Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma

11723

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Smyslem pravidel není nikoho umlčet, ale musí v tom být pořádek, aby se ve zpětné vazbě dalo dobře a rychle orientovat. Ne se ptát na něco, co s tím nesouvisí, na co nelze odpovědět apod. Zpětná vazba dle pravidel je ale víc než vítaná.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    black-.-angel napsal(a):
    Smyslem pravidel není nikoho umlčet, ale musí v tom být pořádek, aby se ve zpětné vazbě dalo dobře a rychle orientovat. Ne se ptát na něco, co s tím nesouvisí, na co nelze odpovědět apod. Zpětná vazba dle pravidel je ale víc než vítaná.
    To je krok zpátky jak vyšitý Andělíno, všechno je skvělé, když ne, nemáš jakoukoliv možnost se zeptat, kdy se to zlepší (ptáš se na časovový sled, ten je tabu, pod pohrůžkou likvidace příspěvku, případně přístupu na fórum).

    - pokud se zeptáš ve "zpětné vazbě" na něco co už uvedl jiný uživatel, budeš v mžiku za špatňáka, neb vytváříš de fakto spam (odpovědělo se už jednou, i kdyby před měsícem, ty se ptáš na to samé, tudíž je to zbytečná otázka)
    -  tvořit v sekci návrhy, které jsou ve fázi sci-fi a považovat to za vážné příspěvky je pěkně černý humor (nešlo by je alespoň přejmenovat na "pohádky od GGS na dobrou noc"?) - to je můj návrh...  :lol:
    - mimochodem gratuluji, budeš mít moře času a klid na plnohodnotný spánek + ničím nerušenou reálnou práci (stačí se jednou za týden mrknout na fórum, vymazat 70% všech příspěvků - budou porušovat nové směrnice a "jít o dům dál")

    Přeji ti mnoho úspěchů jak v životě, tak i na "novém" fóru...
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Když něco nevím ,ptám se. Ale abych náhodou nezopakovala otázku, která tu již padla, tak budu asi muset sedět několik hodin na PC a listovat stránkami fora, jestli náhodou již odpověď někdy nepadla.To je opravdu skvělá pomoc pro hráče.A hrát budeme vlastně kdy?Nebo budeme hrát a nebudeme sledovat nic z fora.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 17.09.2018
    BA nabádáš zde každého ke slušnému chování,rozhazuješ bany jen to sviští,myslíš že to je normální? Chováš se přesně tak jako celej slavnej tým patlalů kterej dovedl tuto hru tam kde je,to jest na samé dno.Když někdo něco napíše že to ti umělci zmršili tak je pořád jen obhajuješ a vše špatné je nakonec na hráčích.Měla by si se nad sebou zamyslet a kouknout se na své chování a opovrhování hráči, kteří si stěžují a nechovat se arogantně.Zde ti nikdo nepatří.  Tak a ted mne můžeš zablokovat
    Post edited by stanley485 (CZ1) on
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 17.09.2018
    stanley485 (CZ1) napsal(a):
    BA nabádáš zde každého ke slušnému chování,rozhazuješ bany jen to sviští,myslíš že to je normální? Chováš se přesně tak jako celej slavnej tým patlalů kterej dovedl tuto hru tam kde je,to jest na samé dno.Když někdo něco napíše že to ti umělci zmršili tak je pořád jen obhajuješ a vše špatné je nakonec na hráčích.Měla by si se nad sebou zamyslet a kouknout se na své chování a opovrhování hráči, kteří si stěžují a nechovat se arogantně.Zde ti nikdo nepatří.  Tak a ted mne můžeš zablokovat,nic jiného ti totiž nejde lépe
    Za to moderátorka nemůže, nedělejme si tu iluze (nedělá to za reálné peníze). Je zbytečné jí za to urážet, tím jen více podporuješ represi. GGS tu vytváří utopii fóra, možná to bude k lepšímu - z dlouhodobého hlediska. Žádná kritika na adresu GGS = vyšší cena akcií na trhu (pokud jsou volně obchodovatelné).
    Odteď i jedna vlčice ve stádu, dokáže ohlídat všechny české a slovenské ovečky (hrozba okamžité smrti, to tu uklidní).
    Chápu, že i tolerance má své meze a "diktatura" přinese výsledky (stačí se mrknout do historie).
    Ale bojím se ohledně počtu nových týdenních příspěvků...  :)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já si myslím, že BA jen přeložila co dostala nařízeno shora. Také se mi to nelíbí, ale vinit z toho jí je bláhové.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Já si myslím, že BA jen přeložila co dostala nařízeno shora. Také se mi to nelíbí, ale vinit z toho jí je bláhové.

    Te´d se bojím zeptat, zda-li nám tu netvrdila, že forum je oddělené od GGS.
    To by mi pak přišlo, že pravidla vytvořila sama, aby té práce ubylo. Protože norm společnost by toto nevymyslela.
    Já bych byl pro, abychom forum ignorovali a založili si někde chat. Vyšlo by to pomalu nastejno a lidé by tam nepsali se strachem, že se dostanou za mříže, jako já teď. :-)))
    Stejně už dostáváme pomalu všechny Události od někoho, kdo si to přečte na jiném foru.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Já si myslím, že BA jen přeložila co dostala nařízeno shora. Také se mi to nelíbí, ale vinit z toho jí je bláhové.

    Te´d se bojím zeptat, zda-li nám tu netvrdila, že forum je oddělené od GGS.
    To by mi pak přišlo, že pravidla vytvořila sama, aby té práce ubylo. Protože norm společnost by toto nevymyslela.
    Já bych byl pro, abychom forum ignorovali a založili si někde chat. Vyšlo by to pomalu nastejno a lidé by tam nepsali se strachem, že se dostanou za mříže, jako já teď. :-)))
    Stejně už dostáváme pomalu všechny Události od někoho, kdo si to přečte na jiném foru.
    Ahoj
    Forum (tedy všechny fora pro hru BF) nejsou oddělené od GGS. Jak by mohly být, když je to forum (cs) k jejich hře. Dříve tady byla i CM (zaměstnanec GGS). BA tady dala překlad toho co jí nařídili. Ona ani jiní moderátoři za to nemůžou. Je to i na polském foru a určitě i na ostatních. A ohlasy Poláků k tomu jsou podobné jako u nás.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 17.09.2018
    Jo, je to možné. Netvrdím, že mám pravdu.
    Ale vyprdnout se jim na to forum, by mne docela bavilo :-)))
    Když to vezmeš, tak nebýt Tebe a jiných, tak víme prd, co se připravuje a bude následovat.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 17.09.2018
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Jo, je to možné. Netvrdím, že mám pravdu.
    Ale vyprdnout se jim na to forum, by mne docela bavilo :-)))
    Když to vezmeš, tak nebýt Tebe a jiných, tak víme prd, co se připravuje a bude následovat.
    No jo, jenže my to najdem na jiných forech = nemůžeme se na forum vykašlat. Pak by je taky mohli zavřít a nebudeme vědět vůbec nic.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Pojďme si zazpívat Internacionálu.....50-tá léta se vracejí,musíme pochodovat před tribunama a vesele se usmívat i když je nám zle.Zajímalo by mně jestli v této pětiletce počítají soudruzi z NDR s nějakýma opravama,errory zvesela poskakují po herním plánu a zdá se,že se to pomalu stane nedílnou součástí této hry....Bůh ochraňuj nejen Ameriku.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj.
    No pravda je, že si se svou hrou mohou dělat co chtějí. Podle všeho, jak to vypadá jí hraje dostatečné množství hráčů a tak si zřejmě takovýto přístup mohou dovolit.  Je to však ,alespoň pro mě, velmi podivné, když uvážím, že dosud toho pozitivního příliš mnoho neukázali.  Na místě by bylo spíš poděkování hráčům, kteří víceméně trpělivě snáší jejich ne příliš vydařené pokusy hru něčím obohatit a rozvinout a tak jí udržet při životě a stále hrají a spolupracují. Evidentně mají jiný názor.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    pexi (INT1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Jo, je to možné. Netvrdím, že mám pravdu.
    Ale vyprdnout se jim na to forum, by mne docela bavilo :-)))
    Když to vezmeš, tak nebýt Tebe a jiných, tak víme prd, co se připravuje a bude následovat.
    No jo, jenže my to najdem na jiných forech = nemůžeme se na forum vykašlat. Pak by je taky mohli zavřít a nebudeme vědět vůbec nic.

    Já nemyslel všechny zavřít. Jen to české :-):
    Co se tu dozvíš? Že máš promazat historii, napsat podpoře a v dobrých časech, že jsi napsal do špatného vlákna. Teď už ani to ne.
    Všechny "novinky" nám nosíte z jiných for.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 18.09.2018
    Takže v podstatě chceš odstranit všechny české návody, rady, tipy, české překlady oficiálních novinek atd... Nějak mi nedochází proč. Pokud je číst nechceš, nikdo tě přece nenutí :D Nemohu si pomoci, ale mám takový pocit, že kdybys pro fórum nějaké návody napsal, tak bys nenavrhoval jeho zavření tak rychle... Já jsem rád, že je tu má práce k nalezení, když už jsem se s ní dělal, a určitě bych nechtěl, aby ji někdo kopíroval kamkoliv jinam.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Přesně tak, máš pravdu Mineasi. A navíc, pak by jsme byli odkázáni na anglické forum a ne každý umí anglicky. Aby si našel návody a rozuměl jim. To by vůbec nebylo dobré bát bez našeho fora.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ty návody a tak - to mi nedošlo. Jen mne prostě štve, že nám sem hoděj jen zákazy a příkazy, ale o tom, co se s hrou děje, ani slůvko. Prostě mrtvej brouk.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Forum je určitě potřebné. Je tu spoustu návodů, rad , typů a zkušeností jiných hráčů, které jsou nepochybně pro hráče přínosné a díky všem, kteří si s tím dávají tu práci, aby druhým pomohli. Bez toho by se mnohým hrálo určitě mnohem hůř, pokud vůbec.
    Nová pravidla byla stanovena pro vybrané sekce a myslím že proto, aby tyto zůstaly věcné a příspěvky se držely daného tématu, bez dalších jiných dotazů, na které máme jiná vlákna. To se dá pochopit. Jen mě mrzí, že tvůrci nenašli jiný způsob, než takto arogantní.
     
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Ok forum bývalo plné farmářů  a legrace  a bojůvek a rad a návodů ...ted to nejlépe vystihuje slovo ,,pohřebiště,,je at GGS pokračuje ,.Před 5 lety hrálo hru 65 000 hráčů , ted něco kolem 20 000 hráčů , já jim věřím srazej to na nulu :smiley: ale co už ,však her je spousta 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Asi je načase s hrou skončit.
    Na dnešek se mi zdálo, že přijeli popeláři a místo toho, aby mi vyvezli popelnici, zacouvali na zahradu a vysypali mi obsah na cestu. Koukám na ně a než jsem stačil něco říci, tak na mne vyhrkli, že mi GGS posílá oblíbené nabídky, které jsem nevyužil. A odjeli.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.
    tady se můžete podívat na to o čem bude aktualizace
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/183499/20-09-2018-rozpoczynamy-oktoberfest

    místo velkých kačáků budou obří krávy
    ruší dvojčata (minimálně do příštího roku) a další
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Chm, teď jsem se přihlásil a úvodní stránka mi říká, že "vzhled budov bude brzy parádně rozšířen, což vám umožní lepší optimallizaci produkce"
    Opravdu? Téda, já netušil, že vzhledy budov vylepšují produkci...  :lol:  (to bude zřejmě asi nepřesný překlad, protože jinak jim už definitivně hráblo)
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Chm, teď jsem se přihlásil a úvodní stránka mi říká, že "vzhled budov bude brzy parádně rozšířen, což vám umožní lepší optimallizaci produkce"
    Opravdu? Téda, já netušil, že vzhledy budov vylepšují produkci...  :lol:  (to bude zřejmě asi nepřesný překlad, protože jinak jim už definitivně hráblo)
    jestli nehrábne dříve nám budu sklízet na cukrovce řepu tak jsem na to fakt zvědavá jestli pujde zasít něco jného
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak já zasela třtinu bez problému:)))
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 28.09.2018
    Ahoj lidi.
    Nějaká informace ke vzhledům a posílení. Oficiální oznámení z polského fora.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/183785/wiecej-wzmocnien-nowe-wyglady-ze-wzmocnieniami

    překlad (snad srozumitelný):

    Dobrý den, farmáři!

    Jak jste si nedávno všimli v informačním zpravodaji našeho zemědělce, jsou zde informace o jedné z budoucích aktualizací hry, ve kterých vzhledy na budovách získají nový prvek, kterým je posílení! Určitě máte pár otázek souvisejících s novými produkty, a proto jsme pro vás připravili několik informací o tom, co můžete očekávat:


    Víme, že máte rádi posílení, zejména proto, že je užitečné pro události, aktivity ve spolku a další aktivity na farmě. S touto vlastností vám chceme dát příležitost zvýšit produkci a výnosy při zachování skvělého vzhledu budov!

    Vylepšené vzhledy bude možno koupit pro různé typy budov a po instalaci budou mít různé typy posílení. Po určitou dobu získáte bonus pro danou produkci a vzhled bude informovat o dopadu na produkci.

    Vzhledy budou mít různé účinky, od posílení sklizně až po zkrácení doby produkce. V závislosti na vzácnosti vzhledu, který získáte, budete moci získat současně až tři efekty!

    Vzhledy s posílením jsou dočasné a poskytují vám flexibilitu při rozhodování o aktuálních posíleních vašich farem. Posilování bude trvat od hodiny až po celý den!

    Zpočátku budou k okamžitému nákupu k dispozici speciální vzhledy, ale brzy budeme tuto funkci rozvíjet stále častěji, přidávat nové příležitosti k získání, stejně jako možnost zakoupit je na zvláštním místě!

    Prozatím začneme se vzhledy, které již ve hře existují, a do budoucna přidáme další vzhled a posílení v závislosti na tom, jak se vám tato funkce bude líbit!

    Normální vzhledy bez posílení budou ve hře stále k dispozici.

    Níže vidíte malý náhled funkcí ve hře. Nezapomeňte, že stále pracujeme na této funkci a její konečná verze může vypadat a působit trochu jinak. máme malý trik, takzvaný trailer pro vás, jak to může vypadat později ve hře:

    Příští měsíc pro vás budeme k tomu mít ještě více informací.

    oprava: omlouvám se, ne oficiální oznámení ale je to v plánech do budoucnosti (nákresy?)
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    Pexi děkujeme moc,nebýt Tebe tak tady o ničem člověk neví,když naše slavná moderátorka to tady hákuje a přijde jen jednou za čas rozdát bany a každého jen setřít.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    taky děkuji za INFO , ale zase to bude určitě za zlatky :'(
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    možná by to mohli nacpat i do odměn?
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    možná by to mohli nacpat i do odměn?
    to si mě fakt rozesmál :D:D:D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi
    Oficiální oznámení z polského fora ohledně vesnického jarmarku.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/183821/kilka-informacji-na-temat-wioskowego-jarmarku

    překlad:

    Dobrý den, zemědělci,

    Chtěli bychom, abyste se seznámili s tématy souvisejícími s vesnickým jarmarkem, který bude realizován v nadcházející aktualizaci v říjnu.

    Zobrazit přezdívky hráčů, kteří začínají výzvu na spolkovém chatu (.... začal výzvu!)

    Počet spolků v jedné lize bude upraven

    Do události bude zaveden systém postupu a sestupu. Spolky budou přesunuty mezi ligy v závislosti na jejich výsledku v rámci akce. Pokud váš spolek dosáhne TOP místa v lize, postoupí do vyšší ligy, pokud bude na jednom z posledních míst - padne do nižší ligy. Realizace této funkce umožní vytvořit dynamický systém, díky němuž budou mít spolky podobné síly možnost vzájemně si konkurovat - což udrží událost zajímavou pro každého.

    Opravy chyb

    Další informace o výše uvedených tématech a dalších zprávách přijde příští týden v oficiálním oznámení o připravované aktualizaci.


    Váš tým BigFarm

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    to zas bude  masakr :'(
Sign In to comment.