Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

160112

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Je hezké, že to je normální postup - najít náhradníka, ale faktem je, že co vím, tak BA několik hráčů s žádostí o to, aby jí pomohli a post moderátora vzali, oslovila, a všichni ji odmítli. Včetně mě. Jelikož vidím, jak se komunita k BA chová, nejsem sebevrah, abych do něčeho takového šel. Nebudu pracovat pro lidi, kteří tomu, kdo se jim snaží pomáhat, jen nadávají, urážejí ho nebo se mu vysmívají, děkuju pěkně. V takovém prostředí vydrží jen hodně obětavý samaritán nebo extrémní flegmouš a já nejsem ani jedno. Pak se těžko může kdokoliv divit, že se lidé na post moderátora nehrnou.

    Navíc, ono to, že tu je BA málo aktivní, má svou zásadní výhodu - konečně vám pomalu začíná docházet, že ji tu potřebujeme. A že to, co dělala, je užitečné a někdy i dost důležité. Že by nebylo od věci to trochu ocenit.
    Práce pro lidi je vždy nevděčná a každý kdo se do toho pustí s tím musí počítat.To opravdu nemůže dělat každý . Co člověk, to originál. Občas si někdo nevidí do pusy, to je pravda, ale pravda také je, že i BA umí pěkně seknout. A každý si v tu chvíli myslí, že k tomu má důvod. Rozhodně jsem neměla v úmyslu rozpoutat debatu o tom, zda je tu moderátor užitečný nebo ne, jen mi přijde velmi zvláštní, že se ztratí beze slova, jak pára nad hrncem. Pokud se Ti takové jednání vůči hráčské komunitě zdá v pořádku, tak mě ne. Tvojí výtku si dovoluji odmítnout.
    Nebudu si alibisticky vymýšlet, že mě něco štve, když mě nic neštve. Pokud má někdo pocit, že sem moje reakce nepatří, nechť ji klidně označí svým oblíbeným tlačítkem.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 07.10.2018
    Alčo, já neřeším, zda je její chování v pořádku, nebo není - nemám tušení, k čemu se zavázala nebo nezavázala, ale pokud chápu post moderátora fóra dobře, tak odpovídání na dotazy v popisu práce nemá. Moderuje - tj: maže nevhodné příspěvky, nesprávné přesouvá tam, kam patří, a usměrňuje diskusi tam, kde to je potřebné, případně koriguje chování hráče v situaci, kdy je v rozporu se zákony, obecnou slušností a morálkou nebo pravidly fóra. Vytváření návodů, nebo odpovídání na otázky podle mě nikdy neměla mít v popisu práce a dělala to proto, že ji to bavilo a dělat to chtěla. Jestli teď nedělá ani to, co by dělat měla - to si netroufám soudit. Stále přesouvá příspěvky a dohlíží na dodržování témat, čili bych řekl, že stále moderuje.

    Tady je děsná spousta lidí úplně slepá. Nevidí, že BA dělala a dělá práci, která není náplní její funkce a nikdy být neměla. A většinou se dočká spíše kritiky než ocenění. Tohle mě vždy na fóru neskutečně štvalo. A upřímně, velmi bych přál fóru a lidem, co ji kritizují, stěžují si na její chování a přitom se sami často chovají jak hyeny (s prominutím k hyenám, ale nenapadá mě lepší příměr), aby si dala měsíc dva dovolenou a všichni měli možnost si užít situaci, kdy nebudou novinky žádné, kdo bude chtít předat nějakou informaci nebo návrh GGS, bude ji muset přeložit do polštiny, ruštiny, angličtiny nebo němčiny a vložit na odpovídající fórum a na otázky tu budeme odpovídat jen my, pokud na to budeme mít náhodou čas a náladu. Ať vidíte, co nás čeká, až jednou fórum ztratí posledního moderátora či mnoderátorku a českou část nám definitivně zavřou (a podle mě si to česká komunita zaslouží, jsem o tom plně přesvědčen).

    Já se také s BA neshodnu v mnoha věcech a už jsem si vysloužil i nějaký ten trest. Ale sakra někdo se tu musí ozvat, aby se jí zastal za všechnu práci, kterou dělá. A teprve, když ji dělat přestane, možná některým dojde, jak je ta práce důležitá.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    To že BA "zmizela " může mít mnoho důvodů, za které nemůže. Pokud vím plánovanou nepřítomnost vždy nahlásila.

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak komunitu asi nezajímá co moderátor  dělá a dělat nemusí , ale zajímá to co by dělat moderátor měl a nedělá a mezi to patří určitě INFO a jestli je na jiných forech tak by mělo být i tady a štve mě že si to nepochopil a HYENÁM se teda nepočítám a vlezdozadulky taky NE
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    nač takové romány ,moderátor tady neni a měl by být : Svoji práci necht si dělá jak chce  to nehodnotím ,.ale nějaké informace jsou ke hře důležité .Slovo ,,hyeny,, se mě tedy dost dotklo a doufám ,že se hráč omluví 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Nějak mi uniká, proč bych se měl omlouvat. Hráči tu BA kritizují, pomlouvají, a přitom chtějí, aby pro ně něco dělala. Stěžují si, jak pracuje, přitom vytvářejí tak nevděčné a stresové prostředí, že odradili všechny, kdo by mohli BA pomoci a o práci moderátorů se s ní podělit. A výsledek? Když BA zrovna z jakéhokoliv nemůže svou práci dělat, není tu nikdo, kdo by to za ni v dané době vzal, jelikož neexistuje žádný jiný moderátor napříč všemi fóry, který by znal náš jazyk. Čí to je chyba? Zamyslete se nad tím a odpovězte si sami. Já vám každopádně gratuluju k vybudování perfektní atmosféry pro všechny, kdo by byli ochotní se o vás postarat. Na místo planých slov jsem pro vás napsal návod k vesnické slavnosti. Jeden hráč mi poděkoval, a já mu za to vzdávám poklonu. Jelikož hráči na českém fóru neděkují, ti si stěžují, pomlouvají, kritizují, emocionálně vydírají jako... no jako Češi. Tak jak to holt Češi umí. A pak se diví. Což už ani není k naštvání, to už je prostě jen k pláči. Jak praví staré přísloví - Caesarovi co jest Caesarovo. Jak se chováme, to se nám holt dostane zpátky.

    (a já jsem zase jednou strčil ruku do sršního hnízda, ale když jste zastrašili všechny, kdo by se BA mohli zastat, tím že je pokaždé zadupete do země, holt není nikdo jiný, kdo by to udělal, a tak je to na mně, já se od toho, abych si zahrál na arbitera odradit nenechám - někdo to prostě dělat musí, i kdyby ho to mělo stát život, jak by vám potvrdil samotný Sokrates, protože pravda se snadno zadupává, ale stojí za ni bojovat)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nebývali tu i jiní moderátoři? Pročpak asi skončili?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Teda - teď mne naštvalo, že si tu někdo říká o poděkování a sepsání návodu je 7.10. a 7.10. už vyčítá, že nikdo nepoděkuje.
    Hra mi teď celkem bez problémů jde, tak nevidím důvod, chodit na forum každý den, zvlášť, když tu žádné informace nedostanu (pexi je vyjímka, nechtěl bych být nevděčný)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 08.10.2018
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Nějak mi uniká, proč bych se měl omlouvat. Hráči tu BA kritizují, pomlouvají, a přitom chtějí, aby pro ně něco dělala. Stěžují si, jak pracuje, přitom vytvářejí tak nevděčné a stresové prostředí, že odradili všechny, kdo by mohli BA pomoci a o práci moderátorů se s ní podělit. A výsledek? Když BA zrovna z jakéhokoliv nemůže svou práci dělat, není tu nikdo, kdo by to za ni v dané době vzal, jelikož neexistuje žádný jiný moderátor napříč všemi fóry, který by znal náš jazyk. Čí to je chyba? Zamyslete se nad tím a odpovězte si sami. Já vám každopádně gratuluju k vybudování perfektní atmosféry pro všechny, kdo by byli ochotní se o vás postarat. Na místo planých slov jsem pro vás napsal návod k vesnické slavnosti. Jeden hráč mi poděkoval, a já mu za to vzdávám poklonu. Jelikož hráči na českém fóru neděkují, ti si stěžují, pomlouvají, kritizují, emocionálně vydírají jako... no jako Češi. Tak jak to holt Češi umí. A pak se diví. Což už ani není k naštvání, to už je prostě jen k pláči. Jak praví staré přísloví - Caesarovi co jest Caesarovo. Jak se chováme, to se nám holt dostane zpátky.

    (a já jsem zase jednou strčil ruku do sršního hnízda, ale když jste zastrašili všechny, kdo by se BA mohli zastat, tím že je pokaždé zadupete do země, holt není nikdo jiný, kdo by to udělal, a tak je to na mně, já se od toho, abych si zahrál na arbitera odradit nenechám - někdo to prostě dělat musí, i kdyby ho to mělo stát život, jak by vám potvrdil samotný Sokrates, protože pravda se snadno zadupává, ale stojí za ni bojovat)
    No, dělej jak myslíš. Já asi čtu jiné forum , než ty. Pokud tu lítají hromy a blesky, tak se většinou snášejí na hlavy provozovatelů této hry a také jsem tu potkala spoustu slušných lidí, kteří nejen, že jsou BA za vypracování všech těch pomůcek a návodů vděční, ale i děkovat umí. Alespoň já jsem si toho všimla. A za nimi stojí stejně tak slušní a vděční hráči, kterým tito do svých spolků informace dále předávají, neb každý na forum nechodí a někteří s ním ani třeba neumí pracovat.  A pokud občas BA jedná s někým "z patra", není divu, že jí stejnou mincí oplatí. Všichni, kteří si jí dovolili nějak kritizovat, nebo se snad chovali nepatřičně, tady na foru už nejsou. Buď odešli sami nebo byli odejiti. Tak komu vlastně spíláš :-)? A kromě toho, tahle hra si ten kopec kritiky, který se tu na ni v poslední době sesypal, myslím plně zasloužila.
     Mimochodem, celá tahle debata je mimo téma :-) Přiděláváme moderátorce práci a to by mohlo být k naštvání :-) 
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 08.10.2018
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Nějak mi uniká, proč bych se měl omlouvat. Hráči tu BA kritizují, pomlouvají, a přitom chtějí, aby pro ně něco dělala. Stěžují si, jak pracuje, přitom vytvářejí tak nevděčné a stresové prostředí, že odradili všechny, kdo by mohli BA pomoci a o práci moderátorů se s ní podělit. A výsledek? Když BA zrovna z jakéhokoliv nemůže svou práci dělat, není tu nikdo, kdo by to za ni v dané době vzal, jelikož neexistuje žádný jiný moderátor napříč všemi fóry, který by znal náš jazyk. Čí to je chyba? Zamyslete se nad tím a odpovězte si sami. Já vám každopádně gratuluju k vybudování perfektní atmosféry pro všechny, kdo by byli ochotní se o vás postarat. Na místo planých slov jsem pro vás napsal návod k vesnické slavnosti. Jeden hráč mi poděkoval, a já mu za to vzdávám poklonu. Jelikož hráči na českém fóru neděkují, ti si stěžují, pomlouvají, kritizují, emocionálně vydírají jako... no jako Češi. Tak jak to holt Češi umí. A pak se diví. Což už ani není k naštvání, to už je prostě jen k pláči. Jak praví staré přísloví - Caesarovi co jest Caesarovo. Jak se chováme, to se nám holt dostane zpátky.

    (a já jsem zase jednou strčil ruku do sršního hnízda, ale když jste zastrašili všechny, kdo by se BA mohli zastat, tím že je pokaždé zadupete do země, holt není nikdo jiný, kdo by to udělal, a tak je to na mně, já se od toho, abych si zahrál na arbitera odradit nenechám - někdo to prostě dělat musí, i kdyby ho to mělo stát život, jak by vám potvrdil samotný Sokrates, protože pravda se snadno zadupává, ale stojí za ni bojovat)
    Tak si se zrovna sám vynesl až do nebes a jen se utrvdil že si asi bůh.Nazývat lidi kteří zde napíšou nějakou kritiku hyenamy??? to jako myslíš vážně?CHlape zamysli se nad sebou,přestan si neustále klepat na rameno a zbav se toho narcistického komplexu
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    upraveno 08.10.2018
    stanley485 (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Nějak mi uniká, proč bych se měl omlouvat. Hráči tu BA kritizují, pomlouvají, a přitom chtějí, aby pro ně něco dělala. Stěžují si, jak pracuje, přitom vytvářejí tak nevděčné a stresové prostředí, že odradili všechny, kdo by mohli BA pomoci a o práci moderátorů se s ní podělit. A výsledek? Když BA zrovna z jakéhokoliv nemůže svou práci dělat, není tu nikdo, kdo by to za ni v dané době vzal, jelikož neexistuje žádný jiný moderátor napříč všemi fóry, který by znal náš jazyk. Čí to je chyba? Zamyslete se nad tím a odpovězte si sami. Já vám každopádně gratuluju k vybudování perfektní atmosféry pro všechny, kdo by byli ochotní se o vás postarat. Na místo planých slov jsem pro vás napsal návod k vesnické slavnosti. Jeden hráč mi poděkoval, a já mu za to vzdávám poklonu. Jelikož hráči na českém fóru neděkují, ti si stěžují, pomlouvají, kritizují, emocionálně vydírají jako... no jako Češi. Tak jak to holt Češi umí. A pak se diví. Což už ani není k naštvání, to už je prostě jen k pláči. Jak praví staré přísloví - Caesarovi co jest Caesarovo. Jak se chováme, to se nám holt dostane zpátky.

    (a já jsem zase jednou strčil ruku do sršního hnízda, ale když jste zastrašili všechny, kdo by se BA mohli zastat, tím že je pokaždé zadupete do země, holt není nikdo jiný, kdo by to udělal, a tak je to na mně, já se od toho, abych si zahrál na arbitera odradit nenechám - někdo to prostě dělat musí, i kdyby ho to mělo stát život, jak by vám potvrdil samotný Sokrates, protože pravda se snadno zadupává, ale stojí za ni bojovat)
    Tak si se zrovna sám vynesl až do nebes a jen se utrvdil že si asi bůh.Nazývat lidi kteří zde napíšou nějakou kritiku hyenamy??? to jako myslíš vážně?CHlape zamysli se nad sebou,přestan si neustále klepat na rameno a zbav se toho narcistického komplexu
    mě zase uniká co obhajuješ nikdo co tu píšeme moderátora neuráží a ani mu nenadává a Ty nás přirovnáváš k HYENÁM VYĎERAČŮM a já nevím k čemu ještě , chci jen základní informace a myslím že ne jen já , abych mohla podat INFO do spolku a to tu teď není z jakého důvodu jsem nikde nenašla jestli je moderátor nemocný atd mělo by tu být INFO jestli si však léčí uraženou JEŠITNOST tak jen náhrává těm co moderátora kritizují a podotýkám že mě je fuk jestli je to Petr nebo Pavel nebo BA takové to jednání ke komunitě je neprofesinonální ať to děláš dobrovolně nebo za peníze!!!!!!!!!
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 08.10.2018
    No, dělej jak myslíš. Já asi čtu jiné forum , než ty. Pokud tu lítají hromy a blesky, tak se většinou snášejí na hlavy provozovatelů této hry a také jsem tu potkala spoustu slušných lidí, kteří nejen, že jsou BA za vypracování všech těch pomůcek a návodů vděční, ale i děkovat umí. Alespoň já jsem si toho všimla. A za nimi stojí stejně tak slušní a vděční hráči, kterým tito do svých spolků informace dále předávají, neb každý na forum nechodí a někteří s ním ani třeba neumí pracovat.  A pokud občas BA jedná s někým "z patra", není divu, že jí stejnou mincí oplatí. Všichni, kteří si jí dovolili nějak kritizovat, nebo se snad chovali nepatřičně, tady na foru už nejsou. Buď odešli sami nebo byli odejiti. Tak komu vlastně spíláš :-)? A kromě toho, tahle hra si ten kopec kritiky, který se tu na ni v poslední době sesypal, myslím plně zasloužila.
     Mimochodem, celá tahle debata je mimo téma :-) Přiděláváme moderátorce práci a to by mohlo být k naštvání :-) 
    Víš, to je jen projev vzteku. Já tu spílám tak nějak obecně - hráčům, co pro druhé nic nedělají, ale mají tu drzost něco požadovat nebo si stěžovat, že pro ně někdo nedělá to, co oni chtějí. Jako by měli na něco z toho, co BA dělá nárok. Nemají. BA to dělá bezplatně a z dobré vůle. Všichni bychom měli být rádi za to, že pro nás dělá alespoň něco. Já vím, že jsou tu i lidé, co umí poděkovat. Mně jde v principu o to, že kdokoliv si myslí, že má na cokoliv z toho, co pro ně někdo udělal nějaký nárok - nemá, a že může cokoliv z toho požadovat - což je směšné. Všichni by měli být rádi za tu pomoc, kterou dostanou. Moderátor není v pozici, kdy by měl jako náplň práce poskytovat radu nebo pomoc komukoliv. Moderátor je od toho, aby moderoval, a tvořil most mezi českým fórem a GGS. Na odpovídání na dotazy a komunikaci s hráči je Community Manager - a ten na českém fóru vůbec není. BA hráče rozmazlila - dělala celou řadu věcí, které dělat nemusela, a hráči je teď očekávají a požadují, i když fakticky na nic z toho nemají žádný nárok. Pokud hráči chtějí někoho, kdo má jako náplň práce komunikaci a pomoc hráčům, budou muset například na anglické fórum. A sakra už by si to hráči mohli uvědomit, než odradí i posledního moderátora, co nám zbyl.

    A mimochodem, nikde jsem nezmínil jediné jméno, na nikoho jsem neukázal prstem. Sám jsem překvapen, kolik hráčů má pocit, že to právě oni mohou za to, co jsem napsal. Zřejmě černé svědomí. Ale máš pravdu, je na čase přestat dělat vlny. Už se ukázalo, že komunita prostě není schopna pochopit, na co se snažím poukázat, takže bych toho měl nechat.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Jsi evidentně hodně rozzloben a já nemám v úmyslu Tě ještě víc popouzet, ale pořád si myslím, že se nic takového neděje. Říkáš, že moderátor, kterého máme, má tvořit most. To spočívá prosím přesně v čem ? Já bych řekla, že v předání informací. Tedy info o chystaných událostech a zpětná vazba hráčů např. v oblasti chyb ve hře. Chápu to správně ? Pokud ano, tak to je to,co mohou hráči "požadovat", tedy na co si mohou dělat nárok ? Vše ostatní, co BA na foru udělala, včetně rad, které hráčům poskytuje, je její dobrá vůle a nic takového po ní hráči žádat nemohou, natož aby se zlobili, že to nemají.  Je to tak ? Promiň, ale já jsem si nevšimla toho, že by jí někdo za poskytnutou radu nebo vypracovanou pomůcku, či nějaký návod, kritizoval, napadal nebo jí nějak ubližoval, natož aby si něco nárokoval, jak popisuješ. Vůbec nechápu, proč se o něčem takovém zde vede řeč . Vše začalo obyčejnou otázkou, proč nemáme žádné povědomí o tom, proč tu není moderátor. Pokud nám tuto otázku nemůže nebo nechce, zodpovědět sama BA, měl by to udělat někdo kompetentní z GGS. Na to snad hráčská komunita nárok má. Nebo ne ?
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    mě štve až rozčiluje farmář ,který je pod každým příspěvkem :smiley: ale moderátorem nechce být ,bohužel už ho dělá ,ted  vynadal docela všem a zdá se ,že je nejlepší .....mám jiný názor ,nech hráče at se vypovídají po svém ,pokud nejsou vulgární...díky
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Hele Vy mistři světa z GGS,co kdyby jste aspoň zvládli ukončovat spolkovku v obvyklý čas...nebo aspoň nechali výsledky déle po skončení..... mně to fakt ……. V tomhle bordelu se nedá  "pracovat".
  • panda101 (CZ1)panda101 (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Tak dnes mne naštvalo, že jsem v té rybí krabicovce už třikrát dostala helmy, ale ani jednou se mi nepřičetly. Proč to pak dělám, když z toho stejně nic nemám?????
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    upraveno 13.10.2018
    jestli jich máš přes 50 tak se nepřičítají.....musíš je prostavět a pak se zase začnou přičítat
  • panda101 (CZ1)panda101 (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Díky za info, ale to je tedy pěkná hovadina. Měla jsem 52/50 a čekala na architekta. Nějak se mi tenhle systém nezdá.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    štve to spoustu hráčů,ale je to tak debat už tu o tom bylo hodně lepší je to prostavět než být pak naštvanej
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    vadí mi, že od určité doby musím neustále přepínat na FLASH po každém restartu hry, ale dobrá, když to funguje, což dnes není .
    Dnes je to tedy opravdu vychytané - přepnutí na jinou farmu = spadnutí hry.  Hrát v HTML pro nemorálně dlouhou odezvu na klik fakt nejde, ostrovní farma je celá v zeleném moři - ta poslední aktualizace se asi moc nepovedla
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    A ona se snad nějaká aktualizace někdy povedla??? Co aktualizace,to paskvil!!
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Psal jsem už výše,co aktualizace,to paskvil. A opět se potvrdilo!!! Na siláka nás okrádají bez mrknutí oka!!
    50% není 50,ale podstatně míň, 80% to samy a talismany pro štěstí 15 a 25% jak by smet!! Ale naše vynikající moderátorka nám opět určitě poradí,abychom se obrátili na podporu.Má vůbec ještě význam tuto hru hrát, když si dělají s námi co chtějí?? A pokud se někdo ozve, dostane varování a následně blokaci!! Pravda se nesmí psát a dotknout se umělců z GGs se rovná zastřelení.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    Myslím že už je zbytečné sem i něco psát nebo hlásit chyby ve hře.Naše moderátorka to má totálně na háku a jen se možná směje při čtení fora.Fakt charakter,a kdoví jestli už nechtějí zrušit i české forum a ona se stydí to sem napsat.Nebýt lidí jako je Pexi tak se tady člověk už nic nedoví.Je to na zamyšlení a důvod se na funkci vykašlat! Když jí to nebaví tak at to vzdá a ne si to držet a kašlat tady na hráče. Je to ubohé.

  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    stanley485 (CZ1) napsal(a):
    Myslím že už je zbytečné sem i něco psát nebo hlásit chyby ve hře.Naše moderátorka to má totálně na háku a jen se možná směje při čtení fora.Fakt charakter,a kdoví jestli už nechtějí zrušit i české forum a ona se stydí to sem napsat.Nebýt lidí jako je Pexi tak se tady člověk už nic nedoví.Je to na zamyšlení a důvod se na funkci vykašlat! Když jí to nebaví tak at to vzdá a ne si to držet a kašlat tady na hráče. Je to ubohé.

    Blekyně na to kašle jako na placatý kámen a je tady zbytečná, takže se podle toho zařídila :(

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 18.10.2018
    stanley485 (CZ1) napsal(a):
    Myslím že už je zbytečné sem i něco psát nebo hlásit chyby ve hře.Naše moderátorka to má totálně na háku a jen se možná směje při čtení fora.Fakt charakter,a kdoví jestli už nechtějí zrušit i české forum a ona se stydí to sem napsat.Nebýt lidí jako je Pexi tak se tady člověk už nic nedoví.Je to na zamyšlení a důvod se na funkci vykašlat! Když jí to nebaví tak at to vzdá a ne si to držet a kašlat tady na hráče. Je to ubohé.

    Můžeme se dohadovat jak chceme, jak už jsem tu jednou psala " kdo ví, nepoví :-) " Také je možné, že nám chce ukázat jak to vypadá, když si bude z titulu své funkce dělat striktně jen to co má a už ani ťuk navíc pro nás "nevděčníky". A nebo jí to třeba zakázali, kdo ví. Fakt je ten, že sem nechodí ani jako hráč, vždyť i ona sama na to, že je také hráč poukazovala. No je to její rozhodnutí. Každopádně díky všem, kteří se stále snaží ostatním pomáhat. A teď si ještě musím vymyslet co mě vlastně štve :-)  Tak třeba to, že oficiální oznámení jsou třeba na polském fóru mnohem dřív, než u nás.

    Ještě si dovolím doplnit: V žádném případě nechci nikomu křivdit , je také možné, že má jen hodně své práce nebo je nemocná. V každém případě si ale myslím, že několik málo slov, by si hráči, kteří na ní spoléhali, snad zasloužili. Vždyť to, abychom se k sobě chovali slušně, je jedna z hlavních zásad této hry. 
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Pokud z nějakého důvodu nám to nemůže sdělit sama, měli bychom dostat nějaké vysvětlení z vyšších sfér Je zbytečné se dohadovat o důvodech, ale fakt, že tu není  nikdo ani v zastoupení je dost zarážející.
     A díky, že pomáhají hráči sledováním jiných komunit a předávat nám alespoň to důležité.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    serie ma, že sa neviem zbaviť kašľa!!! nepomáha nič. aj to hnusné anglické počasie je nafigu a nemáha už vôbec!!!!
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Borgia (SK1) napsal(a):
    serie ma, že sa neviem zbaviť kašľa!!! nepomáha nič. aj to hnusné anglické počasie je nafigu a nemáha už vôbec!!!!
    Tak už ti zbývá jen emigrovat zpátky do Československa, tady teď neprší...  :lol:

    Vadí mi, že budeme příští týden opět měnit čas z letního na zimní (podle "okecávek" z EU, možná naposledy).
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    @GoodStenly2 (CZ1) hej, na budúci rok to tu balím. dnes už neprší ani tu, ale je chladno... a to ešte nejaký magor mi tu vypol kúrenie(chodia mi sem opatrovateľky pomáhať s dedkom, takže sa tu premelie 5 ľudí každý deň.... to ani na nikoho nemôžem poriadne zvaliť vinu, pre takej premávke :D )

  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    ahoj,

    chtěl jsem se zeptat,máte někdo spočítáno kolik Vás stála knihovna??doufám,že udělají nějakou kompenzaci a vrátí prachy co jsme do toho na investovali,abychom si zvýšili produkci, anebo výnosy vrátí zpět,a teď tím slavným přepočtem se to pěkně nevyplácí.
Sign In to comment.