Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Zrusene spolocenstvo

mam problem a potrebujem pomoct, dnes sa mi niekto nabural na ucet a odisiel zo spolocenstva ktore som zalozila,tym doslo k zruseniu tohoto spolocenstva je nejaky sposob ako to vratit spat a obnovit ho?

to mi naozaj nikto nepomoze? neporadi? nase spolocenstvo sa zrusilo, prisli sme o nase vsetko co sme budovali niekolko rokov, o nemale prostriedky, jednej nasej clenke sa uz neda prihlasit na farmu, o ktoru sa roky starala....

edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Počkej, dokud ve spolku někdo je, tak se spolek nezruší. Jestli vedoucí odejde vede jen ke změně vedoucího. Pokud ale ke zrušení opravdu došlo (spolek opustil poslední hráč, který v něm byl), řekl bych, že máš smůlu. Pokud se některý hráč nemůže přihlásit, může zkusit obnovení hesla nebo kontaktovat podporu. Co se tebe týká, asi jediné, co se ti dá poradit, je podle mého změnit heslo, nikomu ho neříkat a nepřihlašovat se ze špatně zabezpečených či potenciálně zavirovaných počítačů... Vhodné je i pravidelně heslo měnit, i když chápu, že dělat to častěji, než co 2-3 měsíce je otravné. Já měním heslo vždy, když se přihlásím z nějakého PC, u kterého nevím, jak je bezpečné (školní PC a podobně).
  • Elena412 (SK1)Elena412 (SK1) SK1 Komentářů: 3
    ja som mala aspon to stastie, ze som sa na svoju farmu dostala a zmenila heslo aj ked som prisla o vsetko zlato aj dolare, ale spolocenstvo je zrusene, jedine ak by ten clovek co sa prihlasil na moju farmu vyhodil vsetkych ostatnych, alebo ked odide veduci kto ho nahradi ked nikoho neurci, len odide, bez veduceho to predsa nejde
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 11.05.2018
    To je pravda, pokud byl ten dotyčný opravdu podlý, hru dobře znal a měl dost času (nebál se, že se brzo přihlásíš), ostatní vyházet mohl snadno, stejně jako napáchat ostatní škody. To skoro vypadá, že se k tvému heslu dostal někdo, kdo znal tebe i váš spolek - nedávali jste si náhodou přístupové údaje navzájem? Ale nechci předjímat. Každopádně pokud odejde vedoucí, post vedení přejde na zástupce nejvyšší úrovně. Pokud tam žádný zástupce nebude (to asi možné je), na hráče nejvyšší úrovně. Jen pokud tam žádný hráč nezůstane, spolek se zruší. A to je nevratné a podpora s tím (podle mého názoru) nijak nepomůže. Ale i přesto je můžeš zkusit kontaktovat.

    Sabotáž na více herních účtech naráz ale podle mě nemůže být náhodná ani snadná věc.
  • Elena412 (SK1)Elena412 (SK1) SK1 Komentářů: 3
    u nas v spolocenstve bolo zakazane davat hesla a na iny pc ako moj som sa neprihlasovala,uz sme aj zistili spolocenstvo kde nase ucty posobili hned po odideni z nasho spolocenstva a ani to netaja ze to urobili, len neviem ako sa prihlasit na podporu je to vsetko v anglictine alebo na koho sa mam obratit
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    fuj,je to hnusné takéto niečo spraviť..pomôcť ti neviem,ale aspoň ti môžem ponukať miesto medzi nami
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Elena412 (SK1) napsal(a):
    u nas v spolocenstve bolo zakazane davat hesla a na iny pc ako moj som sa neprihlasovala,uz sme aj zistili spolocenstvo kde nase ucty posobili hned po odideni z nasho spolocenstva a ani to netaja ze to urobili, len neviem ako sa prihlasit na podporu je to vsetko v anglictine alebo na koho sa mam obratit
    Ahoj
    Nezbude ti nic jiné než napsat na podporu. Česká byla zrušená, musíš psát v řeči kterou nejvíce ovládáš. Nebo použij překladač nebo využij pomoc například známého pokud umí tu řeč, kterou si vybereš.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já nevím, proč je třeba, aby mě ohledně tohoto kontaktovalo soukromě několik hráčů a pak ještě totéž řešit zde na fóru. Odpověď je pořád stejná - obrať se na podporu.
  • Laurra35 (SK1)Laurra35 (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 12.05.2018
    ahojte, tu sa spravodlivosti nedovolame, prave som ziskala svoj ucet spat samozrejme vyrabovany, vsetkym dobra rada zmente si hesla!!!.. tu chodia nielen ludia co si pridu odpocinut po celodennej praci,ale sem chodia aj poriadne hyeny, znicili 30 ludom spolocenstvo,ktore budovali 5 rokov, stalo ich nemalo casu a aj penaznych prostriedkov,ale stale ho budovali a tesili sa z neho.... ze spolocenstvo *** uz ste tam vsetci spokojní?? ano spolocenstvo *** banda zlodejov!!! nejako vam tych clenov ubuda tecie vam do topanok??? alebo ste sa pokakali? utekate ako zbabelci nech sa vam to vsetko vrati hlavne v zivote...kazdemu to co patri

    edit: smazání jména spolku (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Laurra35 (SK1) napsal(a):
    ahojte, tu sa spravodlivosti nedovolame, prave som ziskala svoj ucet spat samozrejme vyrabovany, vsetkym dobra rada zmente si hesla!!!.. tu chodia nielen ludia co si pridu odpocinut po celodennej praci,ale sem chodia aj poriadne hyeny, znicili 30 ludom spolocenstvo,ktore budovali 5 rokov, stalo ich nemalo casu a aj penaznych prostriedkov,ale stale ho budovali a tesili sa z neho.... ze spolocenstvo *** uz ste tam vsetci spokojní?? ano spolocenstvo *** banda zlodejov!!! nejako vam tych clenov ubuda tecie vam do topanok??? alebo ste sa pokakali? utekate ako zbabelci nech sa vam to vsetko vrati hlavne v zivote...kazdemu to co patri

    edit: smazání jména spolku (black-.-angel)
    Své osobní výpady si nech prosím mimo fórum. Zároveň upozorňuji, že mít více než jeden účet na jednom serveru je zakázané. Porušením tohoto pravidla mohou být všechny tvé účty nenávratně zablokovány.
  • abcdkockaprede (CZ1)abcdkockaprede (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Ahoj, chci se zeptat, kdyz jsem posledni clen spolku a chci ho zrusit, co se stane s dolary a hlavne zlataky, co ve spolku byly? Zmizi nebo si je muzu nejak prevest k sobe?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj, chci se zeptat, kdyz jsem posledni clen spolku a chci ho zrusit, co se stane s dolary a hlavne zlataky, co ve spolku byly? Zmizi nebo si je muzu nejak prevest k sobe?
    Ahoj
    Převést si je nemůžeš. Zůstanou ve spolkové pokladně a se zrušením spolku zmizí.
Sign In to comment.