Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 14.6.2018: Fotbalová horečka"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k naší fotbalové aktualizaci.

 Oficiální oznámení najdete ZDE.

váš BF tým
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«136

Komentáře

  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    upraveno 12.06.2018
    o jeje, zas aktualizace při sile, to to zas přeháže bedny, co? Na vymýšlení bejkáren kapacity mají, ale na opravy a slíbený vyvážení ryb ne. Člověk se fakt musí jen smát. A to nemluvím o slíbenejch kompenzacích za jejich šlendrián. Zacpou nám pusy trávou a jede se dál.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 12.06.2018
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    o jeje, zas aktualizace při sile, to to zas přeháže bedny, co? Na vymýšlení bejkáren kapacity mají, ale na opravy a slíbený vyvážení ryb ne. Člověk se fakt musí jen smát. A to nemluvím o slíbenejch kompenzacích za jejich šlendrián. Zacpou nám pusy trávou a jede se dál.
    Ano, přeháže, víme o tom, ale posunout aktualizaci nejde, událost už nijak taky ne, bohužel :(

    Kromě toho ještě dnes dojde k restartu několika serverů včetně mezinárodního kvůli problémům s přihlašováním po skončení farmy sladkostí. Takže tam bude spolková akce těžce pracujících resetována jak dnes, tak zítra.
  • Nový Farmář (CZ1)Nový Farmář (CZ1) CZ1 Komentářů: 8

    Loni jsem o problému ryb psal a od black-angel dostal odpověď, že to bude opraveno v polovině roku. Ale neuvedla, který rok :). Faktem je, že počet garnátú, mušlí, nebo ústřic, se neustále zvyšuje, jsou skoro v každém kontraktu a plnění jednoho kontraktu je už více než dva týdny. Ale cena pozemků a staveb neustále stoupá a brzy nebude za co rozšiřovat, nebo stavět, Navíc zkazili akci těžce pracujících - ryby a spousta hráčů už na zlatý certifikát nedosáhne. Z té jejich zelené dekorky, z nízkou spokojeností, je mi na zvracení. Až vyměním zbytek hausbotů za traulery (ještě je nemohu stavět), je pro mě tato soutěž bezcenná. Pokud si někdo z GGS myslí, že budu chodit jen krmit dobytek, raději to ukončím a najdu si jinou hru.  Obdobně zkazili empires - hrady (hrál jsem to skoro 5 let) a odešla i spousta dalších, letitých hráčů. Vedou to fakt dobře !!!! Hlavně, že na nás neustále vyskakují reklamy, jak úžasné hry to jsou !!!!

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Že měl tehdejší producent nějaké plány, neznamená, že to tak bude platit věčně. Já předávám informace, implementaci oprav či úprav skutečně neovlivním :)

    A k rybolovu máme jiná vlákna, tak prosím tam ;)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Vymýšľajú samé capiny. Keby radšej chyby opravovali, hráči by boli isto vďačnejší.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Tak tohle je ten zázrak, kvůli kterému není čas opravit chyby?
    O čem  diskutovat :-) Zatím toho příliš nevíme :-) . Pánové - hráči, to možná ocení. Mě baví farmařit. Rybolov - nuda se zdánlivým výdělkem, vesnice - dokonalá past, vesnická liga - výbuch, koně - žádný zázrak :-) Tak zkusíme fotbal. Hodně štěstí !
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak tohle je ten zázrak, kvůli kterému není čas opravit chyby?
    O čem  diskutovat :-) Zatím toho příliš nevíme :-) . Pánové - hráči, to možná ocení. Mě baví farmařit. Rybolov - nuda se zdánlivým výdělkem, vesnice - dokonalá past, vesnická liga - výbuch, koně - žádný zázrak :-) Tak zkusíme fotbal. Hodně štěstí !
    Oprava chyb a vývoj hry jsou do velké míry oddělené, to není, že by kvůli tomuto někdo neměl čas na opravu chyb.

    Moc k tomu nevíme, proto jsem se snažila aspoň pro vlastní pochopení zjistit odpovědi na pár dotazů.

    Ne že by se tu někdo na něco ptal, tady radši všichni budou nadávat na něco, co s touto aktualizací nijak nesouvisí, ale kdyby to náhodou někoho zajímalo :D 

    • Fotbalové hřiště bude klasické pole na farmách, na něm budeme moci sázet trávu (zda bude dostupná i mimo událost či v nějakých nabídkách, zatím není jasné), nebude se stavět žádná jiná budova.
    • Událost potrvá po celou dobu fotbalového šampionátu, který se koná od 14.6. do 15.7.
    • V odměnách budou nové dekorace, vzhledy a další odměny, které budou odhaleny v průběhu události.
      Níže pár ukázek, časem CM doplní, jak bude možné tyto odměny získat.

    • Nový vzhled pro hlavní budovu:

    • Dekorace, která se bude skládat ze 3 částí:

    • Dekorace jako jedna z top odměn:

    • A dekorace fotbalový balón:

    • Víc informací k fungování bude vysvětleno ve videu, které by mělo být dostupné snad zítra. A časem doufejme i s titulky, prozatím bude pouze v angličtině.
    • A věc mimo, až se budete ptát na dotazy - zítra zde jsem pouze dopoledne, takže se k videu dostanete pravděpodobně dřív než já. To jen tak na okraj.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Kriste pane..... tady už pomůže jedině transplantace mozku. A protože tu ještě současná medicina neumí, nepomůže nic.
    Naivně jsem si myslel, že se chyby neopravují kvůli tomu, že se jede plnou parou směr HTML5 (kam snad přenesou hru a ne chyby), ale ono ne. Ono se jede plnou parou na další nesmyslnou událost, za kterou bude nádherná dekorace bloňdaté brankářky (!!).
    Beznadějné......
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    HTML5 taky dělá úplně jiný tým, už jsem to tu psala mockrát.. 

    Nicméně k HTML5, beta testování oficiálně skončilo, brzy však budeme mít k dispozici odkaz, přes který se do této verze dostanou všichni, tedy i servery, které se testování neúčastnily. A věř, že chyby tam jsou taky a zas docela jiné :D Graficky je to šílenost, bolí z toho oči. Takže zlatá flash verze, která je sice dost náročná, ale aspoň nad ní člověk nešvidrá. Jinak samozřejmě jádro hry je stejné, chyby jsou v zásadě v grafice či nějakých nefunkčních tlačítkách apod. Ale kdy se tam komplet přesuneme, to nikdo neví, dle mého názoru to ještě potrvá.

    Jinak upřímně mě taky trochu zaráží, že někdo vymyslí událost, která je vyloženě uplatnitelná pouze jednou a nikdy víc. Tohle mi hlava nebere. Ale já už tady neočekávám skutečně nic :)
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Třeba si hoši věří na to, že to pustí znova, až bude za čtyři roky MS Kataru :-) Osobně mi to teda přijde nemožné, protže, pokud to povedou takhle, tak to nemohou přežít, ale oni si asi věří.....


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já teda jako vlastenka věřím, že se do Kataru konečně po dlouhé době podíváme i my! :D Takže událost budou muset přepsat, aby nás tam vecpali mezi ostatní týmy :tongue:
  • u Medveda (CZ1)u Medveda (CZ1) Komentářů: 16
    Ahojky co má fotbal společného s farmařením to teda nevím a ktomu sázet trávu, a co v zimě dáme hokej ?
    prosím a jak se bude sázet  LED ?  :-)))))

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    nemohu se vyjadřovat k něčemu o čem nevím nic než že se připravuje , ale neuvítám novou akci pokud mi  naruší klidný průběh hry jinde  - jako vždy když se něco rozjede nového
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Počkáme si na slibované instruktážní video
    Jen by mě fakt dost zajímalo kam to hřiště narveme, jen doufám, že bude na něj místo mimo farmy.
    Nicméně další blbost co nemá s farmařením nic společného :(  Už tak končí plno hráčů ... :(
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295

    Loni jsem o problému ryb psal a od black-angel dostal odpověď, že to bude opraveno v polovině roku. Ale neuvedla, který rok :). Faktem je, že počet garnátú, mušlí, nebo ústřic, se neustále zvyšuje, jsou skoro v každém kontraktu a plnění jednoho kontraktu je už více než dva týdny. Ale cena pozemků a staveb neustále stoupá a brzy nebude za co rozšiřovat, nebo stavět, Navíc zkazili akci těžce pracujících - ryby a spousta hráčů už na zlatý certifikát nedosáhne. Z té jejich zelené dekorky, z nízkou spokojeností, je mi na zvracení. Až vyměním zbytek hausbotů za traulery (ještě je nemohu stavět), je pro mě tato soutěž bezcenná. Pokud si někdo z GGS myslí, že budu chodit jen krmit dobytek, raději to ukončím a najdu si jinou hru.  Obdobně zkazili empires - hrady (hrál jsem to skoro 5 let) a odešla i spousta dalších, letitých hráčů. Vedou to fakt dobře !!!! Hlavně, že na nás neustále vyskakují reklamy, jak úžasné hry to jsou !!!!

    Není chybou tvůrců hry, když se někdo z hráčů ani po víc než půl roce hraní farmy nedovtípí, že dekorace se neposuzují podle celkové spokojenosti, ale podle spokojenosti na čtvereček. Takže jestli se Ti chce zvracet nad dekorací, která by byla jedna z nejvýkonnějších, co vlastníš, prosím.
    u Medveda (CZ1) napsal(a):
    Ahojky co má fotbal společného s farmařením to teda nevím a ktomu sázet trávu, a co v zimě dáme hokej ?
    prosím a jak se bude sázet  LED ?  :-)))))

    Led se bude dělat na rozmáčených polích :-))))
  • -drtokol- (CZ1)-drtokol- (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    koupíš mrazáky v létě na nanuky v zimě na led
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Počkáme si na slibované instruktážní video
    Jen by mě fakt dost zajímalo kam to hřiště narveme, jen doufám, že bude na něj místo mimo farmy.
    Jak jsem psala výše:
    • Fotbalové hřiště bude klasické pole na farmách, na něm budeme moci sázet trávu (zda bude dostupná i mimo událost či v nějakých nabídkách, zatím není jasné), nebude se stavět žádná jiná budova.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 13.06.2018
    Ať jdou do háje s fotbalem


  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    bude to na klasických poliach. 

    tu je video:  https://youtu.be/tOItNmqWgKU
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Čili hráči mají problém pěstovat na polích dost remízků. Jak bychom jim pomohli? Mám to! Místo remízků budou pěstovat trávu na stadión a na dobrodruha a spolkovou vesnici se můžou vykašlat! To je přece geniální řešení, ne?
  • Karlooska (CZ1)Karlooska (CZ1) Komentářů: 1
    A kdy ze ma byt ta aktualizace uz je pul ctvrty a nic,bude to jeste dneska jak jste psali?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Čili hráči mají problém pěstovat na polích dost remízků. Jak bychom jim pomohli? Mám to! Místo remízků budou pěstovat trávu na stadión a na dobrodruha a spolkovou vesnici se můžou vykašlat! To je přece geniální řešení, ne?
    Neboj, někteří to třeba zachrání :-))) Fotbal není pro každého :-)). To mohou jen vyvolení, co mají velká pole :-))
    Na ty ostatní asi nikdo nepomyslel, takže mají smolíka :-))) Balancer to má vymyšlené :-)))
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    takže kdo má ůrodná pole tak má smolíka pochopila sem to dobře ? pokud ano tak at si celej fotbal strčí za klobouk teda :wink:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    No já jsem to tak pochopila a i na videu jsou jen velká pole :-) O úrodných se zatím nikdo nezmínil :-)
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    No já jsem to tak pochopila a i na videu jsou jen velká pole :-) O úrodných se zatím nikdo nezmínil :-)
    Neee,to tak nebude :smile:
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    tak jak bude to ještě dnes? 

  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    tak jak bude to ještě dnes? 

    Prej až zítra píšou na německém fóru mezi devátou a půl desátou
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Mezi námi chlapci a děvčaty, mám další konspirační teorii, proč nebyly opraveny remízky. Ono by se jim ty bonusy zase pokřížily v rámci pěstování trávy a předpokládám, že další řev se ozve, když se nebude moci pěstovat tráva + remízky + veškěrá hnojiva budou k ničemu. Navíc to opravdu už nemá nic společného s farmou, další akce bude stavění puebla u koňů a na doražení nám na vánoce pustí další stálou farmu. Každý přeživší hráč komunity dostane hornickou lampičku, jako odměnu za statečné vyhrabání z tohoto herního závalu, pacientů Doc.Chocholouška se to bohužel netýká.Vřava (bůůů,pííííísk, fůůůj, řechty řechty, vrrrrrrrrrrm,   v činnosti všechny píšťaly, rejstříky a pedály varhan atd atd.)
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 13.06.2018
    Trojuhelník zmizel,nová věc se opět nepovedla,pánové šli domů co by dělali v práci když to tady šlape jako hodinky že?No možná že to zítra sprovozní a povede se to spustit vždyt je jim to celé u p.....
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Futbal na farme? ... nie. Ja si ho rad pozriem v telke ale na farmu také somariny nepatria, ten oktoberfest som ešte v rámci občerstvenia pochopil ale toto nie. Zaujímavá je teória veľkých polí  :D ako neverím že by boli takí packalovia a zabudli že sú ľudia ktorí vlastnia iba malé ale je to GGS tak prečo nie, ono je to klasická zbieračková akcia s úzkou tematikou daného športu, takže dekorky nech budú akékoľvek nie, zaujímajú ma aspoň tie čiastkové odmeny, ale ak tam nakydajú štandardne krmivá pre somáre či podobný bordel tak ja si z políčok futbalové ihriská robiť nemienim. Česť a pevné nervy tým, ktorí budú zachraňovať reputáciu GGS a pustia sa do tohto nezmyslu o prvé priečky
Sign In to comment.