Domů Czech Technické problémy & bugy

Předčasné ukončení vesnické slavnosti (6.9.2018)

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Diskuze k "Aktualizace 15.8.2018: Vítejte na vesnické slavnosti, račte vstoupit!".

Komentáře

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    To je dobrý vtip. VS skončila pár hodin po začátku. Dík za "rozehrané hry", zbytečně použité hnojivo, atd..
    Hustý.!!!!!!!!!
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 06.09.2018
    No a slavnost šla do kelu. Jen tak dál, kdo měl něco rozjetého, zamáčkněte slzu.( Nv, jestli pokusný krysy roní slzy)
    PS: a zítra si dáme jeden cvičnej hotfixík, a jestli to zase nepojede podle představ, no co, programátoři se dobatolí až v pondělí :-))))))))
    PS: Tak změna, TP, hážu nohy na stůl, už jsem z těch akcí otrávenej jak jablíčko pro Sněhurku. A je zajímavé, že po samodestrukci slavnosti nemám žádný problém s rychlostí hry. Tak kde jsou ti čokli zakopaní?
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    To není normální toto fakt...
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193

    Vesnická  slavnosť podruhé..... no trvalo rekordne krátko :-DDDD


  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    zmizla mi dedinská liga
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Vítejte na vesnické slavnosti, račte vstoupit! -

    Vstoupil jsem a oni mne vyhodili oknem. Raději se již vracet nebudu :-)))
  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    už jsem se lekl, že náš spolek je jediný, komu slavnost zmizela, ale, jak vidím, opět se chybička vloudila...
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    dufam,ze dovtedy uz ani nepustia,kým neopravia.treba železné nervy na tu pomalu hru
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    jarmok  zbankrotoval, nemali toľko chlastať, zase niečo vydarené v úvodzovkách.
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    ale tešme sa lebo možno dostaneme dalšiu pandu,tie dve predošlé už som rozobrala
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Mně se to líbí...ani jsem nestihl něco sesbírat a už mám bedýnky a konec vesnické slavnosti...pokud by to takhle bylo pokaždé,když příjdu z práce...ať je to třeba každej den:-)))))))) Kdepak asi soudruzi z NDR udělali zase chybu???
  • sweet1 (CZ1)sweet1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Na anglickém píšou, že si mysleli, že odstranili chyby a ono ne, takže v důsledku toho se objevily další nebo tak něco a hra je i proto pomalá. Takže to ukončili, aby měli více času na hledání řešení  hihihi
  • PetaGamer4 (CZ1)PetaGamer4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    ahoj, akce vesnická slavnost běžela, zlaty běželi. umistěni super a ona je fuč)) ach jo .a libila se nám.pak se na něco těšte.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt jim luplo v bedně. Pustěj místo toho spolkovou dřinu. Ta už dlouho nebyla. :-)))
    Ještě, že jsem vše sklidil, tak pro mne odpodla otázka, zda se do ní pouštět či ne.
    Prostě jim nedám jedinou zlatku, jediné hnojivo a když při sklízení něco vyjde do sila, tak dobře. Když ne, tak taky dobře a doplním si zásoby.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    hezký den přeju a žádám vysvětlení proč skončila vesnická slavnost ....
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    Prosím také o vysvětlení proč skončila náhle vesnická slavnost ..
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    já vám to vysvětlím-jen přibyly další chyby a nešla spustit (proč by se zatěžovali opravou,lepší je namrskat chyby další).Proto to ukončili a ač měla být rybí otr. je opět normální.V důsledku všeho nejde sklízet, není námořník, není vidět chat a místo jmen samé name.
    Prostě když ti snaživci přijdou do práce,tak losují jakou chybku (nebo víc) do hry ten den dají.
    Takhle tu opravddu za chvíli budou hrát sami
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Mohu se zeptat jak mám rozumět sdělení:
    Please note: The event end rewards will still be granted based on the current event scores.

    Dík. JPF


  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Já se nedivím,že zmizla vesnická slavnost jak pára nad hrncem,pak někomu upadl prst,když při přemýšlení nad odstraněním závad usnul po prohýřené noci při oslavách toho jak jsme hodní,že to pořád sponzorujem a ejhle spustil otročinu.Já se spíš obávám toho,že jednou příjdu a po vyhledání stránky s BF se objeví zlatý rámeček s krvavým nápisem GAME OVER a kolem budou všechny ty postavičky z BF chechtající se,za břicha se popadajíc a ukazujíc nám prostředníčky.
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    ja bych pochopil, něco jako, že Událost skončila a  odměny budou ještě uděleny na základě aktuální skóre,ale asi myslejí za umístěni a to sme uz asi dostaly

Tato diskuze je zavřená.