Domů Czech Technické problémy & bugy

Kolo štěstí - nefunkční jackpotová otáčka

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze kolo štěstí.

Komentáře

  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 05.09.2018
    Kolo štěstí světového šampionátu nedává bonusové otočky. Když dám zatočit za 8 žetonů, pak mě to přepne do bonusové otáčky, kliknu, abych zatočila, ale je to zešedne a otáčka se neuskuteční. 

    Zatočila jsem jednu sadu, bonusová otočka nefachala, hru jsem znovu načetla a zkusila znovu, opět bez otočky. Dál už to zkoušet nebudu.

    Vím, že se tento problém již dříve vyskytl, ale vlákno k němu je zamčené. Jde o stejnou věc, jen chybu zobrazení?
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    to kolo je nake rozbyte jo a dostal sem bonus 0,5 na sad....jako do vesnické slavnosti
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    upraveno 09.09.2018
    Souhlasím s tím, že Kolo štěstí světového šampionátu nedává bonusové otočky. Když vytáčím bonus (tedy 8 žetonů), bonusová otáčka nefunguje. Zkoušela jsem to cca 3x, a jen jednou mi z toho vypadl bonus. Takže tato funkce krade. A občas se mi v záhlaví kola objevovala němčina.

    Jo, a ani mně to nepřipsalo žetony, které jsem na kole vyhrála!

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • tama (CZ1)tama (CZ1) Komentářů: 1
    Přesně tak,němčina se mi taky objevuje,odměny kolo štěstí světového mistrovství nedává.Myslím,že o hru se někdo má starat (a je za to placený a ne že ne),a ne mne stále nutit,abych kontaktoval podporu,
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj:)) tak jsem ze zvědavosti taky zatočila a bonusová otáčka se taky nespustila,bude to asi tím že se v tom zas hrabali jsou tam vyměněné  odměny 
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 05.09.2018
    Na kole štěstí světového šampionátu jednak nefunguje tlačítko bonusové otočky (šedé tlačítko), restart hry nepomáhá
    a po zavření okna už nenaskočí bonus, navíc po dalším točení se po osmém zatočení okno kola úplně zavře
    a neukáží se ani vyhrané odměny.



    edit: Po vyskočení a zavření závěrečné tabulky soutěže (v mléce) zůstane hra total zamrzlá
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 05.09.2018
    Jojo, taky jsem si naběhl do neotočkového německého bonusového. I tak tam není o co stát, jelikož se jackpotové ceny změnily.(hlavně chybí mince mistrovství) Po ránu to fakt potěší, alespoň den bez problémů to v žádném případě nehrozí.
    Mi to připomíná pohádku Jak dědek měnil, až vyměnil.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • Joran Khan (CZ1)Joran Khan (CZ1) Komentářů: 596
    Brzo ráno bylo kole ještě české ale bonus taky nedával a seklo se to.Zkusil jsem 2x takže 16 žetonu v čudu a nic z toho.Teď kolo německá verze a přesně jak se píše sekne se to. Pomalu se tady člověk musí bát co se zase pokazí a pokazí se pokaždé něco.Novinky na 100% s vadou a stávající věci po nějaké změně také!! Cesta do pekel pro tuhle hru už.
  • 1marcela (CZ1)1marcela (CZ1) Komentářů: 28
    Ten samý problém, bonusové kolo nefunguje a sežralo to vytočené žetony. :-(
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Stejný problém - 16 žetonů sežraných a prémie nejde. Klasický bordel autorů,ale opět je na všechno času dost!
  • Krtonožka (CZ1)Krtonožka (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Také sem se setkal s tím že to sežralo 16 žetonů a  prémie zšedla a objevilo se oznámení v němčině a nešlo točit kolem. Až to bude někdy všechno fungovat tak se snad štěstím zblázním.
  • mariefarm4 (CZ1)mariefarm4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    dobrý den dnes jsem 2x nedostala otáčku zdarma ,děkuji za odpověd Marie
  • lkava (CZ1)lkava (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Stejný problém- co se tady píše. Sežralo mi to žetony a nic. Zase bordel. Spouštění nových věcí- vždy problém, nemám už slov lkava
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    mariefarm4 (CZ1) napsal(a):
    dobrý den dnes jsem 2x nedostala otáčku zdarma ,děkuji za odpověd Marie
    Netoč,je to rozbitý...
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    black-.-angel napsal(a):
    Zkus ještě aktualizovat stránku, jestli se nenačtou. Schválně jsem kolo zkusila a u mě bez problému, žetony se připsaly. Pokud se neobjeví ani po znovunačtení hry, bude třeba kontaktovat podporu.
    Ahoj.Mi se nenačetla žádná výhra z kola.No kontaktovat podporu je pro mne ztráta času.Prostě jsem řekla hráčům ve spolku,ať netočí a basta.Doufám,že se včas dozvíme,až bude vše v pořádku.
  • lkava (CZ1)lkava (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Rada  nad zlato- žetony se nenačetly. Spousta hráčů to zkusila a přišla o ně.Podporu kontaktovat nebudu, ztráta času. Mělo by to od začátku fungovat. Dokola a dokolečka..............lkava
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Bojenka (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Zkus ještě aktualizovat stránku, jestli se nenačtou. Schválně jsem kolo zkusila a u mě bez problému, žetony se připsaly. Pokud se neobjeví ani po znovunačtení hry, bude třeba kontaktovat podporu.
    Ahoj.Mi se nenačetla žádná výhra z kola.No kontaktovat podporu je pro mne ztráta času.Prostě jsem řekla hráčům ve spolku,ať netočí a basta.Doufám,že se včas dozvíme,až bude vše v pořádku.

    BA, jistě ti nezávidím jen já, že ti kolo funguje. Po novém načtením stránky me to hodilo zase jen k točení od začátku.Též jsem uvědomil spolkové hráče, aby se kolu obloukem vyhli. Jasný je rozpor mezi jackpotovými odměnamy které běží po staru, a novými v bonusovém kole. Jasněže se z toho muselo kolo seknout. A kterej druhej tým to bude zase opravovat? Tam už musej taky ležet pod stolama.
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206

    jen technická, Bojenka reagovala na příspěvek BA ze 14.3.2018

  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    už to myslím šlape správně
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jooo? a s jakejma odměnama,  starý nebo nový?
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    starý

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    stanley485 (CZ1) napsal(a):
    starý
    Ještě že tak,díky :-)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    lll123 (CZ1) napsal(a):

    jen technická, Bojenka reagovala na příspěvek BA ze 14.3.2018

    Já reagovala na nové aktuální kolo,jen jsem to špatně zařadila.Teď kolo funguje většině hráčů,ale já mám smůlu,protože mi stálé nejede.To mám asi za trest,že zlobím.((((-:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Někdy by nebylo od věci číst datum příspěvku. Murbella a následující dali příspěvky do vlákna z března, které se týkalo úplně něčeho jiného. Logicky rada na onu chybu nepomůže na novou chybu. Tak mi za to netrhejte hlavu, prosím, k této aktuální chybě jsem se vůbec nevyjadřovala.

    Nicméně tato chyba již byla opravena a byla nahrána správná verze se správnými odměnami (minule to nebylo nic jako nová verze, bohužel se tam omylem dostaly odměny z kola k vesnické slavnosti, proto to vedlo k chybě a zaseknutí události).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    příští týden proběhne aktualizace, jejíž součástí bude i kompenzace za nefunkční kolo štěstí z 5. září. Kompenzováni budou ti hráči, kteří se dostali k jackpotové otáčce, ale nedostali odměny. Právě tyto odměny budou po aktualizaci připsány.

    black-.-angel
Tato diskuze je zavřená.