Domů Czech Technické problémy & bugy

Dotaz

Od včerejší "údržby", jsem maximálně nespokojená.
Jednak hra je tak pomalá, že čekám na jakoukoliv činnost až deset sekund. Nefunguje kurzor. Na chatu se mi každou hodinu objeví hláška - Aktivita : (Something involving a unavailable test project). Na chat mi jde psát jenom s velkým sebezapřením - písmenka se objevují také tak s  deseti sekundovou prodlevou.Ta prodleva se týká všech činností : setby, sklízení z polí, chlévů... Někdy musím i několikrát kliknout, než se vybraná činnost spustí.
Na jiných internetových stránkách se mi toto neděje. Internet mám k dispozici super rychlý a PC kvalitní a nový. 
Můžete mi odpovědět, v čem je problém? V období soutěží je to velice nepříjemné.
Děkuji.
malaeva

Komentáře

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    asi si v HTML5 nahoře si překlikni do FLASH u nás ve spolku se to taky stalo
  • malaeva (CZ1)malaeva (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Děkuji "jarka1953", vypadá to, že to pomohlo. 
    malaeva
  • malaeva (CZ1)malaeva (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Dobrý den,
    mám problém s hratelností hry - kliknu třeba na pole a chci sklidit a nic ne neděje. Je zapotřebí kliknout tak v průměru 3x. , než se sklidí. To samé se děje při sázení. Zkrátka na jednu akci musím mnohokrát kliknout, aby se udělalo to, co chci nebo potřebuji. 
    V době soutěží to zdržuje a pěkně naštvává.

    Děkuji za případnou radu.
    malaeva
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    malaeva (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    mám problém s hratelností hry - kliknu třeba na pole a chci sklidit a nic ne neděje. Je zapotřebí kliknout tak v průměru 3x. , než se sklidí. To samé se děje při sázení. Zkrátka na jednu akci musím mnohokrát kliknout, aby se udělalo to, co chci nebo potřebuji. 
    V době soutěží to zdržuje a pěkně naštvává.

    Děkuji za případnou radu.
    malaeva
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení + cookies nebo zkus jiný prohlížeč.
  • beduard (CZ1)beduard (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj, kde se to přepíná ?   Díky  petr
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedu ard (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, kde se to přepíná ?   Díky  petr
    Ahoj
    To už přepnout nejde. Hra už je jenom v HTML.
Sign In to comment.