Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Big Farm Mobile Harvest

Ahoj stáhla jsem si do mobilu Big Farm Mobile Harvest. Mám už postavený kozí chlív ,ale nemůžu pěstovat pampelišky,abych mohla vyrábět krmení.Nikde je nemůžu najít.Může mi někdo pomoci ?

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj stáhla jsem si do mobilu Big Farm Mobile Harvest. Mám už postavený kozí chlív ,ale nemůžu pěstovat pampelišky,abych mohla vyrábět krmení.Nikde je nemůžu najít.Může mi někdo pomoci ?
    Obrať se prosím na facebook hry, toto fórum je určeno pouze pro hru Big Farm.

    https://www.facebook.com/BigfarmMobile/

    Díky za pochopení, ale zamykám. Nejedná se o žádnou chybu v naší hře.
  • Enriqe-XXX (SK1)Enriqe-XXX (SK1) Komentářů: 3
    Ahojte, po tom čo spustili novú mobilnú verziu BigFarm som sa k hre po 2,5 roku vrátil :) a mal by som k tejto aplikácii jednu zásadnú otázku - ako je to so servermi? Všetci tam hráme na jednom serveri (čo si myslím keďže v rebríčku je nás naozaj veľa) alebo to je nejak rozdelené?

    Vďaka za odpoveď. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Toto fórum je určeno pouze pro hru Big Farm. Ohledně Mobile Harvest se obrať na facebook dané hry. Zamykám.
  • Vzhledem k tomu, že jsem diskuzi na toto téma nikde nenašla a myslím si, že je aktuální, dovoluji si ji zde otevřít. Je mnoho nezodpovězených otázek na hru v mobile. Proto bych byla ráda, abychom též měli místo, kde se scházet. Na programátory mám první otázku. Na mobile nejde navštívit jiného člena spolku, což si myslím je škoda. Do budoucna, změní se něco? Kdyby zde byly informace o plánované odstávce, nebo aktualizaci atd... bylo by to fajn. Děkuji předem za odpověď a těším se na další spolupráci.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vzhledem k tomu, že jsem diskuzi na toto téma nikde nenašla a myslím si, že je aktuální, dovoluji si ji zde otevřít. Je mnoho nezodpovězených otázek na hru v mobile. Proto bych byla ráda, abychom též měli místo, kde se scházet. Na programátory mám první otázku. Na mobile nejde navštívit jiného člena spolku, což si myslím je škoda. Do budoucna, změní se něco? Kdyby zde byly informace o plánované odstávce, nebo aktualizaci atd... bylo by to fajn. Děkuji předem za odpověď a těším se na další spolupráci.
    Ahoj, toto fórum je určeno pouze Big Farm, což je jiná hra. Ohledně dotazů k Mobile Harvest se obrať na facebook hry: https://www.facebook.com/BigfarmMobile/.

    Díky za pochopení.
  • Gabča2 (SK1)Gabča2 (SK1) Komentářů: 1
    Ahojte,

    Ako sa môžem odhlásiť z google play a prihlásiť sa na svoj účet v hre ktorí už mám vybudovaný za každu pomoc ďakujem čim rýchlejšie tým lepšie
    Automaticky ak som stiahla farmu mi dalo založiť novú a to nechcem chcem isť na starú. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Gabča2 (SK1) napsal(a):
    Ahojte,

    Ako sa môžem odhlásiť z google play a prihlásiť sa na svoj účet v hre ktorí už mám vybudovaný za každu pomoc ďakujem čim rýchlejšie tým lepšie
    Automaticky ak som stiahla farmu mi dalo založiť novú a to nechcem chcem isť na starú. 
    Mobilní hra nemá s browserovou nic společného, jedná se o dvě rozdílné hry, tudíž každá vyžaduje vlastní účet.

    Ohledně Mobile Harvest se prosím s dotazy obracej na facebook hry, díky.
  • Kartax (CZ1)Kartax (CZ1) Komentářů: 1
    Dobrý den, hraji na PC a chtěl bych pokračovat v mobilní aplikaci pro android.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kartax (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, hraji na PC a chtěl bych pokračovat v mobilní aplikaci pro android.
    Jedná se o dvě úplně jiné hry, žádný přesun není možný.
  • leník7 (CZ1)leník7 (CZ1) Komentářů: 0
    prosim omylem jsem si smazala hru na mobilu a když sem si nainstalovala novou ta je  od prvniho levelu mela jsem level43 nejde to nejak udelat abych se dostala na svou hru
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    leník7 (CZ1) napsal(a):
    prosim omylem jsem si smazala hru na mobilu a když sem si nainstalovala novou ta je  od prvniho levelu mela jsem level43 nejde to nejak udelat abych se dostala na svou hru
    Ahoj, toto fórum je určeno pouze Big Farm, což je jiná hra. Ohledně dotazů k Mobile Harvest se obrať na facebook hry: https://www.facebook.com/BigfarmMobile/.
  • NinkaPetra (SK1)NinkaPetra (SK1) Komentářů: 2
    Dobrý deň chcem sa spítať, ked si stiahnem hru na mobil ako ju sparuje aby som nemusela zase hrať na mobile od začiatku ale napr. od levela 86 čo mám nahrate už na PC. Da sato ked áno tak aký je postup
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    NinkaPetra (SK1) napsal(a):
    Dobrý deň chcem sa spítať, ked si stiahnem hru na mobil ako ju sparuje aby som nemusela zase hrať na mobile od začiatku ale napr. od levela 86 čo mám nahrate už na PC. Da sato ked áno tak aký je postup
    Jedná se o dvě odlišné hry, účty nejsou nijak propojitelné.

    Pomalu se ale přesouváme z flashe na HTML5 (teď např. testuje polský server), kde už nebude třeba žádný speciální prohlížeč či aplikace. Přesun však bude probíhat postupně, pak bude možné hrát hru, kterou hraješ na počítači, i na telefonu.
Tato diskuze je zavřená.