Domů Czech Technické problémy & bugy

Humus a dárky nezvyšují výnos z remízků

135

Komentáře

  • FARMA20 (SK1)FARMA20 (SK1) Komentářů: 5
    upraveno 04.06.2018
    tak uz je to asi mesiac to iste bude o dva mesiace a potom o rok a potom o 10rokov ziadna odpoved ziadna snaha o napravu ale ja uz som prisiel na to ako to vyriesit kdo je za moj navrh teda? ***

    edit: smazání části příspěvku, více v SZ (black-.-angel)
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Informácia o tom že žiadne nové informácie nemáš je síce fajn ale zalepiť nám to oči nezalepilo. Súhlasim s názormi niektorých a nadobúdam dojem že hra ide z veľkej výšky ideálov o dokonalosti o najlepšej hre na svete strmým neovládateľným pádom k totálnemu zničeniu. Keď nič iné vďaka Vašim chybám som ušetril veľa peňazí a času :) Nevidím dôvod platiť za chyby,za moje tiež nikto nezaplatí,iba ja sám :) príjemný večer
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    upraveno 08.06.2018
    Osobně už si myslím, že to nebyla chyba ale skrytý záměr, jak z hráčů vyrazit další peníze za urychlování sklizně remízků. Celý den jen řeším, jak co kde pěstovat, aby loď neplula děravá. Rozhodně končíme s jakýmkoliv vylepšováním, přidání odměn za level je bezvýznamné, osobní stojí dost a hodnotná je tak půlka, není moc o co stát. Zastavili jsme i vylepšování továren, protože jeden neví, kam strkat materiál dřív.
    Mimochodem, jako bývalý programátor říkám, že za takovou práci by mě musela hanba fackovat.
    Post edited by GirlAkriv (CZ1) on
  • pravdaci (CZ1)pravdaci (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Asi dostali klucí zaracha na PC, protože si neuklidili pokojíček. Chápu, že je to jen hra, ale chtít tahat z hráčů peníze za tak kvalitní "služby"....
  • Smudlinka23 (CZ1)Smudlinka23 (CZ1) Komentářů: 0
    Ahoj, mám problém s remízkami. Když je zasadím a přidám humus jakýkoliv, po sklizni mám pořád stejný množství, jakobych žádný humus nedávala. Můžete mi nějak poradit jak problém odstranit?
    Děkuji předem za podrobný info. Přeji pěkný den.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, mám problém s remízkami. Když je zasadím a přidám humus jakýkoliv, po sklizni mám pořád stejný množství, jakobych žádný humus nedávala. Můžete mi nějak poradit jak problém odstranit?
    Děkuji předem za podrobný info. Přeji pěkný den.
    Ahoj, jedná se o chybu ve hře, která je nahlášena k opravě, na kterou však stále čekáme. Časový odhad nápravy dosud není znám.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Osobně už si myslím, že to nebyla chyba ale skrytý záměr, jak z hráčů vyrazit další peníze za urychlování sklizně remízků. Celý den jen řeším, jak co kde pěstovat, aby loď neplula děravá. Rozhodně končíme s jakýmkoliv vylepšováním, přidání odměn za level je bezvýznamné, osobní stojí dost a hodnotná je tak půlka, není moc o co stát. Zastavili jsme i vylepšování továren, protože jeden neví, kam strkat materiál dřív.
    Mimochodem, jako bývalý programátor říkám, že za takovou práci by mě musela hanba fackovat.
    Když myslím na remízky a nechám fantazii rozběhnout na plné obrátky, nepředstavuju si neshopné programátory, ale představuju si zoufalé programátory, co hledají chybu v něčem, co nepsali a v čem se nemůžou vyznat; protože jejich předchůdci odešli v kvapu, třeba kvůli neschopnému managementu, a nezanechali za sebou dostatečnou dokumentaci. A mezi tím na ně dupe manažer, že do konce měsíce musí dodělat rozpracovaný projekt, protože to tak mají v plánu a pohlaváři ve Švédsku čekají na výsledky .-)). Konec fantazie. Jdu zasadit další remízky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Osobně už si myslím, že to nebyla chyba ale skrytý záměr, jak z hráčů vyrazit další peníze za urychlování sklizně remízků. Celý den jen řeším, jak co kde pěstovat, aby loď neplula děravá. Rozhodně končíme s jakýmkoliv vylepšováním, přidání odměn za level je bezvýznamné, osobní stojí dost a hodnotná je tak půlka, není moc o co stát. Zastavili jsme i vylepšování továren, protože jeden neví, kam strkat materiál dřív.
    Mimochodem, jako bývalý programátor říkám, že za takovou práci by mě musela hanba fackovat.
    Když myslím na remízky a nechám fantazii rozběhnout na plné obrátky, nepředstavuju si neshopné programátory, ale představuju si zoufalé programátory, co hledají chybu v něčem, co nepsali a v čem se nemůžou vyznat; protože jejich předchůdci odešli v kvapu, třeba kvůli neschopnému managementu, a nezanechali za sebou dostatečnou dokumentaci. A mezi tím na ně dupe manažer, že do konce měsíce musí dodělat rozpracovaný projekt, protože to tak mají v plánu a pohlaváři ve Švédsku čekají na výsledky .-)). Konec fantazie. Jdu zasadit další remízky.
    Tým se určitým způsobem obměňuje neustále, k personálním změnám docházelo vždy. Nikdo na nikoho nedupe, o takových věcech nerozhodují vývojáři, ale producent hry. A pokud se z nějakého důvodu náš balancer tomuto nemůže věnovat, nezbývá nám než čekat. Bohužel je náš tým momentálně menší, než bychom potřebovali, i na tom se však pracuje ;)
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 08.06.2018
    ale na úpravu odměn se čas i lidi našli :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lutanela (CZ1) napsal(a):
    ale na úpravu odměn se čas i lidi našli :)
    Nevím, kterou úpravu odměn máš na mysli. K poslední úpravě došlo na kole štěstí, ta byla plánována dlouho dopředu, jak už jsem před změnou několikrát avizovala. Další výrazná změna byla v soutěži pro spolky, kde to bylo otázkou měsíce. Takže ano, když to bereš takhle, čas se časem taky našel... a zároveň všem připadal nekonečný.
  • Pavel5513 (CZ1)Pavel5513 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    upraveno 09.06.2018
    Ahoj, chtěl bych se k tomu také vyjádřit. Já chápu, že je to nepříjemné s těmi remízky. Pěstuju a pěstuju a čistím a je to sisifovské úsilí... Než jsem si toho všiml, vyplýtval jsem desítky humusů - zbytečně.  Můžeme "plakat", jak je to nespravedlivé a že si hru platíme a kupujeme zlatky a dostáváme na oplátku šmejdský produkt... 
    Jenže se zamysleme trochu nad skutečným životem tam venku. Nad skutečným farmařením.  
    Framář koupí za drahé peníze sadbu, pracně připraví pole, zaseje.  Jenže přijde americký imperialista a vysadí mu mandelinku. Jindy zase nezaprší, nebo naopak zaprší hodně.  Někdy se pose..u stroje, jindy se ožere dělník a zapálí stodolu. Jindy vás zaklekne ministr financí, který má zároveň konkurenční farmu a napaří vám nespravedlivou daň, nebo sebere dotace...
    Prostě svět není ideální místo, kde vždy dostanete to, co si zaplatíte nebo na co máte nárok...
    Takže v tomto ohledu je vlastně Big Farm dokonalým simulátorem skutečného farmařeského života. S jeho plusy a někdy i mínusy...  Tož tak tak. Prostě si vyzkoušejte, jak to májí farmáři v reálu těžké a budete si více vážit toho, co máte na stole :-)
    Framě 3x zdar... a pevné nervy. Ostatně je to jen hra.  :-D
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Milý příteli. Je to nepochybně zajímavý úhel pohledu a pro mnohé možná i přijatelný :-)) Pokud jde o mě, já k této hře sedám, když chci právě z reálu uniknout a trochu zarelaxovat. Kdybych si chtěla vyzkoušet, jak to mají farmáři v reálu těžké, skočím do montérek , popadnu košík a půjdu třeba sbírat brambory :-) Určitě si nesednu ke hře :-) Od té právě očekávám ten odpočinek. On to v životě asi málokdo má jednoduché a je úplně jedno, jakou má profesi :-) Pokud mi hru, jako relax někdo nabízí, tak očekávám, že mi ji také jako relax poskytne a ne, že se budu čím dál, tím víc stále potýkat s nějakými nepodarky ať už mě to stojí peníze, či ne :-) Pokud ano, o to hůř - to zamrzí :-) Snažím se být optimista,ale musím říct, že stále obtížněji hledám omluvu a pochopení pro to, co se s touto hrou děje. Jediné na co se zmohou, jsou čím dál tím častější spolkovky, pod různými záminkami. Silné spolky mají možná motivaci hrát. Než si pořídí všechny kačáky a sady a vím já, co ještě, tak jim to chvilku vydrží a pak začnou volat po změně, protože také budou chtít o něco hrát, když už na té špici jsou :-) Ti, co se na přední příčky nemají šanci dostat, ti už nemají o co hrát teď :-) Je to trapné.
    Jestli to tak jako u nás, funguje i na ostatních severech, tak potěš koště :-) Jediné co dokázali je, udělat si světovou ostudu.
    Dříve než mi odpovíš - tak tu hru nehraj, tak Ti řeknu, že mě nikdo předem neupozornil, abych se raději vůbec neangažovala, protože si hrou neví rady a posílá jí do kytek a všechno co mě těšilo tam půjde také. Takže očekávám, že už konečně někdo pohne kostrou, přestane vymýšlet a dá do pořádku, co je pokažené, aby hra zase byla hrou. Snad nežádám tak moc.
  • Pavel5513 (CZ1)Pavel5513 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    No Alčo, já tvůj názor respektuji.  Je v něm velký kus pravdy. Chceš uniknout reálu - tak chceš relax a ne real i ve hře. To má pochopitelně také svou logiku, a je to zase pohled z úhlu, který mi unikl. A v mnohém s tebou souhlasím. Třeba to o té motivaci a nemotivaci, tak to cítím stejně. Třeba náš spolek není nikde na špici. Placatíme se někde v bronzové lize, a je mi to upřímně u (_!_).  :-) Vesnické výzvy vnímám jako totální vopruz. Hlavně v momentě, když jsme se asi měsíc přetahovali s jedním spolkem o místo. My porazili je a oni o hodinu později dali protivýzvu. Když nám unikli a my viděli, že je už nedoženeme, nechali jsme je výzvu dokončit a za pár hodin zase vyzvali my je a tak pořád dokola. I to je dle mě chyba, která demotivuje a která by se měla řešit úpravou pravidel. 
    Nebo spolková akce těžce pracujících (nemyslím ta s těmi rybami), tak ta je po posledních úpravách úplně na obtíž. Směšné ceny, 
    Na druhé straně je to prostě živý projekt. Jak už někdo psal, programátoři odcházejí a přicházejí, možná někdy ten odchod není dobrovolný a přátelský a prostě dotyčný nepředá celou dokumentaci jak by měl novým kolegům. Ti se v tom pak plácají... Jasně, není to omluva. Může za to vedení. Jenže na to my nedoplivneme. My múžeme maximálně pochlustat ty obyčejné programátorky. Jenže oni za to asi až tak nemůžou. A ruku na srdce, kdo z nás pracuje vždy bezchybně na 100%? :-) Ale po druhých bychom chtěli zázraky. Štve mě zde hodně věcí, ale pořád mě ta hra baví. Nedám se otrávit. :-) Nebudu nadávat na chudáky čínské politické vězně, kteří v pracovních táborech programují tuto hru. Na druhé straně by ale Vedení mohlo s námi více komunikovat (a tím nemyslím Black Angel, ta dělá co může, ale očividně také nemá všechny informace). Ne jen vydávat obecné informace typu - nevíme, kdy to opravíme. Kdyby na férovku napsali, proč jim to tak trvá, určitě by i hráčská komunita byla víc vstřícná....
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upřimne tolik let co hraju je mi ted fakt šumak kam to speje a je pravda že hra jde do kopru ja uznavam to že davam hračum prostor na osobni život a starosti a nenutim do spolkovek a tak a i sama radeji jdu ven než sedet na farme
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Pavel5513 (CZ1) napsal(a):
    A ruku na srdce, kdo z nás pracuje vždy bezchybně na 100%? :-) Ale po druhých bychom chtěli zázraky. 
    Ne ne, chybu může  a taky udělá , každý. To nikomu nevyčítám, ale také existuje něco, čemu se říká odpovědnost. Je evidentní, že ve vedení jsou nekompetentní lidé, kteří zřejmě ženou projekt dopředu, bez ohledu na kvalitu. Zaměstnanci musí poslouchat ať už si myslí co chtějí. Na druhou stranu kvalitu práce zas neovlivní špatné vedení. Práci buď odvádím dobrou nebo ne ať už mě řídí kdokoliv. A že se hráči zlobí ? No jistě, protože jim to není jedno. Mají tu hru rádi, rádi s ní tráví své volné chvíle a třeba je i těší, jak jim něco roste pod rukama. A kdo ví, pro některé je to třeba i jediný společník, co já vím. Každý má svůj důvod proč zrovna tuhle hru hraje :-)
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    upřimne tolik let co hraju je mi ted fakt šumak kam to speje a je pravda že hra jde do kopru ja uznavam to že davam hračum prostor na osobni život a starosti a nenutim do spolkovek a tak a i sama radeji jdu ven než sedet na farme
    No vidíš, mě to jedno ještě není :-) Sotva jsem něco postavila nechci dumat nad tím, že to asi bylo zbytečné.
    Možná, že za pár let se na to budu dívat podobně, jako Ty. A pokud jde o spolkovky ani by mě nenapadlo někoho nutit hrát. To jsem na mysli rozhodně neměla :-) Je to bezesporu každého věc. A ani mě hra nesupluje osobní život :-))) Ovšem když je něčeho moc, tak to přestává být zajímavé . Alespoň pro mě :-)) Uvedla jsem to jen jako příklad nedostatku fantazie :-))
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    black-.-angel napsal(a):
    Tým se určitým způsobem obměňuje neustále, k personálním změnám docházelo vždy. Nikdo na nikoho nedupe, o takových věcech nerozhodují vývojáři, ale producent hry. A pokud se z nějakého důvodu náš balancer tomuto nemůže věnovat, nezbývá nám než čekat. Bohužel je náš tým momentálně menší, než bychom potřebovali, i na tom se však pracuje ;)
    Balancer????? Opravdu balancer? Takže to jsme fakt v situaci, kterou jsem avizoval zde:
    protože pokud toto řeší balancer, tak to není o tom, že nějakou chybou (programového) kodu se podařilo zrušit fungování humusů na remízky, ale zkoumá se, zda náhodou humus na remízcích "nenarušil vyváženost hry" ....
    Super. A to ani nikdo nemá koule na to, aby napsal, že fungování humusů se u remízků ruší a dva měsíce(!) čteme, že je to chyba, na kterou se nedaří přijít.... No pokud ji hledá balancer, tak ten ji fakt nenajde.

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Milý příteli. Je to nepochybně zajímavý úhel pohledu a pro mnohé možná i přijatelný :-)) Pokud jde o mě, já k této hře sedám, když chci právě z reálu uniknout a trochu zarelaxovat. Kdybych si chtěla vyzkoušet, jak to mají farmáři v reálu těžké, skočím do montérek , popadnu košík a půjdu třeba sbírat brambory :-) Určitě si nesednu ke hře :-) Od té právě očekávám ten odpočinek. On to v životě asi málokdo má jednoduché a je úplně jedno, jakou má profesi :-) Pokud mi hru, jako relax někdo nabízí, tak očekávám, že mi ji také jako relax poskytne a ne, že se budu čím dál, tím víc stále potýkat s nějakými nepodarky ať už mě to stojí peníze, či ne :-) Pokud ano, o to hůř - to zamrzí :-) Snažím se být optimista,ale musím říct, že stále obtížněji hledám omluvu a pochopení pro to, co se s touto hrou děje. Jediné na co se zmohou, jsou čím dál tím častější spolkovky, pod různými záminkami. Silné spolky mají možná motivaci hrát. Než si pořídí všechny kačáky a sady a vím já, co ještě, tak jim to chvilku vydrží a pak začnou volat po změně, protože také budou chtít o něco hrát, když už na té špici jsou :-) Ti, co se na přední příčky nemají šanci dostat, ti už nemají o co hrát teď :-) Je to trapné.
    Jestli to tak jako u nás, funguje i na ostatních severech, tak potěš koště :-) Jediné co dokázali je, udělat si světovou ostudu.
    Dříve než mi odpovíš - tak tu hru nehraj, tak Ti řeknu, že mě nikdo předem neupozornil, abych se raději vůbec neangažovala, protože si hrou neví rady a posílá jí do kytek a všechno co mě těšilo tam půjde také. Takže očekávám, že už konečně někdo pohne kostrou, přestane vymýšlet a dá do pořádku, co je pokažené, aby hra zase byla hrou. Snad nežádám tak moc.
    Kdyby takové jevy ve hře opravdu byly. nějaké další faktory, ať už náhodné, příběhové, nebo v návaznosti na hráčův postup či strategii, bral bych to. Pokud tu takové jevy jsou v důsledku neschopnosti vývojářů a ne jejich invence, tak je to pro ostudu a jediné, co si v takové chvíli říkám, je: proč sakra nebyla ta hra tak strašně zabugovaná už před 5 lety? Proč až poslední 2 roky? Nikdy bych do ní nevěnoval tolik úsilí a času. To, co je nám jako hra předkládáno teď, nesahá hře do které jsem se registroval před lety dle mého ani po kotníky. Tehdy také byly chyby, ano, ale řešily se brzo, a pokud ne hned, většinou šlo o grafické chybky se zanedbatelným dopadem na hratelnost. Teď chyby přibývají a přibývají a je evidentní, že se opravují jen, pokud způsobí podstatné ztráty GGS. Opravy toho, co kazí hru hráčům, ale neškodí peněžence GGS, ne že trvají dlouho, to už nebylo ani nepamatuju.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    Pavel5513 (CZ1) napsal(a):
    A ruku na srdce, kdo z nás pracuje vždy bezchybně na 100%? :-) Ale po druhých bychom chtěli zázraky. 
    Ne ne, chybu může  a taky udělá , každý. To nikomu nevyčítám, ale také existuje něco, čemu se říká odpovědnost. Je evidentní, že ve vedení jsou nekompetentní lidé, kteří zřejmě ženou projekt dopředu, bez ohledu na kvalitu. Zaměstnanci musí poslouchat ať už si myslí co chtějí. Na druhou stranu kvalitu práce zas neovlivní špatné vedení. Práci buď odvádím dobrou nebo ne ať už mě řídí kdokoliv. A že se hráči zlobí ? No jistě, protože jim to není jedno. Mají tu hru rádi, rádi s ní tráví své volné chvíle a třeba je i těší, jak jim něco roste pod rukama. A kdo ví, pro některé je to třeba i jediný společník, co já vím. Každý má svůj důvod proč zrovna tuhle hru hraje :-)
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    upřimne tolik let co hraju je mi ted fakt šumak kam to speje a je pravda že hra jde do kopru ja uznavam to že davam hračum prostor na osobni život a starosti a nenutim do spolkovek a tak a i sama radeji jdu ven než sedet na farme
    No vidíš, mě to jedno ještě není :-) Sotva jsem něco postavila nechci dumat nad tím, že to asi bylo zbytečné.
    Možná, že za pár let se na to budu dívat podobně, jako Ty. A pokud jde o spolkovky ani by mě nenapadlo někoho nutit hrát. To jsem na mysli rozhodně neměla :-) Je to bezesporu každého věc. A ani mě hra nesupluje osobní život :-))) Ovšem když je něčeho moc, tak to přestává být zajímavé . Alespoň pro mě :-)) Uvedla jsem to jen jako příklad nedostatku fantazie :-))
    Ali ve spolku mam hrače starši než ja ja mam uctu ke staršimu človeku a nechci nikomu neco nařizovat 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    marek ruza (CZ1) napsal(a):

    Ali ve spolku mam hrače starši než ja ja mam uctu ke staršimu človeku a nechci nikomu neco nařizovat 
    Asi mě nerozumíš. Já to považuji za správné :-). 
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    upraveno 10.06.2018
    Pavel5513 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, chtěl bych se k tomu také vyjádřit. Já chápu, že je to nepříjemné s těmi remízky. Pěstuju a pěstuju a čistím a je to sisifovské úsilí... Než jsem si toho všiml, vyplýtval jsem desítky humusů - zbytečně.  Můžeme "plakat", jak je to nespravedlivé a že si hru platíme a kupujeme zlatky a dostáváme na oplátku šmejdský produkt... 
    Jenže se zamysleme trochu nad skutečným životem tam venku. Nad skutečným farmařením.  
    Framář koupí za drahé peníze sadbu, pracně připraví pole, zaseje.  Jenže přijde americký imperialista a vysadí mu mandelinku. Jindy zase nezaprší, nebo naopak zaprší hodně.  Někdy se pose..u stroje, jindy se ožere dělník a zapálí stodolu. Jindy vás zaklekne ministr financí, který má zároveň konkurenční farmu a napaří vám nespravedlivou daň, nebo sebere dotace...
    Prostě svět není ideální místo, kde vždy dostanete to, co si zaplatíte nebo na co máte nárok...
    Takže v tomto ohledu je vlastně Big Farm dokonalým simulátorem skutečného farmařeského života. S jeho plusy a někdy i mínusy...  Tož tak tak. Prostě si vyzkoušejte, jak to májí farmáři v reálu těžké a budete si více vážit toho, co máte na stole :-)
    Framě 3x zdar... a pevné nervy. Ostatně je to jen hra.  :-D
    :-))) Pevně doufám, že nepřijdou komunisti a neznárodní mi farmu :-) (pokus o vtip)
    Jo a ministr financí to s konkurenty dělá tak, že jim zničí dozrálou úrodu herbicidem nebo pošle na firmu zajišťovací příkaz z finančáku... (to není vtip).
    A abych nebyla mimo téma diskuse, tak napíšu, že doufám, že ten balancer, až bude mít čas, sníží potřebné množství remízků u dobrodruha, když už se nedaří opravit tu chybu s bonusy.

    Edit: Měla jsem napsat bývalý ministr financí, ale to je jedno, všichni víme, o koho jde...
    Post edited by Ijmeno (CZ1) on
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 11.06.2018
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    :-))) Pevně doufám, že nepřijdou komunisti a neznárodní mi farmu :-) (pokus o vtip)
    Jo a ministr financí to s konkurenty dělá tak, že jim zničí dozrálou úrodu herbicidem nebo pošle na firmu zajišťovací příkaz z finančáku... (to není vtip).
    A abych nebyla mimo téma diskuse, tak napíšu, že doufám, že ten balancer, až bude mít čas, sníží potřebné množství remízků u dobrodruha, když už se nedaří opravit tu chybu s bonusy.

    Edit: Měla jsem napsat bývalý ministr financí, ale to je jedno, všichni víme, o koho jde...
    Snížení množství pro dobrodruha jsem navrhoval už v začátcích této diskuze. A jsme zase u toho balanceru. Prostě strašnej problem viz příspěvky z 22.5., nechci bobtnat vlátno. Jinak to vypadá na Agrofertní likvidaci malých podnikatelů. Ovšemže po víc jak měsíční neopravitelné chybě tohle s humorem má už pramálo co společného. No co, naštvaní hrráči si nějak poradí a že jde slavná spolková vesnice, otevřená s velkým humbukem, jako špičková nástavba pro hru, se stala(jako ostaně i další rozšíření hry) bolavým apendixem, a na ten se doporučuje včastné odstranění. Tady žádnej ledovej obkládek už nepomůže.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 11.06.2018
    Opravdu mi není jasné co má "balancing" společného s chybou ohledně remízků (podle mě asi to samé jako "oheň" a "voda"...  :lol: ).
    Ale co už, jsem "jen" platící zákazník/hráč, takže jako u doktora (na nic se neptej, stejně tomu nerozumíš a max. jen obtěžuješ a zdržuješ Pány/Paní odborníky od práce). Přeji nám pevné nervy a možná se na Vás za 14 dní juknu...  :smile:


  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    Opravdu mi není jasné co má "balancing" společného s chybou ohledně remízků (podle mě asi to samé jako "oheň" a "voda"...  :lol: ).
    s balancingom to má práveže veľa. nepáčilo sa im, že sa hráčom darilo RELATÍVNE ľahko opravovať dobrodruhovu loď= ľudia za to neutrácali zlato, ale zvládali to pri RELATÍVNE normálnom hraní(u nás v dedine som skoro nonstop na farme bývala len ja a možno málinko ďalších, a zvládali sme to opravovať vždy na nulu. teraz aj pri najväčšej snahe je to ltt alebo ani nie na 10%... a to nevravím o tých škodách na poli- zasvinené od piesku, kameňov a ílu)... takže vedenie, aleb kto si povedali DOSŤ a rozhodli sa to prebalancovať v ich prospech- zrušili nám "výhodu".
    rovnako ako pri rybách, keď nám zatrhli priamy predaj. vraj to bolo kvôli balancu... o akom balance to hovoria nechápem, pri tých cenách!!!!!! za laboratórium, či nové rozšírenia pozemkov... alebo už len nové/pridané levely budov koľko miliónov stoja!! PCHE! to je teda balanc!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Prosím, nevytvářejte tady nějaké konspirační teorie. O rebalancingu nepadlo jediné slovo, díky.

    Pokud ale čísla nesedí s realitou, je to úkol i pro balancing. A jak jste si snad někteří povšimli, po použití humusu se množství v tooltipu tváří, že je navýšené, ačkoli tomu tak není.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Já nevím :-))) Stále tu čtu, že se chyby nedaří najít. Já tomu už opravdu nerozumím. Snad vědí v čem se vrtali, než jim hráči ty chyby začali hlásit ? Nemohli by se v tom zas povrtat a dát to zpět  a hledat jinou cestu pro to co tvoří ? Já vím, tenhle dotaz je zbytečný, protože se k nim stejně nedostane, ale už mi to tu připadá jako v Kocourkově. Už se mi ani nechce věřit tomu, že by byli tak neschopní. Spíš mi to připadá, že nás vodí za nos.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bylo řečeno, že momentálně na to není čas. Ne že celou dobu někdo něco hledá a nemůže najít..
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    V příspěvcích zaznělo obojí. Tak to si můžeme každý vybrat co se komu víc líbí :-)
    A já jsem naivka věřila tomu, že se někdo aspoň snaží :-)))) 
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    black-.-angel napsal(a):
    ........A pokud se z nějakého důvodu náš balancer tomuto nemůže věnovat, nezbývá nám než čekat......
    BA balancera si spomenula ty ako prvá, tak z toho sa už potom rýchlo vyvodzujú konšpirácie...
    (poznámka pod čiarou: nejedna konšpirácia bola pod nátlakom verejnosti nakoniec priznaná ... area 51 napríklad)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já vím moc dobře, co jsem napsala. A pokud je nesoulad v číslech, má to snad dávat dohromady grafik? Asi ne. Doufám, že ani v GGS ne :D 
Sign In to comment.