Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 14.6.2018: Fotbalová horečka"

136

Komentáře

  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    No, každopádně je super, že to posunuli, aby "nezasáhli" do události, ale že tím snižují odměnu - zrychlení výstavby a sadby nejspíš nikoho netankuje. A není to dnes poprvé, to bych radši přežila to prohazování beden
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 14.06.2018
    futbal .... a vlastne všetky "vrcholové" športy sa mi protivia. určite sa im na to *** ľudia.
    ešte to by mi tak chýbalo, aby som sledovala rebríčky futbalových tímov...pcHE!!

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Tak já sem dneska tak otrávená z týhle hry, že si radši pustím ten fotbal než se rozčilovat nad další povedenou aktualizací
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    V emailu psali....

    "Zní to dobře? Přihlas se a zúčastni se naší velkolepé nové akce! Získáš zdarma fotbalovou dekoraci."

    Kde ji najdu? Do hry jsem se přihlásila, pole sklidila - tím se tedy zúčastnila akce...  O dalších podmínkách se tu nemluví... případně je tedy možnost získat vyjádření, jak to bylo myšleno???
    Je tady někdo, někde, kdo tu slíbenou dekoraci dostal?  Anebo je to jen pro hrstku vyvolených, jako Phileasův balon?
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 14.06.2018
     Ještě jedna poznámka, kterej chudák ručně přepočítával a podle jakých tabulek, poměry píšťalek míčů a pohárů. Nebo to obšlohl někde ve Fortuně aTipsportu. Možná se jen jedná o předstíraný záchvat geniality a házením několika hracích kostek. Ale hlavně ať si přestanou hrát na profesionální přístup Ferdů Mravenců, v této hře to působí dost směšně.
    PS: Žádná dekorna se nekonala.
    PSS: dorazila dekorka Fotbalová  kráva, taky nějaká tráva nv jestli to není nějaká kompenzace za ten 3. výpadek
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • Gonzo (CZ1)Gonzo (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    před tou opravou jsem byl na čelních místech a po ní ? .. ve druhé stovce ! ... 
    Je na to nejaké vysvětlení , pls ?
    G.
  • No, jen tak jsem si to prolít a koukám, na ČR se zase zapomnělo.
    Že bych někde viděl českou vlajku, no tak tu jsem nikde neviděl.
    Komu fandit, když ne našim?
    Jakou vlajku za odměnu, když ne naši?
    To jen tak na okraj.

    O smyslu téhle části hry vážně pochybuji.

  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 14.06.2018
    Leda po zápase, lidi dostali odměny za tipování. Postoupila jsem do první stovky, ani nevím jak. :blush:
     A protože na mistrovství nehrajeme, není ani naše vlajka...
  • BigGuru2 (CZ1)BigGuru2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    upraveno 14.06.2018
    Nějak tomu nerozumím, vsadila jsem 42 718 píšťal na výhru Ruska a dostala jsem jen 67 000 trofejí. Není to nějak málo?

    Chybička se vloudila, nedostala jsem 67 000 trofejí, ale měla na kontě po skončení zápasu

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já vsadil na výhru obou stran stejně - 5000, a postoupil jsem do první stovky.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664

    No, jen tak jsem si to prolít a koukám, na ČR se zase zapomnělo.
    Že bych někde viděl českou vlajku, no tak tu jsem nikde neviděl.
    Komu fandit, když ne našim?
    Jakou vlajku za odměnu, když ne naši?
    To jen tak na okraj.

    O smyslu téhle části hry vážně pochybuji.


    Myslíš, že jsme postoupili na MS? :-)):smile:
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 14.06.2018
    Mistrovství světa ve fotbale 2018 - kdo, kdy, s kým: viz odkaz

    v tabulce překlikněte do záložky: Zápasy


  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    ta tráva se může prodat?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    V emailu psali....

    "Zní to dobře? Přihlas se a zúčastni se naší velkolepé nové akce! Získáš zdarma fotbalovou dekoraci."

    Kde ji najdu? Do hry jsem se přihlásila, pole sklidila - tím se tedy zúčastnila akce...  O dalších podmínkách se tu nemluví... případně je tedy možnost získat vyjádření, jak to bylo myšleno???
    Ahoj, emaily byly bohužel rozeslány příliš brzy, takže aktivace odměny nefungovala. Po odpoledním hotfixu však vše již funguje v pořádku, pokud se ti dekorace nepřipsala, stačí restart hry.

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Píšťalky jsem taky nepochopil, navíc fotbal nemusím.
    Píšťalky získáváš normálně farmařením, padají úplně ze všeho. Pak je můžeš darovat týmu, o kterém si myslíš že má na to dát gól. U každého týmu je uveden přepočet:



    Takže např. pokud vsadíš na Rusko, za každý gól získáš 4 trofeje za každou darovanou píšťalku. Takže např. já jsem na Rusko dala 1 034 píšťalek (ačkoli to byl předem jasný vítěz, bohužel jsem se do hry dostala až pár minut před začátkem utkání a neměla jsem šanci dát víc, grrr). Takže na každou vstřelenou branku připadá 4 136 trofejí. A jelikož se Rusům dařilo a vstřelili 5 branek, tento počet se 5× vynásobí, celkový zisk tedy 20 680 trofejí:



    Podle počtu získaných trofejí je sestaven žebříček hráčů, kde za umístění můžeš získat odměny.

    Kromě toho za úspěšnou "sázku" získáváš fotbalové míče - v daném případě za každých 51 darovaných píšťalek jeden míč. A opět krát počet vstřelených branek.

    Za nasbírané fotbalové míče získáváš odměny za aktivitu.

    dani123 (CZ1) napsal(a):
    ta tráva se může prodat?
    Ano, ve správě farmy:


  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Hm, je to ode mne divné, ale za ten rozpis utkání díky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Takže komu se nechce zabředávat do fotbalových analýz, kromě rozpisu termínů a výsledků se budu snažit přidávat i info k jednotlivým utkáním, kdo má na to utkání vyhrát.

    Tyto informace najdete v tomto vlákně:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/179908/mistrovstvi-sveta-ve-fotbale-2018-terminy-vysledky.

    Nehraju si na žádné predikce, byť v každé skupině jsou docela jasní favorité, předávám pouze informace postavené na historických výsledcích a na kurzech sázkových kanceláří. Takže pokud někde tip nevyjde, prosím, nekamenujte mne, já si tam s tou mičudou nekopu :D 

    Takže ať vašim favorizovaným týmům nechybí trochu toho štěstíčka :D:+1:
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    Tak jsem si rozklikla fotbalovou novinku a rovnou ji odpískala. Když jsme začínali byla hra opravdu o farmaření, krmili jsme zvířátka, pěstovali a vyráběli. Ten rozrůstající se paskvil je už jen horší a horší. Nebýt kamarádů ve spolku tak už tady hodně z nás asi nebude ztrácet čas. Je opravdu šílené když jede pět akcí naráz - Hawai, zlaté rybky, fotbal, škola Shinkei a k tomu spolkovka, případně nějaká výzva. Předměty vypadávaj při sklizni jeden přes druhý, množství a čísel okolo je tolik že nejde poznat kolik čeho padá. Takže ok, máš napsaný seznam, tak víš, jinak smůla. Ano nemusíme hrát vše, ale padátka padaj i když akci nechci hrát, takže si můžem jen přát, aby to šílenství skončilo. Vždyť je spousta samostatných her o fotbale, o rybaření o čemkoli a je jednoduché si vybrat co koho baví. Ale tady? Ani omylem, máme tu všechno, čím víc tím líp. A seďte u toho, makejte a plaťte. Takže za mě a spousty dalších, raděj se sejdeme někde jinde, počítače vypneme a užijeme si léto. Protože pěstovat nějaké drny místo krmení, aby mi pak zvířátka bučela hlady to fakt nepotřebuju. Ale co, zbývajícím nadšencům přeji hodně zábavy a veselé klikání:-)))))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    Protože pěstovat nějaké drny místo krmení, aby mi pak zvířátka bučela hlady to fakt nepotřebuju. Ale co, zbývajícím nadšencům přeji hodně zábavy a veselé klikání:-)))))
    Trávu vůbec nemusíš pěstovat, ta pouze zvyšuje počet vypadávajících píšťalek, trofejí a míčů, tj. tvou šanci na získání odměn. Pokus jí nechceš obětovat pole atd. a událost neřešit, tak i tak dostaneš odměny za aktivitu zadarmo z toho, co ti z běžného farmaření vypadne.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Zatím se mi akce zdá vydařená=chytlavá, protože i když jsem ji původně nechtěla řešit ani začínat (omezila jsem akce na minimum), nakonec ji hraji a i ostatní lidi ve spolku to dost chytlo.
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    musim povedat, ze ja som z tejto udalosti nadsena...vlastne je to uplne unikatna udalost, ked reaguje na skutocne vysledky v realnom sporte :) je to sranda, futbal nemusim, ale tento tusim odsledujem ako skutocny fanusik :) tesim sa na kazdy zapas :dizzy:

    keby to urobili aj na tour de france, to by bolo  <3  
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    black-.-angel napsal(a):
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    Protože pěstovat nějaké drny místo krmení, aby mi pak zvířátka bučela hlady to fakt nepotřebuju. Ale co, zbývajícím nadšencům přeji hodně zábavy a veselé klikání:-)))))
    Trávu vůbec nemusíš pěstovat, ta pouze zvyšuje počet vypadávajících píšťalek, trofejí a míčů, tj. tvou šanci na získání odměn. Pokus jí nechceš obětovat pole atd. a událost neřešit, tak i tak dostaneš odměny za aktivitu zadarmo z toho, co ti z běžného farmaření vypadne.
    Vím, že nemusím pěstovat trávu, to mi opravdu nikdo vysvětlovat nemusí. Příspěvek byl o tom, že z původně pohodové hry se postupně stává jen nepřehledný cirkus plný bezduchého klikání, protože i když se něčeho neúčastním tak padají desítky zbytečností na odměny, které nepotřebuju. Ale asi je troufalé si tady myslet, že farmářská hra bude o farmaření. 
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    upraveno 15.06.2018
    Tak po slavným hotfixu nepadají nikomu od nás ze sklizně píštalky :neutral:

    konec poplašný zprávy,sice nepadajá zvlášt,jak předtím,ale počítají se :smiley:

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • pravdaci (CZ1)pravdaci (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Pobavila mne změna přihlašovací obrazovky. To má být skrytá konotace na skutečné sportovce v kopačkách nebo je to jen nepovedený vtip?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    Tak po slavným hotfixu nepadají nikomu od nás ze sklizně píštalky :neutral:

    konec poplašný zprávy,sice nepadajá zvlášt,jak předtím,ale počítají se :smiley:

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    pravdaci (CZ1) napsal(a):
    Pobavila mne změna přihlašovací obrazovky. To má být skrytá konotace na skutečné sportovce v kopačkách nebo je to jen nepovedený vtip?
    Viz informace o dnešním hotfixu:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/179931/hotfix-15-6-2018.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ty informace ano, ale hráči jako prasata?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Ty informace ano, ale hráči jako prasata?
    Je to prostě farmářská hra, na fotbalových dekoracích a vzhledech máš jako hráče taky krávy a prasata a ne Tessu v kopačkách ;)
  • Pavel5513 (CZ1)Pavel5513 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    upraveno 15.06.2018
    Před hotfixem jsem měl 32% žolíka. Teď mám 0. Sklízím trávu, pořád 0... 
    Měl jsem 7x semena dlouhý růst, vysadit jsem mohl jen 4, pak už to nešlo.
    Když jsem předtím obhajoval ty čínské programatory, kteří makají za vodu a rýži v gulagu, netušil jsem, že brzy umřou i oni a bude tu hru dělat uklizečka UV Komunistické strany Číny....
    Aktualizováno:
    Po 4. promazání cache a dvojitém restartu se to navrátilo do půvoní podoby... Takže omluva uklizečce do Pekingu.... 
     
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pavel5513 (CZ1) napsal(a):
    Před hotfixem jsem měl 32% žolíka. Teď mám 0. Sklízím trávu, pořád 0... 
    Měl jsem 7x semena dlouhý růst, vysadit jsem mohl jen 4, pak už to nešlo.
    Když jsem předtím obhajoval ty čínské programatory, kteří makají za vodu a rýži v gulagu, netušil jsem, že brzy umřou i oni a bude tu hru dělat uklizečka UV Komunistické strany Číny....
    Bug se semeny už máme nahlášen.

    Můžeš prosím aktualizovat stránku, jestli se žolík nevrátí? Díky.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    před hoftixem mi fungovalo v mistrovství světa 2018 bez problémů sběrem jsem na farmě získávala poháry - míče a píšťalky  = nyní se mi ve sběru píšťalky neukazují jenom poháry a míče

    problém je , že si za každé sbírání m,usím kontrolovat i píšťalky jest.li jsem vůbec nějaké získala

    prostě pokud se v téhle hře opravuje pokaždé je to k horšímu

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mamka1 (CZ1) napsal(a):

    před hoftixem mi fungovalo v mistrovství světa 2018 bez problémů sběrem jsem na farmě získávala poháry - míče a píšťalky  = nyní se mi ve sběru píšťalky neukazují jenom poháry a míče

    problém je , že si za každé sbírání m,usím kontrolovat i píšťalky jest.li jsem vůbec nějaké získala

    prostě pokud se v téhle hře opravuje pokaždé je to k horšímu

    Viz pár příspěvků výše a oficiální oznámení k dnešnímu hotfixu. Všechno koučovací vybavení (píšťalky, trofeje, míče) bylo sloučeno do jedné ikonky, aby nevypadávaly tři obrázky, protože pak i společně s dalšími událostmi bylo vylétávajících předmětů už opravdu hodně. K žádné změně v množství nedošlo. Píšťalka je na obrázku na první pohled možná vidět hůř, ale je tam:


Sign In to comment.