Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

152112

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Essene (CZ1) napsal(a):
    ovšem je moc zajímavé, že po celý čas se stále jen říká-stala se chybička, neustále věci jen mizí (jak z inventářů, tak přicházíme o zakoupené věci a bonusy vinou těch ,,chybiček) a výsledek?Ztracené věci nikdo nevrátí a jen neustálé -omlouváme se.
    Pokud ti cokoli zmizelo a podpora ti odmítla to vrátit, dej mi prosím číslo ticketu. Když ke ztrátě dojde, podpora opravdu šve vrací. Žádné "stala se chybička" a "'omlouváme se".

    Vzhledem k tématu vlákna - co mne (nejen) dnes naštvalo? Vyloženě mi pije krev O2, myslím, že internet mi normálně nepůjde už asi nikdy, je to fakt peklo jeden mail odesílat tři hodiny apod. :(
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 25.04.2018
    Podle mne si Emil13 koupila zlatky v rámci výhodné nabýdky včetně bonusů, kde byl i ohnostroj. Něco jsem tady předevčírem zahlédl. Tomu se říká danajský bonus :-)
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    upraveno 27.04.2018
    Tak, naštvalo je slabé slovo.Nejenže někdo chytrý vymyslil abnormální množství surovin v rychlostních výzvách (množství požadavků na květince menší lvl ano náhodou nestihne,takže at si to hrají samo), ale už je to tu zas...veškeré fial. hnojivo i zlatky jsem vyplácala,na liště mi svítí hotovo,ale ouha, nejde to vybrat.Takže po 10minutách pokusů havaj zmizí a ggs jsou zase bohatší a někdo chudší aniž by ,,opět,, dostal co si vyybojoval.Že by opět chybička???Tak s tímto přístupem at jdou do svého oblíbeného hnoje nebo rovnou do ***.

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 29.04.2018
    Musím teda říct, že spolkovka začínající dva dny před mistrovstvím, to vymyslel někdo velmi intelignentní. Opravdu by mě potěšilo mít možnost vyválet jej v blátě a v peří, aby mu došlo, jakou radost mám z jeho práce. Než začne, všechny body mistrovství přijdou nazmar. Doufat lze snad jen v odměny za umístění spolků. Jak jindy BA tvrdí, že u těchto bodů o nic nepřicházíme, jelikož tam jsou navíc, tak teď si to, že o nic nepřicházíme, užijeme s plnou parádou.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mě už jen naštvaly ty zkřížené ruce
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Tak teď mne naštval oznam o údržbě. Mám pěkně našlápnuto s mlékem ( spolková událost Těžce pracující ) a oni si plácnou údržbu.  >:)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Budu multipostit.

    Tak mne už štve všechno!

    Na CZ nám dlužili ještě za ten předminulý týden medaile za ligu. Dostali jsme teď za ten minulý.

    Na SK nám ty za předminulý týden připsali včera, za minulý nemáme. A věru, je jich hromádka!
    A jako by toho nebylo málo, tak za 1. místo ve spolkové události Těžce pracující jsme dostali velké ***!!

    A kde je soutěž? Někteří pustili soutěže, narvali do nich zlatky a zbytečně!
  • AYA (SK1)AYA (SK1) Komentářů: 7
    upraveno 30.04.2018
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Budu multipostit.

    Tak mne už štve všechno!

    Na CZ nám dlužili ještě za ten předminulý týden medaile za ligu. Dostali jsme teď za ten minulý.

    Na SK nám ty za předminulý týden připsali včera, za minulý nemáme. A věru, je jich hromádka!
    A jako by toho nebylo málo, tak za 1. místo ve spolkové události Těžce pracující jsme dostali velké ***!!

    A kde je soutěž? Někteří pustili soutěže, narvali do nich zlatky a zbytečně!
    a to je to čo si dali, výhradne právo si robiť s hrou čo chcú.

    stan ako vždy fuč, odmeny  tiež aj skrátený čas. kde sú tí prví vývojári, zlate ručičky mali, oproti  týmto fušerom.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • upirellica (SK1)upirellica (SK1) SK1 Komentářů: 14
    AYA (SK1) napsal(a):
    stan ako vždy fuč, odmeny  tiež aj skrátený čas. kde sú tí prví vývojári, zlate ručičky mali, oproti  týmto fušerom.
    Ajuš, napísala si sem slušnejšie to, čo by som napísala s výrazmi, za ktoré by ma najskôr zablokovali... je to 100%ná pravda, pôvodní vývojári boli lepší, to, čo sa tu deje v poslednom čase je už naozaj pálka pre mnohých hráčov
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    přidám do mlýna,   spolkovka pozdě....a co je gol- zlatá liga a opět 95 odměna, povoleni k těžbě za dolary..za dvatisice dolaru jedeme zlatou ligu ..čim dál to vic  mrzi..

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Už jsem psala mnohokrát, že odměny budou změněny až s aktualizací, vzhledem k tomu, že žádná neproběhla, logicky ani nemůžeme očekávat jiné odměny.

    Mě štve ta hora práce a ubohý zbyteček kafe, který na mě tak smutně kouká :tired_face:
  • rancovka (CZ1)rancovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    mně dnes štve, že nemůžu průběžně doplňovat objednávky


    Není k dispozici potřebné množství zboží.

    Support-Info: 
    Command: PBMainmarketDonateResponse
    ErrorCode: 4
    Timestamp: 1525075698
    Zone: 3
    PID:905158
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    To jako vážně? Na CZ je architekt, na SK nic!! Tak to mne neskutečně štve! >:)
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    black-.-angel napsal(a):
    Už jsem psala mnohokrát, že odměny budou změněny až s aktualizací, vzhledem k tomu, že žádná neproběhla, logicky ani nemůžeme očekávat jiné odměny.

    Mě štve ta hora práce a ubohý zbyteček kafe, který na mě tak smutně kouká :tired_face:
    ak ta štve veľa  práce, tak to nerob a bude kľud. nás  zase štve, žiadne odmeny neprišli  z utp ms  v trapu, pre istotu ani  ms-sveta v ..... 

    Myslím, že toto by ta malo štvať, že sú neschopní  babráci a začať ich tam bombardovať, čo stvárajú.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    rancovka (CZ1) napsal(a):
    mně dnes štve, že nemůžu průběžně doplňovat objednávky


    Není k dispozici potřebné množství zboží.

    Support-Info: 
    Command: PBMainmarketDonateResponse
    ErrorCode: 4
    Timestamp: 1525075698
    Zone: 3
    PID:905158
    Tyto errory většinou vyskakují při špatné odezvě se serverem, jakmile bude připojení stabilní, mělo by to zas být v pořádku. Případně zkus aktualizovat stránku s hrou, jestli se to spraví. A příště prosím jakékoli chyby hlásit do sekce technických problémů, ne sem. Mě tak totiž štve to hledání, kde že byl nějaký problém hlášen a musím obíhat celé fórum.
  • 44ella (CZ1)44ella (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Mne by zase zajímalo, který chytrý mozek vymyslel záškodnického hráče Tanukiho, který neskutečně otravuje hru. ten člověk nemůže být absolutně normální !!!
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    44ella (CZ1) napsal(a):
    Mne by zase zajímalo, který chytrý mozek vymyslel záškodnického hráče Tanukiho, který neskutečně otravuje hru. ten člověk nemůže být absolutně normální !!!
    Jo, je tak záškodnický, že jsem od něj dostal tuhle 1000 zlata :) Jsem na něj proto děsně naštvaný.
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    upraveno 03.05.2018
    to neni žádný záškodnik ..musite  ..ho najit a dá vám dárek i v podobě zlata..a naštvaná nejsem..)) 

    ten patři k akci zlaty týden ..pro info..hledat a kliknout  na sovu))  dostanete dárek..třeba i zlaty)) nebo osviceni ..

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    44ella (CZ1) napsal(a):
    Mne by zase zajímalo, který chytrý mozek vymyslel záškodnického hráče Tanukiho, který neskutečně otravuje hru. ten člověk nemůže být absolutně normální !!!
    Též mne "nesmírně štve". :D Občas si ho nevšimnu a sklidím se škodíkem. A je po odměně.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    44ella (CZ1) napsal(a):
    Mne by zase zajímalo, který chytrý mozek vymyslel záškodnického hráče Tanukiho, který neskutečně otravuje hru. ten člověk nemůže být absolutně normální !!!
    Též mne "nesmírně štve". :D Občas si ho nevšimnu a sklidím se škodíkem. A je po odměně.
    ja včera sklidila se škodikem a pak ho našla za plotem a odmenu dostala:-)
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    mě štve  jak nedodržuje GGS už vůbec nic ....kde je  celosvětové mistrovství ???
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    44ella (CZ1) napsal(a):
    Mne by zase zajímalo, který chytrý mozek vymyslel záškodnického hráče Tanukiho, který neskutečně otravuje hru. ten člověk nemůže být absolutně normální !!!
    Též mne "nesmírně štve". :D Občas si ho nevšimnu a sklidím se škodíkem. A je po odměně.

    Proč po odměně? Najdi ho i potom a dostaneš ji stejně.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    za plotem je tolik čurbesu že človek už nevi na co ma klikat:-(
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    44ella (CZ1) napsal(a):
    Mne by zase zajímalo, který chytrý mozek vymyslel záškodnického hráče Tanukiho, který neskutečně otravuje hru. ten člověk nemůže být absolutně normální !!!
    Též mne "nesmírně štve". :D Občas si ho nevšimnu a sklidím se škodíkem. A je po odměně.
    Pokud to funguje jako vloni, tak i potom, co sklidíš se škodítkem, by ho mělo jít najít a odměnu dostat. Alespoň vloni tam myslím zůstával i potom.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Štve mě, že se mi ukáže vykřičník u chatu, že je nová zpráva a když si ji přečtu a přejdu na jinou farmu, tak se tam objeví znova. Zase si to přečtu, přejdu do vesnice a ta samá zpráva tam na mne kříčí znova. Prostě křičí, ať vlezu kamkoliv a až do doby, než se objeví zpráva nová a zas to pokračuje dokola.
    Nejraději bych chat někde vypnul.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    dnes- respektíve v deň SVK premiéry Infinity War ma naštvalo, že môj muž je po operácii kolena a výlet do kina nehrozí. Veľmi som sa na to tešila. Bez neho nepôjdem, lebo to je taká naša spoločná vec- Marvelovky. Tak dúfam, že keď bude chodiť už lepšie a skončí mu maródka(počas maródky nesmie ísť nikde) tak to ešte budú hrať :cry:  ........ a teraz ešte pozerám, a aj Deadpool čoskoro bude vonku... no super, tak dúfam dvakrát...
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Štve mne neskutečně, že odměny jsou o ničem a dnes jsem přišla o "plnou přehršel" stavebních žetonů ( 59 ! ). Fakt supr vymyšleno.  >:)
    je to banda neschopných ľudí, a okrádačov hráčov
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Ak máte nízky krvný tlak,len začnite hrať a bude v poriadku...aspoň tlak..inak tie ceny stále o ničom,ozaj dokedy nás chcete takto ponižovať?
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    naštvalo a podruhé , nedostala jsem dekoraci ...Hurá do přírody  a druhou  dekoraci z akce UFO ,tu jsem oželela a doufala ,že nejde vstoupit 2x do stejné řeky .....mylila jsem se  ,jde 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    henriette (CZ1) napsal(a):
    naštvalo a podruhé , nedostala jsem dekoraci ...Hurá do přírody  a druhou  dekoraci z akce UFO ,tu jsem oželela a doufala ,že nejde vstoupit 2x do stejné řeky .....mylila jsem se  ,jde 
    Myslíš dekoraci za první část přírody a za druhou ufa? Příště prosím obdobné věci psát do sekce technických problémů, ať je můžeme řešit, díky.
Sign In to comment.