Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 20.9.2018: Oktoberfest už se blíží!"

2

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Kde je ten spící paznecht? Jsem asi úplně slepá, ale na farmě, kam mě to přesměruje, prostě není. Jo a už mi to asi 5x spadlo a to funguje oktoberfest tak hodinu.
    Ahoj
    Pořádně to projdi, zvětši si to co nejvíce, Bude někde zašitý
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    pexi (CZ1) napsal(a):
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Kde je ten spící paznecht? Jsem asi úplně slepá, ale na farmě, kam mě to přesměruje, prostě není. Jo a už mi to asi 5x spadlo a to funguje oktoberfest tak hodinu.
    Ahoj
    Pořádně to projdi, zvětši si to co nejvíce, Bude někde zašitý
    Už jsem ho našla, ale předtím na to místě fakt nebyl. Než jsem hru teď načetla po dalším pádu, všechno jsem promazala. Mohlo to pomoct? 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    murbella (CZ1) napsal(a):
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    A koukám, že zase kachna, co tam dělají u kontraktů ty staré výrobky:-))))))))))))))))))))))) Pardon, zmátlo mne to, ale zmrzlinu z řepy bych si fakt nedal.
    Cukrová řepa je snad na cukr, ne? Máš k tomu mléko, vejce a vanilku. 
    Jasně že na cukr,ale než se k němu dostaneš....zkus si vzít po kampani kousek cukrové řepy na ochutnání a vem si sebou pytlíček :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    murbella (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Kde je ten spící paznecht? Jsem asi úplně slepá, ale na farmě, kam mě to přesměruje, prostě není. Jo a už mi to asi 5x spadlo a to funguje oktoberfest tak hodinu.
    Ahoj
    Pořádně to projdi, zvětši si to co nejvíce, Bude někde zašitý
    Už jsem ho našla, ale předtím na to místě fakt nebyl. Než jsem hru teď načetla po dalším pádu, všechno jsem promazala. Mohlo to pomoct? 
    To nevím, možná jo ale taky ses mohla přehlídnout. Hlavně, že jsi ho našla. 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no já si poprvé neztěžuju fungovalo mi to upe normálně, horší to bude se spolkovkama dohromady
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    dá se někde dozvědět, kolik mám těch festových mincí? Možná jsem to jen přehlédla. Děkuji
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Ja je vidim, kdyz si kliknu na budovu Oktoberfestu ve vesnici. Vpravo uplne nahore vedle ukazatele kolik dni do konce zbyva.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Ja je vidim, kdyz si kliknu na budovu Oktoberfestu ve vesnici. Vpravo uplne nahore vedle ukazatele kolik dni do konce zbyva.
    pravdu díš. Děkuji. Tam jsem to nehledala ;)))
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Ach jo. Tak koukam, ze stanky nelze vylepsovat, pokud uz neco stavim na cukrove farme. Ja si naivne myslela, ze to pujde, kdyz se Oktoberfest nachazi ve spolkove vesnici, ktera je normalne od ostatnich farem oddelena :(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Ach jo. Tak koukam, ze stanky nelze vylepsovat, pokud uz neco stavim na cukrove farme. Ja si naivne myslela, ze to pujde, kdyz se Oktoberfest nachazi ve spolkove vesnici, ktera je normalne od ostatnich farem oddelena :(
    jo, používá univerzální stavební slot, ne vesnický  :(
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Oktoberfest je sice o něco lepší, než ten loňský, ale bylo by dobré moci plodiny pěstovat i na jiných farmách hlavně proto, že souběžně běží spolkovka i jiné akce. Běžná produkce vázne a ze skladu rychle ubývají suroviny dodávané na výrobu produktů pro zákazníky. Také mi trochu chybí spolupráce a zapojení spolku.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    O problemu s upgragováním stánků a přehlcení polí jsem psal už včera, navíc v rámci SS je opravdu "vyvážená" hratelnost. Ve stodolách průvan, jo mít tak 100tis.zlatejch k dispozici na nákup spešl festivalových osiv a urychlování produkce...pardon, ledvinu nedám, nakonec ceny mne taky neberou, tak proč to kruciš hraju?
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 23.09.2018
    helaras (CZ1) napsal(a):
    Oktoberfest je sice o něco lepší, než ten loňský, ale bylo by dobré moci plodiny pěstovat i na jiných farmách hlavně proto, že souběžně běží spolkovka i jiné akce. Běžná produkce vázne a ze skladu rychle ubývají suroviny dodávané na výrobu produktů pro zákazníky. Také mi trochu chybí spolupráce a zapojení spolku.
    Já to vidím tak, že to je právě záměr. Kdo se nechce vykašlat na jednu nebo druhou akci (a obě jsou spolkové, což je pěkný podraz), musí zlatit. Jinak to nejde, když obojí je jen na hlavní. Tahle hra se z minového pole mění na zcela otevřený model pay to win. Tím byla svým způsobem doteď také, ale dalo se hrát i bez zlacení a relativně uspět (náš spolek se s malým zlacením držel v top 100 spolků ve většině spolkovkých soutěží čistě silou aktivity hráčů). Jenže oni hru modifikují tak, že to jde čím dál hůř. Pokud nás do budoucna čekají podobné kombinace častěji, bude to peklo. Oni nám tvrdí, že nám dávají na výběr, co chceme dělat, ale reálně to vypadá spíš tak: potopím spolek ve spolkovce, ve vesnické slavnosti, a nebo v Oktoberfestu?

    Ty akce jsou navržené tak, aby tlačily hráče do slepé uličky. Ve spolku jsme si odhlasovali, že spolkovka může jít k čertu a když se propadneme o ligu níž, taky dobře. Jenže hráčům se nechce vzdát se tak lehce - snaží se a zjišťují, že tohle není zábava. Tohle není dobrý způsob. GGS dosáhne toho, že hráči ne že přestanou kupovat zlato... ne, hráči se uštvou a budou masově odpadávat. Nějakou dobu už se to postupně děje, ale teď mi přijde, že snaha "dojit krávu" se zvrhává v zaříznutí a bourání. Jako by GGS vůbec nehledělo na budoucnost ale jen se snažilo vytřískat co nejvíc dokud to jde. Jako by jim analytici řekli, že hra je za zenitem a upadá, a pokud z ní chtějí vytřískat prachy, musí hned, než se počet hráčů ještě víc sníží x.x
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 23.09.2018
    Ahoj. Nic ve zlém, ale znáš to pořekadlo o tom zadku a dvou židlích ? :-) Spolkovka je každou chvíli a stejně není o co kloudně hrát. Odměny se klidně dají oželet  a jedno spadnutí pak lehce doženete :-) Užijte si Octoberfest. Vždyť je jednou do roka :-) Já jsem si myslela, že už ho hrát nebudu, ale když ho takhle pozměnili, tak se mi docela líbí :-)) No jo - nikdy neříkej nikdy :-)))
    Jen by mě zajímalo, k čemu budou všechny ty mince. Stánky se vylepší a co dál ?
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jo, jenže pokud takhle degradují spolkovku, co přijde další? Vesnická slavnost následuje hned v zápětí. Dočasky spousta hráčů nehraje. Tématické nám znechutili blbě vyřešenými rychostními výzvami... Začínám přemýšlet, co mi na té farmě zbude, na co by se člověk mohl těšit (a trochu se děsím).
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Já myslím, že nic nedegradovali :-) Hrát pořád dokola to stejné to je nuda a tak máme na výběr :-) Stačí se jen rozhodnout :-) A pokud jde o rychlostky, ty jsou prostě pro silné farmy. I takoví hráči tu musí mít nějaké výzvy . Co by dělali ? :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj. Nic ve zlém, ale znáš to pořekadlo o tom zadku a dvou židlích ? :-) Spolkovka je každou chvíli a stejně není o co kloudně hrát. Odměny se klidně dají oželet  a jedno spadnutí pak lehce doženete :-) Užijte si Octoberfest. Vždyť je jednou do roka :-) Já jsem si myslela, že už ho hrát nebudu, ale když ho takhle pozměnili, tak se mi docela líbí :-)) No jo - nikdy neříkej nikdy :-)))
    Jen by mě zajímalo, k čemu budou všechny ty mince. Stánky se vylepší a co dál ?
    Dál nic, Ludvíkovy mince odejdou s Oktoberfestem
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    pexi (INT1) napsal(a):
    Ahoj. Nic ve zlém, ale znáš to pořekadlo o tom zadku a dvou židlích ? :-) Spolkovka je každou chvíli a stejně není o co kloudně hrát. Odměny se klidně dají oželet  a jedno spadnutí pak lehce doženete :-) Užijte si Octoberfest. Vždyť je jednou do roka :-) Já jsem si myslela, že už ho hrát nebudu, ale když ho takhle pozměnili, tak se mi docela líbí :-)) No jo - nikdy neříkej nikdy :-)))
    Jen by mě zajímalo, k čemu budou všechny ty mince. Stánky se vylepší a co dál ?
    Dál nic, Ludvíkovy mince odejdou s Oktoberfestem
    No to snad ne ? Někde se tu psalo, že přibude nový obchodník, tak doufám, že se tam zúročí jako platidlo. Jinak by to bylo dost uhozené :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (INT1) napsal(a):
    Ahoj. Nic ve zlém, ale znáš to pořekadlo o tom zadku a dvou židlích ? :-) Spolkovka je každou chvíli a stejně není o co kloudně hrát. Odměny se klidně dají oželet  a jedno spadnutí pak lehce doženete :-) Užijte si Octoberfest. Vždyť je jednou do roka :-) Já jsem si myslela, že už ho hrát nebudu, ale když ho takhle pozměnili, tak se mi docela líbí :-)) No jo - nikdy neříkej nikdy :-)))
    Jen by mě zajímalo, k čemu budou všechny ty mince. Stánky se vylepší a co dál ?
    Dál nic, Ludvíkovy mince odejdou s Oktoberfestem
    No to snad ne ? Někde se tu psalo, že přibude nový obchodník, tak doufám, že se tam zúročí jako platidlo. Jinak by to bylo dost uhozené :-)
    No, našla jsem, věděla jsem, že jsem to někde četla. Odpověď polské moderátorky na dotaz o ludvíkových mincích : ...... tak jako tak zmizí po skončení Oktoberfestu

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3952588/#Comment_3952588
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    myslim,že octoberfest si získal pozornost hlavně kuli pěknejm odmenám nicméně suroviná náročnost a zlatková pokud chceš jako jednotlivec někam dojít je opravdu vysoká. ale jo libí se mi to
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    pexi (INT1) napsal(a):
    pexi (INT1) napsal(a):
    Ahoj. Nic ve zlém, ale znáš to pořekadlo o tom zadku a dvou židlích ? :-) Spolkovka je každou chvíli a stejně není o co kloudně hrát. Odměny se klidně dají oželet  a jedno spadnutí pak lehce doženete :-) Užijte si Octoberfest. Vždyť je jednou do roka :-) Já jsem si myslela, že už ho hrát nebudu, ale když ho takhle pozměnili, tak se mi docela líbí :-)) No jo - nikdy neříkej nikdy :-)))
    Jen by mě zajímalo, k čemu budou všechny ty mince. Stánky se vylepší a co dál ?
    Dál nic, Ludvíkovy mince odejdou s Oktoberfestem
    No to snad ne ? Někde se tu psalo, že přibude nový obchodník, tak doufám, že se tam zúročí jako platidlo. Jinak by to bylo dost uhozené :-)
    No, našla jsem, věděla jsem, že jsem to někde četla. Odpověď polské moderátorky na dotaz o ludvíkových mincích : ...... tak jako tak zmizí po skončení Oktoberfestu

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3952588/#Comment_3952588
    Tak to abysme začali preventivně brblat :-) Tady je sice možné ledacos, ale zavést do hry mince téměř bez použití, to snad by byl velký úlet :-)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    myslim,že octoberfest si získal pozornost hlavně kuli pěknejm odmenám nicméně suroviná náročnost a zlatková pokud chceš jako jednotlivec někam dojít je opravdu vysoká. ale jo libí se mi to
    Ano, to máš pravdu. Že to bude jednoduché, ale  snad ani nikdo nemohl čekat :-))) I když pěkné by to bylo :-)))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    pexi (INT1) napsal(a):
    pexi (INT1) napsal(a):
    Ahoj. Nic ve zlém, ale znáš to pořekadlo o tom zadku a dvou židlích ? :-) Spolkovka je každou chvíli a stejně není o co kloudně hrát. Odměny se klidně dají oželet  a jedno spadnutí pak lehce doženete :-) Užijte si Octoberfest. Vždyť je jednou do roka :-) Já jsem si myslela, že už ho hrát nebudu, ale když ho takhle pozměnili, tak se mi docela líbí :-)) No jo - nikdy neříkej nikdy :-)))
    Jen by mě zajímalo, k čemu budou všechny ty mince. Stánky se vylepší a co dál ?
    Dál nic, Ludvíkovy mince odejdou s Oktoberfestem
    No to snad ne ? Někde se tu psalo, že přibude nový obchodník, tak doufám, že se tam zúročí jako platidlo. Jinak by to bylo dost uhozené :-)
    No, našla jsem, věděla jsem, že jsem to někde četla. Odpověď polské moderátorky na dotaz o ludvíkových mincích : ...... tak jako tak zmizí po skončení Oktoberfestu

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3952588/#Comment_3952588
    Tak to abysme začali preventivně brblat :-) Tady je sice možné ledacos, ale zavést do hry mince téměř bez použití, to snad by byl velký úlet :-)
    Kdyby v akci chtěli mince nějak využít, bývali by dali buď možnost za ně něco koupit nebo je na konci akce za něco směnili, třeba za nějakou tématickou dekorku, aby každý měl nějakou památku na akci (jinou než vlajku, k těm dekoracím z odměn se rozhodně nedostanou všichni). Tohle opravdu beru jako akci, co má hráče přinutit víc zlatit před koncem roku, nic jiného v ní nevidím. V mistrovství akce tak náročná, která blokuje akce, z nichž body do mistrovství jsou, a sama do něj nic nedává, to je opravdu hrozná náhoda :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak to jsou mi mince na dvě věci. Mám co vylepšovat na farmách a už mi nezbývá slot na Oktobr :-)))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 23.09.2018
    Tak na Oktoberfestu se vše vylepšuje 10 minut, to se mezi jiné stavby alespoň u mě vleze - navíc je mnohem víc bodů za vylepšování než za dodávání hotových pochoutek o.o

    Jako v zásadě to není akce marná, ale přijde mi, že ji udělali schválně zbytečně těžkou. Na to, že je 1x za rok to fakt přepískli a taky s ní mohli počkat po mistrovství x.x
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 23.09.2018
    NJ, mince, můžeš upgradovat stánky až na lv 8 a pak se všecho hodí do kýblu(nešvar známý od externích farem). Málo lidí si uvědomuje, že ugradováním stánků je podvědomě tlačen k větší produkci na polích, následného zlacení atd. Většina lidí si to vlasně neuvědomuje a nechají se zmanipulovat, no co, je to jen hra.
    Kdepak, to je tvrdej byznys.
    Mineas (CZ1) napsal(a):

    Ty akce jsou navržené tak, aby tlačily hráče do slepé uličky. Ve spolku jsme si odhlasovali, že spolkovka může jít k čertu a když se propadneme o ligu níž, taky dobře. Jenže hráčům se nechce vzdát se tak lehce - snaží se a zjišťují, že tohle není zábava. Tohle není dobrý způsob. GGS dosáhne toho, že hráči ne že přestanou kupovat zlato... ne, hráči se uštvou a budou masově odpadávat. Nějakou dobu už se to postupně děje, ale teď mi přijde, že snaha "dojit krávu" se zvrhává v zaříznutí a bourání. Jako by GGS vůbec nehledělo na budoucnost ale jen se snažilo vytřískat co nejvíc dokud to jde. Jako by jim analytici řekli, že hra je za zenitem a upadá, a pokud z ní chtějí vytřískat prachy, musí hned, než se počet hráčů ještě víc sníží x.x
    Tady  nezbývá než souhlasit. K této záležitosti o likvidaci hry jsem se jako Kozina k Lomikarovi vyjádřil už koncem minulého roku. A je vidět, že si to nemyslím jen já.

    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    s mincema by to dopadlo jak s produktama co si hráči nechali od lonského oktoberfestu…..a kdyby je ponechali tak by příští rok hráči měli vylepšené stánky natotata tak to přece nemužou v GGs potřebovat
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    NJ, mince, můžeš upgradovat stánky až na lv 8 a pak se všecho hodí do kýblu(nešvar známý od externích farem). Málo lidí si uvědomuje, že ugradováním stánků je podvědomě tlačen k větší produkci na polích, následného zlacení atd. Většina lidí si to vlasně neuvědomuje a nechají se zmanipulovat, no co, je to jen hra.
    Kdepak, to je tvrdej byznys.
    Mineas (CZ1) napsal(a):

    Ty akce jsou navržené tak, aby tlačily hráče do slepé uličky. Ve spolku jsme si odhlasovali, že spolkovka může jít k čertu a když se propadneme o ligu níž, taky dobře. Jenže hráčům se nechce vzdát se tak lehce - snaží se a zjišťují, že tohle není zábava. Tohle není dobrý způsob. GGS dosáhne toho, že hráči ne že přestanou kupovat zlato... ne, hráči se uštvou a budou masově odpadávat. Nějakou dobu už se to postupně děje, ale teď mi přijde, že snaha "dojit krávu" se zvrhává v zaříznutí a bourání. Jako by GGS vůbec nehledělo na budoucnost ale jen se snažilo vytřískat co nejvíc dokud to jde. Jako by jim analytici řekli, že hra je za zenitem a upadá, a pokud z ní chtějí vytřískat prachy, musí hned, než se počet hráčů ještě víc sníží x.x
    Tady  nezbývá než souhlasit. K této záležitosti o likvidaci hry jsem se jako Kozina k Lomikarovi vyjádřil už koncem minulého roku. A je vidět, že si to nemyslím jen já.

    Moc se předem omlouvám, ale já vám pánové nějak nerozumím. Ano, hra má své nedostatky o tom není pochyb, ale má také nějakou svou tvář a náplň, která se samozřejmě nemusí každému zamlouvat. To je také jasné. Každý kdo začal hrát se horkotěžko prokousává nahoru a tak není třeba schopen zvládnout některé události, jak by si přál. To ale přece neznamená, že jsou špatné , ne ? Svou úlohu také hraje to, jak si každý svou farmu postaví. Někomu se dobře hrají třeba spolkovky, někomu se zas třeba dobře dělají výzkumy a jiné události se zase na úkor toho dělají obtížněji. Universální farma asi není :-). Pokud se budu snažit zdolat cíl, který je pro mě příliš náročný třeba v nesprávnou dobu, tak je to jistě spíš frustrující, ale časem se to může přece změnit :-). Já si také myslím, že Octoberfest je až zbytečně obtížný, ale o tom, že hra je byznys prostě není pochyb. Myslím, že nikdo nepracuje zadarmo . ( Kvalitu vynechám :-))) ). 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Ali, já si to dovolím shrnout.
    1. Je tu spousta dlouhodobě hrajících, kteří se slzou v oku vzpomínají, jaká to byla oddechová hra a s minimem chyb.(o oddech by snad mělo ve hře jít prvotně)
    2. Za poslední cca rok a půl je ho hry vložily další a další události, navíc s chybami. Komunika funguje jako pokusní králíci, pohoda z hraní dostala další mínůska  (např. 2 měsíce na opravu pohnojených remízků...na co je nějaký testserver?)
    3. Zaplátováním chyb na rychlo sice něco řeší, aby se vzápětí objeví chyby nové, některé nejsou řešeny vůbec. Hra je čím dál tím víc pomalejší, což se vůbec nedivím. Do pohody další mínusovej zářez.
    4. Proti fesťáku nic nemám, i když je to dojná kráva na zlatky. Leč jsem nepochopil, proč k takové události se pouští SS  nebo TP. Ten fesťák by mohl běžet samostatně, bez frustrací, jestli při tom hrát spolkovku atd. a poškozovat spolek.Zátěž na pole je neúnosná pro neplatící hráče. Zdá se toto jako hra na pohodu?
    5. Hlavní otázka zůstává - pro které hráče je BF v současné podobě vlastně určena?
        Začátečníci - pokud jim spolek nepomůže, a nemají nacpanou peněženku, tak hru rychle opustí. Což je       vidět  po náboru nízkých lv. A kdo by chtěl pomoci, dostane za uši odejmutím dvojčat.
        Střední hráči - nemajetní, ano, patřím tam i já, kteří se stále snaží o nějaký pokrok na vlastní framě a pomáhat malejm přijatejm lv, aby se hned nevypařily. A nejsem sám, kdo také uvažuje o tom, že to zapíchne, ale drží nás tu jen to, co jsme vybudovali a kolik času jsme tu strávili. Moje představa, že si budu v pohodě a klidu růst a věnovat se malým lv, tak teď nv kam se dřív vrtnout(remízky, rajčata, něco do SS nebo TP, hlava mapa a kalkulačka na liště).Jo pohodička :-/
        Střední hráči -movití, kteří moc dlouho v této kolonce nezůstanou, a jsou-li dostatečně benevolentní, rádi se ukážou při spolkových akcích a můžou pomáhat kde se dá, aby se co nejrychleji přesunuli mezi
        Velké hráče - a tam se servali s kažým spolkem s velkými hráči :-) A jinak se strašně nudí, protože farmy mají vyvinuté, silné dekorky si koupí, certifikáty nevytěží ani za 10 let, takže opakující se události nedělají a s nadšením vítají každou novinku, byť s chybami, jelikož je to tak nebolí.(pozn. někde jinde se mluvilo o otevření další stálé farmy, z čeho se většina hráčů osype a skončí u Chocholouška a znovu navrhuji, aby tak bylo učiněno až od lv cca 220)
        Velcí hráči - nemovití, to většinou zabalili, z nostalgie se ukáží tak jedhou za rok, co jako nového a další peníz do toho už rvát nebudou, a zděšeně prchají před nároky na hráče, čas, finance a aplikovaná vylepšení ve hře(A taková to byla pohodová hra)
    6. Vývojářský tým si jede svůj vývoj, ignorujíc přání a návrhy hráčské komunity. Pro movité ovšem máme turbosklíčku a aktivní sklízečku, pro 80% hráčů absolutně k ničemu + mrtvej kočičí strom, nepoužívané pracovní centrum, málo využité pastviny a hafol výrobků ve vesnici na nic, když se každý stejně většinově motá jen kolem hřebíků, šindelí a provazů.
    Suma sumárum, pohodová hra je minulostí, zlatkaři to útáhnou levou zadní(o to tu jde), ostatní můžou jít do háje, ty dělají jenom křoví, malý lv si nekoupí stravenky a budou hrát asi tak 14 dní max.(už podojeno) a pak jednono dne, jak to hezky napsal Mineas "Jako by jim analytici řekli, že hra je za zenitem a upadá, a pokud z ní chtějí vytřískat prachy, musí hned, než se počet hráčů ještě víc sníží x.x"  Někteří to víme, někteříí netuší a Kozina čeká:-)




  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    JZDman:)) přesně si to popsal.....já osobně abych zvládla SS a hrála oktoberfest tak pšenici , zelí . kuku no prostě co se dá tak kupuju jinak bych to s polma nezvládla nepatřím mezi zlatkaře  a to ještě čekám že upraví rybí TP když jí nepustili tak že se k povolením na těžbu ani nedostanu tak taky přemýšlím že se na tuto hru vybodnu ach jo 
Sign In to comment.