Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

155112

Komentáře

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    mě štve , že už mě ani neštve jak znás dělaj to co napsal Mineas….:(((

  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    A mě štve, že ta banda nesmírně šikovných lidí udělala pesimistu i z tak optimistického hráče jako byl před rokem a půl Mineas.....
  • Né, že by mne to štvalo, tady už jsem na vše špatné a nefunkční zvyklá, ale byla bych ráda, kdyby to fungovalo. Chtěla jsem po dlouhé době navštívit kamarádku a systém mi říká, že tady není. Jméno neexistuje. A u mého jména je plašmuška... najít spolek, když já už spolek mám. Tak třebas,kdyby to šlo opravit. Děkuji.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 23.06.2018
    A mě štve, že ta banda nesmírně šikovných lidí udělala pesimistu i z tak optimistického hráče jako byl před rokem a půl Mineas.....
    Ono je to přístupem GGS. Kdyby dali bonus 2x denně, a v každé polovině dne hráči poskytli výhodu přesně po 1 hodinu od jeho prvního přihlášení (dejme tomu že se bonus spustí v okamžiku přihlášení hráče mezi 01:00 a 10:00 a poběží hodinu, a znovu mezi 13:00 a 22:00, a také poběží hodinu), bylo by to fér ke všem, funkční a zajímavé. Ale tady není žádná snaha udělat to fér a zajímavé. Výhody i odměny se vymezí přesně v určitý čas, a kdo se v té chvíli nepřihlásí, má prostě smůlu. Místo, aby poskytli výhodu všem, v podstatě rozhodí několik výhod náhodně mezi hráče a ostatní si mohou trhnout nohou.

    Je na tom něco férového? Ne. Je na tom něco funkčního? Ne. Tak proč to dělají? Protože chtějí hráče donutit, aby byli online pořád, aby nic neprošvihli. Chtějí mít hráče na hře závislé. Jenže - odpovídá kvalita hry, její úroveň a péče, která se hře a hráčům nabízí takové úrovni, aby mělo smysl být v ní pořád, aby to vůbec technicky šlo? Ne. Na mobilním zařízení se kloudně hrát nedá. Klikání je neúměrně mnoho a na menším zobrazovacím zařízení je nepřehledné, matoucí a nespolehlivé. Ve hře je příliš mnoho chyb, a to i v zásadních prvcích. Ale dělají s tím něco? Ne. Jen hru více a více zamotávají a přidávají více a více klikání.

    Trochu to na mě působí, že koncept hry dostala do rukou skupina nezkušených lidí, kteří se na ní metodou pokusu a omylu učí, co s ní mohou udělat. Jsou nedůslední, chybí jim zkušenosti, rozhled, pozitivní přístup k potřebám hráčů a zodpovědný přístup. A začínám mít pocit, že jestli se přístup GGS do konce roku nezlepší, tak já to tu zabalím a na farmu, kterou jsem 3 roky budoval, se vykašlu. Což mě trochu mrzí, když ji mám už na 250. úrovni. Možná zůstanu ještě nějaký čas na mezinárodním serveru. Mám tam malou farmu, která nevyžaduje tolik péče a i přesto se mi s ní daří kloudně umístit, jelikož tam je menší konkurence.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Zajímalo by mě, jestli mají plánovači v GGS nějaké extra odměny, když se jim povede udělat z hráčů pitomce. To přece není možné, aby to dělali takhle systematicky náhodou. Slíbit trenéra (s oznámením času předem, ale oznamovat až za běhu), pustit jej 2x za den a ještě v čase, kdy jej většina hráčů prošvihne (což se mi v obou případech povedlo, v 5 ráno a brzo odpoledne ve všední den? geniální!)
    Oznamován až za běhu nebyl. Zpočátku to bylo 10 minut před, po vašich komentářích zde jsem požádala o větší odstup a příspěvky byly zveřejňovány hodinu před. Časy jsou pro všechny tři dny plánovány různě, aby nebyla z(ne)výhodněna nějaká časová pásma. Při posledních bonusech předminulý víkend byl trenér jednou za celou dobu, teď ho máme dvakrát denně. A že ho někdo chytne a někdo ne? Samozřejmě, je to bonus, tedy zvýhodní ty, kteří jsou online.

    Mě štve, že jsem opět nestihla využít Gretu tak, jak jsem potřebovala :( 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 24.06.2018
    Oznámení hodinu předem nic neřeší, když přijde v noci.

    A jelikož byl můj příspěvek smazán, zestručním jeho ideu - nesouhlasím s koncepčním směřováním hry (řetězení zátěžových akcí vyžadujících pro úspěch průběžnou aktivitu typu variací dřiny a spolkovky, degradace odměn a neúměrné požadavky pro jejich získání, zaměření na přidávání nekvalitního obsahu namísto opravy chyb a další podobné postupy). Chci, aby to na fóru zaznělo. GGS podle mě hru vede špatným směrem a každý hráč by se měl vyjádřit, aby bylo zjevné, nakolik to hráčům vadí (třeba se pak někdo pozastaví, pokud si bude stěžovat dost hráčů, i když to nepovažuji za pravděpodobné).

    Až na to, že obsah původního příspěvku byl zcela jiný, že.. za názor opravdu příspěvky nemažu. (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 24.06.2018
    co mne dnes ráno naštvalo? To, že včera skončila jedna balička, a hned ráno naskočí druhá. Stejně obodovaná. Za 1,2 mil. bodů obyčejný skleníkový humus. Takže bez smyslu utrácet fialová hnojiva, a jakkoli se snažit. Vetkněte si ji pánové za klobouk. Nemám na to ani čas, a ani náladu.
    Vlastně ve své podstatě děkuji, že mám více času na to užít si mořského prostředí - vody, vzduchu, pláže,...atd ;) 
    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    "Tady Doc.Chocholoušek, mohli by jste poděkovat herr Karfik, že más tak pěkně zásobuje? Jen více harte Arbeit ,  Ich danke Ihnen vielmals!"



  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    ...že som zase zabudla, že mi chýbajú pozemky na hlavnej, na ktoré som si šetrila a oplieskala som doláre na hovadiny inde... musím si to asi napísať zvnútra na okuliare. to je tak vždy dofrasa. šetrím, šetrím, prejdú dva dni, zabudnem na čo šetrím a peniaze rozflákam, lebo "fíha, to je ale peňazí, čo keby som si kúpila hento, alebo tamto..."....rrr
  • MajaManager (SK1)MajaManager (SK1) SK1 Komentářů: 23
    Mňa naštvalo,že som pracovala ako divá Poďme do prírody a nedostala som dekoráciu.Porkyho hojdačku.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt mne začíná štvát, že už po několikáté jsem nedostal denní odměnu za přihlášení.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Fakt mne začíná štvát, že už po několikáté jsem nedostal denní odměnu za přihlášení.
    Tak se obrať na podporu, opravdu nevím, kolikrát to opakovat... Tady s tím nikdo nic nenadělá.

    Mě aktuálně štve jen to, že tu mám ještě kotel práce, ale sotva už na to vidím :tired_face:
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak jsem se zase ocitl u Š+G, "nechci slevu zadarmo". Architekt tady, chyběly mi 2 stavební žetony, naskočila Oblíbené nabídky, tak jsem se tam vrhl, že je dokoupím. Koupím jeden a ....
    Tedy pardon, ale abych žetonů kupoval 5(zbytečně), tak tomu opravdu říkám kauf. Pěkně nastaveno, aby si nemohli hráči koupit OPRAVDU potřebný počet žetonů.
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Neskutečně mě štve, že je opět aktualizace/oprava během odměny ze sila, na co potom ten zkrácený čas máme?!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    magica13 (CZ1) napsal(a):
    Neskutečně mě štve, že je opět aktualizace/oprava během odměny ze sila, na co potom ten zkrácený čas máme?!
    Ono je to komplikované. Najít čas pro aktualizaci (zvlášť tak dlouhou) není zrovna snadné. Teď neběží ani spolkovka, ani žádná akce těžce pracujících. Zasáhne to některým hráčům do bonusů ze spolkové ATP a mnoha to způsobí problémy s opravením dobrodruha. Ale dát to později, tak to zase zasáhne do sázení ve fotbalové horečce, to si nevybereš. Dát to zítra, naruší to spolkovku a pexeso. O tom, že to koliduje s tím bonusem, víme, bude to ještě řešeno.

    Mě štve, že jsem nakonec ten spánek vůbec nestihla. Uf, to bude dlouhý den...
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    ahoj, co me stve je že silo začalo ve 2hodiny v noci, kdy slušnej člověk většinou spí, toto rybí silo si už po te změně, ktera si na náké umistění žádá i odpovidajici cenu ve zlate mě nijak nebere, ale pokud to budou vazně začinat ve dvě v noci tak at si to klikaji sami. To už ani nestihnu dodělat
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 04.07.2018
    Ahoj.
    Tohle bude asi stálé trápení. Kdyby někdo ty časy událostí chtěl optimalizovat dle časových pásem na příslušných serverech, tak už to asi dávno udělal . Buď to nejde a vždycky bude někdo v nevýhodě a nebo se nechce. Nevím co je lepší :-)
    Abych nebyla mimo, tak mě štve, že se sice dá začít později, ale o to je to dražší :-(
  • Kelišová (CZ1)Kelišová (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj, zmizela nám úroveň vesnice, zmizel chat a v podstatě nemohu nikomu ze spolku napsat. Co je to zase za bordel ????
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kelišová (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, zmizela nám úroveň vesnice, zmizel chat a v podstatě nemohu nikomu ze spolku napsat. Co je to zase za bordel ????
    Ahoj
    Zkus se odhlásit ze hry, pokud nepomůže vyčistit historii prohlížení a cookies.Někdy to pomůže. 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ty problémy máme i my ve spolku nejde chat , mi nejde akce fotbal nemůžu  se tam dostat  někdo se nedostane do skladu celé je to zasekané

  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    upraveno 08.07.2018
    Ne, že by mě to přímo naštvalo... spíš obracím oči v sloup  - fakt je nutné dávat na parkoviště víc než 16 "aut", aby to pak člověku přeteklo na farmu? ;)

    :D


    Edit: Vida, proběhlo stěhování na střechu garáže :D


    Edit 2: Tak a teď se mi 17. auto neukazuje už vůbec (los vyšel na záchranu zlatých rybek a ta se teď ukazuje jen na gurmánce a na květince) ;)
    Post edited by Ijmeno (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Už to nemá cenu ani komentovat, hvězdičky jak na chodníku slávy a otevřené bedny se vysypaly až ve spolkové vesnici
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    Budte rádi že toho je hodně aspon se nenudíte a mužet si vybrat co chcete hrát  :D 
    Mě spíš naštvalo a furt štve to že nám do ted nevrátili poháry za penalty Chorvatsko Dánsko ani po hotfixu,takže to že mám auto někde na střeše nebo to že padá milion hvězd je mě šumák  B)
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 08.07.2018
    Jo ? Teď jsem rudej jak rak, tlak 190 na120. Točím kolem,8kolo nedoběhlo , tak jsem se nedostal ani na to poslední, 8 žetonů v prachu a šašek je totálně neaktivní, fotbalisti také.
    PS: po aktualizaci načtené stránky jsem si mohl zatočit zadara(kdepak, žádnej omluvnej ceroš se nekonal), aby opět točista zatuhl. Tak tady pšenka nepokvete, jdu se dorazit v SS, haúúúúúúúú
  • dana18 (CZ1)dana18 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    zapnula jsem si ještěrku na hodinu a BF tým ohlásil údržbu - jsem pořádně naštvaná
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Že do nás cpou jednu spolkovku za druhou a do toho nastrkaj aktualizaci, abychom přišli o čas ještěrky, zaplacené bonusy atd.
    O jakou jde, se dozvíme po aktualizaci.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    ....
    .... a aby ma nejaký hyperaktívny osol nenahlásil za spamovanie: štve ma toto počasie

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dík, za stručný překlad. Anglikánsky neovládám :-)))
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    tak sem tajně doufala že je hotfix na opravu remízků a nebo nám vrátí poháry a ne oni opravují nějaký  emailový systém,tohle fakt není normální  :(
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    tohle taky naštve, Oleg nechtěl na fotbal tak šel fotbal za ním : D


Sign In to comment.