Domů Czech Technické problémy & bugy

Nefunkční výběr odměny po skončení spolkovky

Zdá se, že to zatim nikdo nehlásil, takže to napíšu já. Byl jsem na spolkovku ve spolku Barakuda (zlatá liga, nejvyšší obtížnost), skončili jsme na druhém místě a dostali tedy na výběr mezi kachnama, kravínem a ještě něčím, nicméně bez ohledu na výběr se zdá, že stejně dostali všichni krávy, minimálně já a pár lidí, co bylo ke konci akce na chatu. V zásadě mi to tak moc nevadí, stejně jsem chtěl časem obojí, ale hlásit by se to asi mělo :D 

Komentáře

  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 27.09.2018
    Tak já jsem tady chtěla za spolek napsat, ale nemohla jsem se přihlásit. Takže jsme hráli obtížnost 40 % .Někdo chtěl kachní výběh, někdo kravín.Výběr odměn dopadl tak ,že všichni bez rozdílu jestli chtěli nebo ne dostali ten kravín.Jedna hráčka chtěla kravín ,dostala výběrový  kachní výběh  a dokonce jeden hráč místo kravínu ,který chtěl dostal dva obyčejné kachní výběhy -místo toho nejlepšího o který jsme hráli. Takže je celý spolek dost naštvaný a chtěli bychom vysvětlení .Hráli jsme režim 40 % , v nabídce byly odměny ,kravín,  kachní výběh a bedna. Jak je možné tedy,že lidi nedostali to, co si vybrali ? Proč jsme to potom vůbec hráli a vkládali do toho čas, energii a peníze ???A co další spolkovky ? Budou lidi vůbec vědět o co hrají a hlavně co dostanou ????
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    Němci si nestěžovali, takže jediné info, co k tomu mám je, že dneska v 11 byl hotfix, který se týkal vesnické slavnosti, ale i opravy nefunkčního výběru odměn, které některé servery měly (kachňák- kravín)... což předpokládám se týkalo spolkovky, takže můžem jenom doufat, že příště to bude ok...
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/3955860/#Comment_3955860
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 27.09.2018
    A k čemu nám to je dobré ,když nemáme odměny, které jsme chtěli a kvůli kterým jsme soutěžili ? A jak doufat, že příště to bude ok ???Takže my si budeme vybírat obtížnost a ani  nebudeme vědět, co za to jako odměnu dostaneme ? 
    Post edited by krakatice11 (CZ1) on
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Bohužel oprava se asi nepovedla. Hráli jsme 40% režim a přestože si všichni vybrali kravín, mnoho hráčů ho nedostalo. :-1:
  • vendy2211 (CZ1)vendy2211 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Také u nás si někteří hráči vybrali kravín a nedostali ho,za chvíli nebudou chtít hrát,protože odměny jsou nejisté..
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    Jen ještě doplním, že jsem vybrala kravín a obdržela kachňák ...
    V průběhu hry jsem přepnula z HTML na FLASH, teď se mi zobrazuje opět HTML. Operační systém UBUNTU, prohlížeč CHROMIUM.
  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    40% režim a nedostat kravín o který jsme vlastně hráli ...No  hnus fialovej a možná ještě víc.. Je to marný , je to marný ..Nemám slov , všechno jde do kopru .
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    Tak 40 procentní režim taky jsem si vybrala kolosální kravín kvůli kterému jsme ten režim jeli a nedostala jsem ho člověk aby už měl strach vůbec něco hrát když nedostane co si vybere jen doufám,že se touto chybou bude někdo zabývat .Jinak jsem psala i na podporu jen informace pro ty kdo by mě na podporu odkazoval.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    samby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak 40 procentní režim taky jsem si vybrala kolosální kravín kvůli kterému jsme ten režim jeli a nedostala jsem ho člověk aby už měl strach vůbec něco hrát když nedostane co si vybere jen doufám,že se touto chybou bude někdo zabývat .Jinak jsem psala i na podporu jen informace pro ty kdo by mě na podporu odkazoval.
    Ahoj
    Má to dost lidí, tuhle chybu. Na polském foru psali, že to zítra ráno nahlásí. Tak snad to brzy vyřeší a dostanete co jste si vybrali
  • karamel (CZ1)karamel (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 11.10.2018
    .

  • fourierova (CZ1)fourierova (CZ1) Komentářů: 4
    Dobrý večer, ráda bych se připojila k tomuto komentáři, protože mám stejný problém. Již jsem měla mít dva Bohaté kravíny, jeden za spolkové silo a druhý za právě ukončenou spolkovou soutěž, a také se mi v nabídce speciálních budov neobjevil ani jeden. Byť jsme ve spolkové soutěži skončili na prvním místě. A nejsem sama. Má spoluhráčka Farmárka Mája má také stejný problém. 
  • Katniss. (CZ1)Katniss. (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Dobré ráno, mám stejný problém, vybrala jsem si kravín, ale bohužel nemám nic. A také někteří hráči z našeho spolku Farmíci nedostali žádnou odměnu.
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    Tak já jsem tady chtěla za spolek napsat, ale nemohla jsem se přihlásit. Takže jsme hráli obtížnost 40 % .Někdo chtěl kachní výběh, někdo kravín.Výběr odměn dopadl tak ,že všichni bez rozdílu jestli chtěli nebo ne dostali ten kravín.Jedna hráčka chtěla kravín ,dostala výběrový  kachní výběh  a dokonce jeden hráč místo kravínu ,který chtěl dostal dva obyčejné kachní výběhy -místo toho nejlepšího o který jsme hráli. Takže je celý spolek dost naštvaný a chtěli bychom vysvětlení .Hráli jsme režim 40 % , v nabídce byly odměny ,kravín,  kachní výběh a bedna. Jak je možné tedy,že lidi nedostali to, co si vybrali ? Proč jsme to potom vůbec hráli a vkládali do toho čas, energii a peníze ???A co další spolkovky ? Budou lidi vůbec vědět o co hrají a hlavně co dostanou ????
    Ahoj mohu se zeptat jestli po odvolání jste dostali co si každý vybral.My jako spolek jsme dopadli stejně.Děkuji za případnou odpověd.
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    Po skončení spolkovky a obdržení kachního výběru namísto nejlepšího velkého kravínu jsem zaslala report s detailním popsáním problému. Na mail mi přišlo jen oznámení, že report mají. Kravín stále nemám, vyjádření také ne.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    tá chyba sa stala strašne veľa hráčom. chce to čas a trpezlivosť ;)
  • sisi7374 (CZ1)sisi7374 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Dobrý den, také se připojuji k těm, kteří si vybrali velký kravín a nedostali ho. Byla bych ráda, kdyby došlo k nápravě. Předem díky. 
  • malejkrejci (CZ1)malejkrejci (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Dobrý den, taky jsem nedostal kravín. Tak co s tím? Opraví to už někdo?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Dobrý den, taky jsem nedostal kravín. Tak co s tím? Opraví to už někdo?
    Ahoj
    Musíš napsat na podporu.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    samby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak já jsem tady chtěla za spolek napsat, ale nemohla jsem se přihlásit. Takže jsme hráli obtížnost 40 % .Někdo chtěl kachní výběh, někdo kravín.Výběr odměn dopadl tak ,že všichni bez rozdílu jestli chtěli nebo ne dostali ten kravín.Jedna hráčka chtěla kravín ,dostala výběrový  kachní výběh  a dokonce jeden hráč místo kravínu ,který chtěl dostal dva obyčejné kachní výběhy -místo toho nejlepšího o který jsme hráli. Takže je celý spolek dost naštvaný a chtěli bychom vysvětlení .Hráli jsme režim 40 % , v nabídce byly odměny ,kravín,  kachní výběh a bedna. Jak je možné tedy,že lidi nedostali to, co si vybrali ? Proč jsme to potom vůbec hráli a vkládali do toho čas, energii a peníze ???A co další spolkovky ? Budou lidi vůbec vědět o co hrají a hlavně co dostanou ????
    Ahoj mohu se zeptat jestli po odvolání jste dostali co si každý vybral.My jako spolek jsme dopadli stejně.Děkuji za případnou odpověd.
    Nikdo nic nedostal .Asi to nikdo ani neřeší .Proč taky ,když přes veškeré chyby se jim prachy sypou dál.
  • Arex (CZ1)Arex (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Ahoj,
    me se neustale porad stava ze ve spolkovce kdyz je tam ta cena ty pole na tri hodiny vysi sklizen stava ze si odmenu muzu vybrat presneji ten vzhled ale nikde ho nemam.Proste nikde se neobjevi.(Vim jak se meni vzhledy)!!!!!!!!!!!!!!!!!U nas ve spolku nejsem sam kdo ma stejnej problem.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    sú ale dva typy vzhľadov. na malé/úrodné pole, a na normálne pole. nedajú sa používať inak, len na správnu veľkosť poľa. takže je možné, že si vybrala pri obdržaní odmeny tú nesprávnu veľkosť/typ.
Sign In to comment.