Domů Otázky ke hře Návody od hráčů
MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Aktuální verze samostatného Flash Playeru

Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
upraveno 06.01.2019 v Návody od hráčů
Sepisoval jsem návod pro spolek, třeba jej oceníte také. :)

Krom použití flash playeru v prohlížeči je možno hru hrát i v samostatném programu. Výhody jsou jasné. Nepadá vám prohlížeč, pouze flash, pokud už padne, zátěž pro pc je menší. Hra nabíhá rychleji a je plynulejší.

Program stáhnete ze stránek výrobce:Adobe Labs Downloads - Flash Player

Konkrétní odkazy pro verzi 32 (z 10.12.2018):
Pokud bude novější, hledejte na webu část, nazvanou Flash Player XX Beta Standalone (XX = číslo verze), a v ní variantu pro svůj operační systém. Odkazy na starší verze ze stránky výrobce nebudou fungovat (verze na ulož.to ale ano).

Program stačí stáhnout, neinstaluje se - název bude mít podobu: flashplayer_30_sa.exe (či vyšší číslo)

Hru můžete pustit tak, že program spustíte, klepnete na záložku soubor - a po volbě otevřít zadáte adresu:

Zástupce na ploše lze upravit, aby se hra spustila, bez nutnosti zadávat adresu. Zástupce na ploše získáte takto: Pravým tlačítkem myši klepněte na program, zvolte odeslat - Plocha (vytvořit zástupce).

Pro úpravu zástupce na něj opět klepněte Pravým tlačítkem myši, zvolte vlastnosti. V záložce zástupce upravujete položku Cíl. Klepněte do ní, přesuňte se úplně na konec (třeba šipkou, nebo tlačítkem End), udělejte mezeru a vložte tam odkaz pro spuštění hry ( https://media.goodgamestudios.com/games/ranch/goodgameranch.swf ). Potvrďte použít, OK.

Hra by se vám měla nyní spouštět přímo.
Post edited by Mineas (CZ1) on
Spolek Animagie (cs)
Aurea via media.

Komentáře

• Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 01.08.2018
    ďakujem ďakujem ďakujem!!!!!!!! <3 
    o samostatnom programe som vedela, ale netušila som, že sa dá nastaviť, čo konkrétne má spúšťať. omylom som vo flashi pár krát spustila playlisty a tie nešli, samozrejme, ale vždy som musela kliknúť na "otvoriť" a potom kliknúť na správny riadok s adresou hry. toto mení všetko! žiadna frustrácia z preklikov na nesprávnu položku.

ešte doplním, že sa dá pripnúť ikonka na spodnú lištu a vtedy je to ešte o jeden klik menej ku spusteniu.

Ešte raz ďakujem Mineas <3
    Post edited by Borgia (SK1) on
    Borgia SK1 ... Borgia CZ1

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,101
    Někde tu běhalo, že verze 30 není moc dobrá, že je lepší se vrátit k verzi 29.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 01.08.2018
    Pokud je zájem o verzi 29, nasdílím a přidám odkaz do návodu. To se dá zařídit.
    Dodatek: máte ji tam. Můžete stáhnout obě a vyzkoušet, která vám poběží lépe.
    Verze 29 je z mého vlastního počítače, neupravená, její stažení by mělo být bezpečné.

Prosím, napište sem, s kterou se vám hrálo lépe. Každá reference dobrá :)
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 575
    Tak přemýšlím, zda by tímto způsobem šly pouštět i další hry. Jasně , že by šly, akorát nv , kde vyčmuchat URL stránky, dříve stačilo podržet kurzor na řádku s linkem https:// a URL samo naskočilo. A ať čmuchám jak čmuchám v nastavení Foxky(a to dost dlouho),na You tube je to vyřešeno pravýn tlačítkem, jako trotl nv jak se dostat lidsky k URL jiných stránek. Nj, je vedro, možná to jen nevidím:-)
  • Mimik (CZ1)Mimik (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Díky, Mineasi
    stáhl jsem si třicítku (i 29 od Tebe, ale zatím jsem ji nezkoušel)
    a musím říci (nemám nejskvělejší noťas), že doteď jsem přes prohlížeč zaléval spolkový strom i dýl než půl hodiny a teď mi to trvá kolem sedmi minut - takže zlepšení o 350%
    opravdu velký dík

• black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    Odkaz na spuštění hry máme přímo od našich vývojářů. Viz oficiální návod ZDE, kde najdete i několik upozornění k hraní v odděleném flash playeru.

Nicméně odkaz na .swf lze vysosat i ze zdrojového kódu stránky, na stránce s otevřenou hrou stačí kliknout v menu prohlížeče na vývojářské nástroje a ve zdrojovém kódu pomocí Ctrl+F vyhledat řetězec s swf, třeba to půjde i u jiných flashových věcí, nejsem programátor, nemohu soudit ;)

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 09.09.2018
    Staré odkazy přestaly fungovat kvůli vydání nové verze, proto jsem doplnil odkazy na verzi novou a starou (v30) jsem nahrál na uložto a nasdílel. Kéž vám pomůže, než budeme odkázáni pouze na HTML 5, které se má začít testovat už za 4 dny naostro (12.9. - viz Announcement - HTML5)

Jinak pokud máte na ploše zástupce k rychlému spuštění hry, postačí nahrát nový program do složky ke starému programu a v nastavení zástupce, kterým hru pouštíte, jen upravit v cíli v názvu - přepsat číslo verze, dát použít a OK. Nic víc není třeba měnit ani nastavovat.

Testování a zkušenosti: můžete vyzkoušet poslední verzi (31). Testoval jsem ji sám asi hodinu, ale i když se načítá podobně dlouho, tak přechody mezi farmami jsou podle mě rychlejší, animace nabíhají plynuleji a celkově sklízení a zadávání výbavy do lodí jde rychleji.Nadšení mi vydrželo práve jen hodinu - pak mi zmizely některé odpočty a také spolkový chat. Takže jsem zpět na verzi 30 (viz odkazy na starší verze)
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • PetaGamer4 (CZ1)PetaGamer4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    ahoj mineas. čtu návod. bigfarm se mi tam ukazuje překlikávaji dvě adresy, puvodni a nějaký html vubec se nevyznám jak teda mám začit . moc děkuji návod si dal a mám ho anglicky. ach jo co zas vymysleli))
    Nějak nechápu, co se ti kde překlikává - to máš asi flash v prohlížeči, v samostatném programu nemá co kde překlikávat, jelikož jedeš pouze přes jednu adresu a html by nepřeklikávalo, to by tě prostě vykoplo ze hry :)
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • PetaGamer4 (CZ1)PetaGamer4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    upraveno 16.09.2018
    no to bude ono nepusti mě to.

jinak diky za návody . snad se mi podaři se z mého pc na farmu dostat. aspon na forum se dostanu)) diky mineas))

edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel on
  • LeaderAkira (CZ1)LeaderAkira (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Zdravím všechny,
    v případě nouze jsem hrála farmu i na mobilu přes Pufin.
    Od minulého pátku, se na farmu nelze přihlásit. Naběhne mi farma a jak kliknu do okna, se jménem hráče, tak se načítá hra znovu.
     Poradíte někdo jak na to, abych se zas mohla hrát farmu i na mobilu  ?

Předem díky
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
    upraveno 06.01.2019
    Aktualizovány odkazy pro stažení stand alone flash playeru verze beta 31 a beta 32 (poslední). Kdyby měl někdo s poslední verzí potíže, vraťte se k poslední předchozí, která vám fungovala (viz odkazy na starší verze)

Prosím, napište do komentářů, jak vám která verze vyhovuje, ať máme reference :)
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    upraveno 06.01.2019
    Zdravím všechny,
    Od minulého pátku, se na farmu nelze přihlásit. Naběhne mi farma a jak kliknu do okna, se jménem hráče, tak se načítá hra znovu.

Předem díky
    Ahoj, zkus na PC přepnout z HTML na flash a pak by ti to mělo jít, měla jsem stejný problém. 
    Ted jsem si všimla že to je starý příspěvek, tak snad to info pomůže i jiným.
    Hanyška1 @ cs 1
    Hanyška1 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím všechny,

Předem díky
    Ahoj, zkus na PC přepnout z HTML na flash a pak by ti to mělo jít, měla jsem stejný problém. 
    Ted jsem si všimla že to je starý příspěvek, tak snad to info pomůže i jiným.
    Hrát v prohlížeči na flash nedává smysl, když můžeš použít na PC nebo notebooku samostatný flash a hra ti poběží rychleji a plynuleji a s menší zátěží pro procesor. Právě k tomu tento návod je. Na mobilním zařízení to samozřejmě není tak jednoduché, tam samostatný flash použít nemůžeš.
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
    upraveno 07.01.2019
    Já jsem odpovídala na příspěvek LeaderAkira (CZ1), jak to znovu spustit na mobilu, ale bohužel jsem si všimla pozdě že je to starý příspěvek, a protože je v tomto vlákně, tak jsem odpovídala zde.
    Hanyška1 @ cs 1
    Počkej, ono fakt při spuštění na mobilu hraje roli, co sis nastavila na PC? To jako vážně?
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
    Ano, pokud máš na PC HTML tak se na mobilu do hry nedostaneš, já jedu na mobilu dost často, píšu to z vlastní zkušenosti.
    Hanyška1 @ cs 1
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Nevím, ještě v době, kdy jsem i na pc dával flash, mi na mobilu vždy jako první naběhl html a musel jsem to přepínat.
    simx @ cs 1
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    Ahojky, půjde to hrát na mobilu, když hra bude jen v HTML?  Dřív jsem musela přepínat na flash, abych mohla hrát. Dnes jsem to zkoušela a nemohu se přihlásit.

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1, Pomocník Komentářů: 28,494
    lusy9 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, půjde to hrát na mobilu, když hra bude jen v HTML?  Dřív jsem musela přepínat na flash, abych mohla hrát. Dnes jsem to zkoušela a nemohu se přihlásit.

ahoj
    u angličanů dnes dal návod na hraní v html na mobilu CM Hunter
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/183415/how-to-play-big-farm-on-a-mobile-device-after-the-html5-switch
    pexi @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator, Announcement_Rights_CS, ModGreen Komentářů: 118
    pexi (CZ1) napsal(a):
    lusy9 (CZ1) napsal(a):

ahoj
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/183415/how-to-play-big-farm-on-a-mobile-device-after-the-html5-switch
    Dneska? Já tam vidím, že to téma je ze sprna O_o plus mi Hunter dneska říkal, že je to starší návod a asi by tu měl být... každopádně zítra (nebo o víkendu) přeložím a dodám :)

Nejsem moderátor, pouze překladatel a informátor o:)

Pokud něco hoří, můžete mě kontaktovat přes skype: BM_Zoe
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1, Pomocník Komentářů: 28,494
    upraveno 24.01.2019
    Zoe napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    lusy9 (CZ1) napsal(a):

ahoj
    Dneska? Já tam vidím, že to téma je ze sprna O_o plus mi Hunter dneska říkal, že je to starší návod a asi by tu měl být... každopádně zítra (nebo o víkendu) přeložím a dodám :)
    Ano, bylo to dnes v diskusi k aktualizaci. Kde se ptali jak hrát na mobilu po přechodu na html. Je starší, možná tady je.
    tady je ten koment
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4030096/#Comment_4030096
    pexi @ cs 1
  • alca.40 (CZ1)alca.40 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    psala jsem že to nejde na tabletu
Sign In to comment.