Domů Czech Technické problémy & bugy

Vesnická slavnost - zpomalená hra

2»

Komentáře

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    upraveno 22.08.2018
    ahoj než jsme pustili výzvu tak farma šlapala dobře,už mě to přestalo i vypadávat ,ale ted co výzva jde tak se nedá pomalu sklízet strašně všechno dlouho trvá

    kenek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nefunguje mi vesnická slavnost, jakmile chci spustit nějakou výzvu, tak mi to napíše - NEPŘÍSTUPNÉ

    výzvu muže pustit vedoucí nebo zástupc
    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • kenek (CZ1)kenek (CZ1) Komentářů: 10
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    kenek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nefunguje mi vesnická slavnost, jakmile chci spustit nějakou výzvu, tak mi to napíše - NEPŘÍSTUPNÉ

    výzvu muže pustit vedoucí nebo zástupc

    píšu o výzvě, kterou si pouštíš sám, ne spolkovou
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    jak spustim vyzvu tak se to strašně zpomaluje neda se to hrat abych mohla tak rastartuju hru ale za chviličku to je zpatky přeci nebudu pořad restartovat to mně nebavi hraju ji uz dlouho ale takove to nebylo
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    upraveno 22.08.2018
    kenek (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    kenek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nefunguje mi vesnická slavnost, jakmile chci spustit nějakou výzvu, tak mi to napíše - NEPŘÍSTUPNÉ

    výzvu muže pustit vedoucí nebo zástupc

    píšu o výzvě, kterou si pouštíš sám, ne spolkovou
    tak musíš počkat až Ti odpoví Andílek
    proboha at s tím něco dělaj při spuštěné výzvě se to nedá hrát leze to jak šnek ,sklízí se jako ju a ne takhle skončíme u chocholouška fakt mě to nebaví :(((((

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • agnes (CZ1)agnes (CZ1) Komentářů: 1
    už je to 4 dny puštěné . všichni si stěžují , že se to seká tak, že se nedá sklízet natož zasít  a pořád nic ??? 5 minut čekám na prodlevu než se něco hne ...
    kdy to chtějí v  opravit ??? až to nikdo nebude chtít ani hrát , protože je to takhle nehratelné ???
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Prosím děcka soudružky Merkelové, aby tento paskvil (vesnickou slavnost) zrušili. Od té doby je hra nehratelná, pomalá jak na PC z 90.let. Ještě to píše nesmysly. Měl jsem na skladě 2509 krmiva pro slepice (sklad mám na 2850), sklidím 200 krmiva pro slepice a chci dát dělat další a napíše mi to, že mám sklad plný!!!!!?????
  • candat43 (CZ1)candat43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    STÁLE TO NENÍ HRATELNÉ I SLIMEJŠ JE TURBO :-)))

    CANDAT43
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    nebojím, zase vyčistím a pak se uvidí, dříve jsem čistil tak 1x týdně, ted to vypadá na každý den

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hrajete na tom samostatném programu pro flash? Na prohlížeči nevím, ale na tom programu nemám problémy. Hraju na té poslední verzi a rychlost v pohodě. Padá to o něco častěji než dřív, to ano, ale přechody mezi farmamy a načítání bez potíží.
  • oloušek9 (CZ1)oloušek9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Ahojte, hra je zpomalená a seká se, ryby se taky nedají lovit,to je až moc zrychlené, děkuji
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jestli tvá otázka spočívá v tom, kam se toto má hlásit, tak na to je speciální vlákno na anglickém fóru:

    A to ve formě:

    -Our Example-
    Memory: 4GB

    Bandwidth: 12.1mbps Download, 3.4mbps Upload

    Patterns: Lag happens more at night

    Use the below template to report your details. Thank you all for your dedication and assistance!


    Memory:

    Bandwidth: 

    Patterns:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kenek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nefunguje mi vesnická slavnost, jakmile chci spustit nějakou výzvu, tak mi to napíše - NEPŘÍSTUPNÉ
    Ahoj, to píše v době, kdy už je výzva spuštěná. Jak je touto událostí hra zpomalená, ne vždy je výzva vidět hned, navíc se u některých hráčů probíhající výzva dokonce ani nezobrazí.

    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    výzvu muže pustit vedoucí nebo zástupc
    To není tak úplně pravda, výzvu může spustit jakýkoli člen spolku, pokud je to alespoň 10 minut od předchozí výzvy. Pokud pod 10, mohou ji spustit pouze vedoucí a zástupci.

    kenek (CZ1) napsal(a):
    píšu o výzvě, kterou si pouštíš sám, ne spolkovou
    Není žádná osobní a spolková, jedna spuštěná výzva je pro celý spolek - tj. pro všechny jeho členy stejná v tu samou dobu.

    oloušek9 (CZ1) napsal(a):
    Ahojte, hra je zpomalená a seká se, ryby se taky nedají lovit,to je až moc zrychlené, děkuji
    Ahoj, je to vesnickou slavností, po jejím skončení by zase hra měla běžet lépe.

    Problém s rybařením je rovněž nahlášen k opravě.

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Jestli tvá otázka spočívá v tom, kam se toto má hlásit, tak na to je speciální vlákno na anglickém fóru: 
    No a nebo třeba máme vlákno na českém fóru, že.

    Víme, že problémy souvisí s vesnickou slavností a týkají se všech hráčů na všech serverech. Takže jakékoli další informace o připojení jsou nepodstatné.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Je tu nová Vesnická slavnost a všichni víme, co to znamená...PADÁ TO!!! 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak ta první měla smysl tohle je upe o h.....
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Ahojky všem. Vypadá to že tuto hru budou moci hrát jen ti co budou mít nadupaný počítač. Při výzvě se opět hra začne zpomalovat jako při minulé slavnosti. Hrát to stylem ploužení mě nijak nemotivuje tuto hru hrát. Je toho víc co mě utvrzuje vtom že se jim povedl vytvořit jeden velký paskvil. Za nás ve spolku palec dolů. Bavila nás původní výzva kdy jsme mohli opravdu hrát proti někomu a vydělat pár vesnických dolarů. Tak se mějte a ať vám ta hra aspoň funguje. Zdraví Alčazv a spolek Odpočinek. 
  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    Ahoj, chci zeptat, zda mate hru s prichodem vesnicke slavnosti opet vyrazne pomalejsi ??? ,, asi to neni tak strasne jako pri prvni slavnosti, ale cca za 30-40 minut je to temer nehratelne :(
  • kojot9 (CZ1)kojot9 (CZ1) Komentářů: 2
    ta slavnost je o nicem seka cela hra
  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14

    Taky mě to štve,kvůli soutěžím je to hrozně pomalý,nejvíc při plnění úkolů to deptá.

    Hra mě začíná  hodně zklamávat. :(:(

  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    :/:/ A pořád to není opravený.
Sign In to comment.