Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 26.3.2018: Nové odměny a prodloužená odstávka"

113

Komentáře

  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    murbella (CZ1) napsal(a):
    helaras (CZ1) napsal(a):
    Po připsání odměny jsem měla 59 stavebních bodů, slot jsem využila a zároveň stavěla dvě stavby s architektem, zbylo asi 14 bodů, pak jsem ještě vylepšovala dům a další vylepšování s architektem již jednotlivě a nyní mám 0 stavebních bodů.
    Není mi zcela jasné, za co naskakují stavební body. Domnívala jsem se, že je to za vylepšování, ale dle mého odhadu bych měla mít kolem 30 bodů, ale mám 0
    ??? Stavební žetony získáváš jen jako odměny např. v právě probíhající spolkovce. Nepřipisují se automaticky, když něco vylepšuješ.
    V tom případě ten, kdo hraje sólo, nemá nárok? Bylo dobré vědět, za co a jak lze stavební body získat. Je pravda, že po ukončení spolkovky mám 54 bodů. Pak tedy do další spolkovky bych měla body vyčerpat, jinak se mi žádné nepřipíšou?
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    black-.-angel napsal(a):
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Neexistuje směrodatný kurzovní lístek(sakryš, kolik stojí dolarů mince štěstí nebo mince mistrovství atd. atd.? ) Zde začíná chaos v cenách a nerovnováha v odměnách to jen dokazuje. Tak si pak něco spočítejte, kdepak tady se střílí od pasu a hráč je veden k omylu(nechci slevu zadarmo).
    To tedy věř, že existuje ;) Od boku se fakt nestřílí. Tento "kurzovní lístek" však není veřejný.
    Baff, a teď si představte, že vám do banky chodí platby v eurech, kanadských dolarech a amerických dolarech, vietnamských dongech a dlaších exotických měnách. A jdete si to vybrat v korunách. A zeptáte se, který kurz je pro vás s hlediska obchodování nejvýhodnější. A oni vám řeknou "Pardon, kurzovní lístek je neveřejný, ber co dáváme a neptej se". No nešli by jste změnit banku? A to máme právo na informace.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Neexistuje směrodatný kurzovní lístek(sakryš, kolik stojí dolarů mince štěstí nebo mince mistrovství atd. atd.? ) Zde začíná chaos v cenách a nerovnováha v odměnách to jen dokazuje. Tak si pak něco spočítejte, kdepak tady se střílí od pasu a hráč je veden k omylu(nechci slevu zadarmo).
    To tedy věř, že existuje ;) Od boku se fakt nestřílí. Tento "kurzovní lístek" však není veřejný.
    Baff, a teď si představte, že vám do banky chodí platby v eurech, kanadských dolarech a amerických dolarech, vietnamských dongech a dlaších exotických měnách. A jdete si to vybrat v korunách. A zeptáte se, který kurz je pro vás s hlediska obchodování nejvýhodnější. A oni vám řeknou "Pardon, kurzovní lístek je neveřejný, ber co dáváme a neptej se". No nešli by jste změnit banku? A to máme právo na informace.
    :-))) No jo, máš pravdu, ale zapomněl jsi, že tady není zájem o to, aby byl hráč moc chytrý :-)) To by jim tu hru pak mohl rozložit " na prvočísla " :-)))))))). Jedním si ale myslím můžeš být jist a to, že kurz není příznivý pro nás :-))))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Neexistuje směrodatný kurzovní lístek(sakryš, kolik stojí dolarů mince štěstí nebo mince mistrovství atd. atd.? ) Zde začíná chaos v cenách a nerovnováha v odměnách to jen dokazuje. Tak si pak něco spočítejte, kdepak tady se střílí od pasu a hráč je veden k omylu(nechci slevu zadarmo).
    To tedy věř, že existuje ;) Od boku se fakt nestřílí. Tento "kurzovní lístek" však není veřejný.
    Baff, a teď si představte, že vám do banky chodí platby v eurech, kanadských dolarech a amerických dolarech, vietnamských dongech a dlaších exotických měnách. A jdete si to vybrat v korunách. A zeptáte se, který kurz je pro vás s hlediska obchodování nejvýhodnější. A oni vám řeknou "Pardon, kurzovní lístek je neveřejný, ber co dáváme a neptej se". No nešli by jste změnit banku? A to máme právo na informace.
    :-))) No jo, máš pravdu, ale zapomněl jsi, že tady není zájem o to, aby byl hráč moc chytrý :-)) To by jim tu hru pak mohl rozložit " na prvočísla " :-)))))))). Jedním si ale myslím můžeš být jist a to, že kurz není příznivý pro nás :-))))
    Proč by neměl být? Na nějakém kurzu je celá hra postavena od začátku, kdyby to bylo nastaveno špatně, tak už se celá dávno sesypala jako domeček z karet.

    helaras (CZ1) napsal(a):
    murbella (CZ1) napsal(a):
    helaras (CZ1) napsal(a):
    Po připsání odměny jsem měla 59 stavebních bodů, slot jsem využila a zároveň stavěla dvě stavby s architektem, zbylo asi 14 bodů, pak jsem ještě vylepšovala dům a další vylepšování s architektem již jednotlivě a nyní mám 0 stavebních bodů.
    Není mi zcela jasné, za co naskakují stavební body. Domnívala jsem se, že je to za vylepšování, ale dle mého odhadu bych měla mít kolem 30 bodů, ale mám 0
    ??? Stavební žetony získáváš jen jako odměny např. v právě probíhající spolkovce. Nepřipisují se automaticky, když něco vylepšuješ.
    V tom případě ten, kdo hraje sólo, nemá nárok? Bylo dobré vědět, za co a jak lze stavební body získat. Je pravda, že po ukončení spolkovky mám 54 bodů. Pak tedy do další spolkovky bych měla body vyčerpat, jinak se mi žádné nepřipíšou?
    Má nárok, získává je jako odměny v akci těžce pracujících. A chápeš to správně, jakmile máš nad 50 žetonů, musíš slot využít, jinak nemohou být žádné další připsány.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    black-.-angel napsal(a):
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Neexistuje směrodatný kurzovní lístek(sakryš, kolik stojí dolarů mince štěstí nebo mince mistrovství atd. atd.? ) Zde začíná chaos v cenách a nerovnováha v odměnách to jen dokazuje. Tak si pak něco spočítejte, kdepak tady se střílí od pasu a hráč je veden k omylu(nechci slevu zadarmo).
    To tedy věř, že existuje ;) Od boku se fakt nestřílí. Tento "kurzovní lístek" však není veřejný.
    Baff, a teď si představte, že vám do banky chodí platby v eurech, kanadských dolarech a amerických dolarech, vietnamských dongech a dlaších exotických měnách. A jdete si to vybrat v korunách. A zeptáte se, který kurz je pro vás s hlediska obchodování nejvýhodnější. A oni vám řeknou "Pardon, kurzovní lístek je neveřejný, ber co dáváme a neptej se". No nešli by jste změnit banku? A to máme právo na informace.
    :-))) No jo, máš pravdu, ale zapomněl jsi, že tady není zájem o to, aby byl hráč moc chytrý :-)) To by jim tu hru pak mohl rozložit " na prvočísla " :-)))))))). Jedním si ale myslím můžeš být jist a to, že kurz není příznivý pro nás :-))))
    Proč by neměl být? Na nějakém kurzu je celá hra postavena od začátku, kdyby to bylo nastaveno špatně, tak už se celá dávno sesypala jako domeček z karet.


    Sama sis odpověděla :-) Kurz je zcela jistě postaven dobře, ale musí být postaven výhodně pro tvůrce hry, tedy ne pro hráče, jinak už by bylo dávno dohráno :-))) Jakmile se ve hře objeví, byť jen náznak toho, že by hráč mohl mít výhodu, je to okamžitě upravováno , aby nedošlo ,k nám tak dobře známé, nerovnováze :-)))) Kdyby nám ta vyváženost nekulhala, tak bychom si ve hře vystačili bohatě se zdroji, které hrou získáme a tak to není :-) a také by nebyl důvod " kurzovní lístek" tajit :-)
    Já osobně o tyto informace  ani nestojím. Chodím si sem hrát a ne na hodinu matematiky. Jen když už je něco hodně okaté, tak mě to zvedne ze židle :-) To ano :-))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Proč by neměl být? Na nějakém kurzu je celá hra postavena od začátku, kdyby to bylo nastaveno špatně, tak už se celá dávno sesypala jako domeček z karet.
    Sama sis odpověděla :-) Kurz je zcela jistě postaven dobře, ale musí být postaven výhodně pro tvůrce hry, tedy ne pro hráče, jinak už by bylo dávno dohráno :-)))
    Tak tady tvůrci dělají business a nám dělají zábavu, logicky to musí být výhodné pro ně, oni z toho něco musí být, jinak by to nedělali a my bychom byli bez hry. Ale musí to být nastaveno dobře, aby z toho měl něco hráč - tj. zábavu (a ideálně samozřejmě chuť utrácet, která ale bez prvku zábavy rozhodně nebude).

    K nějakým rekalkulacím ve hře čas od času prostě dochází podle dalšího vývoje hry, což neznamená, že to a priori bylo nastaveno špatně (samozřejmě to neplatí pro všechny případy, mořský rybolov tam rozhodně patřit nebude). Taky jsme kdysi měli jen hlavní farmu, jen pár úrovní budov, jen hrstku pozemků, to se všechno časem rozšířilo, byla od základů změněna gurmánka, výrazně změněna cena vajec, přepočítán vzorec spokojenosti, přidána vesnická spokojenost, přidána krátká krmiva i produkty z řas. A s těmi změnami se prostě mění vstupní podmínky pro další prvky, všechno je provázané. Že ale tvůrce posouvá vývoj hry a nezůstává na mrtvém bodě, přece není špatně. A zveřejňovat čísla u všeho? Haló, je to hra a zábava, ne burza na Wall Streetu! Druhá věc je určitě určité know-how, být tvůrcem hry, taky o ní nezveřejníte všechno.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Proč by neměl být? Na nějakém kurzu je celá hra postavena od začátku, kdyby to bylo nastaveno špatně, tak už se celá dávno sesypala jako domeček z karet.
    Sama sis odpověděla :-) Kurz je zcela jistě postaven dobře, ale musí být postaven výhodně pro tvůrce hry, tedy ne pro hráče, jinak už by bylo dávno dohráno :-)))
    Tak tady tvůrci dělají business a nám dělají zábavu, logicky to musí být výhodné pro ně, oni z toho něco musí být, jinak by to nedělali a my bychom byli bez hry. Ale musí to být nastaveno dobře, aby z toho měl něco hráč - tj. zábavu (a ideálně samozřejmě chuť utrácet, která ale bez prvku zábavy rozhodně nebude).

    K nějakým rekalkulacím ve hře čas od času prostě dochází podle dalšího vývoje hry, což neznamená, že to a priori bylo nastaveno špatně (samozřejmě to neplatí pro všechny případy, mořský rybolov tam rozhodně patřit nebude). Taky jsme kdysi měli jen hlavní farmu, jen pár úrovní budov, jen hrstku pozemků, to se všechno časem rozšířilo, byla od základů změněna gurmánka, výrazně změněna cena vajec, přepočítán vzorec spokojenosti, přidána vesnická spokojenost, přidána krátká krmiva i produkty z řas. A s těmi změnami se prostě mění vstupní podmínky pro další prvky, všechno je provázané. Že ale tvůrce posouvá vývoj hry a nezůstává na mrtvém bodě, přece není špatně. A zveřejňovat čísla u všeho? Haló, je to hra a zábava, ne burza na Wall Streetu! Druhá věc je určitě určité know-how, být tvůrcem hry, taky o ní nezveřejníte všechno.
    Aby nebyla nějaká mýlka, já jsem pouze konstatovala, nikoliv hodnotila. Kalkulačku ke hře nepotřebuji, ale pokud někdo ano a je tak spokojen, je to každého věc. Vesměs souhlasím s tím, co jsi napsala, vyjma zvýrazněné věty. To je něco, co teď silně pokulhává a proto mezi hráči tolik nevole. Máš pravdu, je to hra, ale zábava už moc ne. Kdyby se hráči hrou bavili, nejspíš by se na hodně věcí ani neptali :-)))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já s kalkulačkou u hry pracuju rád. A jakákoliv data, která k tomu potřebuji, si dokážu sehnat :) Ono to jde, když se člověk snaží. Ale většinou to za to nestojí, je s tím dost práce.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Já s kalkulačkou u hry pracuju rád. A jakákoliv data, která k tomu potřebuji, si dokážu sehnat :) Ono to jde, když se člověk snaží. Ale většinou to za to nestojí, je s tím dost práce.
    No jo, Ty provozuješ hned dva koníčky najednou :-). Když ne oba, tak jeden se Ti o zábavu vždy postará :-))
    To máš dobré :-)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 08.04.2018
    Příklad: zajímalo mě, jaké jsou u koní postihy při přetrénování (myšlena zmiňovaná procenta z návodu ke koním v části šlechtění koní - proces šlechtění, 5. odstavec). Hledal jsem v návodech, ale tam to není. Tak jsem si je zmapoval a zjistil zajímavou věc - postih roste jen po určitou dobu a pak už zůstává stejný... Další zajímavá věc je, že postih roste stejným způsobem, ať už navyšujete základaní vlastnosti trénováním nebo pastvinou. Postihy jsou v závislosti na zvýšení dané základní vlastnosti takovéto:
    • + 10 = 4%
    • + 11 = 25%
    • + 12 = 37%
    • + 13 = 42%
    • + 14 = 45%
    • + 15 = 46%
    • více = 48%
    Při spáření koní se postih hříběte rovná součtu postihů rodičů z tréninku (postih rodičů zděděný od jejich rodičů se na další generaci nepřenáší). Maximální postih hříběte je tedy 96% podkov navíc. Velikost postihů mám ověřenou až u koně s navýšením vlastnosti +26, pořád má postih 48%. (prvních +14 jsem mu nahnal tréninkem a od té doby tráví svůj čas na pastvině, protože kdybych jej zkřížil, už by kvůli příliš mnoha chovným efektům na pastvinu nemohl, čili bude tam tak dlouho, dokud nezíská vlastosti takové, abych jej na dvě zkřížení dostal na favorita, aby se bonusy z pastviny příliš neoslabovaly, budou ve výší 1/4)

    Tohle osobně považuji za daleko zajímavější než kurzy dolar - zlato :D I když i ty mě zajímají. Jinak u těch stavebních žetonů je nejnešťastnější, že většinou získáme (alespoň v našem spolku) dost žetonů na stavbu během spolkovky, což nás dost omezuje, jelikož nemůžeme vylepšovat to, co při spolkovce používáme, pokud chceme stavět hned. Což mě docela mrzí.
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 09.04.2018
    Koukám, že bedny a řasy jsou zařazeny v ATP.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Koukám, že bedny a řasy jsou zařazeny v ATP.
    Protože to není ta aktualizovaná verze s bonusovými body. Psala jsem, že před změněnou akcí těžce pracujících (klasickou i rybářskou) bude oficiální oznámení, musí nejdřív proběhnout update.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    black-.-angel napsal(a):
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Koukám, že bedny a řasy jsou zařazeny v ATP.
    Protože to není ta aktualizovaná verze s bonusovými body. Psala jsem, že před změněnou akcí těžce pracujících (klasickou i rybářskou) bude oficiální oznámení, musí nejdřív proběhnout update.
    Aha, mě zmátlo, že jsou v ní ty stavební žetony.
  • pepe (SK1)pepe (SK1) Komentářů: 19
    murbella (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Koukám, že bedny a řasy jsou zařazeny v ATP.
    Protože to není ta aktualizovaná verze s bonusovými body. Psala jsem, že před změněnou akcí těžce pracujících (klasickou i rybářskou) bude oficiální oznámení, musí nejdřív proběhnout update.
    Aha, mě zmátlo, že jsou v ní ty stavební žetony.
    Ani to už nemeňte. Takto je to dobre. Sú tam žetony, licencie, fialové hnojivá, škatule. Už to môžete len pokaziť :)
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    ano tohle silo je fakt supr, doufam že vydrží jak je co se týče odměn a uhratelnosti bodové
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nevydrží, už jsem to psala několikrát.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 12.04.2018
    Mohu se zeptat, kdy zase bude ve spolkovce jiná dekorace jako odměna? Na bronzovou je ten strom, co tam máme, dost nanic. Z 22 hráčů spolku ho využijí možná 3 na nejnižších úrovních. Už by to chtělo zase jednou změnu. Ty zahradní houpačky, co tam byly předtím, byly sice slabé, ale alespoň něco, Tohle je ale dekorace úplně nahouby. Jako hlavní odměna celé akce je to dost nešťastná volba.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    zdá se ,že ještě nic nového ..neimplementovali ... jistě by tu bylo avizo ,takže spolkovka ve stejném režimu jako minule ....lážo- plážo  :smiley:
  • pol121 (CZ1)pol121 (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    upraveno 13.04.2018

    Chtěl bych GGS poděkovat, že nezměnili ty odměny ve spolkovce protože tím pádem nebudu o víkendu sedět
    u počítače a hrát, ale budu venku, protože má být hezké počasí. Takže jako spolek hrajeme jen na pohodu jako předchozí spolkovku dokud se odměny nezmění.

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Což to, že se hraje na pohodu, je v pořádku, tak by to mělo být :-), ale že není kloudně o co hrát, to je nuda :-(
    Alespoň já to tak vnímám .
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já mám takový neurčitý pocit už od konce mistrovství, že GGS omezilo vše, co jim přináší od hráčů peníze, a dělají převážně technické změny a opravy. Jako by se snažili hru trochu doladit před přidáním nějakého dalšího nového obsahu. Anebo testují dopad rychlostních výzev, a tak seškrtali vše ostatní, aby viděli, jak se to projevuje na nákupech zlata.
  • LidaFarmer (CZ1)LidaFarmer (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahojte. Prestáva ma táto hra baviť, keď súťažím o semená a krmivo, ktoré si môžem dorobiť sama. Stratil sa zápal pre hru, pre súťaž. 
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Je naprostý nesmysl, že odměnou jsou např. obyčejná krmiva, když mám plnou stodolu a pak nemohu sklidit, že mohu otevřít další slot, až když mám 50 bodů a pokud to neudělám okamžitě, tak se mi další body  nepřipíší. Ta hranice by měla bát posunuta.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Já mám takový neurčitý pocit už od konce mistrovství, že GGS omezilo vše, co jim přináší od hráčů peníze, a dělají převážně technické změny a opravy. Jako by se snažili hru trochu doladit před přidáním nějakého dalšího nového obsahu. Anebo testují dopad rychlostních výzev, a tak seškrtali vše ostatní, aby viděli, jak se to projevuje na nákupech zlata.
    Víš, já Ti nevím, jestli nemám jen nějakou momentální "blbou" náladu, ale mě už to věčné  polemizování o myšlenkových pochodech tvůrců této hry, nějak leze krkem. A ty jejich experimenty taky. Jestli máš pravdu a potřebují vědět pravděpodobnost nákupu zlatek, tak ať si vezmou kalkulačku a spočítají si to a nekazí hru.
    Hlavně, že na mě několikrát denně svítí měšec, truhla , kolo nebo jiná povedená nabídka, co mi má ztenčit peněženku, ale já hlavně nechápu proč ? Můžu se doslova přerazit, jak s nákupem zlatek pospíchám, abych si mohla rychleji vysoutěžit ten brak, co mi ve hře nabízí :-( Po pravdě už nemám ani moc chuti, vůbec nějakou soutěž spustit. Zřejmě nejsem ten hráč, co nevidí ani neslyší, hlavně, že může klikat :-) A jestli si mám za zlatky občas něco koupit, co se nedá získat jinak a kochat se tím, že si to na farmu postavím, to mi fakt nestačí :-)
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 13.04.2018
    ja osobne bez architekta nemužu nic delat takže žetony navic nechavam propadnout ,a cela spolkovka me nebavila ani predtim vzhledem k četnosti takže hraju jen na udrženi ve zlate a nemusim u toho sedet svuj čas využiju jinak:-) a jeden dotaz bude nejaka možnost ziskat vic prosperujicich kachnich vybehu jako ten vzhled jeden je k ničemu?:-)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    ja osobne bez architekta nemužu nic delat takže žetony navic nechavam propadnout ,a cela spolkovka me nebavila ani predtim vzhledem k četnosti takže hraju jen na udrženi ve zlate a nemusim u toho sedet svuj čas využiju jinak:-) a jeden dotaz bude nejaka možnost ziskat vic prosperujicich kachnich vybehu jako ten vzhled jeden je k ničemu?:-)
    Mě už i zlatá omrzela :-) Proč ? Abych toho braku měla víc ?
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 13.04.2018
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Proč by neměl být? Na nějakém kurzu je celá hra postavena od začátku, kdyby to bylo nastaveno špatně, tak už se celá dávno sesypala jako domeček z karet.
    Sama sis odpověděla :-) Kurz je zcela jistě postaven dobře, ale musí být postaven výhodně pro tvůrce hry, tedy ne pro hráče, jinak už by bylo dávno dohráno :-)))
    Tak tady tvůrci dělají business a nám dělají zábavu, logicky to musí být výhodné pro ně, oni z toho něco musí být, jinak by to nedělali a my bychom byli bez hry. Ale musí to být nastaveno dobře, aby z toho měl něco hráč - tj. zábavu (a ideálně samozřejmě chuť utrácet, která ale bez prvku zábavy rozhodně nebude).
    Začíný bejt konečně hezky. Většinou tu hrají maminy s dětmi, které by je rády vytáhly ven. Přemejšlím, jakou zábavu mysleli tvůrci, když se seká jedna událost za sebou. Není možnost ani si udělat pořádek na farmě, celá strategie spadla do "Vypěstuj kvanta a hned prodej" protože sklady to nemohou ani pobrat.Stale čekáme na RTP, která by farmy trochu odlechčila. Laboratoř maká na plné obrátky ale 75% produkce končí někde na hnoji. TP díky retardérům tuřín-vojtěška, nutí hráče aby i na krátké přeskočení museli v pohotovosti čekat a doplácat se k nějaké delší produkci aby mohli odlepit své pozadí od židle. Kombinace produktů je stále nesmyslná. kukuřice, kyti, ječmen(na který jsi před tím neviděl),následuje vojta a pampelišky a kyti(nemožnost předpěstování a dál zase nic nevidíš, krávy stojí, vejce stojí) a světe div se , za tím opět ječmen (laboratoř jede, sklady plný, osli přežraní). Konečně vajca, ty jsou cca na 2h, následují retardery a opět pampelišky. Návaznost se už zase někde vytratila, protože krávy a zelí ti vyjde na noc a hra pak zase stojí několik hodin, i když se tu najdu lidi, kteří si dávají budíky na nekřesťanské časy a čekají na přehození retardérů. Celá šaráda končí, jak jinak, ječmenem, který opět neměl ani čas se předpěstovat. A jen jsi si utřel pot z čela, šel něco pojíst a vyprázdnit se, už na tebe čeká SS. To samé z OF, jedné se konečně zbavíš a hned můžeš stavět další. Tomu říkám štvanice na hráče, ne zábava. Jako že nemusíme hrát všechno? Jistě Asii dělám na 1-3. Remízky totálně rozhozené, dobrodruh významně poškozený a ze spolku jdou lidi ven do relálu, takže SS bezpředmětná. Nechtělo by to trochu konečně zvolnit? Jo a děkujeme za opět nic neříkajíc zaslaný dotazníček, protože tam nejsou položeny ty otázky, na které bychom opravdu rádi odpověděli. Jo a zavedení vidět na pásu alespoň o bednu navíc by něco v TP mohlo pohnout tím zprávným směrem, alespoň k lepší hratelnosti.
    PS: Dotaz - mletí krmiva pro rybičky na větrným mlejně byl prodloužen kvůli akci pro jejich lovení?
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Když hra začínala, stačilo "oběhnout" všechny farmy, sklidit a zasadit cca za 15 minut.
    Pak se klábosilo na fóru.
    Teď to trvá skoro dvě hodiny a koloběh začíná nanovo.
    Venku svítí sluníčko!!!!
    Je škoda času, který trčím u počítače. Když se budu chtít odreagovat, zahraji si karty.
    Tato hra už dávno není oddechová.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Já mám takový neurčitý pocit už od konce mistrovství, že GGS omezilo vše, co jim přináší od hráčů peníze, a dělají převážně technické změny a opravy. Jako by se snažili hru trochu doladit před přidáním nějakého dalšího nového obsahu. Anebo testují dopad rychlostních výzev, a tak seškrtali vše ostatní, aby viděli, jak se to projevuje na nákupech zlata.
    Víš, já Ti nevím, jestli nemám jen nějakou momentální "blbou" náladu, ale mě už to věčné  polemizování o myšlenkových pochodech tvůrců této hry, nějak leze krkem. A ty jejich experimenty taky. Jestli máš pravdu a potřebují vědět pravděpodobnost nákupu zlatek, tak ať si vezmou kalkulačku a spočítají si to a nekazí hru.
    Hlavně, že na mě několikrát denně svítí měšec, truhla , kolo nebo jiná povedená nabídka, co mi má ztenčit peněženku, ale já hlavně nechápu proč ? Můžu se doslova přerazit, jak s nákupem zlatek pospíchám, abych si mohla rychleji vysoutěžit ten brak, co mi ve hře nabízí :-( Po pravdě už nemám ani moc chuti, vůbec nějakou soutěž spustit. Zřejmě nejsem ten hráč, co nevidí ani neslyší, hlavně, že může klikat :-) A jestli si mám za zlatky občas něco koupit, co se nedá získat jinak a kochat se tím, že si to na farmu postavím, to mi fakt nestačí :-)
    Pokud je to nepříjemné, tak se omlouvám a nechám si své postřehy pro sebe. Studuju ekonomiku a marketing, takže se na to dívám z tohohle pohledu, protože právě tyhle věci se teď ve škole učíme a hodně se o tom bavíme, i když ne na PC hrách, ale třeba na propagaci zboží v obchodě, ale ono to funguje podobně. Jestli je akce ve hře nebo sleva v obchodě...
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Stavební žetony jsou super, úžasné, luxusní. (Ironie.) Hned po sobě jdou dvě akce, kde si člověk může nasbírat žetonů odhadem stovku... poněkud přihlouplé ovšem je, že architekt zůstává zalezlý, abychom náhodou tu první padesátku žetonů nevyužili smysluplně. A žetony ze spolkovky vesele propadají. No hlavně že nám je tvůrci přidali do hry. :-D
Sign In to comment.