ega si vyřizujte jinde.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 12.12.2018
    nezmaže to. pred pár týždňami som napísala, že ma *** počasie, a ešte to tam furt je. neskôr iný hráč napísal, že ho niečo ***, ešte je to tam.
    chápem, že si s ňou mal potýčky, boh vie, že nie si prvý, ani posledný, a ja som tiež v klube, dokonca som mala aj kompletný mesačný ban, a to len za to, že som sa dožadovala toho, aby mi dala nejaký zoznam slov, ktoré písať nemôžem.... lebo v češtine a slovenčine sú niektoré slová vnímané inak(v cz slovo *** vypípajú, a na svk je neprípustné slovo *** , lebo má dosť iný význam ako u vás)...
    skrátka. áno, nesúhlasím s tým, ako rozhodla v niektorých veciach. ale zase niekto nás musí držať na uzde. často sa hráči búria na nej, aj keď ona je len posol(zlých správ). fórum pravidelne sledujem relatívne krátku dobu, a iných moderátorov som nezažila, len "diktatúru" (a tu som stratila nič, tak ju dopĺňam po dopísaní zvyšku... okolnosti odchodu druhej moderátorky mi nie sú známe, ale tvrdiť bez konkrétnych dôkazov, že ju BA vyštvala, mi príde minimálne ako konšpirácia. životné okolnosti ľudí sa menia, možno už nemala toľko času na spravovanie fóra, možno zmenila prácu, alebo jej pribudlo dieťa, alebo ochorelo dieťa, možno ocholela ona... to nevieme, a ona sa s tým nebude spovedať iným ľuďom...alebo ju to tu už len nebavilo, aby robila nárazník medzi GGS a hráčmi).... ale priznajme si, že keď niečo GGS pokadí, tak si človek ide vyliať zlosť sem. a keďže tu GGS(kvázi vlastník fóra) chce udržať akú-takú kultúru, tak je (relatívne) pochopiteľné, že dochádza k mazaniu príspevkov, ktoré normy komunity a slušnosti porušujú (a opäť, boh vie, koľko krát som dostala oprávnené varovanie, kedy mi ušla ruka a napísala som veci ako som ich cítila a boli premazané).
    takže: nie je to až také ťažké založiť si diskusné fórum inde, na FB, alebo na nejakom serveri(fakt neviem ako tieto technologické záležitosti, čo sa vytvárania stránok, fungujú, tak možno trepem nepresnosti). a tam si bude určovať pravidlá ten, kto to druhé fórum spravuje. zatiaľ čo toto fórum je v područí GGS. je úplne zbytočné vylievať si tu na BA zlosť (dvoj hodinové video je skôr smutné a patetické, ale dobre, je halloween, možno si sa nadýchal výparov z farieb na tvár, nebudem ťa súdiť....) je úplne zbytočné. možno sa ozvú ďalší, a spolu si zanadávate, budete mať chvíľkový pocit spolupatričnosi. blahoželám. a vyriešite tým svetovú ekonomickú krízu, hlad vo svete, a prinesiete svetový mier..... len tak nadávať je nepraktické a nekonštruktívne. hej hej, prvotný pocit je okamžitá gratifikácia(odporúčam video Cookie monster and Tom Hiddleston... supercute), ale to je asi všetko. treba energiu presmerovať inam, do hľadania konštruktívnych riešení, nie to bezduchého nadávania.... a potom sa ešte čudujete, že vás na pokyn(súbor pravidiel) majiteľa stránky, admin stránky blokne...

    fúúha, jaký výlev.... niť som stratila pár krát, tak nem-tuším, či vám to bude dávať taký zmysel, aký to dávalo mne, keď som to písala, ale skúste :P

    edit: smazání vulgarit (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    Borgia promiň, ale co ten zástup těch, co si "vykoledovali" nějaký trest, spam, varování, ban, ..atd. nespravedlivě? 
  • kulaks (CZ1)kulaks (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 12.12.2018
    Viděl jsi ve videu ty ofocené screeny? Viděl jsi tam vyjádření  bývalé moderátorky ***? Viděl jsi tu hromadu komentářů z FB? Rozhodně si nikdo nestěžuje jen tak bezdůvodně. Je jasné, že moderátor musí fórum řídit a držet na uzdě sprosté hráče atd. - to je pochopitelné a je to v pořádku.Popsaná svědectví hráčů na FB (zde něco takového nikdo napsat nemůže), hovoří o něčem úplně jiném a to o abnormální aroganci a bohužel často i hlouposti b-a. ..

    edit: smazání jména jiného hráče (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    @chytrák (CZ1) tak medzi tými nespravodlivo potrestanými som bola aj ja. za to, že som žiadala nejakú nápovedu toho, čo konkrétne môžem a nemôžem napísať, som dostala najprv mreže, potom ban.
    screeny som nepozerala, lebo fakt nemám voľné dve hodiny, či viac, aby som si stihla prečítať to hafo materiálu. ani sa BA bezvýhradne nezastávam(ja určite nie, od dopisu santovi spred dvoch rokov, čo mi zmazala slovo "komunista" ako keby to bola nadávka, čím možno aj potvrdila, že to je nadávka :lol: )

    chcem len vyjadriť názor, že toto fórum patrí GGS, a teda my tu nemáme (a teraz to naberie ešte len dark twist) žiadny vplyv. "oni" môžu všetko, my nemôžeme nič. tak to je. preto som písala o iných platformách, kde sa tá posťažovať si(napríklad tá lester-niečo stránka na FB), alebo kopa stránok vytvorených hráčmi na freeweboch.
    je zbytočné sa tu rozčuľovať, a momentálne dokonca na českom fóre aj konštruktívny kritika zbytočná, lebo ju nemá kto posunúť ďalej.
    všetko je temné a bezútešné.... možno zo mňa hovorí PMS, alebo zimný čas a táto krepá jeseň :P

    a ani mne sa nepáči, tak ako vám všetkým ostatným, že moderátor má v akom koľvek spore absolútne právo veta. čo len potvrdzuje, aké je všetko temné a depresívne a bezútešné. nie je nádej dovolať sa pravdy.

    áááh, asi začnem zase nosiť čiernu ceruzku na oči :P
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 02.11.2018
    Též patřím do "exkluzivního klubu" s pár blokacemi, byl jsem na Andělínu neskutečně naštvaný, protože podle mne, mě zesměšnila a popichovala (to je můj názor). Druhý den, světe div se, jsem si řekl, stojí to za to? Samozřejmě nestojí, nervy mám jen jedny, zklamalo mě to a zařídil jsem se podle toho... 
    Chápu, že pro nováčka to bude "peklo", naštěstí tu máme fůru hráčů, kteří nezištně poradí. Přeci jen toto fórum je stylem "Quid pro quo"...

    PS: Beru, že díky frustraci, si můžeme necenzurovaně zanadávat na FB, ale vytvářet videa na You Tube (podle mne), to už překročilo všechny meze slušnosti... :rage:
  • kulaks (CZ1)kulaks (CZ1) Komentářů: 4
    Od toho je Youtube aby se tam videa vkládaly. Kdyby jsme mohli svobodně vyjádřit své názory bez šikany a bez blokací, kdyby zde mohla probíhat normální diskuze, nebylo by třeba tvořit video o šikaně. Desítky hráčů, kteří sem chodili radit, sem raději dávno nechodí, protože té arogance mají plné kecky a někteří sem ani chodit nemohou, protože mají (snad) doživotní ban. Ne za vulgarity či něco podobného ale jen díky ješitnosti moderátorky, která si myslí, že je fórum její a že si zde může dělat co chce...
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tak ono fórum technicky je její a může si tu dělat, co chce - jelikož je jediným aktuálním moderátorem, tak to je prostá realita. Ale ono to fórum není žádná výhra, jednou se nejde přihlásit, podruhé se sama přehazují vláka sem tam a potřetí sem zas někdo nemůže z bůh ví jakého důvodu. Ono to doporučení diskutovat někde, kde bude technické i osobní omezení menší má něco do sebe, možností je dost. Ale jelikož základní charakterová vlastnost čechů je na někoho nebo něco si stále stěžovat, tak je tohle fórum vlastně svým způsobem vděčné, jelikož nám dává nepřeberné množství cílů a témat, na která si stěžovat jde. Alespoň tak si vykládám fakt, že většina hráčů, kteří si na fórum v podstatě jen permanentěn stěžují, tu i přesto dál zůstává a píše sem. Řekl bych, že je to vlastně baví, jinak by si přece šli povídat jinam. Předat informace o problému, na to stačí šťouchnout do někoho, kdo se psaním sem nemá problémy a fórum mu nevadí. Navíc to aktuálně stejně vyžaduje psát na anglickou část fóra (nebo ruskou či polskou)., anžto to už vypadá tak, že z českého se podněty asi moc nepředávají. (nechch BA křivdit, ale poslední dobou je tu opravdu velmi málo)
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    urcite bolo lepsie,ked nebola sama,tak aspon stale tu niekto bol.kalendar si musime nahanat po forach,lebo nema kto dat.a niekedy by nezaskodilo trosku slusnejsie odpisat a nie povysenecky.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já BA nikdy nesoudil, a to ani když mi hodila trest (však jsem jí k němu dal důvod, a pauza od fóra je při silných emocích nejlepší lék). Vždy jsem to bral tak, že jak se chovají hráči k ní, tak jim oplácí, a ještě pro nás dělala řadu věcí, které často ani dělat nemusela. Teď je nedělá a konečně hráčům začíná docházet, že by možná vstřícnější přístup a větší ocenění její práce nebylo od věci - pak by post moderátora mohl mít alespoň takovou autoritu a úctu, aby se našel někdo další, ochotný jej vzít. Jsem jen zvědav, zda její slabá aktivita je jen přechodná, nebo už trvalá. Každopádně je to zajímavá lekce, a je jen otázka, kdo vše ji přijme a pochopí, a kdo si bude dál stěžovat ve víře, že když nestačí pár stížností, pomůže stěžovat si víc.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 06.11.2018
    Krásný den . Post moderátora, je podle mě , především nesmírně časově náročná záležitost a po pravdě se i divím, jak to může jeden člověk při své práci vůbec stihnout. Pravda ale také je, že práce s lidmi je velmi náročná a člověk musí mít hodně tolerance a pochopení , aby obstál a vše negativní si nebral osobně. Nejen chvála a vděk, ale i ty méně pěkné reakce k tomu prostě patří a s tím se musí počítat.  Autorita  a úcta se nedá ani nařídit ani vyvzdorovat. Tu si musíš prostě zasloužit.  Když čtu Tvůj příspěvek, tak mám pocit, že anděl má svatozář a na fóru si prožíval jen svůj očistec. Jestli měla BA potřebu někoho svou nečinností trestat, tak je to samozřejmě její rozhodnutí. Jak se ale popasuje s tím, že potrestala také spoustu slušných hráčů, kteří jí ničím neublížili ?  On je to totiž také závazek , ne jen dobrá vůle. Ty tomu říkáš " zajímavá lekce ", já bych to nazvala jinak. Vytratit se "po anglicku" se slušným chováním nemá nic společného. Těžko mohu žádat něco, co sám nerespektuji.
    A pokud jde o praktiky GGS, které samozřejmě musí moderátoři respektovat, ať už si o nich myslí co chtějí, ty také mluví za vše. Někdo tu nazval fórum domem, do kterého si pustím jen ty, kteří budou říkat jen to, co chci slyšet. V opačném případě tady nemají co dělat. Nejprve je obodujeme, jako nějaké skautíky a pak šup s nimi ven :-) Kritika je nežádoucí. Možná si někdo nevšiml, že hráči do hry utápějí reálné peníze a pokud o ně ne vlastní vinou přicházejí, tak není divu, že se zlobí. Občas se něco třeba nepodaří, ale řešením není umlčet kritiku :-)
    Nevím jak na jiných fórech, ale tady určitě nevládne konstruktivní dialog, ale spíš represe z pozice síly. Ono to ale není tak, že by hráči měli být vděční, že mohou hrát. Hra bez hráčů je k ničemu a žádné zisky nepřinese. To by si možná mohl někdo uvědomit. Zatím to však vypadá tak, že není třeba se "plašit" :-)
    Dovolím si tedy nesouhlasit s názorem, že jsme parta nevděčníků, kterým je třeba dát za uši. 
    Každopádně jsou to jen dohady. Důvod může být zcela jiný. Zatím však nestojíme nikomu za to, aby nám jej sdělil.
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 06.11.2018
    Alčo, my si nerozumíme, já si nemyslím, že to BA dělá proto, aby nás trestala :D Já si myslím, že buď už nemá energii a čas, nebo má nějaké osobní problémy. Lekce to je pro nás prostě proto, že i když se BA snažila před několika měsíci najít někoho, kdo by jí s vedením fóra pomohl (asi tušila, že s tím má problémy), zřejmě ji všichni odmítli. Já ji odmítl. A výsledkem je, že moderátora tu skoro nemáme. A měla by to být lekce pro nás, jelikož jakkoliv všichni obviňují BA, tak podle mě BA dělala řadu věcí správně, a i když byla občas příkrá a nespravedlivá, hráči jí to vrchovatě opláceli neúctou a výsměchem, takže jsem ji vždy chápal a jen čekal, kdy dojde k maléru, až BA vypadne. Ono závazek je hezká věc, ale závazek nezmění, když ten čas prostě nemáš. Já na sebe vzal v jiných komunitách podobný závazek několikrát. Jenže když to děláš ve volném čase jako koníčka, vždy riskuješ, že ten volný čas nebude. A kdo by do toho očistce tady lezl dobrovolně? To chce hodně otrlou povahu. A moderátory jsem zažil i mnohem horší, arogantnější a despotičtější na jiných fórech - přesto, často je hráči ocenili prostě proto, že uměli problémy vyřešit a zajistili chod fóra. Mám-li být upřímný, tak s ohledem na to, jak se k BA hráči chovají je podle mě ještě až moc hodná a tolerantní, já bych na jejím místě byl tvrdší. Autoritu si můžeš získat pomáháním a ochotou, ale nesmíš si ji nechat sebrat výsměchem a neposlušností, aby si z tebe hráči dělali fackovacího panáka.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Neřekla jsem, že BA neudělala řadu věcí správně. Jistě že udělala a za to jí patří dík. Ty ale stále jen přetřásáš, jak k ní byli hráči oškliví a nespravedliví. Já jen říkám, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá a to platí pro obě strany. Snažím se nehodnotit něco, co znám jen z doslechu, ale pokud se s něčím takovým začne, obvykle to nemá konec. Odmítám si však sypat popel na hlavu. Dialog nebývá vždy příjemný, ale to neznamená, že by proto měl být nepřípustný. Moderátor je prostředník a vůbec by si neměl brát nic osobně a tak by se ani nemohlo stát, že si bude připadat, jako fackovací panák.  Snad jen chválu za to, co udělal  pro hráče navíc a nemusel. :-). Argument, že jsou i mnohem " horší " moderátoři, mi také přijde úsměvný. Nebudu už dál spekulovat. Ať už je důvodem absence moderátora cokoliv, fakt, že oznámit to hráčské komunitě,  je slušnost. Tak bylo myšleno, že být moderátorem, je i závazek.  Na tom se snad shodneme.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    když čtu příspěvky od Minease co se týče moderátora tak mě to vždycky vytočí...tady snad si z moderátora dělá někdo fackovacího panáka ?nebylo to naopak? ti co se tu nechovali slušně BA odstavila , spousta z Vás tu moderátora supluje a za to dík , ale nás hráče co už hrají déle určitě netrestá já osobně jsem zažila jen moderátorku Foxes a ta když odcházela tak se s námi slušně rozloučila a Ba se stratila jak pára nad hrncem takže jaký k tomu měla nebo má důvod se můžeme jen dohadovat ale obhajovat něco a nevědět co a jak a proč je scestné …..
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 06.11.2018
    Tak že si z ní hráči dělali fackovacího panáka, to jsem zažíval často. Naštěstí se to děje teď méně, ale stále se do ní někteří mají tendenci navážet, snad už víc ze zvyku než z nějakého praktického důvodu. A také do všech, kdo se jí zastávali, zažil jsem to u sebe i u druhých. Kdokoliv se BA zastal, byl hned špatný, dostával výhružné zprávy a farmu měl zasypanou žerty. Stalo se mi to několikrát a hádám, že jediný důvod, proč se to už neděje, je že se žerty už nedají kupovat a hráče, co mi vyhrožovali nebo mě uráželi, jsem nekompromisně blokoval. (a neříkejte mi, že je ve slušné společnosti normální, aby hráč, co se někoho zastane, dostával nejrůznější výhružky, to za normální nikdy považovat nebudu) Jinak že se BA neozývá je dost zvláštní, s tím souhlasím. A jen tiše doufám, že se objeví časem oznámení, že za BA našli náhradu. Jelikož její aktivita klesá dlouhodobě, takže mám vážné obavy.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak já zase zažila často že odpověděla hráčům arogantně a ještě z nich udělala slušně řečeno hlupáky mě se to teda nestalo ,ale asi nechápala že tu hrají jen lidé kteří s PC nejsou moc velcí kamarádi to že Ti někdo dával žerty na farmu je mě líto já jich mám spoustu  dostávám je  při SS a těm oplácím dárečkem at mají teda více když neumí soutěžit slušně ...a ted jsem teda dlouho nezaznamenala že se do ní někdo naváží a stejně to asi nemá cenu se tu o tom rozepisovat taky jí mohlo GGS odstavit od fora z jakého důvodu se můžeme  jen domnívat i když mě jeden napadá
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Jarko já nevím, nemůžu to najít, ale v některém ofiku zazněla věta že " se vám moderátorka brzo vrátí".  To je možná důvod, proč ještě máme forum :-) A navíc, někdo to fórum asi sleduje. Kdo by jinak dal BAN na hráče kulaks ?
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Alčo ahoj já to nikde nečetla ale bylo by to dobrý už jenom kvůli tomu že je zase spousta chyb a nevíme jestli se to do GGS dostane a na kulakse jsem nekoukala , no a jestli sem chodí BA nebo někdo jiný je s podivem že se nám nedá vědět tak budem doufat že se to dozvíme brzo večer kouknu jestli něco někde nenajdu dík
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 07.11.2018
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Já BA nikdy nesoudil, a to ani když mi hodila trest (však jsem jí k němu dal důvod, a pauza od fóra je při silných emocích nejlepší lék). Vždy jsem to bral tak, že jak se chovají hráči k ní, tak jim oplácí, a ještě pro nás dělala řadu věcí, které často ani dělat nemusela. Teď je nedělá a konečně hráčům začíná docházet, že by možná vstřícnější přístup a větší ocenění její práce nebylo od věci - pak by post moderátora mohl mít alespoň takovou autoritu a úctu, aby se našel někdo další, ochotný jej vzít. Jsem jen zvědav, zda její slabá aktivita je jen přechodná, nebo už trvalá. Každopádně je to zajímavá lekce, a je jen otázka, kdo vše ji přijme a pochopí, a kdo si bude dál stěžovat ve víře, že když nestačí pár stížností, pomůže stěžovat si víc.

    Teda - asi jsem vždy četl jiné fórum než Ty.
    Také jsem zažil jiné moderátory (adminy) v jiných hrách, ale něco takového ne.
    Nikde jsem se nekoukal na svět skrz zamřížované okénko - jen tady. A to nemám na foru ve zvyku používat sprosté výrazy. Jen se BA nelíbilo, že se nenechám uchlácholit odpověďmi typu - mějte trpělivost.

    Post edited by Bobby2 (CZ1) on
  • Xenie2OOO (CZ1)Xenie2OOO (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Jen se potvrdilo že má kulaks pravdu. Jak vidíte, tak má červený ban. Kdo mu ho asi dal?
    Neříkejte že Babiš :dizzy:
    Mineasi když říkáš že bys byl ještě tvrdší než BA, buďme rádi že nejsi modíkem ty :D 
    Když tady byla moderátorka Hanah, nikdo se do ní nenavážel - čím to asi je? 
    Asi tím, že to bylo naopak - BA se navážela do hráčů. Stále se s nimi dlouze hádala, pak jim dala ban za spamování, přitom ona sama spamovala nejvíc.
    Když sem zavítal nováček s dotazem, dostal ze startu sprdunk, že píše do jiného vlákna místo aby mu vysvětlila co a jak a chudák sem už příště raději nešel. 
    Znám několik hráček, které se po diskuzi s BA rozbrečely jak byla na ně arogantní a že je blokla pro nic za nic, jen proto že se jí nelíbilo co píšou.
    To, že dělala práci "navíc", to by mělo být samozřejmostí pokud tedy má modík zájem o moderování a nebere to jako obtěžování...
    Jsou zde hráči, kteří ochotně poradí (mnoho z nich sem bohužel raději už nechodí) - vysvětlí a jde to i bez dohadování a blokování.
    Myslím, že BA tady většině hráčům neschází, stejně skoro nikdy nic nezařídila jako modíci na jiných fórech.
     

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak teď by mne zajímalo, komu ten nějaký dobrák chce něco nahlásit? :-)))
    Stačí se podívat a zjistí, že už bonzuje jen ze zvyku.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 12.12.2018
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak teď by mne zajímalo, komu ten nějaký dobrák chce něco nahlásit? :-)))
    Stačí se podívat a zjistí, že už bonzuje jen ze zvyku.

    kámo skus hádat kdo je tady největší *** a děsnej slizoun.myslím že to uhodneš napoprvé,stejně tak jako všichni normální hráči tady


    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 09.11.2018
    no vidíš,,a mě nenapadá nikdo.Já tu čtu lidi co mají své názory a postoje,které ne vždy úplně ladí s tím co cítím,nebo s čím jsem se tu setkala,ale používají otevřenou argumentaci a nemají zapotřebí se snižovat k anonymním nahlašováním. Tohle bývá způsob lidí,do kterých by to člověk ani neřekl...o těch se pak říká,,jak je to možné,takový slušný člověk,vždycky pozdravil...zdání klame.
    Post edited by lutanela (CZ1) on
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 10.11.2018
    Tak další červený ban na Xenii od koho asi?To už je fakt síla tohle.rozdávat bany za pravdu a přitom se schovávat.Takto se fakt chovají jen parchanti.A můžeš mne bloknout taky,třeba budeš více šťastná
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Tohle je tedy opravdu prapodivná hra :-(. Ať už ty BANY rozdává kdo chce, nemohl by také vyřídit, aby opravili ty chyby, kterých je tu celkem dost ? Nevím jak ostatní, ale třeba takový dar-nedar zlaté z denní odměny, které se sice připíší, ale vzápětí se po kliknutí na cokoliv zase odepíší bych si opravit přála. Přišli jsme už takto o slušnou částku ( problém má celý spolek). Vím , že hlášení chyb patří do jiného vlákna, ale tam už nahlášeno bylo a bez úspěchu a tak je zbytečné to tam opakovat. Zdá se, že sledováno je pouze tohle vlákno, tak třeba se zadaří. Kdyby náhodou, tak děkuji.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ono by bylo zajímavé zjistit, kdo BA "uklízí" na farmě. Tam pohyb je.
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    ona tu je len ma schované, aby ste ju nevideli, v profile sa to da nastaviť.  tak ju neni vidiet aj ked je prihlásenia  herečka.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    drobec9 (SK1) napsal(a):
    ona tu je len ma schované, aby ste ju nevideli, v profile sa to da nastaviť.  tak ju neni vidiet aj ked je prihlásenia  herečka.
    Ahoj
    Jak se to dá nastavit?
  • ivina66 (CZ1)ivina66 (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 08.12.2018
    Každopádně tady je a škodolibě pořád blokuje hráče pro nic za nic. Nahoře vidím že je bloklý Kulaks a Xenie. Naposledy blokla forty úplně bezdůvodně jen proto že psala o zmizelém dráčkovi. Asi se tím blokováním ukájí.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    Ti dva už sou bloklý dlouho.nemyslím si že by se schovávala,spíš na to vše hodila bobek a myslí si svoje.každopádně tady nikomu nechybí,tedy až na jednoho člověka.Pexi jí v pohodě nahradí a bude tady klid a ne pořád jen vyhrožování a blokování
Tato diskuze je zavřená.