Domů Czech Otázky ke hře

Hra na mobilu / tabletu

168»

Komentáře

  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Borgia (SK1) napsal(a):
    bigfarm mobile harvest momentálne nemá oficiálne fórum, ale majú facebookovú stránku, tak by si mohol byť úspešnejší ak nasmeruješ otázky tam https://www.facebook.com/BigfarmMobile/

    To jsem nemyslel. Tam se nepřihlásím k tomuto účtu.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    tak v tom prípade hovoríš o prehliadači pre android. to je Puffin. cez google sa dajú nájsť staré verzie akejkoľvek appky.
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Borgia (SK1) napsal(a):
    tak v tom prípade hovoríš o prehliadači pre android. to je Puffin. cez google sa dajú nájsť staré verzie akejkoľvek appky.
    Ano, mám na mysli prohlížeč Puffin.
    Prosím přímí odkaz na verzi ze srpna 2017.
    Starší verzi, která by šla stáhnout jsem nikde nenašel.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    pohľadaj si v googli "puffin old version september 2017"
  • Dusan2017 (CZ1)Dusan2017 (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj, jediná dobrá zpráva pro verzi HTML5 je ta, že už to jde spustit i na mobilu. Jenže mám problém posouvat se po farmě. Nezkoušel to někdo? díky Dušan
  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    Dusan2017 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, jediná dobrá zpráva pro verzi HTML5 je ta, že už to jde spustit i na mobilu. Jenže mám problém posouvat se po farmě. Nezkoušel to někdo? díky Dušan
    Ahoj, tak ja jsem o nekolik kroku za Tebou ... taky jsem si myslel, ze by to s prichodem HTML5 na mobilu melo bez problemu fungovat, ale zatim jsem to nerozbehal > testovano na mobilu s androidem ve Firefox a Chrome.
    Vzdy dostanu nabidku pouze na verzi "big farm mobile harvest" ,, poradis ?
    Martin
  • Dusan2017 (CZ1)Dusan2017 (CZ1) Komentářů: 1
    Musíš si v nastavení prohlížeče (v mobilu) zaškrtnout PC verze. Pak tě to pustí, ale jak píšu nejde mi pohybovat farmou. Vidím jen to co je na obrazovce. Sklízet atd. to všechno jde. Tak vyzkoušej.

  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    Dusan2017 (CZ1) napsal(a):
    Musíš si v nastavení prohlížeče (v mobilu) zaškrtnout PC verze. Pak tě to pustí, ale jak píšu nejde mi pohybovat farmou. Vidím jen to co je na obrazovce. Sklízet atd. to všechno jde. Tak vyzkoušej.

    diky, zadarilo se ,, ale posun mi taky nejde - testovano ve firefoxu a v chrome ,, tak treba se ozve nekdo, s vetsi davkou stesti :)
  • Vendapp (CZ1)Vendapp (CZ1) Komentářů: 50
    Doted jsem hrála na tabletu prohlížeč Puffin ale po zavedení HTML verze se nemohu přihlasit do okenka udají dám kurzor chci psat a hra zacne lítat no něco se s ní děje prosím co s tím? děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vendapp (CZ1) napsal(a):
    Doted jsem hrála na tabletu prohlížeč Puffin ale po zavedení HTML verze se nemohu přihlasit do okenka udají dám kurzor chci psat a hra zacne lítat no něco se s ní děje prosím co s tím? děkuji
    Zkus to přes jiný prohlížeč (Opera, Firefox...), zobrazení nastav pro PC a mělo by to v HTML5 fungovat.

    Někdy je bohužel třeba stránku několikrát aktualizovat, než půjde přihlašovací údaje vyplnit.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 17.09.2018
    ahojte. prosím vás, kde presne mám prestaviť v tablete to zobrazenie. lebo hľadám a neviem to nájsť.  v puffine mi hru nejde už vôbec načítať. skúšam chrome, len neviem to zobrazenie nájsť. ďakujem za radu.

    edit: podarilo sa mi to nájsť v opere. prepla som to na pc, ale keď dám bigfarm, otvorí sa mi stránka s prihlasením, kde chce po mne na novo údaje a nie údaje už z hry, ktorú hrám.  nikde neviem nájsť bežné prihlásenie, aby som tam zadala svoje už existujúce údaje.  prosím teda o radu ak niekto vie. dík.
    Post edited by -rika1974- (SK1) on
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    pexi dík. ale i tak mi to nejde. keď sa už konečne dostanem na prihlasovaciu stránku, tak neviem naťukať údaje, lebo preblikáva klavesnica. na nervy toto.  :( 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    pexi dík. ale i tak mi to nejde. keď sa už konečne dostanem na prihlasovaciu stránku, tak neviem naťukať údaje, lebo preblikáva klavesnica. na nervy toto.  :( 
    Jej, to je mi líto. Jeden hráč co u nás ve spolku hraje přes mobil mi řekl, že mu pomohlo otočit mobil o 90 stupňů. Nevím ale jestli ti to pomůže.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 27.09.2018
    tak som sa mobil pokúšala otáčať z každej strany a nič teda :)

    v ipade sa neviem dostať ani na prihlasovaciu stránku. 

    ináč hrajem na ntb. len potrebujem spojazdniť aj zálohu nejakú, kvôli oprave ntb. ale zatím neúspešne.
    Post edited by -rika1974- (SK1) on
  • Origoš (CZ1)Origoš (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Tak jsem si říkala že když jsem mimo domov, třeba nuda v čekárně u doktora, že bych si mohla sklidit na své farmě. Stáhla jsem si hru do mobilu a k mému zklamání mi to tam naskočilo odznova. 
    Takže tedy doma pokračuji v pohodě, ale kdybych chtěla někde pokračovat na mobilu tak to nelze?
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    pexi (INT1) napsal(a):
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    pexi dík. ale i tak mi to nejde. keď sa už konečne dostanem na prihlasovaciu stránku, tak neviem naťukať údaje, lebo preblikáva klavesnica. na nervy toto.  :( 
    Jej, to je mi líto. Jeden hráč co u nás ve spolku hraje přes mobil mi řekl, že mu pomohlo otočit mobil o 90 stupňů. Nevím ale jestli ti to pomůže.
    Ahojky, tak tohle je ta nejlepší zpráva. Zkoušela jsem odinstalovat a znovu nainstalovat a vše možné a stále nic. Otočit mobil mě opravdu nenapadlo. vyzkoušela jsem to a on to funguje, díky za radu :-)
  • hanýsek16 (CZ1)hanýsek16 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 12.12.2018
     Ahojky , když to otočím, tak tam zvládnu napsat jen jméno a dál to nejde posunout abych napsala heslo a znenšit to taky nejde

    Tak jsem na to přišla, musela jsem se přihlásit na Google

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)  
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • krvevera (CZ1)krvevera (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Ahoj. Donedávna mi farma na mobilu fungovala přes Pufin, ale asi měsíc už mi nejde se přihlásit, protože mi nezůstane viditelná klávesnice, abych napsala heslo a už nepomůže ani otočit mobil. Nemáte někdo radu, jak na to? Dík za případnou odpověď.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    konečne po dlhšom čase som našiel funkčný brouser pre hru a android.. stiahnutie.. Google play.. DUCKDUCKGO PRIVACY BROWSER-- zdarma . pre hru doporučujemAndroid 7,1,1, Nim. Nougat. a je funkčná i na tablete i v mobile-
    zapnutie.. po zadaní adresy hry.... sa zapne mobilná verzia.. v pravo hore nastavenie.. zaškrtnút   LEN PRE PC.ešte raz potvrdit adresu.. ide o už 4 den bez problemov../pomaly/
  • Evouš31 (CZ1)Evouš31 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    v jakém prohlížeči hrajete farmu na tabletu? Zkoušela sem google chrom a operu v obou případech  farma naběhne po chvíli zezelená obrazovka a nefunguje

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Evouš31 (CZ1) napsal(a):
    v jakém prohlížeči hrajete farmu na tabletu? Zkoušela sem google chrom a operu v obou případech  farma naběhne po chvíli zezelená obrazovka a nefunguje

    Ahoj
    Podívej se sem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/208681/hrajte-big-farm-na-mobilnich-zarizenich
Sign In to comment.