Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 19.7.2018: Nové tlačítko - Turbo sklízeč"

2

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    tak technicky, jak ve flashi tak pro prohlížeč lze zvuky stáhnout nebo úplně vypnout přes nastavení zvuků ve směšovači přímo ve windows, já mám farmu a její zvuky přes nastavení zvuků pro flash staženou asi na 50% oproti zbytku pc...

    jinak jsem dostal zajímavou informaci - prý podobná funkce, jako je tohle supersklízení, byla kdysi zavedena v jiné hře od GGS (snad Empire) a hráči si tenkrát vydupali, aby nebyla za herní měnu, ale zadarmo... tak schválně, zda má stejnou sílu herní komunita i tady, uvidíme
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    tak technicky, jak ve flashi tak pro prohlížeč lze zvuky stáhnout nebo úplně vypnout přes nastavení zvuků ve směšovači přímo ve windows, já mám farmu a její zvuky přes nastavení zvuků pro flash staženou asi na 50% oproti zbytku pc...

    jinak jsem dostal zajímavou informaci - prý podobná funkce, jako je tohle supersklízení, byla kdysi zavedena v jiné hře od GGS (snad Empire) a hráči si tenkrát vydupali, aby nebyla za herní měnu, ale zadarmo... tak schválně, zda má stejnou sílu herní komunita i tady, uvidíme
    Každá hra je úplně jinak nastavena, to nelze srovnávat. Tady veškeré urychlování všeho je za zlaté a rozhodně není v plánu to měnit.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 19.07.2018
    Tohle není technicky urychlování, vše je v okamžiku sklízení už hotové a k dispozici, jediné, co se tím ušetří, je klikání - pokud tohle bere GGS jako něco, za co si zaslouží odměnu, klik myší, tak to se na mě nezlob, to nám můžou rovnou účtovat že u hry dýcháme. Připomíná mi to daň z komínů nebo daň z oken.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.07.2018
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tohle není technicky urychlování, vše je v okamžiku sklízení už hotové a k dispozici, jediné, co se tím ušetří, je klikání - pokud tohle bere GGS jako něco, za co si zaslouží odměnu, klik myší, tak to se na mě nezlob, to nám můžou rovnou účtovat že u hry dýcháme
    Každý prvek, který něco urychlí, tj. ušetří čas, je za zlaté. Je to prostě herní výhoda oproti těm, kteří do toho zlaté dát nechtějí. Na tomto konceptu hra stojí od začátku - urychlování produkce, výstavby, dokoupení pozemků, sbírkáčů, výzkumníků za zlaté..
    Hra je o klikání, nedá se očekávat, že urychlovací tlačítko na sklizeň všeho bude zadarmo nebo za dolary. I tak se divím, že ho zavedli, protože jeho používáním teoreticky hráči ve hře stráví míň času, což se moc nestřetává s ekonomickou stránkou, i když z toho zlaté potečou.

    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    mě naštvalo že na gurmánce nemám co sklidit a ta vychytávka chce 10 zlatek 
    Bere to v potaz i Olega, takže pokud jsi na farmě nic neviděla, předpokládám, že to byl Oleg, cena i odpovídá jedné sklizni.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Teď už mířím do filozofické roviny, za což se omlouvám, ale přijde mi to zvláštní. Já bych čekal, že cílem GGS bude snažit se zvyšovat atraktivitu hry a pohodlí hráčů. Ušetřit jim trochu klikání se z tohoto hlediska jeví jako krok motivující. Hráč možná sklízením nestráví tolik času, ale o to větší chuť bude mít se ke hře vrátit. Bude mít nejen ze hry, ale i z GGS lepší pocit.

    Pokud je cílem hráče zdržovat u hry co nejdéle i za cenu klikání navíc, vysvětlovalo by to koncepci lodí. Jen jeden postřeh: z tohoto hlediska vlastně jde o to co nejvíc vysát čas a prostředky stávajících hráčů i za cenu jejich zbytečného nepohodlí, namísto lákání hráčů nových a zpříjemňování hry těm stávajícím.

    V podstatě je to v souladu s pověstí GGS, ale možná by mohli udělat alespoň občas vstřícný krok k hráčům a život jim usnadnit, zpříjemnit. Minimálně za hráče mého spolku mohu říct s jistotou, že kdyby se farma dala sklidit pohodlněji, rychleji, neodejdou ode hry dřív. Jelikož ve chvíli, kdy nesklízí, tak se baví mezi sebou, kouknou na fórum, sledují, co jim přijde jako další soutěž, rozdají pár dárků, zalejí ostatním stromky. Kdyby oběhnout farmu netrvalo 30 a víc minut, ale jen 15, stejně u hry večer většina z nich ty 2 hodiny stráví. Jen by nás to bavilo víc. Jako cílem GGS je vydělávat, ale kruci, měli by brát na zřetel i to, jestli si jich hráči váží, oceňují jejich práci a mají z ní dobrý pocit. To tu minimálně poslední rok dost chybí.
  • 6devil9 (CZ1)6devil9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Přatelé, kamárádi.. nebuďte k soudruhů z NDR tak nepřátelští.. prostě udělali s turbotlačítkem chybu, pardon z jejich pohledu další výbornou past na hráče jak je oškubat o zlatky. Naštěstí jde tlačítko celkem jednoduše skrýt, ale je jasné, že někdo se nachytal.. já už ani nepočítám o kolik zlatek jsem přišel ukliknutími :-)

    Skoro to vypadá že do GGS přišel nedávno nějaký kindermanager, který přitlačil na pilu, ať se eura sypou. Jak jinak si vysvětlit nesmyslně naceněnou hru.. některé položky jsou totálně přestřelené, nejvíc mě ale mrzí předělání odměn, kde ani ty nejlepší hráči zdaleka nedosáhnou potřebné body pro nejvyšší výhry.. natož abych já získal nějaké hodnotné ceny :-)

    Zpět k tlačítku, je to jen můj názor, ale pokud by turbotlačítko bylo třeba za 20 zlatek.. tak ho hráči budou používat daleko více.. alespoň já bych ho párkrát použil.. ale ve své podstatě nemá to tlačítko valného významu.. Místo tlačítka se měli věnovat možnosti sklízení na jeden klik.. prostě kliknete a přejíždíte po farmě.. a sbíráte. Znám několik her s tímto systémem a je to zkrátka super..  tak třeba na Vánoce :-)
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    6devil9 (CZ1) napsal(a):
    Přatelé, kamárádi.. nebuďte k soudruhů z NDR tak nepřátelští.. prostě udělali s turbotlačítkem chybu, pardon z jejich pohledu další výbornou past na hráče jak je oškubat o zlatky. Naštěstí jde tlačítko celkem jednoduše skrýt, ale je jasné, že někdo se nachytal.. já už ani nepočítám o kolik zlatek jsem přišel ukliknutími :-)
    Taky jsem uvítala že jde turbosběrač ukrýt, ale bohužel ne nastálo. Naskočí znova a znova po každém přihlášení do hry takže ukliknout se asi nebude nijak složité. Kdyby raděj opravovali to množství chyb místo vymýšlení ptákovin ..... 
  • 6devil9 (CZ1)6devil9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    6devil9 (CZ1) napsal(a):
    Přatelé, kamárádi.. nebuďte k soudruhů z NDR tak nepřátelští.. prostě udělali s turbotlačítkem chybu, pardon z jejich pohledu další výbornou past na hráče jak je oškubat o zlatky. Naštěstí jde tlačítko celkem jednoduše skrýt, ale je jasné, že někdo se nachytal.. já už ani nepočítám o kolik zlatek jsem přišel ukliknutími :-)
    Taky jsem uvítala že jde turbosběrač ukrýt, ale bohužel ne nastálo. Naskočí znova a znova po každém přihlášení do hry takže ukliknout se asi nebude nijak složité. Kdyby raděj opravovali to množství chyb místo vymýšlení ptákovin ..... 
    Na počítači jsem turbo tlačítko včera večer skryl, a zůstalo i teď skryté. Pravdou je, že na počítači se neodhlašuji, a na mobilu přes Puffin ještě nezkoušel. Nepatřím mezi notorické stěžovatele, což je vidět i z počtu mých příspěvků, a ve své podstatě mi samotné tlačítko nevadí (jestli zůstane možnost jej ignorovat), ale obecně mi vadí, že místo optimalizace hry, vymýšlí blbosti. Tady bych použil mé oblíbené "Méně je někdy více" :smile:

    Zajímalo by mě jak bylo turbo tlačítko přijato v ostatních zemích.. a také zda vůbec k něčemu je dotazník spokojenosti.. ale to už se dostávám někam jinam. Krásný páteční den všem, a nezapomeňte na sluneční brýle  B)
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    upraveno 20.07.2018
    Návrh k úpravě stávajícího tlačítka: ten řetězec budov by měl být doplněn o Pekárnu. Tj. co se nevejde do skladu, jde na trh, co se nevejde do trhu, jde do pekárny a teprve potom se to prodá.
    Prodávat to bez uložení do pekárny, jako je to teď, nedává smysl a myslím si, že se nejedná o záměr, ale jen o hloupé opomenutí.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Farmářka Alča (CZ1) napsala:
    … před časem tady někteří hráči po takovém tlačítku volali. Je to už déle a už se na to asi pozapomnělo a teď se zřejmě čas naplnil a bylo nám vyhověno …
    No jen jestli ti, co po tlačítku rychlé sklizně volali, ještě vůbec BF hrají :D
    asi ten návrh byl myšlen i jinak

    Připadá mi, že se jim výdělky tenčí a proto přitvrzují vymýšlením kravin - jako je tlačítko rychlé sklizně apod.
    – namísto oprav chyb a toho, aby se zamysleli nad tím, proč plno lidí (i platících) končí s hrou (méně spokojených hráčů = nižší výdělky)
    Nováčci to ve většině případů dlouho nevydrží hrát třeba pro náročnost na čas …
    I zjednodušením klikání by ve hře zůstalo více nově příchozích tj. budoucích potenciálních platících farmářů
    ale tohle tlačítko je fakt sakra nedomyšlený  :D
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    PetaGamer4 (CZ1) napsal(a):
    tlačitko skryté , diky za radu))
    taky schované ,super rada    bylo nebylo dávno tomu..... :D 
  • JOSEFINA2 (CZ1)JOSEFINA2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    No já tedy nevím ale asi to nechápu co vlastně turbo sklízeč urychluje ,produkci určitě ne.jedno kliknutí mě stálo 300 zlatek a to se ještě nic nesklidilo protože jsem byla po soutěži, to že jsem si koupila za pár uškudlených zlatek body reputace abych nahrála trochu víc pro spolek a do toho pustí údržbu pominu to jsem si už zvykla.Myslím si že by se toto tlačítko mělo jmenovat turbozlatkožrout a ne turbo sklízeč.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    upraveno 20.07.2018
    JOSEFINA2 (CZ1) napsal(a):
    No já tedy nevím ale asi to nechápu co vlastně turbo sklízeč urychluje ,produkci určitě ne.jedno kliknutí mě stálo 300 zlatek a to se ještě nic nesklidilo protože jsem byla po soutěži, to že jsem si koupila za pár uškudlených zlatek body reputace abych nahrála trochu víc pro spolek a do toho pustí údržbu pominu to jsem si už zvykla.Myslím si že by se toto tlačítko mělo jmenovat turbozlatkožrout a ne turbo sklízeč.
    Sklízí se všechno ze všech farem, takže jsi musela mít něco nesklizené na jiné farmě.
    Dávám palec nahoru za turbozlatkožrouta :D
  • Pájka68 (CZ1)Pájka68 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ijmeno,musím nesouhlasit,sklízí se pouze  farma na které jsi...
  • naja (CZ1)naja (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 30.07.2018
    Jste už docela nechutní pokud něco do hry dáte tak za zlaťáky .Abychom pořád dobíjeli!!!!!!!! Fakt humus kam ta hra spěje je to vše opravdu o penězích.

    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Farmářka Alča (CZ1) napsala:
    … před časem tady někteří hráči po takovém tlačítku volali. Je to už déle a už se na to asi pozapomnělo a teď se zřejmě čas naplnil a bylo nám vyhověno …
    No jen jestli ti, co po tlačítku rychlé sklizně volali, ještě vůbec BF hrají :D
    asi ten návrh byl myšlen i jinak

    Připadá mi, že se jim výdělky tenčí a proto přitvrzují vymýšlením kravin - jako je tlačítko rychlé sklizně apod.
    – namísto oprav chyb a toho, aby se zamysleli nad tím, proč plno lidí (i platících) končí s hrou (méně spokojených hráčů = nižší výdělky)
    Nováčci to ve většině případů dlouho nevydrží hrát třeba pro náročnost na čas …
    I zjednodušením klikání by ve hře zůstalo více nově příchozích tj. budoucích potenciálních platících farmářů
    ale tohle tlačítko je fakt sakra nedomyšlený  :


    JJ máš pravdu Alča se jich bude vždy zastávat .Málo dobíjíme tak Alčo šup na to!!!!!!!

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Tlačítko tak jak je mi přijde na nic - nepotřebuju sklidit celou farmu. Potřebuji sklidit - všechno mléko, všechna jablka... Chybí mi tedy možnost výběru v menu tlačítka. P
    Přece sklidit si všechno na jeden klik absolutně postrádá koncepci a možnost se zapojit do dalších her ve hře...

    Stejně tak - když sklidím nadupaného Olega na gurmánce, započítají se mi pak perly až poběží svatební kampaň? Ani zkusit si to nemůžu - jednak mi to přijde drahé a jednak riskantní :-)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    naja (CZ1) napsal(a):
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Farmářka Alča (CZ1) napsala:
    … před časem tady někteří hráči po takovém tlačítku volali. Je to už déle a už se na to asi pozapomnělo a teď se zřejmě čas naplnil a bylo nám vyhověno …
    No jen jestli ti, co po tlačítku rychlé sklizně volali, ještě vůbec BF hrají :D
    asi ten návrh byl myšlen i jinak

    Připadá mi, že se jim výdělky tenčí a proto přitvrzují vymýšlením kravin - jako je tlačítko rychlé sklizně apod.
    – namísto oprav chyb a toho, aby se zamysleli nad tím, proč plno lidí (i platících) končí s hrou (méně spokojených hráčů = nižší výdělky)
    Nováčci to ve většině případů dlouho nevydrží hrát třeba pro náročnost na čas …
    I zjednodušením klikání by ve hře zůstalo více nově příchozích tj. budoucích potenciálních platících farmářů
    ale tohle tlačítko je fakt sakra nedomyšlený  :


    JJ máš pravdu Alča se jich bude vždy zastávat .Málo dobíjíme tak Alčo šup na to!!!!!!!

    Netuším koho jsem se vlastně zastávala.
    Zkus si můj příspěvek přečíst znovu, ale ten celý, ne ty úryvky vytržené z kontextu. Možná změníš názor.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 21.07.2018
    naja (CZ1) napsal(a):

    JJ máš pravdu Alča se jich bude vždy zastávat .Málo dobíjíme tak Alčo šup na to!!!!!!!
    Farmářka Alča se nikoho nezastávala
    - mnou použitá citace víše a odpověď na ni byla o úplně něčem jiném než si myslíš

    edit
    Raději doplňuji celý komentář pro upřesnění:

    No, pravdou je, že před časem tady někteří hráči po takovém tlačítku volali. Je to už déle a už se na to asi pozapomnělo a teď se zřejmě čas naplnil a bylo nám vyhověno :-) Bohužel zapracovala jejich fantazie a paskvil je na světě. Kdopak potřebuje jedním kliknutím sklidit všechny farmy, bez ladu a skladu :-) Myslím, že hráči měli na mysli sklidit vždy jen vybranou komoditu a totéž by platilo o jejím znovuzasazení či krmení.  Tvrdilo se tenkrát, že to nejde :-)  No, za peníze jde ledacos :-)  Kdyby to alespoň k něčemu bylo. Tohle je myslím opravdu na nic i když "každá věc má svého kupce " :-)
    Ještě nás čeká vysvětlení tohoto tlačítka, tak uvidíme . 
    Post edited by Huhouš (CZ1) on
  • Pavel5513 (CZ1)Pavel5513 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Tak to dopadá, když německý inženýr buzeruje asijského programátora....
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Slovánek (CZ1) napsal(a):
    Příště udělají, že když se přihlásíme do hry, tak to bude stát 50 zlatých. Přece z nás musejí ty prachy nějak dostat. Ať už jdou ........ (každý si dosadí dle libosti)
    Len nedávaj im nápady,lebo ozaj urobia...náhodou som klikla na tú novinku/síce moja chyba,že som sa najprv neinformovala/ počas ms,takže súťaže v háji, aj zlatky..dakujem,dalšia podarená novinka
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Pájka68 (CZ1) napsal(a):
    Ijmeno,musím nesouhlasit,sklízí se pouze  farma na které jsi...
    Aha, máš pravdu. Buď to mezi tím změnili, nebo už mi hrabe :-).
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    :#:# Ale som riadne vytočená  s tým turbozberačom. Už v GGS vymysleli rôzne zlodejiny ale  zberač je top. Ja osobne viem o tom že na to nemám klikat a že kliknutim na lištu môžem to skryť ale napriek tomu som pred chvíľou nechtiac celu farmu poslala do haja. Miesto kliknutim na lištu som klikla na tlačitko . Ked už raz klikneme tak zlato za tu nechcenu " službu"je  nenávratne preč, nemáme na vyber či ozaj chceme ten zber. Ked tu máme naraz viac udalosti  tak pozbierať naraz celu farmu asi nikto nechce. To už fakt ste tam v GGS takí úbohí ?
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    :( nějak jsem nepochopila k čemu mimo placení zlatýma ten turbo sklízeč je

    1 . pokud mi to sklidí všechno najednou je nepoužitelný v soutěži jakékoli

    2. když budu platit zlatýma tak za chvíli nebudu mít žádné k jinému použití a kupovat stále nemíním takový boháč nejsem  = takže opět nic

    3. a když mi to všechno sklidí najednou tak kde budou přebytky stejně to ve skladu nezůstane

    myslím , že se hodně hráčů bez turbo sklízeče obejde  = zbytečná věc alespoň za mne

  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Kdyby ten sklízeč fungoval stylem: "všechno skliď a dej vyrobit totéž znovu", kdyby člověk kupoval zlatky a kdyby byl měsíční příjem v ČR zhruba 3x vyšší, jako v Německu, pak si dokážu představit, že by to tlačítko mohla být prima věc. Člověk by zrovna neměl vůbec čas, tak by dvakrát denně přišel na farmu, ráno a večer, odkliknul a zase šel a farma by nestála a vydělávala.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    tak technicky, jak ve flashi tak pro prohlížeč lze zvuky stáhnout nebo úplně vypnout přes nastavení zvuků ve směšovači přímo ve windows, já mám farmu a její zvuky přes nastavení zvuků pro flash staženou asi na 50% oproti zbytku pc...


    Tak jsem to snad pochopil -Předvolby pro hlasitost a nastavení-Plugin Container for Firefox, písni jestli je to tak dobře, pak se s tím dá šibovat v tom směšovači hlasitosti. Fakt mne totálně štvalo, že koukám na film, čekám až mi doběhne a cinkne produkce a mezi tím mi tady kejhá a bučí a štěká celá farma. Rybářská oblast je na špunty do uší. Díky, v těch 10W něco taky rozumně najít je pro Chocholouška, pro normálního uživatele tak noční můra z Redmondu :-D
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já myslím, žes to našel správně :)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Kdyby ten sklízeč fungoval stylem: "všechno skliď a dej vyrobit totéž znovu", kdyby člověk kupoval zlatky a kdyby byl měsíční příjem v ČR zhruba 3x vyšší, jako v Německu, pak si dokážu představit, že by to tlačítko mohla být prima věc. Člověk by zrovna neměl vůbec čas, tak by dvakrát denně přišel na farmu, ráno a večer, odkliknul a zase šel a farma by nestála a vydělávala.
    Možná jsi to i vystihla :-). Určitě jsou hráči, kteří si to mohou dovolit a právě pro ně zřejmě tohle tlačítko je. Hra je přece světová. No a my ostatní ho jednoduše zašoupnem pod pokličku a dál si budem klikat, jak jsme zvyklí :-) .
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    black-.-angel napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tohle není technicky urychlování, vše je v okamžiku sklízení už hotové a k dispozici, jediné, co se tím ušetří, je klikání - pokud tohle bere GGS jako něco, za co si zaslouží odměnu, klik myší, tak to se na mě nezlob, to nám můžou rovnou účtovat že u hry dýcháme
    Každý prvek, který něco urychlí, tj. ušetří čas, je za zlaté. Je to prostě herní výhoda oproti těm, kteří do toho zlaté dát nechtějí. Na tomto konceptu hra stojí od začátku - urychlování produkce, výstavby, dokoupení pozemků, sbírkáčů, výzkumníků za zlaté..
    Hra je o klikání, nedá se očekávat, že urychlovací tlačítko na sklizeň všeho bude zadarmo nebo za dolary. I tak se divím, že ho zavedli, protože jeho používáním teoreticky hráči ve hře stráví míň času, což se moc nestřetává s ekonomickou stránkou, i když z toho zlaté potečou.


    tak toto nechápem, ked zlatky nekupujem, aku vyhodu by mohli mať tvorcovia hry z toho, ze tu strávim hodinu namiesto pol hodiny?? praveze ja hru hram podla toho kolko ma na to času. niekedy si vystačim z 2 minutami, ked si spravim, len to co je pre mna vtedy najdôlezitejšie. 


    a co keby tak jeden zber bol napr. za 2 -3 zlatky, 10 je teda dost, ked ma clovek plnu farmu. alebo moznost vyberu napr. ze chcem pozbierať iba kravíny. 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Možnost výběru co se bude sbírat mi teda z laického pohledu přijde u podobně komplexního nástroje nelogická. Oklikat jen kravíny zase není tak náročné. Mám jich sice 12, ale těch 12 kliknutí je záležitost 5 sekund (mám je hezky seštosované u sebe, aby se to dalo sklidit rychle). To by se muselo nastavovat co sklízet může a co ne, což z poměrně jednoduchého nástroje (skliď vše) vytváří velmi komplikovaný nástroj s množstvím nastavitelných parametrů. Nechci být skeptik, ale při schopnosti vytvářet i u zdánlivě jednoduchých věcí kvanta chyb vývojáři asi nepůjdou do něčeho tak komplikovaného. Navíc podobně cílený nástroj by se hodil spíš na setí/krmení, případně kombinaci (skliď a hned nakrm krávy), než u prostého sklízení, řekl bych. Jenže tím bychom se z poměrně přímočaré klikačky dostávali k celkem složité strategické hře s řadou přednastavitelných funkcí, a to mi k GGS nesedí.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    ...Navíc podobně cílený nástroj by se hodil spíš na setí/krmení, případně kombinaci (skliď a hned nakrm krávy), než u prostého sklízení, řekl bych....
    a navyše- ak by aj bolo kŕmenie automatizované, tak aké krmivo by to tým zvieratám dalo? pravdepodobne obyčajné... lenže ak má niekto "bez-dekoračnú" taktiku a na ušetrenie používa modré krmivo, tak by sa mu hra predražila... na druhej strane, malé levely asi nemajú ešte toľko modrého krmiva, aby to bolo použiteľné... na tretej strane, ak by to išlo postupne od oranžového krmiva cez modré k obyčajnému, nie všetci chcú nakŕmiť zver oranžovým, lebo si ho možno šetria do projektov/súťaží... hmmm... nevidím to reálne... a na dôvažok- ako si sám povedal- devs vedia zmršiť aj oveľa jednoduchšie veci... poprípade Samo-Sato imp to zmrší za nich, ako je stále častejší trend(ten červ pustil napr. starú konskú sezónu, ktovie, čo by napáchal so zložitejším kódom :D )
Sign In to comment.