MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuze k "Aktualizace 20.9.2018: Oktoberfest už se blíží!"

2

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,426
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Kde je ten spící paznecht? Jsem asi úplně slepá, ale na farmě, kam mě to přesměruje, prostě není. Jo a už mi to asi 5x spadlo a to funguje oktoberfest tak hodinu.
    Ahoj
    Pořádně to projdi, zvětši si to co nejvíce, Bude někde zašitý
    pexi @ cs 1
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 240
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Kde je ten spící paznecht? Jsem asi úplně slepá, ale na farmě, kam mě to přesměruje, prostě není. Jo a už mi to asi 5x spadlo a to funguje oktoberfest tak hodinu.
    Ahoj
    Už jsem ho našla, ale předtím na to místě fakt nebyl. Než jsem hru teď načetla po dalším pádu, všechno jsem promazala. Mohlo to pomoct? 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 559
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    A koukám, že zase kachna, co tam dělají u kontraktů ty staré výrobky:-))))))))))))))))))))))) Pardon, zmátlo mne to, ale zmrzlinu z řepy bych si fakt nedal.
    Cukrová řepa je snad na cukr, ne? Máš k tomu mléko, vejce a vanilku. 
    Jasně že na cukr,ale než se k němu dostaneš....zkus si vzít po kampani kousek cukrové řepy na ochutnání a vem si sebou pytlíček :-)
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Už jsem ho našla, ale předtím na to místě fakt nebyl. Než jsem hru teď načetla po dalším pádu, všechno jsem promazala. Mohlo to pomoct? 
    To nevím, možná jo ale taky ses mohla přehlídnout. Hlavně, že jsi ho našla. 
    pexi @ cs 1
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 433
    no já si poprvé neztěžuju fungovalo mi to upe normálně, horší to bude se spolkovkama dohromady
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 509
    dá se někde dozvědět, kolik mám těch festových mincí? Možná jsem to jen přehlédla. Děkuji
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 398
    Ja je vidim, kdyz si kliknu na budovu Oktoberfestu ve vesnici. Vpravo uplne nahore vedle ukazatele kolik dni do konce zbyva.
    Co bych pro kus zvance neudelala ;)

• chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 509
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Ja je vidim, kdyz si kliknu na budovu Oktoberfestu ve vesnici. Vpravo uplne nahore vedle ukazatele kolik dni do konce zbyva.
    pravdu díš. Děkuji. Tam jsem to nehledala ;)))
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 398
    Ach jo. Tak koukam, ze stanky nelze vylepsovat, pokud uz neco stavim na cukrove farme. Ja si naivne myslela, ze to pujde, kdyz se Oktoberfest nachazi ve spolkove vesnici, ktera je normalne od ostatnich farem oddelena :(
    Co bych pro kus zvance neudelala ;)

Laiena (CZ1) napsal(a):
    Ach jo. Tak koukam, ze stanky nelze vylepsovat, pokud uz neco stavim na cukrove farme. Ja si naivne myslela, ze to pujde, kdyz se Oktoberfest nachazi ve spolkove vesnici, ktera je normalne od ostatnich farem oddelena :(
    jo, používá univerzální stavební slot, ne vesnický  :(
    pexi @ cs 1
    O problemu s upgragováním stánků a přehlcení polí jsem psal už včera, navíc v rámci SS je opravdu "vyvážená" hratelnost. Ve stodolách průvan, jo mít tak 100tis.zlatejch k dispozici na nákup spešl festivalových osiv a urychlování produkce...pardon, ledvinu nedám, nakonec ceny mne taky neberou, tak proč to kruciš hraju?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 975
    upraveno 23.09.2018
    Ahoj. Nic ve zlém, ale znáš to pořekadlo o tom zadku a dvou židlích ? :-) Spolkovka je každou chvíli a stejně není o co kloudně hrát. Odměny se klidně dají oželet  a jedno spadnutí pak lehce doženete :-) Užijte si Octoberfest. Vždyť je jednou do roka :-) Já jsem si myslela, že už ho hrát nebudu, ale když ho takhle pozměnili, tak se mi docela líbí :-)) No jo - nikdy neříkej nikdy :-)))
    Jen by mě zajímalo, k čemu budou všechny ty mince. Stánky se vylepší a co dál ?
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jo, jenže pokud takhle degradují spolkovku, co přijde další? Vesnická slavnost následuje hned v zápětí. Dočasky spousta hráčů nehraje. Tématické nám znechutili blbě vyřešenými rychostními výzvami... Začínám přemýšlet, co mi na té farmě zbude, na co by se člověk mohl těšit (a trochu se děsím).
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
    Já myslím, že nic nedegradovali :-) Hrát pořád dokola to stejné to je nuda a tak máme na výběr :-) Stačí se jen rozhodnout :-) A pokud jde o rychlostky, ty jsou prostě pro silné farmy. I takoví hráči tu musí mít nějaké výzvy . Co by dělali ? :-)
    Ahoj. Nic ve zlém, ale znáš to pořekadlo o tom zadku a dvou židlích ? :-) Spolkovka je každou chvíli a stejně není o co kloudně hrát. Odměny se klidně dají oželet  a jedno spadnutí pak lehce doženete :-) Užijte si Octoberfest. Vždyť je jednou do roka :-) Já jsem si myslela, že už ho hrát nebudu, ale když ho takhle pozměnili, tak se mi docela líbí :-)) No jo - nikdy neříkej nikdy :-)))
    Dál nic, Ludvíkovy mince odejdou s Oktoberfestem
    pexi @ cs 1
    pexi (INT1) napsal(a):
    No to snad ne ? Někde se tu psalo, že přibude nový obchodník, tak doufám, že se tam zúročí jako platidlo. Jinak by to bylo dost uhozené :-)
    pexi (INT1) napsal(a):
    No to snad ne ? Někde se tu psalo, že přibude nový obchodník, tak doufám, že se tam zúročí jako platidlo. Jinak by to bylo dost uhozené :-)
    No, našla jsem, věděla jsem, že jsem to někde četla. Odpověď polské moderátorky na dotaz o ludvíkových mincích : ...... tak jako tak zmizí po skončení Oktoberfestu

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3952588/#Comment_3952588
    pexi @ cs 1
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    myslim,že octoberfest si získal pozornost hlavně kuli pěknejm odmenám nicméně suroviná náročnost a zlatková pokud chceš jako jednotlivec někam dojít je opravdu vysoká. ale jo libí se mi to
    Rothen @ cs 1
    pexi (INT1) napsal(a):
    pexi (INT1) napsal(a):
    No, našla jsem, věděla jsem, že jsem to někde četla. Odpověď polské moderátorky na dotaz o ludvíkových mincích : ...... tak jako tak zmizí po skončení Oktoberfestu

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3952588/#Comment_3952588
    Tak to abysme začali preventivně brblat :-) Tady je sice možné ledacos, ale zavést do hry mince téměř bez použití, to snad by byl velký úlet :-)
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    myslim,že octoberfest si získal pozornost hlavně kuli pěknejm odmenám nicméně suroviná náročnost a zlatková pokud chceš jako jednotlivec někam dojít je opravdu vysoká. ale jo libí se mi to
    Ano, to máš pravdu. Že to bude jednoduché, ale  snad ani nikdo nemohl čekat :-))) I když pěkné by to bylo :-)))
    pexi (INT1) napsal(a):
    pexi (INT1) napsal(a):

Tak to abysme začali preventivně brblat :-) Tady je sice možné ledacos, ale zavést do hry mince téměř bez použití, to snad by byl velký úlet :-)
    Kdyby v akci chtěli mince nějak využít, bývali by dali buď možnost za ně něco koupit nebo je na konci akce za něco směnili, třeba za nějakou tématickou dekorku, aby každý měl nějakou památku na akci (jinou než vlajku, k těm dekoracím z odměn se rozhodně nedostanou všichni). Tohle opravdu beru jako akci, co má hráče přinutit víc zlatit před koncem roku, nic jiného v ní nevidím. V mistrovství akce tak náročná, která blokuje akce, z nichž body do mistrovství jsou, a sama do něj nic nedává, to je opravdu hrozná náhoda :)
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,097
    Tak to jsou mi mince na dvě věci. Mám co vylepšovat na farmách a už mi nezbývá slot na Oktobr :-)))
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
    upraveno 23.09.2018
    Tak na Oktoberfestu se vše vylepšuje 10 minut, to se mezi jiné stavby alespoň u mě vleze - navíc je mnohem víc bodů za vylepšování než za dodávání hotových pochoutek o.o

Jako v zásadě to není akce marná, ale přijde mi, že ji udělali schválně zbytečně těžkou. Na to, že je 1x za rok to fakt přepískli a taky s ní mohli počkat po mistrovství x.x
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
    upraveno 23.09.2018
    NJ, mince, můžeš upgradovat stánky až na lv 8 a pak se všecho hodí do kýblu(nešvar známý od externích farem). Málo lidí si uvědomuje, že ugradováním stánků je podvědomě tlačen k větší produkci na polích, následného zlacení atd. Většina lidí si to vlasně neuvědomuje a nechají se zmanipulovat, no co, je to jen hra.
    Kdepak, to je tvrdej byznys.
    Mineas (CZ1) napsal(a):

Ty akce jsou navržené tak, aby tlačily hráče do slepé uličky. Ve spolku jsme si odhlasovali, že spolkovka může jít k čertu a když se propadneme o ligu níž, taky dobře. Jenže hráčům se nechce vzdát se tak lehce - snaží se a zjišťují, že tohle není zábava. Tohle není dobrý způsob. GGS dosáhne toho, že hráči ne že přestanou kupovat zlato... ne, hráči se uštvou a budou masově odpadávat. Nějakou dobu už se to postupně děje, ale teď mi přijde, že snaha "dojit krávu" se zvrhává v zaříznutí a bourání. Jako by GGS vůbec nehledělo na budoucnost ale jen se snažilo vytřískat co nejvíc dokud to jde. Jako by jim analytici řekli, že hra je za zenitem a upadá, a pokud z ní chtějí vytřískat prachy, musí hned, než se počet hráčů ještě víc sníží x.x
    Tady  nezbývá než souhlasit. K této záležitosti o likvidaci hry jsem se jako Kozina k Lomikarovi vyjádřil už koncem minulého roku. A je vidět, že si to nemyslím jen já.

Post edited by JZDman (CZ1) on
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 507
    s mincema by to dopadlo jak s produktama co si hráči nechali od lonského oktoberfestu…..a kdyby je ponechali tak by příští rok hráči měli vylepšené stánky natotata tak to přece nemužou v GGs potřebovat
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 507
    JZDman:)) přesně si to popsal.....já osobně abych zvládla SS a hrála oktoberfest tak pšenici , zelí . kuku no prostě co se dá tak kupuju jinak bych to s polma nezvládla nepatřím mezi zlatkaře  a to ještě čekám že upraví rybí TP když jí nepustili tak že se k povolením na těžbu ani nedostanu tak taky přemýšlím že se na tuto hru vybodnu ach jo 
Sign In to comment.