Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Co mě dnes potěšilo

12225

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas : 
    Architekt tu byl před 3 dny a před 5 dny také, ale i tak si část hráčů stěžuje, že je tu málo. Já zas vrčím, protože je tu tak často, že nestíhám vylepšovat budovy na takovou úroveň, abych ho mohl využít.

    Hezký slunečný den všem.
    Já myslím, že je to tak dobře :-) Ti co ho stačí využívat více, jsou ti šťastnější, ale jinak tím, že je tu tak často, myslím, že se do jeho přítomnosti dá trefit . A když je k dispozici ještě druhý slot, dají se takové stavby vylepšit hned 2 najednou a to je fajn. Rozhodně je tento stav lepší, než byl. Architekt myslím patří, jako jeden z mála, k těm věcem, které se ve hře dají hodnotit kladně a to mě těší :-)))
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    že konečne prši a dlooooouho:-)
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    ***POZOR**POZOR***
    utekajte na farmy, ešte 20 minút je tam nákup zlatiek za doláre
    vysypte sklady a nakupujte zlato

    a samozrejme, ma to potešilo/teší
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Borgia (SK1) napsal(a):
    ***POZOR**POZOR***
    utekajte na farmy, ešte 20 minút je tam nákup zlatiek za doláre
    vysypte sklady a nakupujte zlato

    a samozrejme, ma to potešilo/teší
    Tato nabídka se objevuje poměrně často.. a upřímně nevím, kdo by to kupoval, když lze zlaté získat zadarmo mnoha dalšími způsoby... Ale jak je libo samozřejmě :D 

    Mě těší, že jsem dnes v diáři zjistila, že už příští týden jedu na dovolenou! Jupííííííí! :blush:
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    black-.-angel napsal(a):
    ....když lze zlaté získat zadarmo mnoha dalšími způsoby...
    jak inak zadarmo?? :open_mouth: okrem postupu na nový level neviem o ničom... ak nerátame truhlice(faktor náhody), licencie(faktor použitia zlata na ich získanie)...

    kúpila som si jahody a sú červené aj zvnútra!!  :sweat_smile:  <3
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Borgia (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    ....když lze zlaté získat zadarmo mnoha dalšími způsoby...
    jak inak zadarmo?? :open_mouth: okrem postupu na nový level neviem o ničom... ak nerátame truhlice(faktor náhody), licencie(faktor použitia zlata na ich získanie)...

    kúpila som si jahody a sú červené aj zvnútra!!  :sweat_smile:  <3
    Dávám lajk za jahody :-). Já si včera koupila broskev a byla neuvěřitelně sladká a dobrá. Mńam o:)
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    V první vteřině jsem si řekla: "Proč tam ten pes svítí dvakrát..." a ono... já MÁM KOČKU!! Po 8-9ti měsících! Nevím, jestli mě to potěšilo, ale každopádně mě to pobavilo :D:p

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Dnes mne potěšilo, že někdo z IT v severských krajích kopl několikrát do servrů a už mi nevzniká příslovečný maglajs, ba jsem i uhrál SS bez větších potíží. Halehuja, chvalme svatou krávu Hathor a čínské prasátko Zhu Bajie, protože my už víme, že toto potěšení nebude trvat dlouho.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A jak jsme předpokládali, tak opět Hollywoodský chodník slávy a slimejšník. SS - debakl.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 19.07.2018
    Jen mi vrtá hlavou, proč to, proboha, není na twitteru, kdy by to viděly všechny komunity naráz.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Jen mi vrtá hlavou, proč to, proboha, není na twitteru, kdy by to viděly všechny komunity naráz.
    Ten odkaz mi nejdřív skočil špatně někam doprostřed diskuse (potom už správně), ale díky tomu jsem si všimla, co měla britská moderátorka v průběhu MS ve fotbale za každým příspěvkem a jsem ráda, že naše moderátorka tam to kapitálně pitomé video se psy neměla. A to mě potěšilo! :-)
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    konečne som našetrila na posledný pozemok na HF !!! eat that GGS! jupíííí
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Náš BF týme

    Dnes jsi mne potěšil, bo si, místo nočního dumání nad novou soutěží, mohu jít lehnout a těšit se z toho, že snad bezesnou noc máš místo mne ty.
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    Moc velkou radost mi udělalo kliknutí na kočičinec, který mi nabídl stav psa Lízinky. Chudák kočka - má to zapotřebí?!:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044


    Dobře, že jsou na 6. spotu humři, asi oželím :smiley:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ačkoliv jsem názor na takovýto způsob řešení chyb ze strany provozovatele nezměnila, potěšilo mě, že, jak se zdá, se tentokrát hráči necítí být poškozeni. Osobně děkuji za darovanou dekoraci.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 30.08.2018
    Ne že by mě to potěšilo, ale pobavilo. Označit příspěvek člena spolku ve vláknu, určeném zcela legálně k propagaci tohoto spolku jako spam jen proto, že je napsaný uměleckou formou, to je opravdu natolik iracionální, že jsem se musel rozesmát. Tady buď někdo závidí, a nebo nepochopil, že PR se dá řešit i jinak než napsáním: máme zase 2 volná místa ve spolku. :)


    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    mňa potešilo, že som si prečítala tú propagačku... máš fakt básnické črevo. je to príjemné spestrenie na fóre, objaviť také veci. niektorí, čo tu píšete tak lyrizovane, by ste sa tým mohli pokojne aj živiť <3:D
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dnes mne potěšilo, že jsem se po dvou dnech dostal na forum. Nevím jak, bo mi to ze hry stále hlásí, že nemám ověřenou email adresu.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    hezký den farmáři ....potěšil mě dárek za 5 let dřiny na farmě ...díky  :smiley:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Krásný den všem. Dnes mě potěšilo, že je moderátorka na světě a že ke své nepřítomnosti měla snad jiný důvod, než ten, že by se jí přihodilo něco zlého.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj farmáři:-)) i mě potěšilo že máme moderátora zpět a ,že budeme dostávat zase základní Info co na nás GGS chystá přeji hezký den Všem.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    mě potěšilo že se dají pěstovat plodiny k oktoberfestu i na gurmě a květince
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A mě potěšilo (ne), že se opičí po rusácích a mají říjen v listopadu.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    ..... ja mám z toho architekta takú radosť. chápem(a súhlasím s komentom vo vlákne o architektovi), že to spravili, aby mali viac peňazí za nákup stavebných žetónov, ale načo by si ich ľudia kupovali? s prastávkami tu je Pišta už 4 dni vkuse. pokojne som stihla dovylepšovať sliepky, teraz prasiatka, a ostrov stojí...ale zase, aspoň som ho začala hrať, narozdiel od minulých rokov, kedy som bojkotovala ostrovky...  :smiley:
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    zdravím farmáři ...dnes mě potěšilo až rozesmálo jak si každý založil nové vlákno  a nejlepe třikrát , nedá se tu orientovat ,,,jen tak dál :smiley:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Krásný den všem. Chtěla bych pochválit novou dekoraci " venkovská koleda". Za mě je myslím velmi zdařilá a hlavně, kdykoliv se na ní podívám, hned mám lepší náladu a to se v tomhle předvánočním stresovém období
    cení :-)).
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    ahojte .....potěšil / a / mě Pexi  .....díky ti za moderování , prosím zkus vzít tuto funkci  oficialně ,forum začíná být chaotické a stejně se tu nic nedá vyřešit .....přemýšlej o tom  a děkuji 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 09.12.2018
    Ahoj všichni. Chápu to správně ? Máme nového Community managera ? Jestli ano, tak jupí jupí jupí !!


                                                            
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    upraveno 23.12.2018
    jsem rád že konečně opravily to neskutečně zaskané rybaření.
Sign In to comment.