Domů Czech Otázky ke hře

obchodník v době mistrovství

2»

Komentáře

  • scumbag (CZ1)scumbag (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Black angel neni pravda ze je u toho vzhledu napsano ze se jedna o vzhled na tropicky nebo sladky kravin. Je tam pouze napsano ze je to na tematicky kravin, zadne jine specificke info u toho neni. Pokud je nekdo zacatecnik tak nema ani potuchy, ze existuje vic jak jeden druh kravina. Stejne se vzhledem na stodolu, kdo ma vedet ze prostorna stodola je ta modra a jen stodola je ta cervena kdyz to v te info neni specifikovano??? Nebylo by od veci kdyby big farm prestala klamat sve zakazniky temi to bludy a radsi to poradne laikum vysvetlila aby skutecne vedeli co kupuji!!! 
  • Monica1 (CZ1)Monica1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    black-.-angel napsal(a):
    Dobry den koupila jsem si za stribrnaky vzhled kravina ale neni k dispozici  ale koupeny ho mam a stribrnaky mi byly odecteny dekuji za odpoved maladusicka
    Ahoj, o jaký vzhled se jednalo? Nebyl to rustikální roztomilý kravín? Ten není pro běžný kravín, ale pro tematický, tj. pro tropický nebo sladký, je to tam v informacích uvedeno.
    aha tak to jsem nevedela nejsem tu dlouho tak jsem to nepochopila no nic tak jsem si to koupila zbytecne :-(

    Tento vzhled jsem si koupila u obchodníka s mušlemi, když ho poprvé přivezl (před půl rokem?), protože jsem si myslela, že je na klasický kravín. Včera jsem konečně došetřila a koupila si sladký kravín u obchodníka v době mistrovství. Časem si tematický kravín pořídíš, vzhled bez kravína je hodně motivační.  :)
  • veronikazaj (CZ1)veronikazaj (CZ1) Komentářů: 29
    ahoj,mám dotaz,koupila jsem za mince mistrovství 5rustikálních kravínů...ta pětka se mi i ukazuje u těch kravínů..ale když kliknu na kravín,že si ho na ten rustikální změním,žádné tam nemám..??!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ahoj,mám dotaz,koupila jsem za mince mistrovství 5rustikálních kravínů...ta pětka se mi i ukazuje u těch kravínů..ale když kliknu na kravín,že si ho na ten rustikální změním,žádné tam nemám..??!
    Ahoj, pokud se jednalo o vzhled rustikální roztomilý kravín, ten je určen pouze pro tematické kravíny, tj. tropický a sladký, mají jiné rozměry než klasický, proto na něj použít nelze, pro ten je určen vzhled rustikální kravín. Pokud jsi však nakoupila správně a přesto vzhledy v nabídce kravína nemáš, bude třeba kontaktovat podporu.
  • zdenka8 (CZ1)zdenka8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj,chci se zeptat,jak přesunu na farmu to co jsem koupila od stánku příklad:rustikální stodola-mám už 3 kusy,ale nemůžu ji dostat na farmu,díky za odpověd Zdenka8
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Máš VZHLED, ne fyzickou stodolu - tj. jsou to jen "šaty", do kterých se dá budova obléci....
  • Evik97 (CZ1)Evik97 (CZ1) Komentářů: 5
    zakoupené budovy se mi nikde nenačetli ani v tématických budovách.Poraďte prosím.Děkuji evik97
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Evik97 (CZ1) napsal(a):
    zakoupené budovy se mi nikde nenačetli ani v tématických budovách.Poraďte prosím.Děkuji evik97
    A nekoupila sis náhodou jen vzhledy budov?
  • Evik97 (CZ1)Evik97 (CZ1) Komentářů: 5
    Je to tak ,děkuji za info. :)
  • Kartička (CZ1)Kartička (CZ1) Komentářů: 5
    Za mince z mistrovství jsem nakoupila (sady, pole, domy atd.) Byly označeny symbolem Zpět ke kořenům. Nemohu zjistit, kde jsou uloženy a kdy je budu moci využívat.

    Dík Kartička
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Jsou to převleky a ty najdeš vždy v kruhové nabídce každého z nich. Takový ten fialový kyblík :-)
  • malvínka1 (CZ1)malvínka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    black-.-angel napsal(a):
    Tak kontaktuj podporu, nikdo jiný to prověřit nemůže.
    ahoj nepripisuje mi to denní odmeny,jako za kone kotvicky a za ryby mistrovske mince,dale jsem si koupila za mistrovske mince dvakrat pole,a nikde ho nemám.prosím pomoc:D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    malvínka1 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Tak kontaktuj podporu, nikdo jiný to prověřit nemůže.
    ahoj nepripisuje mi to denní odmeny,jako za kone kotvicky a za ryby mistrovske mince,dale jsem si koupila za mistrovske mince dvakrat pole,a nikde ho nemám.prosím pomoc:D
    Ahoj.
    Za mistrovské mince jsi koupila vzhled na pole (převlek) hledej u pole, najeď kurzorem na vylepšit, objeví se další ikonky a vzhledy jsou pod ikonkou kyblíku s barvou.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    malvínka1 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Tak kontaktuj podporu, nikdo jiný to prověřit nemůže.
    ahoj nepripisuje mi to denní odmeny,jako za kone kotvicky a za ryby mistrovske mince,dale jsem si koupila za mistrovske mince dvakrat pole,a nikde ho nemám.prosím pomoc:D
    Za koně žádné kotvy nedostáváš (natož jako denní odměnu) a za ryby mistrovské mince taky ne. Ty dostaneš pouze během probíhajícího celosvětového mistrovství jednou týdně dle vlastní aktivity i dle umístění serveru v žebříčku.
  • jacmenka8 (CZ1)jacmenka8 (CZ1) Komentářů: 0

    Zdravím , už podruhé jsem koupila vzhled roztomilý jablečný sad a prostě nikde není???

    Je to jen způsob, jak vytahat zlatky? Kolo štěstí, také nefunguje, osmá otáčka se prostě nekoná...jacmenka

  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Pokud myslíš vzhled "rustikální roztomilý jablečný sad", ten je pro "jablečný sad spolku farmářů". Máš ho?
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Bude ještě obchodník mistrovství?? Marně na něj čekám a potřebuju utratit nějaké mistrovské mince. Jinak  jsou k ničemu.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    dedl (CZ1) napsal(a):
    Bude ještě obchodník mistrovství?? Marně na něj čekám a potřebuju utratit nějaké mistrovské mince. Jinak  jsou k ničemu.
    ten už nebude,mince utrat v té velké boudě,máš tam všechno
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Velké díky za radu,to bych čekal asi do nekonečna.
Sign In to comment.