Domů Czech Technické problémy & bugy

Vesnická slavnost - chyby a potíže

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Vesnická slavnost - září 2018.
«13

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Je někde žebříček po skončení? Odměny nikde.

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 27.10.2018
    Jediné, co se ukázalo mně, byla na konci tahle tabulka s výsledkem:
    Ale nevím, jestli se ukáže i spolkům, které nepostoupily nebo nesestoupily do jiné ligy.
    Truhy z odměn, dekorace i vzhled dorazily v pořádku.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ani tato tabulka. Měli bychom skončit na 8mém místě. Tabulka nic, odměna nic. Asi se jim vykakám na spolkovku, protože se budu bát, že nedostanu žádnou odměnu. Hlavně, že ji nacpou hned po docela vyčerpávající soutěži. Jsou to nenažranci nenažraní.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    Nám se po skončení neukázala žádná tabulka a celý spolek nedostal žádnou odměnu a to jsme byli na 4 místě . Už mě to fakt přestává bavit. 
  • eerikaa3 (SK1)eerikaa3 (SK1) SK1 Komentářů: 12
    Ani tabulka,ani odmeny ,boli sme na 5 mieste . 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Na německém prý mají info, že se tomu hned v ponděli budou věnovat. Tady??? Dvě věci.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 27.10.2018
    Ok, takže se tabulka zřejmě (jak to vypadá, je to z mé strany doměnka), ukáže jen prvním dvěma spolkům, co postupovaly, a možná těm, co se propadly. To by vysvětlovalo, proč jste ji neviděli. Ale jestli odměny v inventáři fakt nemáte (jejich připsání se neprojevilo ani u mě žádným zvukem, ničím, prostě se jen objevily v inventáři), asi nezbude než kontaktovat podporu (tak ne, podle moderátorů polského a německého fóra máme počkat do pondělka, kdy se na to programátoři podívají).

    Poznámka: Stejný problém hlásí spolky z nizozemského, německého, polského nebo třeba italského serveru, bez odměn, a to i spolek na 1. místě. Na anglickém fóru je toho plno.


  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Na podporu se můžu vyrůžit.
    Programátoři v GGS umějí opravdu prd a měli by jít na pracák.
  • blanche (SK1)blanche (SK1) SK1 Komentářů: 46
    u nás tiež odmeny pripísané neboli, ani tabuľka sa neobjavila
  • dadau (CZ1)dadau (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Byli jsme druzí,ale ani tabulka ani odměny se doposud neoběvili,spolek je naštvaný.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dadau (CZ1) napsal(a):
    Byli jsme druzí,ale ani tabulka ani odměny se doposud neoběvili,spolek je naštvaný.
    Ahoj
    Je to globální chyba, zatím to řeší, nic více se neví. V Německu mají volno, možná se bude něco vědět do konce týdne. 
  • marty.77 (CZ1)marty.77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    zdravím přátelé má někdo vysvětlení - radu ,proč nám poslední odpoledne přestali jet žolíky ? měli jsme 778% při krátkých výzvách na polích a zahradách a najednou  nic a dali jsme pokaždé jiný balík plodin- bronz liga výběr podle nás děkuju moc má li někdo doporučení- Marty z farmíků
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 15.11.2018
    No - tak ještě, že jsme konec slavnosti vypustili a nehnali se za bednama.
    Za prvé hrozilo, že zas bude prdlajs a nyní, když koukám na odměny, tak nebylo za čím. To si fakt ty bedny mohli nechat.
    Objevila se mi sice hláška, že ve hře došlo k chybě a připsaly se další tři bedny, které však nešly otevřít a po restaru udělaly pápá a odletěly do ....pryč.
    Prostě GGS - neumí se omluvit a ještě si z nás dělají hnědý otvor.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 15.11.2018
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    No - tak ještě, že jsme konec slavnosti vypustili a nehnali se za bednama.
    Za prvé hrozilo, že zas bude prdlajs a nyní, když koukám na odměny, tak nebylo za čím. To si fakt ty bedny mohli nechat.
    Objevila se mi sice hláška, že ve hře došlo k chybě a připsaly se další tři bedny, které však nešly otevřít a po restaru udělaly pápá a odletěly do ....pryč.
    Prostě GGS - neumí se omluvit a ještě si z nás dělají hnědý otvor.
    Ahoj
    No asi nezbývá nic jiného než podpora.

    Promiň, nedostali jste náhodou těch beden dvojnásobný počet? pak jde otevřít jen to co jste měli dostat, je to chyba v zobrazení beden, nemůžeš otevřít víc než jsi dostal.(měl dostat)
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ano - měli jsme dostat tři bedny.
    Jenže po hotfixu se mi objevila hláška, že je jim líto, že ve hře došlo k chybě a přijměte kompenzaci - 3 bedny.
    Ty ovšem nešly otevřít. Takže si kecali do úst a žádná kompenzace nebyla. Prostě vše v duchu GGS.
    Nešlo o dvakrát připsané bedny.
  • majda_ (CZ1)majda_ (CZ1) CZ1 Komentářů: 22

    Ahoj, dotaz, kde najdu vzhledy polí, které jsem získala jako odměnu a také vzhled vepřína? Děkuju.

    majda

  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 16.11.2018
    majda_ (CZ1) napsal(a):

    Ahoj, dotaz, kde najdu vzhledy polí, které jsem získala jako odměnu a také vzhled vepřína? Děkuju.

    majda

    klikni na pole,najed na zelenou šipku a ujáže se ti nahoře kyblík s barvou,na něj klikni a tam sou všechny vzhledy
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jen ještě - pole i vše ostatní by nemělo pracovat - být prázdné.
  • majda_ (CZ1)majda_ (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Děkuji, vyzkouším to.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Ve vesnici tam co byla vesnická liga se znovu objevila pole. Nevíte někdo proč? Nechystají snad znovu vesnickou ligu?
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Panebože to sand ne....... Osobně bych čekal, že je to jen a pouze další šotek, který prostě změnil pozadí farmy.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj.Dnes po skončení vesnické slavnosti členové našeho spolku dostali jako odměnu dekoraci nebeský bazének.Já dekoraci odklikla a potom se mi to celé seklo.Musela jsem vypnout a po novém zapnutí už mi to dekoraci nenabídlo a ani jsem ji nikde nenašla.Neumíte mi někdo,prosím,poradit jak ji získat?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.Dnes po skončení vesnické slavnosti členové našeho spolku dostali jako odměnu dekoraci nebeský bazének.Já dekoraci odklikla a potom se mi to celé seklo.Musela jsem vypnout a po novém zapnutí už mi to dekoraci nenabídlo a ani jsem ji nikde nenašla.Neumíte mi někdo,prosím,poradit jak ji získat?
    Ahoj
    Zkus se odhlásit a vymazat historii prohlížení a pak se znovu přihlaš do hry.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Zkusila jsem udělat,ale nepomohlo.O dekoraci jsem asi definitivně přišla...škoda.Ale i tak moc děkuji za odpověd a snahu pomoct
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Zkusila jsem udělat,ale nepomohlo.O dekoraci jsem asi definitivně přišla...škoda.Ale i tak moc děkuji za odpověd a snahu pomoct
    Zkus to třeba víckrát. Jinak zbývá podpora
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Včera nám přestal fungovat žebříček hráčů a nerozchodil se až do konce slavnosti.Minulou slavnost bylo to samé.Hráči pak nevědí,na kterém místě jsou v žebříčku.

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Hele to je vtip - žebříček spolkú a první má po 10 minutách 276 mega?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Hele to je vtip - žebříček spolkú a první má po 10 minutách 276 mega?
    Ahoj
    Prosím screen, pokud to je chyba aby se to dalo poslat
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Některým spolkům tam zůstaly konečné body z minulé akce.Prvním dvanácti spolkům.Od černé perly dál,už je to dobrý.Podobně je to i v ostatních ligách.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Některým spolkům tam zůstaly konečné body z minulé akce.Prvním dvanácti spolkům.Od černé perly dál,už je to dobrý.Podobně je to i v ostatních ligách.

    OK, děkuji, posílám. Už jsem tam poslala od nás z platinové ligy.
Sign In to comment.