Domů Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma

11623

Komentáře

• Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 15.07.2018
    black-.-angel napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    1/ existuje nějaký kalendář na červenec 2018?
    něco jako byl červen , - https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/172385/kalendar-udalosti#latest

2/ je možné, aby hráč měl otevřenou ostrovní farmu na minimální úrovni ( 1 pole na 1 úrovni) přitom měl v žebříčku pře 3.000.000 získaných škeblí?
    1) Ne, neexistuje, až bude, bude tam, kde vždy.
    2) Obrázek bez jména je dost k ničemu, ale dost pravděpodobně to bude stejná chyba, která se občas vyskytuje, že je u hráče zobrazeno několik dočasných farem (ačkoli aktivní má samozřejmě maximálně jednu).
    Ahoj. Zeptat jsi se mohl (a) přímo. Odpověď je velmi prostá. Oba jste asi zapomněli na to, že škeble se dají získat nejen hraním dočasné farmy, ale také jsou jednou z odměn v prima nákupech. No a tam jsem je získala já. Žádná chyba ani jiné konspirace.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    něco jako byl červen , - https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/172385/kalendar-udalosti#latest

2/ je možné, aby hráč měl otevřenou ostrovní farmu na minimální úrovni ( 1 pole na 1 úrovni) přitom měl v žebříčku pře 3.000.000 získaných škeblí?
    2) Obrázek bez jména je dost k ničemu, ale dost pravděpodobně to bude stejná chyba, která se občas vyskytuje, že je u hráče zobrazeno několik dočasných farem (ačkoli aktivní má samozřejmě maximálně jednu).
    Ahoj. Zeptat jsi se mohl (a) přímo. Odpověď je velmi prostá. Oba jste asi zapomněli na to, že škeble se dají získat nejen hraním dočasné farmy, ale také jsou jednou z odměn v prima nákupech. No a tam jsem je získala já. Žádná chyba ani jiné konspirace.
    K závěru, že to je koupené za zlaté, jsem při pohledu na tvou farmu došla. Nevěřila bys, kolik mě kvůli tomu kontaktovalo hráčů :D 

black-.-angel @ cs 1
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):

K závěru, že to je koupené za zlaté, jsem při pohledu na tvou farmu došla. Nevěřila bys, kolik mě kvůli tomu kontaktovalo hráčů :D 
    Věřila. Mají mě za podvodníka. Co s tím nadělám :-)) Mohli se zeptat přímo, ale oni by mi stejně nevěřili :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi @ cs 1
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206

o tomhle víkendu by se zas měly občas objevit bonusy na koně
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3925227/#Comment_3925227

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,611
    Co kdyby se to tu  - na fóru - zase řadilo podle data a času napsání a ne hledat, zda je někde nějaký aktuální příspěvek?
    Nebo je to schválně, abychom sem nepsali?
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět

Ohňostroje –od soboty 11.8. do neděle 12.8. (ráno) v různých časech
    Bonus na koně – od soboty 11.8. do pondělí 13.8. celý den.

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3927925/#Comment_3927925

Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Co kdyby se to tu  - na fóru - zase řadilo podle data a času napsání a ne hledat, zda je někde nějaký aktuální příspěvek?
    Nebo je to schválně, abychom sem nepsali?
    Konečně je to (snad) opraveno, nahoře jsou přišpendlena nejdůležitější vlákna jako poslední update atd., pod tím jsou už "obyčejné" příspěvky chronologicky. Takto to bylo od počátku fóra, jen to teď bylo několik měsíců rozbité.

black-.-angel @ cs 1
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    black-.-angel napsal(a):
    Konečně je to (snad) opraveno, nahoře jsou přišpendlena nejdůležitější vlákna jako poslední update atd., pod tím jsou už "obyčejné" příspěvky chronologicky. Takto to bylo od počátku fóra, jen to teď bylo několik měsíců rozbité.
    Prosím, kam se podělo tlačítko "mute" ?
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Prosím, kam se podělo tlačítko "mute" ?
    To zmizelo už hodně dávno, místo toho je tlačítko Sledovat, tím stačí označit kategorie, ze kterých chceš mít příspěvky v nových diskuzích:

Pak jen stačí přepnout view all na following (jo, čeština je prostě pořád jen někde):

black-.-angel @ cs 1
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ahojte, po udržbe mi nepripisuje krmivo pre sliepky z mlyna...
    BebaPlayer @ sk 1
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    ahojte, po udržbe mi nepripisuje krmivo pre sliepky z mlyna...
    Kam, kde, jak? Trochu více informací.

A znovu asi po miliónté - nepoužívej pořád na všechny příspěvky diskuzi mimo téma! Žádala jsem tě už opravdu hodněkrát. Zvláště hlášení chyb sem v žádném případě nepatří, od toho máme přímo sekci technických problémů, tak to zkus prosím brát v potaz, díky.

black-.-angel @ cs 1
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ospravedlňujem sa....ahojte, môžete mi poradiť ako sa vymazáva cookies a cache?
    BebaPlayer @ sk 1
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    ospravedlňujem sa....ahojte, môžete mi poradiť ako sa vymazáva cookies a cache?
    Návod najdeš zde:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/147606/mazani-cookies-a-historie-prohlizeni.

Někdy není od věci na fóru použít vyhledávání.

black-.-angel @ cs 1
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Není to vysloveně návrh, proto to také píšu sem, ale nemyslíte, že by to chtělo nějaké další využití pro některé věci? Konkrétně:
    • nářadí
    • certifikáty
    • katalyzátory
    • výpěstky z květinových osiv
    • a další...
    Nevím jak vám, ale mně se nářadí děsně hromadí (přes 440), certifikáty už ani nepočítám (přes 250 000). Když hráč začíná, je super, že tu je něco, co není snadné získat, a dá pěknou výhodu (stroje v garáži), ale jak už je jednou člověk má, tak jsou ty věci vlastně úplně nanic. Ano, něco se spotřebuje na spouštění... ale to je jen zlomek toho, co mám. A tak jsou ty cenné a z počátku vzácné komodity, které se objevují nezřídka i v odměnách, vlastně tak nějak bezcenné. Což mi přijde škoda. A i ty květiny by se mohly v obchodě na květince dát zužitkovat a něco z nich vyrobit nebu uvázat. Přijde mi škoda je jen tak prodávat...
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
    O čem a kdy bude ta aktualizace????????
    Měnil se čas spuštění a teď už tam ani žádný není.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět

• JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Není to vysloveně návrh, proto to také píšu sem, ale nemyslíte, že by to chtělo nějaké další využití pro některé věci? Konkrétně:
    • nářadí
    • certifikáty
    • katalyzátory
    • výpěstky z květinových osiv
    • a další...
    Nevím jak vám, ale mně se nářadí děsně hromadí (přes 440), certifikáty už ani nepočítám (přes 250 000). Když hráč začíná, je super, že tu je něco, co není snadné získat, a dá pěknou výhodu (stroje v garáži), ale jak už je jednou člověk má, tak jsou ty věci vlastně úplně nanic. Ano, něco se spotřebuje na spouštění... ale to je jen zlomek toho, co mám. A tak jsou ty cenné a z počátku vzácné komodity, které se objevují nezřídka i v odměnách, vlastně tak nějak bezcenné. Což mi přijde škoda. A i ty květiny by se mohly v obchodě na květince dát zužitkovat a něco z nich vyrobit nebu uvázat. Přijde mi škoda je jen tak prodávat...
    Neboj, a chvilku tu bude Satan Klauz a budeš mít výhodu se hafolu věcí zbavit :)
    Jinak by se mi líbil něco jako směnný obchod  (když už neprošlo rozkládání lodí, než je zahodit jako odměnu neodměnu, tak bych je raději vyčenžoval např. za oranžové hnojiva a krmiva). Celý ten problem s nadbytečnými a nepoužívanými odměnami není řešen celý rok, až pak na Vánoce. Není to nějak málo?
    Ono to je asi podobné jako ptát se, proč je v mistrovství tolik odměn pro nejmenší lodě na volném moři, a to i ve skupinách hráčů přes level 100. No přece proto, aby se platící hráči drali až navrch, jelikož dřív tam skoro nic, oč by stáli, není. Kdyby umožnili směnu, tak by bezcenný brak získal alespoň nějakou hodnotu. Oni ho tam ale dali právě proto, že žádnou nemá, takže to by si zkazili ekonomickou strategii.

Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Tak jsem se dočetl, že se nebudeme vracet zpět k možnosti ohodnotit příspěvek na fóru - "nelíbí se".
    Budiž, já se s tím srovnám, jen předem upozorňuji, že od 00:00 11.09.2018 všechny příspěvky, se kterými nebudu souhlasit ocituji doslova slovíčkem "nelíbí se" (pokud uznám za vhodné, případně doplním svým názorem). Ale to "doplnění" nebude vždy, jsem velmi zvědav, kolik do konce roku nasbírám hodnocení "spam" za příspěvek o jednom slovu.
    Pojmu to jako vědecký experiment, aniž bych porušoval VOP.  :)

PS: Doufám, že jsem ve správném vláknu.

GoodStenly2@cs1
    upraveno 10.09.2018
    Tak jsem se dočetl, že se nebudeme vracet zpět k možnosti ohodnotit příspěvek na fóru - "nelíbí se".
    Budiž, já se s tím srovnám, jen předem upozorňuji, že od 00:00 11.09.2018 všechny příspěvky, se kterými nebudu souhlasit ocituji doslova slovíčkem "nelíbí se" (pokud uznám za vhodné, případně doplním svým názorem). Ale to "doplnění" nebude vždy, jsem velmi zvědav, kolik do konce roku nasbírám hodnocení "spam" za příspěvek o jednom slovu.
    Pojmu to jako vědecký experiment, aniž bych porušoval VOP.  :)

PS: Doufám, že jsem ve správném vláknu.

Co naplat, je rozhodnuto. Zachováme si tlačítko LOL i když je k ničemu, ale stačí že se příliš nezneužívá a tlačítko " nelíbí se " nebudeme zavádět, protože údajně nic neříká. Já tomu tedy nerozumím, ale nejsem pamětník a tak netuším, jak bylo zbytečné. Pokud jde o tlačítko "Nahlásit" chápu jej jako nástroj moderátora a jsem ráda, že se našel někdo, kdo mi to objasnil. Pokud jsou na něj napojeny moderátorské funkce, tak asi musí být. Nechápu, proč se s tím dělají takové tajnosti. Totéž platí pro anonymní označení. Myslím, že je anonymní pouze pro hráče, nikoliv pro moderátora. Jak by potom chtěl jinak zjistit, kdo jej zneužívá. S tím nemám problém, chápu, že by to mezi hráči nedělalo dobrotu. Méně už souhlasím s tím, že toto označení je vždy na místě a pokud ne, tak to moderátor napraví. Je tu několik příspěvků, které nejsou spamem ani nejsou vulgární a přesto toto označení mají. Nakonec i někteří hráči sami udávají, že jej používají k vyjádření nesouhlasu, protože nemají jinou volbu a psát příspěvek celý se jim nechce. Proto si stále myslím, že výměna zbytečného tlačítka "LOL" za zbytečné tlačítko "Nelíbí se" by vlastně nic nepokazila, jen by vytvořila prostor pro menší zneužívání tlačítka "Nahlásit". Ale to už je teď stejně jedno.
    Nechci Ti do ničeho mluvit, ale kdybych směla, radím , nedělej to. Hlavou zeď neprorazíš a jen si vykoleduješ nějaký problém. Nestojí to za to :-).

Ahoj, ten kdo točil 5.9. kolem štěstí a nefungovala mu bonusová otočka, dostane odměnu zpět. GGS má seznam lidí, kteří kolem točili, takže se nemáme bát. L.

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3946611#Comment_3946611

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Dvojčata se při tomto mistrovství spolků neobjeví. Nečekejte. Polské forum, moderátorka:

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3948603/#Comment_3948603
    pexi @ cs 1
    Napadlo mě to, když tu byla během dřiny a před začátkem spolkovky zmizela... zdá se, že levá ruka neví, co dělá pravá, a přiřazování událostí se jim totálně rozhodilo... čím dál lepší
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 16.09.2018
    Ano,  z toho článku jen srší arogance a nadřazenost.Prostě *** a šlapej tak jak nám budou diktovat.

edit: prosím o slušné vyjadřování (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
    upraveno 16.09.2018
    Nějak mi přijde, že ani pravidla, ani sekci samotnou nemá moc smysl komentovat. Definovala se jednoznačně a jasně nám ukazuje, kam nás GGS chce vést a jakým způsobem. Ono i to, jak se nové věci přidávají do hry a že se zcela přestal používat testserver nám dová najevo, co si o nás firma myslí. GGS si zkrátka jede po svém a komunita ani hráči pro ni nejsou moc směrodatní. Prostě "buďte hodní, trpěliví, a pokud možno zticha..."
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
    upraveno 16.09.2018
    Ona jsou pravidla? :-)))
    Já se držím hesla nebýt vulgární a jinak si píšu vše, co si o této hře a chybách myslím.:-)))
    Teda - pokud se na forum dostanu, protože je to poslední dobou zase na x pokusů, se přihlásit.

• jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj tak já čekám od 12.9. na nějakou reakci co se týče fungování hry v HTML5 a oni se mě sem strčí nějaký pravidla fakt dobrý :((((((((
    Ve zkratce
    Buďte hodní, buďte trpěliví, mějte pochopení a buďte úžasní! - prostě se chovejte jak prasata na porážku.

Kdo toto vymyslel, musel být buď pod drogama nebo na padrť omámen alkoholem.
    Tohle je mnohem horší diktatura než byli komunisti.
    Vy buďte hodní a trpělivý - my si budeme dělat to co chcem, hlavně když budete platit!
    Tyto pravidla jsou vyvěšena hned 2x, ale k tomu, co se zde děje ani slovo.
    To dopadne jediným způsobem - budou si hrát sami, protože většina normálně myslících hráčů se přesune tam, kde GGS svá chapadla nemá.

Sign In to comment.