Domů Czech Technické problémy & bugy

Akce těžce pracujících - změna beden

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Konec Spolkové akce těžce pracujících - nepřipsání odměn.

Komentáře

  • kleali (SK1)kleali (SK1) SK1 Komentářů: 48
    zase asi píšem do nesprávneho vlákna,ale ozaj už nemám nervy hľadať tu správne vlákno!!!!! že aktualizácia kvôli bonusom !!  Cha !!ale prečo sa prehodila teda rybárska uťp ????  mala som ísť z mečiarov na tuniaky a po údržbe BUUUM,ústrice a raky za tým :)) no ďakujem Vám teda veľmi pekne,toto už ozaj človeka nebaví !!!
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Teď mě děsíš, na českém údržba ještě neskončila (alespoň se to tak tváří), a tak nevím, jak to dopadne u nás.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    tak to je báječné! člověk si nachystá lodě, plánuje co dál, a po hotfixu je najednou všechno jinak. Takže všechna taktika a plán je včudu. Děkuji, že zase musela oprava proběhnout v době, kdy jede balička. Bravo. Zaráží mne, z jakou pravidelností toto probíhá.
     A pokud by to nebylo dost jasné, tak mě štve, že mi (a asi nejsem jediná) pokazili celou taktiku, plánování, a hezky rozjetou akci poslali do kytek.
  • Gonzo (CZ1)Gonzo (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 15.05.2018
    Uspět v této akci je díky úpravám čím dál složitější a těžší. Zejména nemožnost "nasázet" produkty , které potřebuji do šroťáku. Poté , co se druhý den trápím s ústřicema a mušlema a pod. jsou konečně na řadě sledi. V přístavu nachystáno lodí co se dalo a čekám na poslední vteřinky ústřic. Hotovo .. přisune se další bedna a já natěšen  vidinou , že konečně získám bonusový bod za desítku u sleďů, začínám sklízet první lodě. Kontroluji, kolik mi chybí do další úrovně, ale pozor ..nic se neobjevuje!!  Otevírám tedy baličku a vidím, že počítadlo se nerozeběhlo! Pak už jen sleduji, jak  bedna nachystaná na sledě mizí a objevuje se nová - na garnáty. Pochopitelně nemám jediného a na mapě oblasti taky nejsou .. snad až vylovím pár jezírek tak se někde objeví ...
    Marně přemýšlím, jestli jsem zas nějakou náhodou neohrozil ekonomiku celé hry a nebyl tak právem potrestán.
    Omlouvám se za tu ironii, ale ptám se proč??? A po diskuzi ve spolkovém chatu dodávám, že nejsem jediný, komu se to stalo!

    Třeba se dočkáme hotfixu a kompenzace ... nebo?

    Gonzo
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.05.2018
    Každou odstávkou serveru se pro mnoho hráčů tato událost resetuje, lépe řečeno se změní požadované produkty. U tebe sice graficky ještě ukazovaly nějaký konkrétní druh, ale požadován byl jiný. Tento problém máme v evidenci - hráč vidí nový produkt, ale počítá se mu sběr toho, který tam byl původně, apod.

    Hotfix (a troufám si říct, že ani kompenzace) nebude, příčina této chyby stále není jasná, takže pro ni zatím neexistuje oprava. (Také nemluvě o tom, že další hotfix během události by bedny změnil znovu.)
  • Gonzo (CZ1)Gonzo (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    black-.-angel napsal(a):
    Každou odstávkou serveru se pro mnoho hráčů tato událost resetuje, lépe řečeno se změní požadované produkty. U tebe sice graficky ještě ukazovaly nějaký konkrétní druh, ale požadován byl jiný. Tento problém máme v evidenci - hráč vidí nový produkt, ale počítá se mu sběr toho, který tam byl původně, apod.

    Hotfix (a troufám si říct, že ani kompenzace) nebude, příčina této chyby stále není jasná, takže pro ni zatím neexistuje oprava. (Také nemluvě o tom, že další hotfix během události by bedny změnil znovu.)
    Ale můj případ byl v samostatném vlákně, protože se hotfixu nijak netýkal. Stalo se mi to naprosto nečekaně tak, jak jsem to popisoval. I o této chybě by se mělo vědět a ne ji schovat pod jinou - podobnou.
    Děkuji Gonzo
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    ráno jsem našla jiný požadavek na ryby než byl večer,,takže ryby co jsem měla na lodi,mi byly k ničemu..nečekám že se tu něco změní.Krom odchodu dalších a dalších hráčů co nám spolek táhli,,je to jen info..vlastně už jsem taky skoro na odchodu.I má trpělivost má svoje hranice.
    příjemný den všem
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Gonzo (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Každou odstávkou serveru se pro mnoho hráčů tato událost resetuje, lépe řečeno se změní požadované produkty. U tebe sice graficky ještě ukazovaly nějaký konkrétní druh, ale požadován byl jiný. Tento problém máme v evidenci - hráč vidí nový produkt, ale počítá se mu sběr toho, který tam byl původně, apod.

    Hotfix (a troufám si říct, že ani kompenzace) nebude, příčina této chyby stále není jasná, takže pro ni zatím neexistuje oprava. (Také nemluvě o tom, že další hotfix během události by bedny změnil znovu.)
    Ale můj případ byl v samostatném vlákně, protože se hotfixu nijak netýkal. Stalo se mi to naprosto nečekaně tak, jak jsem to popisoval. I o této chybě by se mělo vědět a ne ji schovat pod jinou - podobnou.
    Děkuji Gonzo
    Nic se neschovává, o těch pár případech se taky ví. Ale stále platí totéž - neznáme příčinu, tudíž není možné chybu odstranit.
  • Gonzo (CZ1)Gonzo (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    black-.-angel napsal(a):
    Nic se neschovává, o těch pár případech se taky ví. Ale stále platí totéž - neznáme příčinu, tudíž není možné chybu odstranit.
    Ještě že je to jen pár případů ... to nebude těžké jim poslat sáček bonbónů, aby neplakali, že nedosáhli na zlaté povolenky a další odměny :smiley:  :smiley: 
  • Pájuša7 (CZ1)Pájuša7 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1

    Ahoj.Stejný případ ,nachystané určité  ryby  a  přisunuta jiná bedna  s jiným  produktem .Takže se přidávám  k těm "pár" případům.

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    taky se přidávám a taky mě to vytáčí stalo se to po několikáté
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Na totéž si mě včera stěžovala hráčka  jirrau v mém spolku, a vidím ,že nebyla jediná.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Tak tady se něco hodně zkazilo. V době poslání příspěvku jela dřina cca 26 hodin, což jednoduchou matematikou znamená cca 23000 bodů za sekundu. Kde udělali soudruzi z NDR chybu? :lol:
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Tak tady se něco hodně zkazilo. V době poslání příspěvku jela dřina cca 26 hodin, což jednoduchou matematikou znamená cca 23000 bodů za sekundu. Kde udělali soudruzi z NDR chybu? :lol:
    Seply tam naskočil na to první místo po té opravě,jak byla dneska.Toho už asi nikdo nedožene :smiley:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já ani nikoho honit nebudu. Měl jsem mléko, sklidil, mléko zmielo bez jediného bodu a je tam vojtěška. Hra si dělá co chce, tohle se nedá hrát.
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    Mineas - stalo se mi to samé. Mléko v čudu, jen místo vojtěšky pampeliška. To mě tedy otrávilo:-(
Sign In to comment.