Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

151112

Komentáře

  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    je to už pul rok co byla do hry přídana Kočka a práce se sbíraním srdiček (ještě že sem to nekupoval za zlaté)
    zabíra v podstatě akorat místo,další urovně v nedohledu, protože když ted "opravují" spousty starších věcí k úplné nehratelnosti a nespokojenosti všech kdo hru hrajou.  Tak mě prostě štve kam hra směřuje a taky že nepřidaji další urovně kočky, bylo by to přinosnejší než posledních par aktualizací
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A jak řekli, tak učinili. Ráno nemožné přihlásit se do fora, grrr, čekal jsem na reakce hráčů na "vylepšené" RTP.
    Pro certifíkát za ty body? Ehm, o odměnách ani nemluvím, fakt to přestává dávat smysl a ve spolku se už ozvaly hlasy, že to nebudou příště taky hrát, jelikož to nic nemotivuje, Klece na humry jsou opravdu velice důležité, stejně jako nějaké bleděmodré nic a lodě tlející v bedně. Jinak jsem nepochopil, proč jsou v odměnách rybářské body, které patří do mistrovství(stejně jako vějíře). když o těchto věcech není nikde veden žádný údaj, a až bude nějaké mistrovství, jestli se někde vůbec započítají. Jsem otrávenej jak jablíčko pro Sněhurku.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ne, body do mistrovství se nikam nezapočítají, když mistrovství neprobíhá, to je docela logické.

    Už jsem to psala aspoň milionkrát, ale dobře, evidentně je to stále málo - body tam jsou úplně navíc, nejsou místo jiných odměn, takže tam ničemu nepřekáží.

    A co štve mě? Že přicházím o několik moderátorských kolegů týdně, je to jak domino :cry: Přála bych nám všem vyslyšení potřeb hráčů a změny ve hře k lepšímu a také milejší hráče, kteří si nespokojenost s hrou nebudou vybíjet právě na moderátorech. Věřte, že to pro nikoho není jednoduché.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    black-.-angel napsal(a):
    Ne, body do mistrovství se nikam nezapočítají, když mistrovství neprobíhá, to je docela logické.
    Logické to je, ale jestli je něco dáno jako odměna, tak je pak i logické, že to devalvuje zbytek odměn, jelikož to má nějakou imaginární cenu, se kterou se v tom galimatiáši generování odměn počítá. Pochybuji, že tu platí, že nula od nuly pojde.
    Jinak pevné nervy BA, ale věř, že kdyby jsme měli jako hráčská komunita tu možnost, tak vývojářský tým vyválíme v dehtu(kdo má přebytky tak v medu) a peří, vyhnali bychom je jako bratry Daltonovi z Daisy Town, a ty by jsi nemusela být tím nevděčným hromosvodem, stejně, jako ostatní moderátoři.


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nic to nedevalvuje, když je to tam úplně navíc. Místo toho tam nikdy žádná jiná odměna nebyla. Je těžké to pochopit? Dřív se události s body musely zapínat a vypínat ručně, teď se tam body nechávají, i když tam jsou k ničemu. Je to rozhodně lepší, než kdyby pak někdo včas zapomněl nahodit verzi s body ( což už se taky v minulosti stalo). Body se nijak automatizací nezměnily. Pořád opakuji, že tam jsou úplně navíc.

    A mě štve, že už to je několik týdnů, co se na fóru potýkáme s brutálními chybami. V opeře mi nefunguje jediná moderátorská funkce, takže musím používat firefox (kde "fungují", byť po každém kliku skočí error) a tam mi zase absolutně nefunguje hra. A jestli se nějakých oprav dočkáme aspoň do letošních vánoc, budu to považovat za zázrak :D Aspoň malý palec nahoru, že dnes relativně rychle (v řádu hodin) vyřešili problém s přihlašováním na fórum. Kéž by tak rychlí byli i u opravy dalších chyb. Takže pokud se setkáte s nějakými chybami, prosím o shovívavost, celá řada problémů je v řešení, ale termín opravy opravdu ve hvězdách.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 18.04.2018
    BA, ono nejde o to, že tam za to nic nevypadlo. Devalvuje to ostatní odměny proto, že je tam evidentně něco zcela bezcenného (ne že by to bylo jediné, co tam je bezcenné), a už ten fakt, že to tam je, v očích hráčů snižuje smysl odměn jako celku. Jakýkoliv markeťák by jim řekl, že zařadit do odměn něco bezcenného s argumentem, že to tam je jen navíc, v zákazníkovi vyvolá okamžitě dojem, že obchodník je blbec, který nám dává něco bezcenného a zbytečného. Proč to dělá a jaký k tomu je důvod, to zákazníka (hráče) vůbec nezajímá. Toho prostě štve, že to tam je. A že GGS názor hráčů, a dojem, který to v nich vyvolá, vůbec nezajímá, nám o vedení hry říká hodně.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    To není o tom, že to nikoho nezajímá :flushed: Ale o tom, aby zase nedošlo k tomu, že nám začne mistrovství a k tomu nám poběží události bez bodů, takže potřeba hotfixu, což znamená případně přerušení a resetování spolkových událostí. No chceme to? Já ne. Radši tam budu mít body, i když k ničemu. Zpětnou vazbu k bodům jsme samozřejmě předali a z výše uvedených důvodů teď není v plánu to měnit. Uvidíme čas s lepším zaběhnutím automatizovaného systému.

    A co mě ještě dnes štve.. to jako není moc novinka, ale pořád ještě o2. Už bych opravdu ráda měla plně funkční internet. Asi budu muset napsat ježíškovi :D 
  • Kuzma Kuzmič (CZ1)Kuzma Kuzmič (CZ1) Komentářů: 13
    Tak mě dnes naštvalo to,že jsem v akci těžce pracujících měla na řadě mušle. Syslila jsem je a když pak skočily a já posbírala najednou tam skočila treska,kterou nemám. Tak to jsem přemýšlela,že s touto hrou končím
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 19.04.2018
    black-.-angel napsal(a):
    Ne, body do mistrovství se nikam nezapočítají, když mistrovství neprobíhá, to je docela logické.

    Už jsem to psala aspoň milionkrát, ale dobře, evidentně je to stále málo - body tam jsou úplně navíc, nejsou místo jiných odměn, takže tam ničemu nepřekáží.


    black-.-angel napsal(a):
    To není o tom, že to nikoho nezajímá :flushed: Ale o tom, aby zase nedošlo k tomu, že nám začne mistrovství a k tomu nám poběží události bez bodů, takže potřeba hotfixu, což znamená případně přerušení a resetování spolkových událostí. No chceme to? Já ne. Radši tam budu mít body, i když k ničemu. Zpětnou vazbu k bodům jsme samozřejmě předali a z výše uvedených důvodů teď není v plánu to měnit. Uvidíme čas s lepším zaběhnutím automatizovaného systému.


    No víš, já si myslím, že to tak úplně  pravda není :-) Jestli-že jsou takovéto odměny zařazeny do řetězce odměn a mají svou bodovou hodnotu k jejich dosažení, tak tam nejsou navíc.  Jsou jen momentálně na nic. Neomlouvej neschopnost těch, kteří se snažili vyrobit jakousi univerzální podobu a tohle jim jednoduše nedošlo. Nezaslouží si to .-) Kdyby u práce přemýšleli, tak by právě u takovýchto odměn použili možnost volby, tak, jak je tomu třeba u kočičích kouzel. A bylo by vymalováno :-)

    Zase spamuju :-) Tak hlásím, že mě toho poslední dobou štve tolik, že by to bylo na román :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já nikoho neomlouvám, vysvětluju, jak to je. A možnost volby u bodů těžko, když jsou navíc. Prostě jsou, je tak těžké to přijmout? Nemůže být u nich volba, normálně na jejich místě nic není. Např. v akci těžce pracujících, spolkovce, kde se jede na nějaké škále bodů, byl prostě mezi původní "záchytné body" vložen další bod, kam byly body do mistrovství umístěny, nijak ale neovlivnily nic kolem sebe. Ani v novém systému. Nějaká vstupní data a pokyny samozřejmě dostal, prostředí mu samozřejmě musí naši programátoři vytvořit, teď už jen zbývá do něj dostat i subjektivní přání hráčů, které prostě program sám o sobě nemohl rozeznat. A jen tak mezi námi, nevypadá to vůbec špatně ;)

    Mě štve ten řev pod oknem (aneb jak je bezpečnost v našem městě úchvatná a důležitá), takže můžu pracovat jen se sluchátky a mé soustředění jde dneska jaksi kamsi někam.. Ale radši si poslechnu Amorphis, než kolik koní má naše městská policie (a v přestávkách jakési amatérské country) :confounded:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ne, rozhodně to není těžké přijmout :-) Mluvili jsme totiž každá o něčem trochu jiném :-)
    Ty jsi mluvila o cílových odměnách a já o průběžných:-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já mluvím celou dobu o odměnách za aktivitu. Vždyť právě těch se týkalo automatizovaný systém a tedy i výtky výše. Ale je to jedno, navíc jsou i odměny za umístění. Body prostě ničemu nevadí, nikde.

    Štve mě, že na facebook posílají informace dřív než nám. Takže nám prý příští týden začíná celosvětové mistrovství..
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Příští týden? Už zas? o.o No nazdar.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Příští týden? Už zas? o.o No nazdar.
    mame olivy potrebujeme mince a mistrovstvi ne?:-)) i když ja žadne nemam:-)
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Že začne další mistrovství mi nevadí,aspoň do teďka z toho aspoň byly nějaké odměny za běžné hraní,ale co mně doslova pije krev je fakt,že u nás ve spolku skončila s hraním další hráčka po zmršení odměn v rybářské otročině,což pro ní  byl pověstný poslední hřebíček do rakve.Já fakt nevím,co za lidi vytváří tuto hru.Jak a hlavně čím přemýšlejí,ale myslím si,že to nebude tou částí na kterou se dá nasadit klobouk,ale myslím,že tou na které se sedí.Vzhledem k tomu,že jsem dostal varování za slovní útoky na vedení GGS, jsem možná s fórem po tomto skončil,ale vážně uvažuji,že hraní taky zabalím,rozhodně končím s nákupem zlatých.Té bandě už nedám ani korunu,pro mně za mně,ať to celé krachne.
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Stve mi,ze si clovek nemuze uz nic naplanovat,apeluji,aby byly casy udalosti pevne,kor kdyz treba tydenni zacinaly v 9h a dnes se ceka....mohl by tem,co ovladaji tuto hru nekdo toto,a nejen toto rict? Kolik lidi uz je celkove nastvanych na odmeny a jine zmeny,ted jeste toto...jsme jen lidi,co si chteji hrat pro poteseni,ne byt neustale ve strehu,nebo neco neustale prepocitavat...
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    o to jim právě jde , aby si nebyla připravená ... mě štve , že je venku hezky a sedíme tu jak ....... a čekáme co nám  ráčí pustit tak jdu ven :))
  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    upraveno 21.04.2018
    já se z toho fakt už picnu, dala jsem stavět za žetony , ale bohužel stavební  žetony zmizely , staví se normálně a ještě k tomu hláška...stavební místo uzamčeno :( No není to na vysokou školu herního druhu ???? :) 

    Opět tvrdím ..je to marný , je to marný.  Ať žije GGS a ať mně vrátí žetony co mi ukradl ten jejich povedený systém :)
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 21.04.2018
    Krásná ukázka toho, co dělá posouvání času, protože než něco dojde po drátech někam a tam se něco mezi tím změní.... doporučuji kapesníček
    Mne zase dnes naštvalo, že do bedny přihodili početně i lodě a tím pádem mám přeplněno.(hláška o plném inventáři a výběru co chci zahodit) Budiž, přšla dekorka z OF, vyhodím loď, a stále přeplněno. Tak jestli bych se měl dostal na 100ks do bedny, tak bych musel vyhodit všechny lodě(tam taky trůní na bedně 100ks i když je jich tam 20) , a něco málo dekorek. Tak to se zase něco povedlo, spojení dvou beden do jedné, je opravdu řešení hodné duševně postiženého Šalamouna. Šrotovačka nikde, bylo dobrým zvykem. že bejvala před architektem a po druhé nikde. A jelikož teď stavím v rámci archtekta a to dlouho, tak ať se tady teď ani neukazuje.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    naštvalo nenaštvalo ale kapanek rozlobilo že honila mušle a pak nastala dlouha era vosku a najednou mame ohnostroj a je mi k ničemu , ale jinak nic pohoda sluničko a dobra nalada ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ta nepřítomnost zahradní architektky mi už také pije krev. Nevíte někdo, zda to je záměr, že je už 2 měsíce v tahu? Já dekorky pravidelně stavím, aby se neplnil sklad, ale už mi jich v inventáři straší desítky.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 21.04.2018
    Jako milovník konspitačních teorií a podivně spojeného inventáře beden bych řekl, že se snaží, aby hráči vyházeli všechno zadara a začli se zajímat o nové dekorky, tzn začli zase hrát podle jejich představ :-)))  Tedy, malé dekorky jsem si koupil (2x2, 1x1)a 3x3 3x4 nedám.Některé jsem nestačil postavit(díky OF), takže je nemám ani ve sbírce dekorací a expy se hodí vždycky.A jasně že potřebuju části dekorací na vylepšení těch stávajících.Šrotovačka tady byla kolem 5.4. a to jsem tu nadával, jak jsem stavěl 4min dekorku za žetony :-))
  • mě už dneska štve to kolo na zlatky, pokaždé se ojevuje když jdu z farmy na farmu už je to trapné jak nám to cpete
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Ta nepřítomnost zahradní architektky mi už také pije krev. Nevíte někdo, zda to je záměr, že je už 2 měsíce v tahu? Já dekorky pravidelně stavím, aby se neplnil sklad, ale už mi jich v inventáři straší desítky.
    Ahoj, není to záměr. Jak jsem ale avizovala na konci března u kalendáře, v dubnu máme spouštění událostí trochu jiné, takže může dojít k různým zdržením apod. Greta se k nám ale brzy podívá ;)

    Mě štve to vedro. Tohle není duben, ale peklo :weary:
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    upraveno 22.04.2018
    Misto 303 prasat se mi pricetlo 98...aktivni jesterka....super,koho by to nenastvalo???

    Aha,po chvili se zmeni grafika a ja nesbiram prasata,ale hnuj,a to nemam halucinace :D

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Měl jsem na OF kolem 120ks zimního hnojiva, vlastnáím jen jeden stromový háj, hnojivo dělám pořád, tučňáci mne dostatečně zásobí.  "pink", jdu osadit háj a hnojivo nikde. A jelikož se ani omylem nedá prodat, tak co to zase bylo, bůh ví. Děkuji za odmazané zásoby.
  • emil13 (CZ1)emil13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Dnes mě naštvalo, že jsem si (uznávám, že jsem měla být pozornější) koupila za 3900 zlatek ohňostroj, protože teď mám málo času a nestíhám sbírat mušle a perly atd... Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že se jednalo  - v aktuální výhodné nabídce - o ohňostroj zvyšující počet zvěrokruhových žetonů ... skutečně už nevědí, jak z nás ty prachy dostat. Slavnostně přísahám, že tři měsíce nekoupím ani zlatku...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    emil13 (CZ1) napsal(a):
    Dnes mě naštvalo, že jsem si (uznávám, že jsem měla být pozornější) koupila za 3900 zlatek ohňostroj, protože teď mám málo času a nestíhám sbírat mušle a perly atd... Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že se jednalo  - v aktuální výhodné nabídce - o ohňostroj zvyšující počet zvěrokruhových žetonů ... skutečně už nevědí, jak z nás ty prachy dostat. Slavnostně přísahám, že tři měsíce nekoupím ani zlatku...
    O jaký typ nabídky se jednalo? Kde jsi ohňostroj koupila?
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    upraveno 25.04.2018
    ale ona má pravdu, ty příšerné nabídky lítají čím dál tím častěji a člověk mnohokrát přijde o tisíce zlatých za hloupé věci,které nechce a jsou předražené(chtěla bych poznat ,,chytráka,, který částky vymýšlí).Člověk aby se bál na farmě kliknout a něco sklidit...

    ovšem je moc zajímavé, že po celý čas se stále jen říká-stala se chybička, neustále věci jen mizí (jak z inventářů, tak přicházíme o zakoupené věci a bonusy vinou těch ,,chybiček) a výsledek?Ztracené věci nikdo nevrátí a jen neustálé -omlouváme se.
    To je to samé jako by chtěli výplatu a zaměstnavatel by jim tok říkal měsíc co měsíc-stala se chyba,lituji,omlouvám se-jak dlouho by to vydrželi?

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ne že by nabídky věcí k jiným farmám a jiným akcím byly nějak vzácné, na bazarech nad farmou, ať už k pexesu nebo v tom normálním, občas bývá také úlet sledovat, co se nabízí. Měny a věci k jiným farmám, které zrovna neběží, jsou úplně běžné. Jim je to zřejmě úplně jedno, co dávají. Nemá smysl v tom hledat jakoukoliv logiku, to jsem dávno vzdal.
Sign In to comment.