Domů Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 15.8.2018: Vítejte na vesnické slavnosti, račte vstoupit!"

169

Komentáře

 • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
  Mineas (CZ1) napsal(a):
  To si říkám taky. Za chyby GGS jsou potrestáni hráči. A nějak mi uniká proč. Tak ať si přiznají, že to zvorali, a hráčům to přejí.
  Nesnaž se v tom najít logiku :-) Žádná tam není :-) Je to jen ubohé,ubohé,ubohé :-)
 • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 519
  tak tohleto šmejdsvo je fakt už přes čáru. Celé spolky se tady dnem i nocí pachtí, vymýšlejí různé taktiky, jak získat více bodů, jak dosáhnout na slíbené odměny... vyplýtvají mnoho zlata, fialového hnojiva, a taky osobního času, který u toho tady ztratili, a vy si jen tak napíšete: "Sory, ale udělali jsme chybu?" Tohle už je fakt ubohost. Věčně něco chybí ve skladu, hra je v poslední době horší než lenochod, ztrácíme tady čas a mnozí i reálné peníze. Oprava chyb je v nedohlednu, ale do hry se přidávají další a další ne vždy zrovna povedené a funkční prvky, ... Ale tendence tahat z hráčů zlato za každou cenu, ale nenabídnout adekvátní protihodnotu.. Tato hra bývala kdysi zábavná. Dnes už ne.
 • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 430
  chcela som vyskusat spustit vyzvu, kedze mam konecne trochu viac času,  nechcela som tam plodiny z polí, takže som neoznačila tuto položku, ale dalo mi tam iba výzvy kde su aj polia. To je nejaká chyba? nejdem to ani spúštať, ked su tam chyby sa na to radšej vykašlem. l
  sylvia140178 @ sk 1
 • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
  A jestli chtějí být spravedliví, tak ať pak hráčům vrátí zlato, fialové hnojivo, dárečky a hlavně ten ČAS, co do toho dali. !!!!!

  (Takže nejlépe na tom nyní budou ti, co tu v tu dobu ani nebyli)
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  Víte, ale paradoxně nejvíc mi teď vadí, že nám řekli předem, že budou některé odměny brát. Mě ta akce celkem chytla. Myslím, že jejím mechanikám celkem rozumím a ve spolku si nevedeme vůbec špatně. Mám šanci prokousat se možná i k těm povolením na těžbu zlata. Jenže, když vím, že mi je mohou pak sebrat, mám se vůbec snažit? Kdyby nám tohle oznámili po akci, byl bych asi naštvaný, ale už by bylo po všem. Teď ale v podstatě svým oznámením celou akci úplně zkazili dřív, než jsme měli vůbec možnost se rozhodnout, jestli se nám líbila, a nebo ne. Celý můj dojem z akce teda není o tom, jak dobrá nebo špatná je, ale je o tom, že GGS se rozhodlo akci pohřbít dřív, než vůbec mohli zjistit, jestli uspěla nebo ne. Vždyť oni vůbec nepřemýšlí hlavou. Kdyby akce měla velký úspěch, mohli z toho vytřískat kladné ohlasy v rámci komunity i mimo ni. Co získají teď? Naštvané hráče a kopec ostudy. Ne proto, že to zvorali, ale proto, že sami nakydali na vlastní akci špínu dřív, než měla možnost dosáhnout nějakého úspěchu.
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 435
  Co se stane, pokud už ty odměny nebudu mít, resp. získal jsem je jinde - dobrodruh, jiné soutěže, ostrovní farma, .... .  Asi budu muset vracet, že?  Už jednou se mi stalo, že mi odebrali 90 jednotek fialového hnojiva, které jsem získal ukončením soutěže. O tom, že restarty serverů na počátku soutěže, zničili možnost využít výsledky záchrany zlatých rybek, se také nemluví - co takhle se omluvit a kompenzovat čas, prostředky do hry vložené. 
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  Co myslíte?Je vůbec možné odebrat nějaké odměny bez odstávky, když poběží spolkovka? Protože pokud jde o věci z řas, při spolkovce se spotřebovávají... To mezi těmi událostmi nemohli dát alespoň den pauzu?
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
  Před každou spolkovkou je odstávka :-) Však oni to zvládnou :-). Škoda jen, že nejsou tak rychlí a dobří i jinde.
 • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 284
  upraveno 09.09.2018
  To nemá chybu , je jim líto namalovaných obrázků ?  ***

  edit: více v SZ (black-.-angel)
  Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  henriette @ cs 1
 • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 315
  Kdyz uz tedy neco berou,bohuzel nevime komu presne co a kolik,doufam,ze neseberou polozky ze skladu ale jen vyhry dane ligou...Je to smutne,jak se ta hra silene kope,o to vic mne mrzi,ze se nepise nic s tim,ze se opravi i plynulost hry...neustale nacitani stranky strasne zdrzuje a pro pracujici,kteri chteji relaxovat,je to k vzteku...
  Cekali jsme chyby,ok...ale toto je pro mne skoro prioritni-plynulost.
  helimajda
 • .beabea. (CZ1).beabea. (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
  Mineas (CZ1) napsal(a):
  Celkem by mě zajímalo, co sakra znamená prohlášení, že vzali průměrnou hrací dobu a z ní spočítali maximální možné množství odměn. To jako hráči, co hráli častěji než ti průměrní, byli tu kvůli tomu do noci nebo si to hlídali přes den budou potrestaní za to, že hráli moc, a odeberou se jim odměny? Protože tak to prohlášení chápu. Budeme trestaní za to, že aktivně hrajeme? Že se snažíme zvedat co nejvíc bonusy a vytřískat s pomocí řas a zlata ze hry maximum? To je jako hra určena pro průměrné hráče a ti skutečně aktivní budou za aktivitu trestáni?

  Mimochodem, tím jako přiznávají, že do hry dali odměny, které měly být nedosažitelné, tahat z nás zlato, ale dostat jsme se k nim neměli, a když se nám to povedlo, potrestají nás tím, že nám je seberou bez ohledu, jaké úsilí nás to stálo?
  Člověče,mluvíš mi z duše...pozoruji ten trend nedosažitelných odměn už nějakou dobu...a taky "trestaní" aktivních hráču. Jsem zvědava co vše nám na konec seberou....doufám,že mi nesáhnou na povoleni k těžbě zlata,které jsem měla ještě před události...ale určitě zas bude zmatek a hodně lidi zase sekne z hrou. Je to škoda,protože se mi ta vesnická slavnost zamlouvá daleko vic než spolkovka a když pochopíš princip hry,tak dá se natřískat hodně bodu a užit si ve spolku dost zábavy.
  .beabea. @ cs 1
 • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
  Nemůžu ani napsat jak jsem na
  štvaná!!!!!  Hraji už 5 let . Ale jestli spolek nedostane odměny , které nás stály nějaké zlatky končím! Hra nejde normálně hrát .
  alik54 @ cs 1
 • Danny966 (CZ1)Danny966 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
  ještě štěstí , že mě maminka slušně vychovala 
  jinak bych musel napsat , že bych je všechny nejradši nakopal do ty díry pod páteří a jistá je jedna věc : já jim nedám už ani korunu !
  Danny966 @ cs 1
 • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 100
  Na slavnosti straší - už potřetí se v noci spustila 13ti hodinová výzva. Ano, samozřejmě je možné, že se někdo probudil a poslepu nastartoval hru a něco odklikl - protože když po půlnoci končím, ve hře už nikdo od nás není. Pokud nebudeme vědět, kdo spouští, nedokážeme nikomu nic. Ale mozek mi nebere, že ráno zbývalo do dokončení výzvy cca 6,5 hodiny a když jsem se ve 13.00 přihlásila, pořád nám zbývá 6,5 hodiny. A produkty stejné. Tak možná někdo od nás spustil výzvu na tuto délku nebo to žije svým životem bez ohledu na hráče. Pokud se slavnost ještě někdy objeví, budu sedět s velkým papírem a zapisovat si naprosto všechno, co uvidím na obrazovce - nebo budu muset slavnost úplně ignorovat, abych si zachovala duševní zdraví a čas na osobní život  :D:D.
  hop2 @ cs 1
 • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
  S ohledem na fakt, že hra si už delší dobu se svými autory dělá víeméně co chce a žije si svým nezávislým životem, mě napadá jedna otázka. Kdo tady věří pohádkám o tom, jak GGS spravedlivě zjistí, kdo co jak získal? :lol:
 • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 188
  Jo jo, už se z toho radujeme druhý den  :-)) A kromě toho řekla bych, že hráči vyhráli své odměny legitimně všechny, nikdo nepodváděl, takže by si mohli ušetřit práci. Jestli bylo ve hře něco, co tam být nemělo o tom nikdo z hráčů neměl potuchy a tudíž to nemohl vědomě zneužít.
  A když je ten systém tak šikovný, což opravdu ráda slyším, to on jistě také vrátí vynaložené náklady zlatých a fialek, co hráči investovali, aby se k cenám dopracovali. No jestli ano, tak pak bude vše v pořádku.  Spravedlnost je spravedlnost :-) Není taková ani onaká, je spravedlivá :-)

  Presne si to napisala , súhlasim.Nech nám najprv vrátia čo sme do toho investovali a až potom nám môžu odobrať odmeny  ináč je to krádež  a podvod z ich strany. Ked urobia  tu vymenu tak to bude férové  a my sa polepšime a sľubujeme že už tu výzvu viackrát hrať nebudeme a nenarobíme im problémy.
  liloja @ sk 1
 • trpaslik8 (SK1)trpaslik8 (SK1) SK1 Komentářů: 23
  upraveno 09.09.2018
  tak mne dalo3licencie dajme tomu co bola odmena tam normalna nic viac tak som zvedavy co ggs zase ukradne mam to napisane a nemam chut hrat ani pokial to neurobia a potom sa rozhodnem ci hru ukoncim mam toho uz plne zuby co robia a toto uz je naozaj posledna kvapka

  a chcu brat aj normalny humus krmivo a hnojivo coho bolo vela ale ja som to uz predal tak mam cakat ze budem mat vsetkeho 0?

  edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
 • JOSEFINA2 (CZ1)JOSEFINA2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
  Tak nevím jestli páni vývojáři mají pojem co znamená slovo  spravedlnost.Celkem mě nezajímá že vytvořili nějaký paskvil (kolik už jich bylo) ale mám dojem že kdybych odváděla takovou práci tak jsem na dlažbě.Chápu že se můžou vyskytnout chyby ale je toho na můj vkus nějak mnoho-Je pěkné že se omluví ale to je tak asi všechno.Hra je pomalá seká se a oni spustí spolkovku ,opravdu paráda.
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  Tak, ať mi mají co sebrat, pokud budou muset!
  Bez ohledu na to, jestli mi zůstane nebo ne si mohu říct: Dokázal jsem to. Jde to i ve spolku 25 hráčů, z nichž je půlka během akce mimo.
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • LEFTFLANK (SK1)LEFTFLANK (SK1) SK1 Komentářů: 183
  Mineas (CZ1) napsal(a):

  Bez ohledu na to, jestli mi zůstane nebo ne si mohu říct: Dokázal jsem to. Jde to i ve spolku 25 hráčů, z nichž je půlka během akce mimo.
  Tiež som postavil dekorku a pootváral všetky lepšie bedne nech sa chlapci v GGS zapotia s ich odoberaním, opäť ukazujú, že sa nevedia chlapsky postaviť k tomu čo pokakali. Nie je to chyba hráčov že nie sú schopní pustiť jednu jedinú udalosť bez enormných chýb. Mimochodom, ten nežiaduci nárast sa vôbec netýkal fialových urýchlovatiek, tie padali iba ako osobná odmena. Ale aj tak si myslím, že by nemali brať vôbec nič, mali by byť radi že im vôbec dávame feedback a túto kravinu by si mali nechať ľadom na také dobré 3 mesiace až sa konkrétny tím dopracuje k riešeniu ktorému budú rozumieť všetci a najlepšie bez chýb, a prioritou by mala byť optimalizácia výkonu, lebo to sekanie a padanie začína byť na nevydržanie!!!!
  White- Trees   LEFTFLANK @ sk
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  Tak a teď se modlit, aby GGS bylo soudné a varovalo před odstávkou alespoň 1 hodinu předem, aby si lidé nespustili stroje v garáži... Proč mám takové tušení, že to nezvládnou?
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  Také jsem to tak měl. Akce skončila, navíc mi pak hra spadla, a až po přihlášení jsem měl v inventáři odměny, ale žádná informace o tom, kolikátí jsme byli, jaké odměny jsme získali, kolik bodů nahráli... Nic. Co na to říct? Událost se ztratila po anglicku, jako by se styděla za to, co kolem ní GGS rozpoutalo.
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 435
  Jj, v inventáři odměny, ale výsledky nebyly. 

 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  Nemáte někdo tušení, co pro GGS znamená ráno? Večer se na anglickém fóru psalo, že GGS odložilo drancování hráčských účtů na zítra ráno. Ale kde nic tu nic... Nemůžu si pomoci, ale už chci, aby bylo po všem, z té představy, že mi z účtu seberou povolení k těžbě, osiva zlatých květin nebo dekorace jsem prostě nervózní a chci to mít za sebou. Tohle natahování je neskutečně depresivní.
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,492
  GGS nejsou žádní "šumaři", dnes je pátek, předpokládám, když už, tak "něco" seberou těsně před odchodem z práce, abychom se přes víkend duševně uklidnili...  :lol:
  A nebo si nebudou dělat těžkou hlavu a nechají to někdy na příští týden či měsíc...  :lol:
        
   [email protected]
Sign In to comment.