Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 16.7.2018: Změna odměn a nová turnajová sezóna"

2»

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    No já nevím, v těhle vodách zdaleka neplavu, ale myslím, že ta trofej a ten strom asi nebyly tím pravým důvodem k tak těžké soutěži :-) 
    Po pravdě jsem na rozpacích z rozmístění nových cen :-) Hráči z pěti top spolků budou mít karavany velbloudů a slonů, o které možná ani nestojí ( pravda asi si je z cen nevyberou a když tak možná jednou ) a nikdo jiný na ně nedosáhne. Proč tedy jsou ? Pro koho ?
    Trpaslíky, keře apod. máš v akci těžce pracujících taky jen pro top hráče, tak to prostě je i tady a v mnoha dalších událostech.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Zajímavé, možná jde o způsob, jak zvýšit exkluzivitu kachních výběhů v mistrovství a zároveň o snahu zjistit, jak se to promítne do tržeb ze spolkovky. Takový malý marketingový experiment. Že je většina nových dekorek jen pro pár vyvolených, to trvá už nějaký čas... Asi to zatím funguje, jinak by to nedělali.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Myslím, že to úplně stejné není. Tam je to hodně pro jednotlivce a tam se může pokusit kdokoliv. Okruh hráčů se ještě zvětšil možností uplatnění bonusů. Ceny pro spolky jsou spíš toho typu zahrady, sady atd., jako tomu bylo ve spolkovce.  Připadá mi to prostě zvláštní. Ty kačáky mi tam pasovaly lépe. Bylo jich asi už taky dost a změna byla žádoucí, ale čekala bych jinou top odměnu, podobného rázu. Odměny typu převleky a dekorace bych spíš viděla rozmístěné podle zásluhy v odměnách za aktivitu, jako byly třeba stromy ze Sherwoodu. Dosáhl by na ně mnohem větší okruh hráčů, pokud by se snažil a ono dosáhnout na poslední také není pro každého jednoduché. No je to jak to je :-) Možná jsem sama komu to přijde divné :-)
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Velké kačáky jsou zajímavé hlavně pro lidi, kteří rádi hrají spolkovky, kvůli krátkému času produkce. A Ti, kteří byli ve spolkovce nejlepší, dostali ten kačák. Aby mohli být ještě lepší. To mi vždy přišlo jako takový nezdravý samoživící mechanismus.
    Taky to podporovlo mezispolkovou turistiku, protože kdo ten kačák chtěl, domluvil se s někým ze spolků na prvních místech a na jednu spolkovku si k nim zaskočil na návštěvu.
    Jestlipak se kačák nevynoří v nové vesnické lize :D

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Spolkovou turistiku, jak říkáš, bude vždycky podporovat zajímavá cena, kterou navíc jinde nezískáš a když, tak draze :-) Já jsem to vždycky brala tak, že ta výhoda je právě odměna za výkon, který hráči podali. Mě to přišlo správné. Naopak teď se mi zdá, že nové ceny nejsou tím správným ohodnocením, že to vlastně ani nijaká zvlášť odměna není. V té zlaté lize se opravdu musí nahrát hodně bodů potřebných k umístění na špici. Mnohdy mnohem víc než je třeba k dosažení poslední odměny. A jak je vidět podle žebříčku, mnohým spolkům se to ani nedaří, takže snadné to určitě není. Jsou to mimořádné výkony a za ty podle mě, patří mimořádné ceny. Kačáky, louky, zahrady , sady atd. podle mě mimořádné jsou. Jsou to ceny s trvalým užitkem, ve hře dál použitelné, na rozdíl od dekorace, která ještě navíc ani příliš použitelná není, protože se k ničemu nehodí :-). Můj problém to pravda není, jen mě to udivilo :-)
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    ja teda nevim jistě, ale tedkon mi dlouhodobě přijde že ta trofej co mame ve vesnici nefunguje a žadnej přirůstek jak píšou ze všech medaili ani neni například vím že ikdyž sme meli tu trofej se 100% tak sme určite nedostali 400tisic medaili za krale vrchu a plus jeste dvojte porce za denni držení toho bych si všiml a jedine čeho sem si vsiml bylo když nam nedali medaile a stále sme je nedostali....takže spolkovka na větši obtížnosti je fakt k smichu, předtim aspon ten kachnak
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 22.07.2018
    Tak se mi zdá, že se GGS zase utnulo. Začala dostihová sezóna a dráčcci nikde, koukají na mě jako odměny prase, kráva, oslík a dekorka elegantní povoz. Odměny mistra velké ceny 2015.

    Dovětek: a už k tomu máme vyjádření modíka


    Hi Everyone,

    A Horse Season has started, but the new season was not due to start for a few more days & the one that has started appears to be a re-run of the "Farmers Grand Prix" from 2015. It seems to be working ok, but has all the wrong rewards & if you purchased a fuel tank upgrade the last time this season ran, it would appear that you already have it again.

    We have contacted the team & there is nothing that can be done today, but it will be investigated first thing tomorrow - Obviously we are hoping that it can be hotfixed to change the rewards, but at this time we do not know what can or cannot be done, so we will let you know as soon as we get some news in the morning.

    Sorry for the confusion, it came as a complete surprise to us too. 


    Your Mods

    Tedy něco v duchu sezóna začala omylem dřív, jsou v ní špatné odměny a nemůžeme s tím nic dělat. Zítra se tým jako první věc pokusí zjistit, jestli dokážeme fotfixem opravit alespoň odměny. :D

    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 22.07.2018
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    ja teda nevim jistě, ale tedkon mi dlouhodobě přijde že ta trofej co mame ve vesnici nefunguje a žadnej přirůstek jak píšou ze všech medaili ani neni například vím že ikdyž sme meli tu trofej se 100% tak sme určite nedostali 400tisic medaili za krale vrchu a plus jeste dvojte porce za denni držení toho bych si všiml a jedine čeho sem si vsiml bylo když nam nedali medaile a stále sme je nedostali....takže spolkovka na větši obtížnosti je fakt k smichu, předtim aspon ten kachnak
    Přesně o tomto jsem stále psala, že za ten jeden týden jsme medaile nedostali. A stále mne BA přesvědčovala, že ano. Já si toto ohlídala, takže ne, nedali nám je.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hezké, tak v platinové lize koní není odměna vzhled ani dekorace, protože v roce 2015 tam ještě nebyla, a měnit se to nebude. ( zdroj zde: Announcement - Where did that Horse Season come from??) Takže tam zbylo jen to povolení k těžbě zlata. GGS ukazuje, že když už něco zmrší, tak pořádně :D

    Jestlipak někoho vůbec napadla možnost poslat chybějící odměny po skončení sezóny dodatečně?

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Jestlipak někoho vůbec napadla možnost poslat chybějící odměny po skončení sezóny dodatečně?
    Jak chybějící odměny? Prostě původně plánovaná sezóna bude spuštěna příště.

    PS: Jinak pardon za neodezvu, ale z nějakého důvodu se mi toto vlákno neukázalo mezi novými, takže jsem si nových příspěvků všimla až teď úplnou náhodou, když jsem hledala něco jiného.
Sign In to comment.