MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Aktualizace 16.10.2018: Veselý halloween, nevyleťte z kůže!

black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
Vítejte všichni u halloweenského vydání oznámení! Obrňte se a připravte se na nový obsah, do kterého můžete zastrčit strašidelnou hůl. Aktualizace je momentálně plánována na 16. října. Takže bez dalších okolků...

Halloween

Halloween je tu zas a jako obvykle se můžeme těšit na halloweenskou událost! Obvyklá pátrací událost a odměny nás neminou (samozřejmě s novým vzhledem) a vy se na ně můžete podívat zde:

Velikost: 6 x 4
BS: 76
VBS: 22
Kam asi jede? To nikdo neví...


Velikost: 5 x 6
BS: 96
Jste dostatečně stateční pro tuto dekoraci?

Žádné latté s dýňovým kořením, ale krásná vlajka s dýní!


Turnajová sezóna VII - Vítejte ve strašidelném městě!

Naše nová turnajová sezóna začne a my máme zcela nové téma a co jiného by to mohlo být než halloween?! Podívejte se na strašidelné profilové obrázky a dekorace, které máme jako odměny, a osedlejte své kostřičky koní!


Není snadné chytit čarodějnice na koštěti, ale můžete mít tolik štěstí, že uspějete.

Sledujte listí zvolna se snášející na zem.Velikost: 4 x 4
BS: 46 | 51 | 59
VBS: 11 | 16 | 22
Co to vaří? Je to...

Kdo nemiluje ve svém životě klasické horory?

Sklad dekorací

Jaký by mohl být lepší způsob, jak se ujistit, že zvládnete získat všechny tyto úžasné dekorace, než zvýšit kapacitu skladu na dekorace?! Víme, že jste to už nějaký čas chtěli, tak to tady máte, s následující aktualizací zvýšíme kapacitu skladu ze 100 na 200 položek. Budete tak mít spoustu místa na všechny nové halloweenské dekorace a mnoho dalších!


Vzhledy s bonusy

Už jste viděli naši upoutávku a článek v Soutěživém farmáři a nyní vám s radostí můžeme představit vzhledy s bonusy! Můžete dočasně přidat tyto vzhledy na budovy, abyste navýšili produkci konkrétního produktu nebo zkrátili výrobní čas. Jsou 4 typy vzhledů, ten nejvzácnější poskytne až 3 efekty najednou z možných 4! Začneme s malým rozpětím, které si budete moci zakoupit za zlaté skrze nabídky a které budete moci získat jako odměny v událostech! Později nabídku rozšíříme, aby zahrnovala více vzhledů a více bonusů. Vaše běžné stálé vzhledy zůstanou, jak jsou, a budou stále dostupné, ale abyste byli ještě lepší, budete si moci pořídit vzácné vzhledy s bonusy!


Takto bude vzhled s bonusem vypadat v nabídce, zobrazuje bonus (nebo zkrácení času) a dobu trvání.

Vzhledy s bonusy také přinesou několik změn v celkovém systému bonusů. To je hlouběji vysvětleno ZDE v samostatném oznámení.


Další obsah

Chystáme pro vás ještě více změn a doplňků, zde jsou:

 • Kompenzace za kolo štěstí: Kvůli chybě v kompenzaci, kterou jsme posledně provedli pro ty, kteří točili jackpotovým kolem a nezískali žádné předměty, provedeme tuto kompenzaci znovu. Omlouváme se, pokud jsme na vás prve zapomněli!

 • Fridiny zakázky: Frida dokončila novou zakázku! Podívejte se na obrázek níže, děkujeme naší bulharské vítězce Мона Бонбона (Mona Bonbona) za krásný a patriotický nápad na vzhled! Tato dekorace bude během několika týdnů dostupná k zakoupení pro všechny, až se tak stane, dáme vám vědět.

Velikost: 4 x 4
BS: 65
VBS: 16

 • Do vesnické slavnosti přidáme několik prvků, stejně tak dojde k menším změnám:

  • Povýšení a sestup - Dosáhněte vysokých výsledků a dostaňte se do vyšší ligy pro ještě větší výzvy, skórujte málo a věci pro vás mohou být snazší sestupem do nižší ligy.

  • Spolkový chat: Jméno člena, který zahájí výzvu, bude zobrazeno ve spolkovém chatu.

  • Počet spolků v lize bude upraven.

 • Odkaz pro zvaní přátel bude aktualizován pro HTML5, aby bylo zajištěno, že zvaní přátel bude v budoucnu fungovat tak, jak má, jakmile naplno přejdeme na HTML5.

 • Někteří z vás se potýkají s problémy se zaseknutým polem, kdy sklízené množství plodin přesahuje maximální skladovací kapacitu farmy. Toho jste si povšimli zejména během Oktoberfestu a dosud bylo jediným řešením požádat o pomoc podporu. S touto aktualizací zavedeme dialogové okno, které vás bude informovat o plném skladu a produkty nad jeho kapacitu budou automaticky prodány.


Opravy chyb

 • Opraven občas se vyskytující error chybějícího tlačítka pro opakované setí.

 • Když běží současně více nabídek prime time, nabídka s vyšším procentem bude vždy vybrána a tato aktualizace přinese opravu, kdy se tak v některých případech nestalo.
Aktualizace je plánována na úterý 16. října.

O obsahu aktualizace můžete diskutovat v TOMTO VLÁKNĚ.

A to je vše! Přejeme vám spoustu zábavy,


váš BF tým


black-.-angel @ cs 1

Komentáře

 • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
  Milí hráči,

  aktualizace je plánována na 14:30.

  black-.-angel

  black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.