Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Spolek farmářů

Dobrý den,
před časem mě přidělili do spolku farmářů TABULKA.Zdá se mi, že zde členové buď vůbec nepracují nebo pracují velice málo a jejich postřeh a všímavost co se ve vesnici farmářů děje je téměř nulová. Jak třeba přišli k funkcím zástupců.kteří mohou sami rozhodnout o stavbě,když o to zjevně nejeví žádný zájem.
 Nevím kde se dočkám odpovědi ani zda to jde nějak změnit.  přesto ahoj Mišínek

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Míšinek (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    před časem mě přidělili do spolku farmářů TABULKA.Zdá se mi, že zde členové buď vůbec nepracují nebo pracují velice málo a jejich postřeh a všímavost co se ve vesnici farmářů děje je téměř nulová. Jak třeba přišli k funkcím zástupců.kteří mohou sami rozhodnout o stavbě,když o to zjevně nejeví žádný zájem.
     Nevím kde se dočkám odpovědi ani zda to jde nějak změnit.  přesto ahoj Mišínek
    To se ptej ve spolku, ne na fóru, do žádného spolku tě nikdo nepřidělil. Buď sis tam poslal žádost a na jejím základě tě přijali, nebo oni ti poslali pozvánku a ty jsi ji přijal. Je na vedoucím, koho určí za zástupce. Pokud někdo nepracuje, jak by sis představoval, tak to řeš s vedením spolku, na to ti skutečně nikdo na fóru nedá odpověď, každý spolek funguje po svém.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Míšinek (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    před časem mě přidělili do spolku farmářů TABULKA.Zdá se mi, že zde členové buď vůbec nepracují nebo pracují velice málo a jejich postřeh a všímavost co se ve vesnici farmářů děje je téměř nulová. Jak třeba přišli k funkcím zástupců.kteří mohou sami rozhodnout o stavbě,když o to zjevně nejeví žádný zájem.
     Nevím kde se dočkám odpovědi ani zda to jde nějak změnit.  přesto ahoj Mišínek

    Změň spolek - nejjednodušší věc
Sign In to comment.