Domů Czech Technické problémy & bugy

Vesnická slavnost - zpomalená hra

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Diskuze k "Aktualizace 15.8.2018: Vítejte na vesnické slavnosti, račte vstoupit!".
«1

Komentáře

  • Oleandra (CZ1)Oleandra (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Spuštěna ano, ale jakmile přepnu v menu na výběr výzvy - druhá nabídka, celá hra zamrzne a musím znovu načíst hru. To se opakuje, takže nelze hrát.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    přesně tak dělá to tlačítko--vyber si výzvu
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak nevím - asi ji hned tak nepochopím (moje vina), ale proč mi tak hrozně zpomaluje PC ?
  • Oleandra (CZ1)Oleandra (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Už to jde, jen se musí trpělivě počkat, až to poprvé načte všechny spolky, dlouho to trvá :-)
  • eva78 (CZ1)eva78 (CZ1) CZ1 Komentářů: 21
    vesnická slavnost nám nefunguje,jakmile na ní kliknem a rozbalí se tak jdou přečíst jen info a dál už nás nepustí a musíme hru vypnout abychom mohly hrát dál 
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Když pustím vesnickou ligu hra se okamžitě začne z pomalovat a ke konci času už nejde pomalu nic posbírat.
    Asi je to hodně přetížený. Jinak by to nemuselo být tak špatné ale původní jsem měla radši. Zdraví   Alčazv
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Problémy s hratelností byly ihned nahlášeny, bohužel vzhledem k pozdější hodině budou řešeny pravděpodobně nejdříve zítra. Souhlasím, je to děs :(
  • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    upraveno 16.08.2018
    Hra se velmi zpomalila. Sklízení, sázení atd. trvá 2-3x tak déle nebo se i sekne. (a je to u všech, co odpověděli na můj dotaz ve spolku ohledně zpomalení hry)  

    Zpomalilo to celou hru. Lidi začínají nadávat, že je čas skoncovat s farmou.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Poslední dobou je to tak bohužel vždy, když se do hry něco přidá. Doufejme, že se to podaří vyladit.
  • RedDěvče (CZ1)RedDěvče (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Ahoj . Za celý náš spolek také nahlašuji pomalou a sekající se hru. A o tom,že hra zamrzne a vyhodí vás to a musíte začínat znovu a znovu a......odrazuje to od farmaření,tímto hlemýždím tempem sklidíme farmy možná do večera :-D    Velká škoda,že Big Farm je ve hraní stále horší a nehratelný. Hraji to 4 roky,ale co se teď se hrou děje...... je to škoda,dost farmářů odejde a nové to odradí.
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    přesně tak chvilku hraje apak to jde hrozně pomalu seka se to
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 17.08.2018
    Přesně, nevím, co opravovali, ale problémy přetrvávají.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Ahoj všem. Po opravě která proběhla dnes kolem poledne se zdálo že to bude hratelné. Bohužel to se nestalo asi po 5 min. se hra začala opět zpomalovat takže to vypínám. A jsem zklamaná že nedokáží toto odstranit. A to by chtěli víc zlatek ? Mám pocit že jim je za chvíli nebude mít kdo posílat. Tak ahoj.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dnešní hotfix neřešil problém s odezvou hry, pouze s výpadky serverů. Problém je i nadále v řešení.

    I když vám to nijak nepomůže, přesto vám všem děkuji za trpělivost.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.08.2018
    Právě proběhl hotfix na zlepšení hratelnosti bez nutnosti odstavit servery, proto prosím načtěte znovu hru.

    Mějte na paměti, že načítání žebříčků a seznamů výzev však přesto bude pomalejší, protože se jedná o aktuální živá data. Celková hratelnost hry by se ale měla zlepšit.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Nó, podařilo se mi přihlásit a musím konstatovat, že rychlost sbírání je opravdu sto let za opicema. Někam se mi zašantročil spolkový strom, chat je zcela prázdný, ale mimo těchto pár bezvýznamných chybiček je hra zcela v pořádku...  :lol:
    A opět "náhodou" je pátek, tvůrci hry mají za chvíli padla a víkend volný. Držím Vám palečky, já jdu rekreovat svou ubohou dušičku.  :wink:
  • LadyDark (CZ1)LadyDark (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    upraveno 17.08.2018
    Ahoj, na anglickém fóru se objevila informace, že proběhl (nějak ne dlouho před půl čtvrtou) nějaký hotfix bez odstávky, který by měl vylepšit to zpomalování, tak si zkuste obnovit hru :-)

    RowdyRac 
    15:25 upraveno 15:39

    Hello everyone,

    There was a hotfix without a downtime just now to address the performance issues and we are hoping for an improvement (or possibly a complete resolution to the problem so do try to refresh your game).

  • lkava (CZ1)lkava (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Ahoj, hrůza , hrůza a jenom hrůza.Zase se něco spustilo, žádné terno.Nedá se hrát,je to pomalé, seká se a  další chyby  byly již zmíněné. Zavírám a odcházím, nebaví mě to lkava
  • alpakaa (CZ1)alpakaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 194
    Nefunguje Dobroduh, na kruhové nabídce nic není, není vidět komunikace na chatu, seznam členů, prostě nic....v této části.

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Ahoj. Proběhla údržba, hotfix, restarty. Může někdo říci, že se změnily problémy s hrou spojené - zpomalení, zatuhnutí, atd.. Už bych si tu slavnost i spustil, ale množství provozních problémů mne spíše odrazuje. Dík za reakci.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Ahoj všem. Stále trvá zpomalená hra po 5 min. se začne víc a víc zpomalovat máme nějakou naději že se to vyřeší? Díky Alčazv.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Je to opravdu otravné, ale musíme počkat do pondělka až zase začnou pracovat. Snad se do toho pustí a opraví to.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Tak to už nemusí ani pouštět ta soutěž je jen na pár dní jestli jsem dobře koukala.
  • matesnatka (CZ1)matesnatka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj. Nebylo by lepší ten paskvil zrušit aby hra zase fungovala normálně? Raději těch pár směšných odměn oželím než pořád restartovat. Děkuji
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    nemyslím že by se do toho pustili.tady se dočkáš akorát odpovědi typu..použivej jiný prohlížeč,dej si starší verzi flashe atd.prostě blá blá blá a nakonec bude vlastně chyba u tebe..to známe ne?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Tak to už nemusí ani pouštět ta soutěž je jen na pár dní jestli jsem dobře koukala.
    Tak je samozřejmě lepší na to přijít co nejdříve, jinak se totéž bude opakovat několikrát do měsíce (neb taková má být frekvence slavností). Proto prosím pokud se stále potýkáte s problémy, pište.
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    upraveno 09.09.2018
    mně se to taky libi ale nelibi se mi že se ta hra pořad zpomaluje a nejde pak nic zbirat musim restartovat skoro kařdych 10 minut

    doufam zeto opravi a da se hrat normalně jako předtim je to hrozny pak mně to nebavi diky

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.
    Stále se hra zpomaluje. A občas můžu Olega poslat na lodi jen když přeskočím loď za 0 zlata. To mi nijak nevadí, jen je to divné.
  • 555rybář (CZ1)555rybář (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj, mám stejný problém
  • kenek (CZ1)kenek (CZ1) Komentářů: 10
    Ahoj, nefunguje mi vesnická slavnost, jakmile chci spustit nějakou výzvu, tak mi to napíše - NEPŘÍSTUPNÉ
Sign In to comment.