Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 17.4.2018: Nový sad, vlajka a spousty kočiček!"

24

Komentáře

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já teda nevidím změnu, strom je stejný bez zlatek naštěstí
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    vie niekto či bude vôbec dnes tá aktualizácia
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Pěkný den,jetli maji vše tak vpořádku jako čas aktualizace  tak to bude super,,)))))
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    upraveno 17.04.2018
    Čekáte změny k lepšímu? Toho se nikdy tady nedočkáte.Slyší na komunitu a snaží se nám naslouchat?Ano,naslouchají hráčům,chcete změnu,bude za zlato.Tak to jde stále pomalu dokola k horšímu.Je pravda, že už dlouho zlatky nekupuji a to od té doby,co se dělají změny.Pomalu a jistě chodím méně na farmu až jednou nepůjdu.Tato hra byla tak super,co je to dnes,blázinec a honička za ničem a spousta času.A že hráči nekončí,omyl, právě že jich pomalu a jistě ubývá.Pár jich začíná a když zjistí o čem je hra,brzy končí,co si budeme povídat.Jen tak dál a hra půjde k ledu.A sklad větší?Ano,dáme vám ho za zlatky!!!
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 17.04.2018
    Já ti nevím. Stávajících hráčů ubývá, to ano. A občas mě to mrzí. Ale že by ti, kdo přijdou, odcházeli, když vidí, jak to tu funguje, to u nás ve spolku nepozoruju. Hráči vidí to, co je. Že to dřív bylo jinak je nezajímá. Nabíral jsem poslední měsíce několik nováčků do spolku a obecně je lepší nabírat začínající hráče - snáze se přizpůsobí novým změnám ve hře, veteráni mají často víc potíží a obtížněji se přizpůsobují.

    Ale jinak by se GGS mělo opravdu zamyslet nad tím, kolik změna z posední doby je v zájmu hráčů - i to, co by mohlo být užitečné, je blbě vyvážené. Ten trend začal už při zavádění rybáře, mořského rybolovu, vesnické ligy, teď stavební žetony a pořád to pokračuje. Všechny novinky jsou blbě otestované a blbě vybalancované. Měli by zpomalit a víc věci otestovat, než to hodí do hry. A začínat tím, že přidají věcí méně a slabší, a pak je k radosti hráčů posílí, než aby je dali moc silné a ku vzteku hráčů je pak oslabí. Ta současná strategie GGS je úplně nabaterky. Novinky nejsou špatné, ale jsou blbě aplikované. A často buď příliš drahé nebo naopak příliš výhodné a pak se seškrtávají, což hráči vnímají jako křivdu.

    A nebylo by špatné otevřeně přiznávat, co je nasazeno v testovacím režimu a co už je naostro. Některé věci totiž nasazují už s plným vědomím, že je budou měnit. Tak ať to sakra přiznají! Pak nás velké změny tolik nepřekvapí. A také budete vědět, že něco výhodného, co koliduje s ostatními mechanikami hry, je jen dočasné - tak je třeba to využít co nejrychleji, než to začnou měnit. (viz rybolov na volném moři, dekorky s efekty v mistrovství). Navíc by je to nutilo k větší opatrnosti.
  • u Medveda (CZ1)u Medveda (CZ1) Komentářů: 16
    Spolkový Strom který sem zalíval a dostaval odměny v dolarech + sběrkové, teras abych zato platil zlatky no jsou padli na hlavu mužou siho klidně strčit někam . Vše nam berou a jen za zlatky kupovat to není hra ale vydírani . Kde je ta vyrovnanost ? Už nikde a ani nebude
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Já ti nevím. Stávajících hráčů ubývá, to ano. A občas mě to mrzí. Ale že by ti, kdo přijdou, odcházeli, když vidí, jak to tu funguje, to u nás ve spolku nepozoruju. Hráči vidí to, co je. Že to dřív bylo jinak je nezajímá. Nabíral jsem poslední měsíce několik nováčků do spolku a obecně je lepší nabírat začínající hráče - snáze se přizpůsobí novým změnám ve hře, veteráni mají často víc potíží a obtížněji se přizpůsobují.

    Ale jinak by se GGS mělo opravdu zamyslet nad tím, kolik změna z posední doby je v zájmu hráčů - i to, co by mohlo být užitečné, je blbě vyvážené. Ten trend začal už při zavádění rybáře, mořského rybolovu, vesnické ligy, teď stavební žetony a pořád to pokračuje. Všechny novinky jsou blbě otestované a blbě vybalancované. Měli by zpomalit a víc věci otestovat, než to hodí do hry. A začínat tím, že přidají věcí méně a slabší, a pak je k radosti hráčů posílí, než aby je dali moc silné a ku vzteku hráčů je pak oslabí. Ta současná strategie GGS je úplně nabaterky. Novinky nejsou špatné, ale jsou blbě aplikované. A často buď příliš drahé nebo naopak příliš výhodné a pak se seškrtávají, což hráči vnímají jako křivdu.

    A nebylo by špatné otevřeně přiznávat, co je nasazeno v testovacím režimu a co už je naostro. Některé věci totiž nasazují už s plným vědomím, že je budou měnit. Tak ať to sakra přiznají! Pak nás velké změny tolik nepřekvapí. A také budete vědět, že něco výhodného, co koliduje s ostatními mechanikami hry, je jen dočasné - tak je třeba to využít co nejrychleji, než to začnou měnit. (viz rybolov na volném moři, dekorky s efekty v mistrovství). Navíc by je to nutilo k větší opatrnosti.
    Na tom co píšeš bezesporu něco je, ale i tak si dovolím trochu nesouhlasit. Jakkoliv chápu Tvůj úhel pohledu, většina hráčů jej nemá. Chtějí se bavit, relaxovat a třeba i občas "zaskotačit" v podobě zdravého soutěžení a je jim jedno, jak to kdo zařídí. Proč by se s tím měli zatěžovat ? O to se má postarat ten, kdo tuhle hru vymýšlí. "Broučkaři" to jistě nejsou :-).Možná bychom se divili, jaký názor na to oni sami mají :-) Jiná věc jsou technické chyby a to naopak jejich práce je :-). Tam někde nahoře totiž sedí žába na prameni, co si nevidí ani na špičku nosu a myslí si, že všichni kolem dokola jsou hlupáci, se kterými si může dělat co chce. Jestli chtěl někdo tuhle hru pohřbít, vůbec nechápu, proč to dělá tak složitě. K tomu, abych věděla, že jestli něco po zákazníkovi žádám, musí tento být spokojen a čím víc si přeji, musí být tím víc spokojenější, nepotřebuji žádné zvláštní vzdělání. Stačí mi selský rozum. Neměl bych tedy hru předělávat k horšímu, protože si myslím, že byla moc štědrá, ale naopak chytře vymyslet, jak stávající obrátit k ještě většímu svému prospěchu. Ten, kdo si myslí, že klidně oželí hráče-veterány, protože mnohým hru otrávil a naučí nováčky tanec podle své píšťalky je podle mě kolosální hlupák.
    Že hráči škrty vnímají jako křivdu ? To není křivda, to je podraz. Mnozí do hry více či méně investovali, nejen proto, aby se pobavili, ale i proto, že měli pocit, že to co budují a jak, má smysl a přináší jim to radost. A teď si přijde nějaký darmošlap co zničí na co sáhne , obrátí hru naruby a schová se za vzletná slova, že má právo na změny ?
    Který inteligent si například myslí, že se bude někdo snažit ve spolkové TP nahrát 30 milionů bodů, proto, aby získal ničím nezajímavou dekoraci ? I tak jsme věděli, že je to mimořádná odměna za mimořádný výkon. Já jsem to zkusila. Byl to masakr, zadek jsem od židle téměř neodlepila a zlatky raději ani nepočítala. Povedlo se, vím, že bych to podruhé už nezkusila, ale dostala jsem odměnou alespoň dekoraci s hodnotou trvalého charakteru ( navýšení skladu ) a tak chápu, že to nemohlo být úplně zadarmo. To se odměnou nazvat myslím dá. Ale teď ? Škoda slov.
    A nové dekorace ? Jsou vcelku pěkné, ale pro koho ? Pro pár, stále dokola se opakujících hráčů a spolků, které mají bez problému sílu se umístit na předních místech soutěží i kdyby snad ani nechtěli ? Kolik si jich musí nabouchat do skladů, než přijde změna a celý kolotoč se opakuje ?  Zatím co ostatní hráči si o nich mohou nechat jen zdát , protože na ně nemohou dosáhnout nikdy a čekat, jestli jim je snad náhodou nepřinese ježíšek .Tomu někdo říká koncepce ? Neměli by ty dekorace být rozmístěny tak, aby na ně dosáhl i slabší hráč ? Vím já, třeba s nižší hodnotou spokojenosti ?
    Já jsem tuhle hru začala hrát s velkým nasazením a měla jsem jí moc ráda. Teď jen tupě zírám a čekám jestli se snad nestane zázrak.

  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    budou na začatku rybi spol.dřiny ustřice nebo je nejaka zmena?
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    Pod to se podepíšu. Tahle hra jde do kytek. Jak už jsem jednou psala, měli by se zamyslet vůbec nad systémem jakým hru chtějí vést.
    Minulý rok byly všechny novinky stavěné na to aby se hráči sdružovali do spolků, ale protože záleží na tom jak aktivní hráči se v nich sejdou, nebo jak ochotní jsou kupovat zlaté, jejich záměr prošel jen u těch nejpočetnějších a nejaktivnější. Ostatní to mohou rovnou vzdát, na odměny za soutěže spolků se stejně nedostanou. Pořád to hamouníme ty samé. Proč nepostaví odměny tak jako je to třeba v mistrovství? Za pořadí odměna, kterou je možné nastřádat časem na něco lepšího? Hned by to táhlo hrát i malé spolky. Sice by to pro ně znamenalo běh na dlouhou trať, ale něco by z toho měli. Proč nepodpořit vznik velkých spolků tím, že by třeba zablokovali možnost zakládat nové, když je dost volných míst pro nové hráče? Tak by vznikla postupně i větší konkurence pro ty nahoře ... ne oni skrouhnou odměny kde se dá.

    Teď nastává další období, které okatě vymáhá od hráčů více investic za reálný peníz, ale za nevalné odměny. Přibývá složitostí, akce se střetává z akcí a když hráč chce něco uhrát, aby u toho seděl od rána do večera. Nebo, a už jsme zase u toho - utrácel zlaté. Když už přijde nějaké zjednodušení a olehčilo hře, pěkně ho zase necháme zaplatit nesmyslnou sumou ve zlatě.

    Už jsem s hrou jednou skončila a po letech začala hrát z gruntu znovu. Nejsem platící hráč a po roce a půl se mi opět hra zajídá.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683

      Ten, kdo si myslí, že klidně oželí hráče-veterány, protože mnohým hru otrávil a naučí nováčky tanec podle své píšťalky je podle mě kolosální hlupák.
    Že hráči škrty vnímají jako křivdu ? To není křivda, to je podraz. Mnozí do hry více či méně investovali, nejen proto, aby se pobavili, ale i proto, že měli pocit, že to co budují a jak, má smysl a přináší jim to radost. A teď si přijde nějaký darmošlap co zničí na co sáhne , obrátí hru naruby a schová se za vzletná slova, že má právo na změny ?
    Který inteligent si například myslí, že se bude někdo snažit ve spolkové TP nahrát 30 milionů bodů, proto, aby získal ničím nezajímavou dekoraci ? I tak jsme věděli, že je to mimořádná odměna za mimořádný výkon. Já jsem to zkusila. Byl to masakr, zadek jsem od židle téměř neodlepila a zlatky raději ani nepočítala. Povedlo se, vím, že bych to podruhé už nezkusila, ale dostala jsem odměnou alespoň dekoraci s hodnotou trvalého charakteru ( navýšení skladu ) a tak chápu, že to nemohlo být úplně zadarmo. To se odměnou nazvat myslím dá. Ale teď ? Škoda slov.
    A nové dekorace ? Jsou vcelku pěkné, ale pro koho ? Pro pár, stále dokola se opakujících hráčů a spolků, které mají bez problému sílu se umístit na předních místech soutěží i kdyby snad ani nechtěli ? Kolik si jich musí nabouchat do skladů, než přijde změna a celý kolotoč se opakuje ?  Zatím co ostatní hráči si o nich mohou nechat jen zdát , protože na ně nemohou dosáhnout nikdy a čekat, jestli jim je snad náhodou nepřinese ježíšek .Tomu někdo říká koncepce ? Neměli by ty dekorace být rozmístěny tak, aby na ně dosáhl i slabší hráč ? Vím já, třeba s nižší hodnotou spokojenosti ?
    Já jsem tuhle hru začala hrát s velkým nasazením a měla jsem jí moc ráda. Teď jen tupě zírám a čekám jestli se snad nestane zázrak.

    Bohužel, tato praktika odrovnat dinousaury se objevuje i u jiných firem. Řeší to většinou monstozím nastavení bodů na levlováním a tím pádem i úkoly, které můžete plnit i několik měsíců(a z těchno důvodů jsem tyto hry opustil). Zde je levlování  velice příjemné. Tedy bylo když jsem s hrou začínal. Jak píšeš, všechno se to začlo kazit, s nasazením rybářské oblasti, i když náznaky začínaly už dříve(zabugování hry). A pak dostáváš odměny, které nepotřebuješ(prodej lodí byl zamítnut, místo toho, aby platba proběhla v dílcích dekorací). Kovářka nikde, bedna plná a jsem u toho, abych přemýšlel, co mám při další získané dekorce vyhodit. Mně ale ani tak nejde o sílu dekorky, ale o různorodost velikostí, vhodných k umístění.
    Slavný dotazník se vůbec neptá na : Kolik hodin hře věnujete? Je v rámci vaší frekvence ve hře dostupná většina odměn? Jaký jste lv? Je v rámci soutěží spolků dostupná odměna pro váš spolek? Jaký je průměr lv ve vašem spolku? Je frekvence údálostí(solových+spolkových) pro vás zatěžující pro pohodovost hry? Chtěli by jste cca 3denní proluku mezi jednotivými akcemi?      A kdybych byl někde nahoře, tak bych v rámci marketingu pokračoval s otázkami dál. Když už aktualizují hru, tak by měli aktualizovat i toto. Jirásek-Temno, nezájem.
    Jsem nesmírně rád, že není otevřena další stálá farma, protože v tom kolotoči všech akcí, OF a soutěží bych se musel naklonovat. Než se dostanu k samotné hře musím odklikat a uklidit produkty, vypravit lodě k rybolovu, naložit dobrodruha, odštěkat psy, zalejt strom, naložit loď na KF, překousat remízky, zkontrolovat trhy,  A 1,5-2 jsou fuč. A když se konečně dostanete k nějakému plnění a pěstování toho, co potřebujete pro všemožné úkoly a soutěže, přichazí,nečekán nezván, Ivan architekt.
    " Vás nepotěším, paní Dostálová, stále kvoká, stále kvoká."


  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 17.04.2018
    Alčo, já se na hru dívám z jiného pohledu, jelikož to studuju a ty mechaniky mě zajímají, ale... to neznamená, že s tebou nemohu souhlasit. Klobouk dolů, krásně napsáno. Zvláště výroba dekorek jen pro elitní spolky, které je nepotřebují, je vrchol absurdity.

    Já sázím jako vždy na ústřice, držím je na 6 lodích v přístavu. Klasická také vždy začíná kukuřicí.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    budou na začatku rybi spol.dřiny ustřice nebo je nejaka zmena?
    Rybářská akce těžce pracujících nemá žádnou spolkovou verzi. A byly přidány pouze bonusové body a dle toho upraveny odměny, žádná jiná změna v události není.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    V Nově a zčerstva je jasně naznačeno, že spolkový bonus bude k dispozici i u všech akcí tohoto typu(rozumím TP) .Tak se to musí týkat i RTP, která se nenápadně překabátí i na spolkovou => že se můžeme těšit na další zmršený produkt díky báječným úpravám v bodování a odměnách, které známe z STP. Jestli máš nějaké jiné informace BA...
  • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Mě by spíš zajímalo, proč po aktualizaci, továrny ve vesnici vyrábějí déle než před ní? (čas výroby se prodloužil)
    Nikde v infu, co bude v aktualizaci, nebyla žádná taková zmíňka. 
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    black-.-angel napsal(a):
    ....... byly přidány pouze bonusové body a dle toho upraveny odměny, žádná jiná změna v události není.......
    Načetl někdo v Haburku (po těch měsících fungování rybářské verze těžké práce), že u ní je bonus za 10ku dost o ničem? Naskočí u ústřic (pokud se hráč připraví), pak možná jednou nebo dvakrát za humry (mečouny/lososy/tresky) a nejpozději na čtvrté bedně je to na tuňácích či sledích, což znamená, že se jede 10kou do alelujá........ Výsledek? Max. 4 bonusy při normálním hraní.
    Kdybych byl ochoten připustit, že páni rozumí tomu, co produkují, pak bych si mohl (naivně a naštvaně) myslet, že se domnívají, že v honbě za bonusy budou hráči 10ky ukončovat a přeskakovat... Bohužel jsem si v podstatě jist, že vrátný v GGS rozumí hře víc, než její producent, čili - jinými slovy - tohle vůbec nikomu nedošlo.
    Za mě -  ústřice jsou mi zcela ukradené, až dodělám do práce co potřebuji dodělat, jdu spát. Protože pokud bude mezi odměnami zlatá licence (a tomu skoro nevěřím) bude odhadem nejméně za 6mil.bodů, které budou nahratelné jedině za cenu utracení násobně vyšší sumy.

    P.S. Omluvám se BA za edit jejího textu - reaguji pouze na tu část, kterou jsem ponechal.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    taky na někoho dnes odpoledne či navečer (anebo jak ten čas nazvat) mluví fórum německy? Na mě ano, a naštěstí rozumím, co to po mě chce. A nepomohlo ani opětovné načtení ani nic.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 17.04.2018
    black-.-angel napsal(a):
    ....... byly přidány pouze bonusové body a dle toho upraveny odměny, žádná jiná změna v události není.......
    Načetl někdo v Haburku (po těch měsících fungování rybářské verze těžké práce), že u ní je bonus za 10ku dost o ničem? Naskočí u ústřic (pokud se hráč připraví), pak možná jednou nebo dvakrát za humry (mečouny/lososy/tresky) a nejpozději na čtvrté bedně je to na tuňácích či sledích, což znamená, že se jede 10kou do alelujá........ Výsledek? Max. 4 bonusy při normálním hraní.
    Kdybych byl ochoten připustit, že páni rozumí tomu, co produkují, pak bych si mohl (naivně a naštvaně) myslet, že se domnívají, že v honbě za bonusy budou hráči 10ky ukončovat a přeskakovat... Bohužel jsem si v podstatě jist, že vrátný v GGS rozumí hře víc, než její producent, čili - jinými slovy - tohle vůbec nikomu nedošlo.
    Za mě -  ústřice jsou mi zcela ukradené, až dodělám do práce co potřebuji dodělat, jdu spát. Protože pokud bude mezi odměnami zlatá licence (a tomu skoro nevěřím) bude odhadem nejméně za 6mil.bodů, které budou nahratelné jedině za cenu utracení násobně vyšší sumy.

    P.S. Omluvám se BA za edit jejího textu - reaguji pouze na tu část, kterou jsem ponechal.
    Pro hráče, co jsou ochotní sáhnout do peněženky, nebude vůbec problém ryby, co vydrží dlouho, zkrátit za zlato a jet další, nebo popohnat rybaření a vytáhnout je na 10 také. Vyšší odměny v nově předělaných ATP byly vždy pro zlatkaře, a hádám, že ani toto nebude výjimkou.

    chytrák (CZ1) napsal(a):
    taky na někoho dnes odpoledne či navečer (anebo jak ten čas nazvat) mluví fórum německy? Na mě ano, a naštěstí rozumím, co to po mě chce. A nepomohlo ani opětovné načtení ani nic.
    Přepiš si v adresním řádku: community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion... na community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/...; tohle mi to dělá každou chvíli také, já mám českou verzi nových diskusí jako uloženou záložku, takže místo přpisování na ni klepnu a načtu si tak rovnou českou verzi. Nejčastěji se mi to stává po editaci příspěvků, zvláště ve skupinách, ale občas i jen při přechodu na jinou část fóra nebo do některého vlákna.

  • benatky (SK1)benatky (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Myslim si, ze ludia urcite nebudu vyuzivat polievanie stromov za zlatky. Ja som ostala sklamana z macacieho stromu, cakala som ake odmeny asi prinesie a on nic a dokonca sa neda ani vylepsit, myslim, ze psia buda sa dala vylepsit hned. Olivy tiez velmi nevyuzivam, mam ich vela, neda sa nieco spravit s kapacitou skladov? Som v leveli 200, kapacitu skladu mam 2800 a to mam dosiahnute maximum.
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    benatky (SK1) napsal(a):
    Myslim si, ze ludia urcite nebudu vyuzivat polievanie stromov za zlatky. Ja som ostala sklamana z macacieho stromu, cakala som ake odmeny asi prinesie a on nic a dokonca sa neda ani vylepsit, myslim, ze psia buda sa dala vylepsit hned. Olivy tiez velmi nevyuzivam, mam ich vela, neda sa nieco spravit s kapacitou skladov? Som v leveli 200, kapacitu skladu mam 2800 a to mam dosiahnute maximum.
    Pokud možno, vylepši si v garáži cestáře na max a budeš mít o 1200 skladovacího prostoru více .
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Já rybářskou otročinu  považuju za další zmršenou věc,ještě pár změn a budu chodit hrát jen občas pro pár kliků......děkuji GGS .....jen tak dál....myslím,že zanedlouho už tuto hru hrát nebudu,určitě už do ní nedám ani kačku.....je to ubohost na ubohost a vzhledem k tomu,že nejsem sběratel " hezkých " dekorek a stavební sloty zas až tak nepotřebuji, je pro mně tupé plnění sila opět další soutěž,které se nebudu zúčastňovat.....bohužel jsem se na tuto otročinu připravil s ústřicemi.Ty by mi ve staré verzi vydržely asi na dva dny,teď o ničem.Já nevím proč Ti koko..... z GGS musí všechno mršit  a zmršené nechávají tak.Myslím,že rodina bude brzo spokojena s tím,že s farmařením skončím. Momentálně bych vývojáře,dá-li se ta banda rádoby ajťáků tak označit, téhle hry  hnal bejkovcem,plivu na ně.
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Na co sáhnou to je k ničemu mám 50 odměn a je nereálné na ně dosáhnout a to jsem na tuto událost byl připraven,takže ani zlatku do toho nedám a ty dekoraci na 50 místě si celé GGs může vetknout za klobouk a nebo ,však Vy víte kam.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160

    Soutěže kazí čím dál víc.Dekorky jsou dlouhodobě o ničem a vymýšlejí další nesmysly.Co to má být,že prasečák je ve tvaru spadlého létajícího talíře,k čemu hvězdárny a dekorky s 30-tkou spokojeností.Je to farmářská hra.Dekorky mají být vyloženě s farmářskou tématikou,zemědělské stroje,ovocné stromy,sila,tématika běžně chovaných zvířat a pod. a né hvězdárny,čínští draci a podobné nesmysly.Odměny v soutěžích by měli pomáhat v rozvoji a hlavně začínajícím hráčům by to mělo být motivací.Já buduju farmu pro její využití v soutěžení...né proto,abych se na ní díval a zval rodinu a přátele,aby se na ni chodili dívat...je to výrobní nástroj této hry....mé vybavení do soutěží.Jsem vážně znechucen tím kam to směřuje.Rybářská otročina byla pohodovka .....poslední a už je to minulost.Fakt už mně tu drží jen Ti drazí věrní ve spolku.Spolkovka zmršená,otročina jedna za druhou spěje do kelu,v dostizích je to o náhodě,ve vesnici snad ještě dobrodruh za něco stojí,vesnická liga fiasko,snad ještě rybaření něco vynáší,pokud se člověk vybaví,slabší hráči to mají zase dost složité.Navíc to každou chvíli blbne,pořád něco nefunguje,ale Ti tupci vymýšlejí další stupidity místo pořádných oprav.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Veškeré příspěvky ohledně rozdílných verzí rybářské akce těžce pracujících byly přesunuty sem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/176985/rozdilne-verze-rybarske-akce-tezce-pracujicich.

    Problém jsem nahlásila, bližší informace snad přinesu ráno.

  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Dá se už někde koupit to tekuté hnojivo z mořských řas? V popisu aktualizace je, že se dá koupit u obchodníka. Ale já to hnojivo nikde nevidím.
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Na co sáhnou to je k ničemu mám 50 odměn a je nereálné na ně dosáhnout a to jsem na tuto událost byl připraven,takže ani zlatku do toho nedám a ty dekoraci na 50 místě si celé GGs může vetknout za klobouk a nebo ,však Vy víte kam.

    Mě zůstalo 30 odměn, akorát ta poslední stojí víte za co. Dekorka na nic
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Dá se už někde koupit to tekuté hnojivo z mořských řas? V popisu aktualizace je, že se dá koupit u obchodníka. Ale já to hnojivo nikde nevidím.
    V nabídce u Bennyho:


  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Hra je pekna...teda byla pekna.Krasne je,ze clovek sem chodi pro relax,na neco si zvykne a oni mu to neustale meni,kdyby aspon k lepsimu.Pak ctu jen vztek,nespokojenost.
    Cekalo se,ze se zmeni rybolov,trh,ne,ono se radsi zmeni silo...
    Lidi,zanadavejte si,do tydne to utichne a jede se dal,proc to menit,oni si zvyknou.
    Kdyby se hra toliko nesekala,nebylo tech neopravenych chyb....ale to ne.
    A odmeny? Ono je to polozi,kdyz daji lepsi odmeny?A kdyz uz daji nedejboze lepsi odmenu,tak navysi pocet bodu...Nedivim se,ze lidi odchazeji....
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 18.04.2018

    No, tak moje nabídka u Bennyho tuto možnost vůbec neobsahuje.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    murbella (CZ1) napsal(a):

    No, tak moje nabídka u Bennyho tuto možnost vůbec neobsahuje.
    Jestli to nebude stejná chyba jako u rybářské akce těžce pracujících. Můžeš prosím zkusit smazat cookies?
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    black-.-angel napsal(a):
    murbella (CZ1) napsal(a):

    No, tak moje nabídka u Bennyho tuto možnost vůbec neobsahuje.
    Jestli to nebude stejná chyba jako u rybářské akce těžce pracujících. Můžeš prosím zkusit smazat cookies?
    Zkoušela jsem už v noci, tehdy nepomohlo, teď zkouším znovu, objevilo se 50 odměn, hnojivo se objevilo až po třetím smazání a několikerém F5. Ještě mě to několikrát vykoplo z přihlášení na forum. Tohle promazávání a refresh je vždycky akce na půl hodiny.
Sign In to comment.