Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 20.9.2018: Oktoberfest už se blíží!"

13»

Komentáře

  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    JZDman: Uprimne, mit stejny nazor na hru, jako mas ty, tak ji nehraju. Za to zlobeni se u neceho, co ma byt konickem by mi to nestalo.
    Ja z tveho rozdeleni hracu ponekud vypadavam. Klasifikuje jako hrac se stredne rozvinutymi farmami, nemovity. Zlato kupuju hodne prilezitostne a snazim se ho pouzivat naprosto minimalne. Pristup ke hre mam jiny. Chci hrat na pohodu, bavit se, budovat, nikam se nehnat a uzit si ty udalosti, ktere se mi libi. 
    Takze jsem si zalozila novy spolek, hrace v nem k nicemu nenutim, kdyz chteji pomoct, tak pomohou, kdyz zrovna nemaji cim prispet, nemusi. Vylucuji jen ty, kteri nedelaji vubec nic. Snazim se jim pomahat, jak muzu, ale drzet je u hry darkama taky nehodlam. Hra jako takova by je mela bavit, pokud tomu tak neni, tak od ni drive ci pozdeji stejne odejdou - s darkama i bez nich.
    Vzhledem k tomu, ze hru hraju prakticky zdarma, tam mi prijde zatracene vymakana. S chybama se proste smirim. Kdybych chtela neco perfektniho, tak si nejaky dokonaly produkt koupim - placenych her je dost. 
    Mimochodem, spousta lidi si tu stezuje, jak se bez zlaceni nikam nedostane. S tim nesouhlasim. Zkusila jsem si par dalsich volne dostupnych farmarskych her a muzu potvrdit, ze tady se bez zlata dostanu nejdal. Vsechny ostatni hry me nutily kupovat zlato hned od sameho zacatku. Cim dal jsem byla, tim vic se to stupnovalo. GGS je nejmene vydridusska firma - alespon podle mych zkusenosti.
    A abych nebyla uplne mimo tema, tak Oktoberfest je narocny, ale libi se mi. Jako vsechno ostatni, hraju ho na pohodu. Kdyz produkty jsou, tak je dodam, kdyz dojdou, tak se svet nezbori ;).
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 25.09.2018
    JZDman : Já nejsem žádný velký pamětník, takže začátky této hry nepamatuji, ale fakt je, že pokud má hra žít, musí se vyvíjet a obohacovat, aby se v ní hráči nenudili. Takovou hru by jistě brzo opustili. Pokud se tak děje, pak hra samozřejmě narůstá. Můžu zkoušet všechno, ale asi brzo zjistím, že jsem jak honící pes a budu z toho nejspíš rozladěná. Nicméně pokud se tak rozhodnu na vině není hra, ale já :-)  Měla bych si umět vybrat na co stačím, aby mě to bavilo.  Já bych si nedovolila dělit hráče na takové či makové. Každý má nějaké své možnosti a jak s nimi naloží je jen jeho věc. Hra je ale pro všechny hráče a všichni v ní musí najít co jim vyhovuje. jak ti co zlatky kupují, tak ti co je nekupují. Jestli že jsou za zlatky ve hře všelijaké "výhody", pak ti co je kupují se k nim dostanou snadněji, než ti druzí. To je přece jasné. Také se divím, jak píše Laiena, že se v této hře tedy ještě trápíš. Pokud máš pocit, že už Ti dala vše a už Tě nebaví, nejspíš se s ní dříve nebo později rozloučíš. Čekat, že se bude někdo vracet zpět, je určitě marné. Hra se ale ještě stále dá hrát bez nákupu zlatých, jen k věcem ,o které bys třeba stál se nedostaneš, protože zájmem tvůrců je vydělat. S tím nic nenaděláš :-)
    Abych nebyla mimo téma, kdybych mohla, přimlouvala bych se za snížení obtížnosti Octoberfestu. Je stále zbytečně náročný i když po úpravě lépe hratelný.  A ještě drobná kosmetická chybička. V oficiálním oznámení je deklarován recept na rybí guláš s rybou lufara, ale ve skutečnosti je tam tuňák.
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Laiena, rozdělení hráčů není pochopitelně dokonalé, jasně že se tam každý nemusí bezpřostředně identifikovat. :-) Byla ale položena otázka, pro které hráče je vlastně určena a kam celkově míří.
    Dárky jsem dával jako prezent novým, aby se necítili odstrčeni hned na začátku a pak hlavně když potřebovali trochu levlovat a dostat se k nějakým doláčům. A u některých se mi tato pomoc vyplatila, popolezli a přidali k dárkování. Ale o tom jsem psal už někde o pár stránek dříve.
    Též nikoho do ničeho nikoho nenutím, ale aktivitu hráčů sleduji(když si někdo nesklidí 14dní produkci s dárky a není omluven, v SS ani bodík, tak pápá).
    Za zlato jsem hrál hlavně na začátku, kvůli nákupu pozemků, obrat doláčů na trhu byl mizerný. Bych řekl, že to byla nutnost, ve spolku jsem ještě nebyl.
    Stejně chápu, že jsou hry dražší, ale také levnější. Z pochopitelných důvodů nemůžu jmenovat. 
  • Jeníček 75 (CZ1)Jeníček 75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Zdravím,
    sebrali jste nám akci při spolkové -Slušňák, nebo rošťák, navíc potkat Kolo štěstí spolku farmářů je stále obtížnější … předpokládám, že jediným cílem je, kupovat dárky a výhody za zlaté, čímž se stává hra záležitostí pro ty, kteří chtějí zbytečně utrácet svoje vydělané reálné peníze, za virtuální realitu … tohoto se nebudu účastnit … třikrát práci čest soudruhům do východního Německa ...
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Heleďte, s vyvíjením hry souhlasím. To je třeba. A aby bylo více akcí na výběr, to je v pořádku. Ale neříkejte mi, že je normální hodit dvě akce, které mají celospolkový význam, a potřebují ty samé budovy a nelze je tedy dělat naráz pořádně. Samozřejmě, můžeme se ve spolku domluvit, na kterou se vykašleme, a kterou budeme dělat, ale to, že nás do podobné volby GGS tlačí se mi zkrátka nelíbí. Ne, když jsou to tak unikátní akce, jako je třeba právě Oktoberfest. Opravdu to nešlo udělat tak, aby se nekryl se spolkovkou a slavností? Opravdu musel běžet během mistrovství? Já myslím, že tyhle kolizní akce jsou zbytečné. Kdyby nebylo mistrovství, mávnu nad tím rukou. Ale takhle se buď vzdáme bodů do mistrovství pro všechny členy spolku, což je velká škoda, a nebo unikátní akce, co běží jednou za rok. Opravdu nemohl Oktoberfest počkat těch 10 dní, až mistrovství skončí?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Heleďte, s vyvíjením hry souhlasím. To je třeba. A aby bylo více akcí na výběr, to je v pořádku. Ale neříkejte mi, že je normální hodit dvě akce, které mají celospolkový význam, a potřebují ty samé budovy a nelze je tedy dělat naráz pořádně. Samozřejmě, můžeme se ve spolku domluvit, na kterou se vykašleme, a kterou budeme dělat, ale to, že nás do podobné volby GGS tlačí se mi zkrátka nelíbí. Ne, když jsou to tak unikátní akce, jako je třeba právě Oktoberfest. Opravdu to nešlo udělat tak, aby se nekryl se spolkovkou a slavností? Opravdu musel běžet během mistrovství? Já myslím, že tyhle kolizní akce jsou zbytečné. Kdyby nebylo mistrovství, mávnu nad tím rukou. Ale takhle se buď vzdáme bodů do mistrovství pro všechny členy spolku, což je velká škoda, a nebo unikátní akce, co běží jednou za rok. Opravdu nemohl Oktoberfest počkat těch 10 dní, až mistrovství skončí?
    Ale vždyť odpověď znáš :-) Sází se na soutěživost hráčů, kteří tak pustí více zlata :-)  Těm co nezlatí nezbývá než se rozhodnout :-) Octoberfest počkat nemohl, když ho právě teď slaví .
  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    pexi (INT1) napsal(a):
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Ach jo. Tak koukam, ze stanky nelze vylepsovat, pokud uz neco stavim na cukrove farme. Ja si naivne myslela, ze to pujde, kdyz se Oktoberfest nachazi ve spolkove vesnici, ktera je normalne od ostatnich farem oddelena :(
    jo, používá univerzální stavební slot, ne vesnický  :(
    jj, a z toho bohuzel plyne i ten fakt, ze stavba stanku na Oktoberfestu sebere zetonove stavebni misto, ktere si clovek setri na architekta ,, hmm, dobra podpasovka ,, rekl bych , ze soudruzi v NDR udelali nekde asi chybu :(
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    dá se někde dozvědět, kolik mám těch festových mincí? Možná jsem to jen přehlédla. Děkuji
    Když si klikneš na tu velkou hlavní budovu Oktoberfestu, tak je máš hned vpravo nahoře vedle časomíry.
  • -jara05- (CZ1)-jara05- (CZ1) CZ1 Komentářů: 110

    Prosím, ten unavený človíček, od kterého dostáváme ze soudku dárky, byl ráno na květince a měl sedět  v Zálivu sirén. Bohužel není k nalezení. To, že jsem ho nenašla znamená, že už budu stále směrována na květinku a dárek žádný nedostanu??

    Díky.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    -jara05- (CZ1) napsal(a):

    Prosím, ten unavený človíček, od kterého dostáváme ze soudku dárky, byl ráno na květince a měl sedět  v Zálivu sirén. Bohužel není k nalezení. To, že jsem ho nenašla znamená, že už budu stále směrována na květinku a dárek žádný nedostanu??

    Díky.

    Ahoj
    Tím myslíš, že někdo hledal spáče na květinové farmě a našel ho v zálivu sirén?
    U každého je jinde. Na které farmě máš hledat tě nasměruje zelená šipka po kliknutí na vůz se sudy a pak už jen hledej v okolí farmy dokud ho nenajdeš. Můžeš si top zvětšit, případně použít zobrazení v režimu mřížky- tak
    ho najdeš pokud by se schovával někde blízko budov na farmě.

  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Ale vždyť ta stavba trvá 10 minut... to se dá vecpat prakticky kamkoli, i když chceš stavět na běžných farmách, ne? ale on ani ten úbytek surovin po vylepšení není žádné terno, chybí mi skoro všechno.
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Ale vždyť ta stavba trvá 10 minut... to se dá vecpat prakticky kamkoli, i když chceš stavět na běžných farmách, ne? ale on ani ten úbytek surovin po vylepšení není žádné terno, chybí mi skoro všechno.
    Přesně tak, přivítala bych raději zkrácení času výroby, když už stavbu vylepším.
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    ja bych uvital kdyby byl nastavanej nakej limit na polozky v kontraktech třeba 100ks, takhle je sice fantastické, že zvedli kapacity znamena to ale v podstate to samé ....pro spící čí pracující hráce to bude dost nehratelné, dostanou body za stanky a pak jim ty zakaznici přes noc či práci zdrhnou .......ale chapu, že je to velice učelné
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    ja bych uvital kdyby byl nastavanej nakej limit na polozky v kontraktech třeba 100ks, takhle je sice fantastické, že zvedli kapacity znamena to ale v podstate to samé ....pro spící čí pracující hráce to bude dost nehratelné, dostanou body za stanky a pak jim ty zakaznici přes noc či práci zdrhnou .......ale chapu, že je to velice učelné
    To by asi moc nepomohlo. Spíš by bylo fajn zvýšení pravděpodobnosti kontraktu, na jehož splnění máš 8 hodin. Ten ale zase požaduje dodat většinou větší množství surovin, které ale v daném čase třeba ani nestačíš dovyrobit.  Jasně, chtějí urychlovat za zlatky. I tak si myslím, že by bylo fajn mít možnost ve stáncích vyrábět s nějakou menší zásobou. Jestliže na max vyrobím 150 kusů, tak mít možnost je uložit a vyrábět znovat. Pak teprve plnit kontrakt, který většinou alespoň u jedné z položek požaduje víc, než stánek najednou vyrobí. Ale jak říkáš, je to účelové. Doufejme, že jim po skončení události čísla napoví, že by s tím měli ještě něco udělat.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 01.10.2018
    Byl jsem u prasat, zda nebyla postižena africkým prasečím morem a uklidnit je, že nějaké žrádlo pro ně někdy časem bude, jen co budou uvolněné pole. Kdyby tak žrali trávu, která se dala pěstovat všude. Smutné pochrochtávání mi bylo odpovědí, chuďátka malůčká. Uviděl jsem přicházet Olega, která freneticky mával pravou rukou jako v neonacistickém pozdravu.
    "Jdeš se najíst ?" "Těžko, jdu si naložit ešus a vracím se k vodě. Hlavně ať není rybí guláš."
    "Neboj, ten jede u lufťáků, ale mám málo ryb." Škaredě se na mne podíval, " "Dělám, co můžu." zavrčel a stačil při tom 3x máchnout rukou. Nedivím se. Mám mu říct, jak jsem "nadšený" z pěstování rajčat? Že pro letošní nedostatek srážek musím čerpat vodu ze silážního potrubí a k tomu na polích? Louky bych mohl při tom odvodňovat do aleluja. Hlavně, že kontrola na stánky prý letos nepřijede, to by se divili, jakej pesticidovej mix se bumbá. A že opravdu neberu žádný dotace od EU?
    "Počkej," mávl jsem na něj, "dnes se mi za plotkem válel ožralej brigádník, tak jsem mu bezostyšně čórl peněženku. Stejně toho moc neudělal, tak na co nějaká výplata. Tady máš 120 zlatejch, odsmraď se od rybiny, hupsni do hospody, tam maj zvěřinový hody a dobrý pivko. A pak si dáchni, mrzl jsi u vody celou noc. Obrat na fesťáku mne nevytrhne, jako dýško 2 malý čtyřlístky už vůbec ne."
    Tak šťástnýho člověka jsem dlouho  neviděl. Praštil ešusem, schmatl prachy a bez odsmradění se rozběhl k vesnici. "Tak to máš Matýsku", poškrabal jsem přítulné selátko a podstrčil jsem mu kousek cukrové řepy, "já teď vymetu prach ze stodol, dáchnu, a při tom popřemejšlím, jestli farmu předělat na fotovoltaickou elektrárnu, větrnou elektrárnu nebo se pustit do pěstování řepky." "Kvik." pravil moudře Matýsek.
    -  po delší době získaný fragment zápisku, nalezený z druhé strany propouštěcí zprávy z léčebny Bohnice, oddělení Doc. Chocholouška, napsaný pravděpodobně rajčatovou šťávou(analýza vzorku ještě nebyla ukončena)

    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    upraveno 02.10.2018
    Ahoj
    info k oktoberfestu:
    1.Mince krále Ludvíka budou na konci události odebrány z inventáře, abys se zajistilo, že na začátku příští akce budou mít všichni stejné šance
    2. Nebudou odebírat aktuální stavy vyrobeného zboží a vypěstovaných rostlin, můžeme si je nechat na příště nebo prodat, jak chceme.
    3. Staré produkty z oktoberfestu 2017 budou vyměněné za dolary a odebrány z inventáře
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3958534/#Comment_3958534
  • hrotocelec (CZ1)hrotocelec (CZ1) Komentářů: 1

    Oktobrfest mě nebere, ty výdělky jsou fakt  malé a brzdí normální výrobu. Já za pozemky a stavby platím už v milionech, tak si to nemohu dovolit. Nejlepší výdělek je z rybolovu, mám poslední 4 malé lodě a chci je vyměnit za větší, protože motorový člun skoro nic nepřiveze. Postavit je ještě nemohu, tak čekám, kdy bude rybí TP (nebyla asi 4 měsíce) , navíc jsem už jsem 2x přeskočil do vyšší kategorie, v té nejvyšší to nebude jednoduché (info od našich zkušených ve spolku). Mohu se zeptat, zda a kdy bude rybí TP?

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    hrotocelec (CZ1) napsal(a):

    Oktobrfest mě nebere, ty výdělky jsou fakt  malé a brzdí normální výrobu. Já za pozemky a stavby platím už v milionech, tak si to nemohu dovolit. Nejlepší výdělek je z rybolovu, mám poslední 4 malé lodě a chci je vyměnit za větší, protože motorový člun skoro nic nepřiveze. Postavit je ještě nemohu, tak čekám, kdy bude rybí TP (nebyla asi 4 měsíce) , navíc jsem už jsem 2x přeskočil do vyšší kategorie, v té nejvyšší to nebude jednoduché (info od našich zkušených ve spolku). Mohu se zeptat, zda a kdy bude rybí TP?

      12.10 - 15.10  viz kalendář máš tam celý měsíc
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    mam jeden postřeh a to sice ten lynej dělnik ve festu když byla nižší kapacita tak 10 do tech objednavek bylo prijemné a sem tam se i něco splnilo tedkon když je kapacita 200 aa na varku jde vyrobit 150 a a v objednavkach je trebas kolem 300gulašu a víc tak je těch 10 jak plivanec do rybníka, kdybyto zvedli přistě na 100 určo by to nebylo tak absudní.....
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966

    Hra začíná být nepřehledná a vadí mi velké množství všelijakých mincí, podkov a jiných "platidel" na každou akci jiná měna.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Souhlasím, těch měn je prostě moc. Mohli použít třeba nějakou už existující, dělají v tom guláš, a fakt, že po vylepšení všech stánků je ta měna nanic, místo aby za ni šlo třeba koupit nějaké osivo do akce, což by rozhodně dávalo smysl, je prostě děs. Vyrábět něco, co je k ničemu, a pak to hráčům bez náhrady odebrat, to je opravdu dost zcestný přístup, jak nám dát něco na sbírání.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Ako oživenie je to super prvok, ibaže je to neuveriteľne nešťastne naplánované. Kombinácia MS a s tým spojené SS v kombinácii s nastavením získavania a vyrábania plodín a produktov je vražedná a tak som po pár pokusoch udržať kontrakty v progresívnom raste akoukoľvek taktikou celý fest poslal k ľadu. Absolútne eliminujúci prvok - polia. Kto nemá rozumný počet cca. 10 a viac minimálne na 5. úrovni a viac, ten pocíti nedostatok buď času alebo množstva veľmi skoro, tí lepšie zabezpečení o čosi neskôr.
    A tak mi nezostáva nič iné len zásobiť sa na budúci rok s prianím, že to nebude horšie ako teraz  :|
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Též jsem fesťák pustil k ledu.Ukončil jsem to na 16sté odměně. Na další nedošáhnu ani náhodou. Shrňme fakty:
    1.Změna - fajn, ale příliš obtížné i přes snížení druhů produktů. Vzal jjsem si kalkulačku a počítal efektivnost výroby gulášů, počtem rajčat, ryb a celkového času k výrobě jednoho kontraktu s gulášem. A udělalo se mi poněkud schufle. Další produkty jsem raději ani nepočítal.
    2.Maximální vytížení polí - produkty se měli dát pěstovat na všech půdách, jak to bylo s trávou. Vzhledem k dalším událostem je to nefer, Tady platí, že pokud děláš několik věcí současně, ani jednu neuděláš dobře.(i když si dovedu představit schopné ženy, které na žehlícím prkně při žehlení krájí cibuli a přebalují dítě)
    Má to být festival, tedy něco kolem zábavy. Někde dřív jsem tu psal, že měli nechat běžet fesťák a ostatní aktivity nepouštět. Myslím, že by to bylo daleko zábavnější, než přemejšlet, že už jaksi musím pěstovat nějaké plodiny kvůli bedýnkám-spešl osiva(katastrofické je zelí- které je potřebné hned na několika místech a to 4).A k tomu si přihoďte remízky.
    3.Ludvíkova měna - totálně zbytečná věc, která po skončení bude z invetáře odebrána. Pardon, ale v kasinu mi taky žetony vymění za peníze. Proč ne upgrade stánků za doláče? A když už, tak proč je závislé na jednom stavebním místě(i když to trvá 10min), když máš za zádama cukáráře, OF a architekta? (doufám, že tu není nikdo, co upgradoval za stavební žetony)?
    4.Oslíci, otřeste se - aneb jak z hráčů dostat maximál peněz za prakticky nic.
    5. Možná je to můj suběktivní pocit herní poťouchlosti, když vám chybí na uzavření kontraktu jeden preclík nebo guláš.... prostě jedno něco. Docela jsem si toho všímal, Nv, jestl si dali námahu s nějakým algoritmem. který bere v potaz množství produktu, které má hráč ve skladu, ale to je čistá spekulace.
    6. Jednu vychytávku(stejně jako byla loni) bych navrhl vložit do hry normální. A to aktivní ukazatel produkcí na stráncích při najetí kurzorem na festákavý hlavní stan. Tato funce by se mohl zavést na všech hlavních budovách farem, bylo by to efektivnější a přehlednější, než přejíždění kurzorem po všech běžících produkcích.
    PS: K žádnému ohromnému počtu bodů v závislosti na počtu návštěvníků jsem se opravdu nedostal ani náhodou. Obrázek v nápovědě je sice hezký , ale musel bych mít asi 17000 návštěvníků.
    JInak přeji všem borkyním a borcům, aby si užili zbytek akce a získané odměny.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 10.10.2018
    Nevím jistě, ale mám pocit, že se zastavilo bodování už dva dny(možná i déle) jsem na stejném místě za stejným hráčem

    Pomalu se blíží konec a tak mám chuť tuto akci komentovat. Z ohlasů není žádné nadšení. Velice náročné pěstování na hlavní farmě vedle všech ostatních plodin a současně s jinými akcemi. A teď zbylé výrobky, které již nelze prodat a zbylé mince, které pravděpodobně zmizí. Co tak pro příště umožnit za tyto mince nakupovat suroviny. Zpočátku pěstuji vyrábím, vydělávám, vylepšuji (mimochodem vylepšováním se neurychlí výroba ani nezvýší množství vyrobeného, jen se nepatrně sníží množství dodávaných surovin a hlavně musí být volný stavební slot a pokud mám i dočasnou farmu a občas přijde architekt to moc není) ale před koncem již nemá význam vylepšovat a mince stále vydělávám. Proč je znovu neotočit v akci?
    Post edited by helaras (CZ1) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    souhlas, za ty mince by to chtělo buď nějaké drobné bonusy nebo třeba osiva, mám jich milion a je to dost k naštvání, že dnes zmizí a žádný užitek z nich nebude, to z přebytků z dočasky je alespoň nějaká ta mušle, runa nebo poukaz, tady to prostě vyšumí...
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    K průběhu jsem se vyjádřil výše. A také jsem zavčasu v předstihu prodat přebytek preclíků atd. Něco jako schovávat si to na příští rok......Nv, jak to stíhali další hráči, myslím, že moc ne, kdo to táhl až do konce, už nic neprodá, taky to mohli nechat ještě alespoň 3 dny k možnému prodeji. Ufff
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    K průběhu jsem se vyjádřil výše. A také jsem zavčasu v předstihu prodat přebytek preclíků atd. Něco jako schovávat si to na příští rok......Nv, jak to stíhali další hráči, myslím, že moc ne, kdo to táhl až do konce, už nic neprodá, taky to mohli nechat ještě alespoň 3 dny k možnému prodeji. Ufff
    neviem ako tebe, ale mne tie výrobky idú predať. mám ich normálne v sklade medzi produktami.


  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jo máš recht, našel jsem nějaký rajče :-) Ostatní prodané se odmazaly.
  • karamel (CZ1)karamel (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Oktoberfest v roce 2019 a dalším,
    v takovém množství výroby, jaké vyžadoval, můžete Oktoberfest klidně zrušit úplně.
    V kombinaci se Spolkovými hrami jsme ho ve spolku nehráli, neboť se bije s časem a nestíhá se, tím naprosto ztratil na zajímavosti hry. A to máme vysoké levely hráčů ve spolku, jsme Zlatá liga a vždy do 10.místa ve spolkovkách.

    Stejné je to se Santovým stromem, jsou tam nesmyslně vysoké požadavky, není to potěšení k Vánocům, ale je to spíše otrava s očekáváním, kdy už konečně zmizí.

    Uvítáme hry, kde si můžeme jako spolek pomáhat. Vesnické slavnosti, které nedávno proběhly s různě dlouhými časy v úkolech, kde se dalo vybrat od 30 min soutěže až po12 hodinové, byly SUPER.

    Dárky slušňák-rošťák byly SUPER.

    Staré rybí silo - bylo SUPER. S certifikátem na zlatou těžbu motivovalo ke hře i levely od 100.úrovně a ani to nebylo zalevno, neboť se k certifikátu musí pořídit ještě 2000 zlata. Ale silo už dávalo smysl do toho jít a to zlato si i dokoupit.
    To dnešní s 3 390 000 body za certifikát je směšné, jen se podívejte jak malé % hráčů je ochotno si silo zahrát až na tyto body.

    Hráči nahrané zlato zase narvou do hry, nikdo si jej domů neodnese, tak by nemusely být tak těžké možnosti jej nahrát ve hře. Kdo chce, si jej dokoupí i s těmito možnostmi hry.

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jsem nějak nenašel diskuzi z r.2019. A už tehdy se probíralo, proč při upgrade stánků není použito stavební místo pro SV? A jsem zase v tom, malej kačák upgade na lv9 na 4 dny. Takže si zase vůbec nemusím honit šráky.
    A do října je ještě daleko, se s tím se ani logicky nepočítalo. Ještě že Ostrovní farma má svoje stavební místo, i když si nějak nemůžu vzpomenout, jestli parcely náhodou jaksi nepodražily.
Sign In to comment.