Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 17.4.2018: Nový sad, vlajka a spousty kočiček!"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat o naší nové aktualizaci.

Oficiální oznámení k aktualizaci najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/176858/aktualizace-17-4-2018-novy-sad-vlajka-a-spousty-kocicek.

váš BF tým
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«134

Komentáře

  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    Ja som z aktualizacie nadsena :) Chaluhove hnojivo na kvetinu vyborne :)
    Novy olivovy haj tiez :), aj ked idealne by bolo keby to malo presnu polovicu povodneho rozmeru 5x10, nech nemusim prestavat farmu, tak to bolo pri malych kackach, no pri lukach a zahradach uz nie, skoda toho)
    A tlacitko na poliatie vsetkych stromov skveleeeee, aj ked za zlato, mne to za to usetrenie casu stoji :)
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    za mě teda nic moc, dobré sou ty fialove věci na květinku uvidime dostupnost, to s tim stromem spolkovým za zlatky to si asi moc hráčů nedovolí ač sem tam nake zlato koupim na tohle fakt ne :)  k olivovejm sadum, ty pujdou asi mimo většinu hráču, ale třeba se pletu a dam jim šanci
     Takže pro mě je nejlepší vyhlídka právě Tanuki na kterého se opravdu těším
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    - a zase miniaturizace, zas bude víc klikání
    - dřina, pá pá zlaté licence, bez investic nebo moře času se k nim nedostaneme
    - no investovat u nás ve spolku na zalití stromů 73*5 zlatých, to určitě každý využije
    - dekorace tématicky přírodně aspoň, dobrý
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hele, já už dospěl k závěru, že v obchodě mistrovství mě zajímá jediná věc - malé kačeny. A tahle změna, olivy, by to mohla rozšířit. Uvidíme, jak drahý bude. To by mě zajímalo, olivy mi pravidelně docházejí :) Jinak řasové hnojivo pro květinku je super! Snad bude v truhlách nebo odměnách z akcí, to bych opravdu velmi velmi ocenil. Už mi bude chybět jen chaluhové krmení pro včelky :D

    Z té změny ostatních těžkých prací jsem rozpačitý. Ty, co už úpravou prošly, mají odměny nanic. Pokud to potká i ty další, asi mě otráví, jestli nám znehodnotí i rybářskou těžkou práci a klasickou...

    Ale jinak anglický vzhled pro kurník super a ta dekorace... mno, když už šílenství, tak koukám pořádně. To nevím, asi další krám na květinku s dobrou spokojeností (tam cpu co se mi nelíbí, na gurmě a hlavní mám sestavy dekorací, které mám rád).

    Na keříky jsem zvědavý, jen se bojím, že budou slabé.
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    to jako ted udržba ???
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    jo, během spolkovky moc milé, běží mi stroje v garáži a teď tohle, chjo.
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Už zase nevědí jak z lidí tahat zlatky???
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Čas her je ta tam. Teď už půjde jen o byznys.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hmm, přihlásit se mi šlo, ale hra se načetla jen z části a dál se jí nechce.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    za poliatie stromu zlatky? u nás mesačne by to bolo cca 10 000 zlatiek. čiže ako sme ho teraz nezalievali, lebo hra seká a trvá to dlho predlho, tak ho nebudeme aj naďalej. keby dali za doláre, tak by to aspoň niekto využil. tak vďaka za pomoc pri polievaní stromu, ozaj takú neprosíme. :(
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    než dávat zlatky za strom si ho radši odklikám všem, ten čas si najdu jako vždy

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 16.04.2018
    No, ať opravovali cokoliv, rozbitý ukazatel aktivních bonusů to nebyl, mám jej rozbitý pořád. Možná šlo o tu vesnickou ligu?

    Jinak napadá mě důvod, proč to dát do stromu. Pár lidí to použije schválně, ale moc jich nebude. Kolik z nás se ale občas někde překlepne? Pokud se překlepnete u stromu a omylem to zmáčknete, bude to pěkně drahý překlik... ;-)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já se omylem dneska překlepla a nebudu tu říkat co jsem koupila ,jsem naštvaná až až.
    takže věřím že to drahý překlik bude :D
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    No, ať opravovali cokoliv, rozbitý ukazatel aktivních bonusů to nebyl, mám jej rozbitý pořád. Možná šlo o tu vesnickou ligu?

    Jinak napadá mě důvod, proč to dát do stromu. Pár lidí to použije schválně, ale moc jich nebude. Kolik z nás se ale občas někde překlepne? Pokud se překlepnete u stromu a omylem to zmáčknete, bude to pěkně drahý překlik... ;-)
    drahy preklik? to kolko mate v spolku clenov????
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    za poliatie stromu zlatky? u nás mesačne by to bolo cca 10 000 zlatiek. čiže ako sme ho teraz nezalievali, lebo hra seká a trvá to dlho predlho, tak ho nebudeme aj naďalej. keby dali za doláre, tak by to aspoň niekto využil. tak vďaka za pomoc pri polievaní stromu, ozaj takú neprosíme. 

    Přesně tak, jestli má být tlačítko na zalití všech stromů naráz za zlato tak to nebude tím tuplem zalívat už nikdo. Opravdu povedené zjednodušení :-))))))
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    upraveno 16.04.2018
    BIngo.... Až mi zase bude někdo tvrdit, že ten, kdo tuhle hru vymýšlí, ji hrál aspoň minutu ve svém životě, tak ho nechám zavřít do blázince.
    Zalévání stromu za zlaté? To nemůžete snad vůbec myslet vážně? Za zalití stromu dostanu 200$ a nějakou veteš do projektů, které mám desetitisíce a desetitisíce. Přitom projekty jedou jen ze setrvačnosti, jako herní prvek jsou nám naprosto k ničemu. Takže strom se zalévá, když se člověk nudí a na něco čeká... potřeba ho zalít je nulová(!) Jo, pokud by to šlo udělat jedním klikem (a nechci za to nic !!! dolary i veteš si klidně nechte), tak bych někdy zalil i ve chvíli, kdy se nenudím... Ale za zlatý? Tak to fakt NEVER. Nemůžou to hrát, nemůžou,... :/

    To, že hoši domrší i další dřiny, je už pár týdnů známé, takže z toho už stojí za komentář jen ten neskutečný marketingový blábol "To s sebou přináší také mírné přepracování, kdy počítáme s body navíc, které nyní můžete získat."... To se stydí za to, že posunou odměny výš? Aby to schovávali do věty, ze které je to zjevné sotva napůl a pak mohli psát "...co se čílíte, bylo to v ofiku...."?

    U zelených dekorek tak nějak opoměli zveřejnit velikost, 2x2 to asi nebude a cokoliv většího je sice hezké, ale o ničem. Takže nakonec si nechám jedinou trochu pozitivní - pokud se k nim ovšem někdy dostanu - použití fialových hnojiv si představit dovedu :smile: .

  • pepe (SK1)pepe (SK1) Komentářů: 19
    takže nastúpili sme na cestu odmien, ktoré v skutočnosti nie sú odmenami. Olív mám plno, zberom ich akurát predávam. Chaluhy na kvetinovú farmu sú asi takej hodnoty ako skleníkové, tipujem, že budú padať zo zlatých škatúl, pričom sa zníži šanca získať licenciu alebo zlaté kvety. O odmenách v udalostiach ťažko pracujúceho sa nepíše nič, asi sa necháme prekvapiť. Ostáva len dúfať, že nebudú vylepšené ako v spolkovej verzii, alebo v majstrovstvách spoločenstiev. Dekorácie sú pekné, turnajová sezóna ok, na tanukiho sa teším
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Čas her je ta tam. Teď už půjde jen o byznys.
    Tvrdý byznys  !!!     kde je ta roztomilá hra ,kterou jsem tak ráda hrála 
  • rafi (CZ1)rafi (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 17.04.2018
    Z posledních změn jsem rozpačitý. Zalévání stromu k ničemu. Chaluhy na květinovou farmu... mně k ničemu. Turnajovou sezónu odklikám, ale je taky k ničemu, protože můžu mít koně jakéhokoliv a stejně jednou z 10 závodů 9x prohraju s šancí na vítězství 70% a více a jindy zase porážím lepší koně, kdy mám šanci 20% apod. Podle mně je to napočítané tak, že mám koně třeba lvl60, má 6 abilit navíc a to jej řadí do zlaté II. a výš se prostě nedostane, ať odjedete závodů 100 nebo 10 000, bude max. ve zlaté II. Na dřinu jsem zvědavý. Rybářskou jsem dával celkem solidně, ale stávalo se mi, že jsem nasbíral ryby a měl 9 bodů/sec. a mělo to trvat 12hodin a pak jsem omylem klikl na loď, sebral ryby a skočil na 10 bodů/sec a hned to padlo třeba na 15 minut. Farmářskou dřinu nehraji, protože už teď je úplně mimo. Sklízet 10 polí kukuřice a dostat se na 3 body za vteřinu?? Díky nechci...
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    no tak drinu nam zase domršia, ak sa budu inspirovat ako to zmenili predtym, tak to bude len horšie, jedine co z toho stoji za niečo je nové tekuté hnojivo
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Souhlasím s tím, že s koněm lvl60 se dostaneš tak do té zlaté, na platinu už potřebuješ alespoň lvl70 a na diamantovou lvl130 a být dost aktivní (aby ti vyšlo palivo). Tak to je ovšem nastaveno schválně. Ne že by to nějak souviselo s posledními aktualizacemi, u koní nebylo nic nového už děsně dlouho. Docela by to už chtělo. Ten ranč je jak pěst na oko s těmi nevyužitými místy.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    zalití stromů za zlatky? to je to supr ulehčení na které se čeká roky? úsměvné..nu což..děkujeme,nebudeme :)
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 19.04.2018
    Ahoj,

    je výstražný trojúhelník bez udání času údržby. Konající služba odešla asi na oběd. Aktualizace přinese opět zajímavé změny. Už si zvykáme, broučkové, jak je nazývá moderátorka nevědí asi čí jsou. Nic nemají připravené, opravy na poslední chvíli a časoslepost.

    Eh? Nikdy jsem nikoho broučkem nenazvala. (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    čo sa deje, zatiaľ žiadna aktualizácia....
  • sluničkov (CZ1)sluničkov (CZ1) Komentářů: 26
    taky přemýšlíme,jak dlouho ještě bude vykřičník svítit
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mějte trpělivost. Teď se na farmě nic zásadního neděje, tak přece není problém počkat :) Však to není jednoduchá aktualizace.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Mějte trpělivost. Teď se na farmě nic zásadního neděje, tak přece není problém počkat :) Však to není jednoduchá aktualizace.
    Trpělivost máme, vzácné chvíle, že se nic zásadního neděje. Asi to nebude jednoduchá aktualizace. Rychlostní akce nepřinášejí asi tolik zlata, jak si představovali, tak změnili taktiku a zlato se bude používat na zalévání stromů. Chápala jsem to při prvním čtení, že jedno tlačítko 5 zlatých pro x stromů. Později mi došlo, že to bude asi za každý strom 5 zlatých. Čekám, co bude správně a kolik mám "nakoupit zlata".
  • moja5 (CZ1)moja5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Dobré odpoledne všem. ohledně toho zalévání stromu. Pouze za jeden strom bude 5 zlaťáků, tudíž například za 10 stromů to bude 50 zlaťáků. Vše je vidět i na samotném obrázku z informací o aktualizaci. 
    https://prnt.sc/j6dpdq  tam mají ve spolku 73 členů.. jednorázovým zalitím se tedy zaplatí 365 zlata.
    Pro bohatší lidi to bude docela v pohodě. Pro ty co si zlato moc nekupují, tak se vyplatí spíše klasický způsob zalévání. Ale i tak je dobré, že to zjednodušili, někdo toho určitě bude využívat. Každopádně v přepočtu na týden to vezme hodně zlata :D
    Jinak jsem s plánovanou aktualizací už takto spokojený.. bude to obsahovat pěkné věci.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Mějte trpělivost. Teď se na farmě nic zásadního neděje, tak přece není problém počkat :) Však to není jednoduchá aktualizace.

    To s tou trpělivostí jsi přebral od BA? O trpělivosti se tu mluví víc, než je zdrávo.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 17.04.2018
    Kdyby alespoň v rámci bobtnajícího množství dekorek, prvně odstranili omezení krabice !!! Na foru bylo už tolik dobrých nápadů,  ale míjí se účinkem. Pokračuje se stále k vymejšlení nesmyslů, jasně, stromy za zlaté, tak to fakt už můžeme pomalu a jistě rušit spolky a malejm lv nikdo nepomůže, natož aby je nutit ,aby stromy zalejvali Nějak jsem ani nepostřehl, že by tu takový návrh byl, a když, tak určitě ne za zlatky. Začne se vyplácet hrát sám za sebe, dle svého klidníného svědomí a finančních možností. Dostihové turnaje jsou kapitola sama o sobě. Dobře cvičení prohrávají s totálně chromými hajtrami s chovnou hodnotou 5 bez bonusů, tak je jedno, kterou disciplínu jedeš a s kterým koněm, prostě to odklikáš a odchod.
    Tak jen tak dál a nevydělají si ani na hambáč. Nejenže jsou postiženi hluchotou vůči hráčské komunitě, ale i slepotou, co to vlastně pod rukama plácají. Ještě víc vlajek, začnu je používat k označení míst činu. A to bude pěknej hromadnej hrobeček.
    Též přebarvení stavebního žetonu na zeleno nic nevytrhne, když není vidět kolik máš kočičíš kouzel, natož dalších poukazů z OF.
Sign In to comment.