Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 26.3.2018: Nové odměny a prodloužená odstávka"

11014

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Proč jsou v odměnách za umístění spolku opět body do MS??? 
    Ahoj, to je úplně jedno, to jsou odměny navíc, nezabírají místo jiným. Nechávat je tam je jednodušší než pořád měnit verze, při šikovnosti GGS bych se nedivila, kdyby pak při mistrovství zapomněli nahodit tu správnou s body a byl by oheň na střeše. Mít událost i s body mimo mistrovství, kde ničemu nevadí, mi rozhodně přijde jako lepší varianta.


    Ad kritika odměn v událostech - nebojte, předám a zároveň děkuju za zpětnou vazbu!

    A v poslední řadě bych ráda podotkla, že pro řešení soukromých sporů není fórum to pravé místo, využijte soukromých zpráv, považujete-li to za nutné. Díky.
    Děkuji za odpověď.Akorát jsem nepochopila ty spory.Nevím,že bych nějaký s někým měla a už vůbec,že bych ho řešila tady na fóru.
    Ty ne, proto to bylo odděleno dalším řádkem, to se týkalo někoho jiného, dotyčné osoby i ti, kteří to tu byli nuceni číst, ví ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Bylo toho tu napsáno hodně, včetně mého prvního vzteklého postu a včetně vntřních hádek, přesto si dovolím ještě něco přidat. Celé se mi to během tréninků rozleželo v hlavě a ono to má vlastně naprosto logický vývoj....

    Odměny (jak ve spolkovce v "dřině"/silu/baličce - každý doplň co používáš) byly designovány na frekvenci cca 2x do měsíce. Pak GGS seznala, že pokud bude přitvrzovat a frekvenci zvyšovat, oslíci se budou otřepávat víc a častěji, tak obě akce dostala na frekvenci cca 3,5 do měsíce. Pak se ale zákonitě objevil druhý efekt - na odměnách toho rozdala až moc a efekt otřásajících se oslíků nutně začínal polevovat. Potažmo pokud byl podpořen týdením darem za mrtvou vesnicku ligu a velmi luxusními dárky za MS (které jsou objektivně za nic).

    Takže co s tím? Snížit odměny? To bude peklo mezi hráči na desátou.... Takže GGS vymyslí velkolepou inovaci (stavební žetony) a postaví to tak, že je to skoro nejcenější věc, kterou jsme tu kdy viděli, takže všechny ostatní odměny jdou do kelu.... Peklo samozřejmě nastane také, ale v tuto chvíli je to peklo řízené a chtěné, protože bude následovat "opava", která ty odměny zase zvedne. Na původní úroveň? Ani omylem! Mnohem níž...

    Takže výsledek? Přesně ten chtěný - odměny budou horší než dříve a hráči budou šťastní, protože nebudou dostávat tu prašivinu jako teď, ale něco "trochu normálního". Humusů nebude 5, ale 3, povolení na zlato bude jedno a za víc bodů.....jsem si 100% jistý, že to dopadne právě takhle.

    Takže omyl v odměnách? Ani smykem - to je celé připravené od začátku až do konce. A my jsme tu všichni jen ty pokusné krysy v kolotoči. Teď pouze GGS měří "jak moc nás vytočilo" (ie. o kolik jim spadnou příjmy) a podle toho přijde "oprava"... Čím menší pokles, tím méně se současná prašivina zlepší.

    A že za dřinu na CZ serveru nebude pokles prakticky žádný? No, nebude.... Ale to už je jiná úvaha...
    V zásadě souhlasím, ale měl bych jeden postřeh. Kdyby stavebních žetonů bylo dáváno po jednotkách, a hráč je mohl využít po 2-3 akcích, bylo by to něco vzácného. Ale jelikož hráči po spolkovce a těžké práci mohou použít mimořádný stavební slov 2x nebo možná i 3x, tak si jich nebudou nijak cenit. Co je cenné by mělo být vzácné. Nemělo by se to rozhazovat bez rozmyslu. Podle mě to s nimi přehnali. A my si jich proto neceníme.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    V zásadě souhlasím, ale měl bych jeden postřeh. Kdyby stavebních žetonů bylo dáváno po jednotkách, a hráč je mohl využít po 2-3 akcích, bylo by to něco vzácného. Ale jelikož hráči po spolkovce a těžké práci mohou použít mimořádný stavební slov 2x nebo možná i 3x, tak si jich nebudou nijak cenit. Co je cenné by mělo být vzácné. Nemělo by se to rozhazovat bez rozmyslu. Podle mě to s nimi přehnali. A my si jich proto neceníme.
    To já právě očekávala, že to bude po jednotkách a potrvá na slot našetřit. To by dávalo smysl, byla by to opravdu odměna, něco výjimečného, ne něco, co si člověk může aktivovat několikrát do týdne. Takhle je to něco snadno dostupného, takže to dost ztrácí punc odměny, zvlášť když to s sebou ještě neslo proškrtání opravdu cennějších odměn. Ve výsledku to jen vytváří dojem, že jsou události narvané bezcennými tretkami, kdyby byly stavební žetony ale lépe propočítány a nebyly rozhazovány po desítkách, osobně bych se na ně hned dívala jinak. Navíc podstatná věc, šetřením po jednotkách by člověk stavební místo využil lépe a neměl by problém se šetřením počkat na architekta, kdy by druhý slot potřeboval ze všeho nejvíc.

    Čili kdyby překalkulovali počet žetonů, vrátili produkty z řas a sem tam nějakou tu tajemnou truhlu, už bych se na ty změny nedívala tolik skrz prsty. No dobře, ještě možná dát sherwoodské kolekci trochu lepší hodnoty, takhle to jsou vyjma zlaté ligy dost podprůměrné dekorace. Změnu sila nekomentuju, to jsem kromě rybího neměla ráda nikdy, takže tam mě změny nijak nepálí. I když keříkové sochy se mi dost líbí. Což tak mimochodem dle sbírky dekorací budou rozdávány s rybí tématikou v rybí akci těžce pracujících (k prohlédnutí v 58. patře). Ale můžu se jimi tak maximálně kochat, u sebe na farmě je zcela jistě nikdy neuvidím :D 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Jestli můžu, tak bych měla ještě jednu připomínku k odměnám. Co za něco stálo, sebrali, ale dekorace "farmářovo štěstí" tam stále zůstává, jako kdyby to byl nějaký zázrak. Ve spolkové TP je myslím dokonce dvakrát. Nemohli by jí prosím už také vyměnit ?
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Stavební slot je bezva, když přijede architekt. JInak nejsem tak movitej, ceny pozemků začínaj být vysoké, nebo trčím na lv, od kterého ho lze koupit za doláče. Takže vůbec nehrozí, že bych stavěl 2 budovy najednou, k super jackpotu jsem ještě nedorostl a ceny upgrade budov a loďstva nejsou vůbec zanedbatelné. Nicméně se přikláním k tomu, aby se žetony daly shromažďovat i nad 50ks(otevření slotu bych nechal na 50ks), protože když nemám peníze, to neznamená, že se časem neobjeví dřív, než bych prošel zase nějakými akcemi (navíc o které nemám vůbec zájem)abych další 50 našušnil. Konkrétní situace - architekt a otevření nějaké ostrovní farmy.
    Odměny jsou opravdu mizerné, možná nadchnou začínající hráče, nám se protahují ksichty.a plně souhasím s mojda_micka, který došel ke krásnému logickému závěru.
    I když to tady přímo nepatří: jestl byl problém s množstvím garnátů na trhu, tak se to přesunulo na mušle, vylovování kaluží nemá prakticky zádnou účinost. Kontrakty jsou fajn, ale mušle chybí. Berte to jako spojler - stavební slot-žetony-peníze. Všechno souvisí se vším.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.04.2018
    Ahoj. Jestli můžu, tak bych měla ještě jednu připomínku k odměnám. Co za něco stálo, sebrali, ale dekorace "farmářovo štěstí" tam stále zůstává, jako kdyby to byl nějaký zázrak. Ve spolkové TP je myslím dokonce dvakrát. Nemohli by jí prosím už také vyměnit ?
    Ty nemáš radost z toho, že si má aspoň na čem Greta pravidelně vybíjet zlost? :D Jinak dvakrát tam není, dekorky vypadají jen podobně, ale jsou různé, tj. farmářovo štěstí, farmářova pýcha, pak ty různé bedny s čerstvým jídlem, cereální bedny, další z beden jsou jako odměna za umístění v žebříčku. Jedná se vlastně o celou kolekci, takže pokud změna, tak by musela být na všech frontách. A zase způsob, jak sebrat možnost získat unikátní dekoraci, protože jinde získat nejde. Což se dřív nebo později projeví pokaždé, jakmile něco už nejde nikde získat. Pokud jde ale o ty základní farmářovy dekorky, tak ty stejně jako dekorky z poutí, halloweenů apod. melu, protože stejně mají hodnotu nula nula nic. I kdyby se za ně daly jiné dekorace, hodnoty by opět byly velmi slabé, takže by stejně skončily pod Gretiným kladivem. Je to taková "nijaká" odměna za docela "nijaký" výkon (= protože jsem je byla schopná opakovaně získat i já a to už je co říct, když tuto událost odjakživa ignoruju).

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    I když to tady přímo nepatří: jestl byl problém s množstvím garnátů na trhu, tak se to přesunulo na mušle, vylovování kaluží nemá prakticky zádnou účinost. Kontrakty jsou fajn, ale mušle chybí. Berte to jako spojler - stavební slot-žetony-peníze. Všechno souvisí se vším.
    S garnáty jsem na trhu problém nikdy neměla, pouze s mušlemi.

    Nicméně s kontrakty ani kalužemi zatím opravdu nijak hýbáno nebylo, to přijde až s kompletní přeměnou mořského rybolovu.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Ahoj. Jestli můžu, tak bych měla ještě jednu připomínku k odměnám. Co za něco stálo, sebrali, ale dekorace "farmářovo štěstí" tam stále zůstává, jako kdyby to byl nějaký zázrak. Ve spolkové TP je myslím dokonce dvakrát. Nemohli by jí prosím už také vyměnit ?
    Já jsem pro to, aby se v kole štěstí za otravné altánky objevilo něco jiného a toto by se stávalo každý měsíc.Taky odměna která končí na šrotišti, a žetony jsou tady ceněny dost vysoko. A taky bych zavedl speciš dekorku po zaplnění patra v dekorárně, oživení a nějaký peníz do vývojářské kasy v rámci výhodných nabídek atd.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Jestli můžu, tak bych měla ještě jednu připomínku k odměnám. Co za něco stálo, sebrali, ale dekorace "farmářovo štěstí" tam stále zůstává, jako kdyby to byl nějaký zázrak. Ve spolkové TP je myslím dokonce dvakrát. Nemohli by jí prosím už také vyměnit ?
    Já jsem pro to, aby se v kole štěstí za otravné altánky objevilo něco jiného a toto by se stávalo každý měsíc.Taky odměna která končí na šrotišti, a žetony jsou tady ceněny dost vysoko. A taky bych zavedl speciš dekorku po zaplnění patra v dekorárně, oživení a nějaký peníz do vývojářské kasy v rámci výhodných nabídek atd.
    To už tedy se změnou odměn ve spolkovce atd. absolutně nijak nesouvisí, ale dobře.

    Změna odměn (tun altánků) v kole štěstí je plánována, stejně tak bude přepracována sbírka dekorací.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 05.04.2018
    black-.-angel napsal(a):
    Ty nemáš radost z toho, že si má aspoň na čem Greta pravidelně vybíjet zlost? :D Jinak dvakrát tam není, dekorky vypadají jen podobně, ale jsou různé, tj. farmářovo štěstí, farmářova pýcha, pak ty různé bedny s čerstvým jídlem, cereální bedny, další z beden jsou jako odměna za umístění v žebříčku. Jedná se vlastně o celou kolekci, takže pokud změna, tak by musela být na všech frontách. A zase způsob, jak sebrat možnost získat unikátní dekoraci, protože jinde získat nejde. Což se dřív nebo později projeví pokaždé, jakmile něco už nejde nikde získat. Pokud jde ale o ty základní farmářovy dekorky, tak ty stejně jako dekorky z poutí, halloweenů apod. melu, protože stejně mají hodnotu nula nula nic. I kdyby se za ně daly jiné dekorace, hodnoty by opět byly velmi slabé, takže by stejně skončily pod Gretiným kladivem. Je to taková "nijaká" odměna za docela "nijaký" výkon (= protože jsem je byla schopná opakovaně získat i já a to už je co říct, když tuto událost odjakživa ignoruju).
    Ale jó :-))) Pokud je to takhle, tak já samozřejmě nechci nikomu upřít možnost získat tyto dekorace :-)))
    Altány už mě odnaučily točit kolo štěstí, tak zredukuji i snahu o farmářovo štěstí a pýchu :-))) Ušetřím :-)))
    Oni se Grety stejně nikdy nedočkají, protože mezisklad je plný a tak je musím zahodit hned . Teď je stejně situace taková, že pokud se nesnažíš přímo o cílovou dekoraci a pak to smetí co cestou sbíráš oželíš, tak je lepší nedělat nic :-)) Mě nevadí dekorky s malou hodnotou. Ty se snažím, pokud se na ně dá koukat , s Gretou vylepšit.

    black-.-angel napsal(a):
    Změna odměn (tun altánků) v kole štěstí je plánována, stejně tak bude přepracována sbírka dekorací.
    Zase k lepšímu ? Už se bojím :-)))))

    edit: sloučení příspěvků, smazání mezer v citacích (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Změna odměn (tun altánků) v kole štěstí je plánována, stejně tak bude přepracována sbírka dekorací.
    Zase k lepšímu ? Už se bojím :-)))))
    Nebyla měněna nikdy. Tuto informaci jsem dostala v souvislosti s tímto návrhem. Zatím to není konkrétně plánováno, může dojít k různým změnám, nebo se to odloží, kdo ví :) Že je teď věž k ničemu, víme ale všichni :)

    Samozřejmě jsou ale mnohem palčivější problémy, zejména přepracování mořského rybolovu a vyvážení změněných událostí (spolkovky, akce těžce pracujících, tematické události pro gurmánku a květinku).
  • Daska9 (SK1)Daska9 (SK1) Komentářů: 35
    K týmto komentárom niet čo dodať, GGS skúša našu trpezlivosť a napriek tomu sa nájdu tí, čo im na to skočili. Odmeny také, že kvôli tomu ani PC nezapnem a motivácia??..žiadna...Len tak ďalej súdruhovia, len si treba uvedomiť, že aj pre Vás platia obchodné podmienky, ktorými sa tak oháňate ...a príde na psa mráz :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.04.2018
    Daska9 (SK1) napsal(a):
    K týmto komentárom niet čo dodať, GGS skúša našu trpezlivosť a napriek tomu sa nájdu tí, čo im na to skočili. Odmeny také, že kvôli tomu ani PC nezapnem a motivácia??..žiadna...Len tak ďalej súdruhovia, len si treba uvedomiť, že aj pre Vás platia obchodné podmienky, ktorými sa tak oháňate ...a príde na psa mráz :D
    Argument obchodních podmínek poněkud nechápu, to je podle tebe společnost změnou odměn v události porušuje?

    A jaké "skočili"? Víš, najdou se hráči, kteří hru berou pro relax a odpočinek a ne jako honbu za vítězstvím. Tam jde o to si hrát. Někdo, aby "vypnul", kouká na televizi, někdo myje nádobí, někdo dojí virtuální krávy. Koneckonců co si budeme povídat, spolkovka i akce těžce pracujících jsou zrovna události, ze kterých hráč může úplně normálním farmařením získávat odměny zcela zadarmo. Je spousta hráčů, kteří si hrou krátí čas, mají ji pro zábavu, nesnaží se mít z farmy nejefektivnější zemědělskou plochu na planetě. A pokud to někdo dělá, tak stejně pořád musí kalkulovat s tím, co má ve hře, hra se pořád vyvíjí. Že je teď s něčím nespokojen, taky neznamená, že to bude navěky, ke změnám na základě zpětné vazby došlo v minulosti už mnohokrát, ale chce to taky čas. Druhá věc jsou samozřejmě výsledky z dat přímo ze hry, ne každý se ke změnám vyjádří, ať už je na jakékoli straně. A nejednou pak taky data ze hry mluví úplně jinak, oni totiž taky dost často ti, kteří se událostem věnují, nemají na ně čas nadávat na fóru, protože je pro ně každá minuta drahá, pokud jdou za nějakým cílem. A pak jsou samozřejmě ti, kteří nemají potřebu na něco pořád nadávat, takže změny přijmou a jedou dál, protože jim na tom svět nestojí. Je to každého volba, na kterou stranu se přikloní a jestli a jak bude hrát, tak to rozhodnutí nech prosím na něm, díky ;)
  • Daska9 (SK1)Daska9 (SK1) Komentářů: 35

    black-.-angel prisluhovačka GGS to tie odmeny sú fakt tak supééér??? 40 mokré krmivo za 1,7 mil. bodov????? toto je ono???????


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.04.2018
    Daska9 (SK1) napsal(a):

    black-.-angel prisluhovačka GGS to tie odmeny sú fakt tak supééér??? 40 mokré krmivo za 1,7 mil. bodov????? toto je ono???????

    Pardon, vidíš někde, že bych psala, že jsou odměny super? (Osobně je mi to dost jedno, mám cca 300 tisíc bodů a za ně jsem dostala x odměn jen za to, že jsem občas náhodou sebrala něco, čehož mi svítila ikonka za farmou. Jak píšu, je to o přístupu, tak mi ten můj neber, díky.)

    A zkus ubrat otazníky, tvoje rozčílení nad tím, co píšu, chápu i bez nich.

    Co tam tedy původně bylo za odměnu, která ti vyhovovala více?

    A znovu, v čem tedy GGS porušuje obchodní podmínky?
  • pepe (SK1)pepe (SK1) Komentářů: 19
    black-.-angel napsal(a):
    Daska9 (SK1) napsal(a):
    K týmto komentárom niet čo dodať, GGS skúša našu trpezlivosť a napriek tomu sa nájdu tí, čo im na to skočili. Odmeny také, že kvôli tomu ani PC nezapnem a motivácia??..žiadna...Len tak ďalej súdruhovia, len si treba uvedomiť, že aj pre Vás platia obchodné podmienky, ktorými sa tak oháňate ...a príde na psa mráz :D
    Argument obchodních podmínek poněkud nechápu, to je podle tebe společnost změnou odměn v události porušuje?

    A jaké "skočili"? Víš, najdou se hráči, kteří hru berou pro relax a odpočinek a ne jako honbu za vítězstvím. Tam jde o to si hrát. Někdo, aby "vypnul", kouká na televizi, někdo myje nádobí, někdo dojí virtuální krávy. Koneckonců co si budeme povídat, spolkovka i akce těžce pracujících jsou zrovna události, ze kterých hráč může úplně normálním farmařením získávat odměny zcela zadarmo. Je spousta hráčů, kteří si hrou krátí čas, mají ji pro zábavu, nesnaží se mít z farmy nejefektivnější zemědělskou plochu na planetě. A pokud to někdo dělá, tak stejně pořád musí kalkulovat s tím, co má ve hře, hra se pořád vyvíjí. Že je teď s něčím nespokojen, taky neznamená, že to bude navěky, ke změnám na základě zpětné vazby došlo v minulosti už mnohokrát, ale chce to taky čas. Druhá věc jsou samozřejmě výsledky z dat přímo ze hry, ne každý se ke změnám vyjádří, ať už je na jakékoli straně. A nejednou pak taky data ze hry mluví úplně jinak, oni totiž taky dost často ti, kteří se událostem věnují, nemají na ně čas nadávat na fóru, protože je pro ně každá minuta drahá, pokud jdou za nějakým cílem. A pak jsou samozřejmě ti, kteří nemají potřebu na něco pořád nadávat, takže změny přijmou a jedou dál, protože jim na tom svět nestojí. Je to každého volba, na kterou stranu se přikloní a jestli a jak bude hrát, tak to rozhodnutí nech prosím na něm, díky ;)
    Úplne zadarmo máš pár prvých odmien, ak chceš nejaké z tých vyšších odmien, tak už musíš do toho investovať minimálne chaluhy, alebo sedieť pri PC celé dni a noci (to platilo, kým ste to "nevylepšili"). A myslím si, že spokojných hráčov momentálne nemáme, máme iba nespokojných a tých čo im je to jedno, lebo tieto súťaže nehrajú. A z minulosti sa GGS mohlo poučiť, že hráči budú s takýmito zmenami nespokojní. Takže neviem prečo to takto robia, či im robí dobre, keď sú hráči z hry znechutení. 
  • Daska9 (SK1)Daska9 (SK1) Komentářů: 35
    pepe (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Daska9 (SK1) napsal(a):
    K týmto komentárom niet čo dodať, GGS skúša našu trpezlivosť a napriek tomu sa nájdu tí, čo im na to skočili. Odmeny také, že kvôli tomu ani PC nezapnem a motivácia??..žiadna...Len tak ďalej súdruhovia, len si treba uvedomiť, že aj pre Vás platia obchodné podmienky, ktorými sa tak oháňate ...a príde na psa mráz :D
    Argument obchodních podmínek poněkud nechápu, to je podle tebe společnost změnou odměn v události porušuje?

    A jaké "skočili"? Víš, najdou se hráči, kteří hru berou pro relax a odpočinek a ne jako honbu za vítězstvím. Tam jde o to si hrát. Někdo, aby "vypnul", kouká na televizi, někdo myje nádobí, někdo dojí virtuální krávy. Koneckonců co si budeme povídat, spolkovka i akce těžce pracujících jsou zrovna události, ze kterých hráč může úplně normálním farmařením získávat odměny zcela zadarmo. Je spousta hráčů, kteří si hrou krátí čas, mají ji pro zábavu, nesnaží se mít z farmy nejefektivnější zemědělskou plochu na planetě. A pokud to někdo dělá, tak stejně pořád musí kalkulovat s tím, co má ve hře, hra se pořád vyvíjí. Že je teď s něčím nespokojen, taky neznamená, že to bude navěky, ke změnám na základě zpětné vazby došlo v minulosti už mnohokrát, ale chce to taky čas. Druhá věc jsou samozřejmě výsledky z dat přímo ze hry, ne každý se ke změnám vyjádří, ať už je na jakékoli straně. A nejednou pak taky data ze hry mluví úplně jinak, oni totiž taky dost často ti, kteří se událostem věnují, nemají na ně čas nadávat na fóru, protože je pro ně každá minuta drahá, pokud jdou za nějakým cílem. A pak jsou samozřejmě ti, kteří nemají potřebu na něco pořád nadávat, takže změny přijmou a jedou dál, protože jim na tom svět nestojí. Je to každého volba, na kterou stranu se přikloní a jestli a jak bude hrát, tak to rozhodnutí nech prosím na něm, díky ;)
    Úplne zadarmo máš pár prvých odmien, ak chceš nejaké z tých vyšších odmien, tak už musíš do toho investovať minimálne chaluhy, alebo sedieť pri PC celé dni a noci (to platilo, kým ste to "nevylepšili"). A myslím si, že spokojných hráčov momentálne nemáme, máme iba nespokojných a tých čo im je to jedno, lebo tieto súťaže nehrajú. A z minulosti sa GGS mohlo poučiť, že hráči budú s takýmito zmenami nespokojní. Takže neviem prečo to takto robia, či im robí dobre, keď sú hráči z hry znechutení. 
    Pravda, GGS si vytvorila stratégiu "za nič veľa" a v tomto duchu aj idú a pokračujú a čo sa týka obchodných podmienok, ak si za niečo platím, tak hádam by mala byť aj adekvátna hra a kvalita a nie (nechcem sa neslušne vyjadrovať ) ruža
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.04.2018
    pepe (SK1) napsal(a):
    Úplne zadarmo máš pár prvých odmien, ak chceš nejaké z tých vyšších odmien, tak už musíš do toho investovať minimálne chaluhy, alebo sedieť pri PC celé dni a noci (to platilo, kým ste to "nevylepšili"). A myslím si, že spokojných hráčov momentálne nemáme, máme iba nespokojných a tých čo im je to jedno, lebo tieto súťaže nehrajú. A z minulosti sa GGS mohlo poučiť, že hráči budú s takýmito zmenami nespokojní. Takže neviem prečo to takto robia, či im robí dobre, keď sú hráči z hry znechutení. 
    Pardon, ale u spolkové dřiny to nikdy nebylo jinak, ta byla kvůli bonusovým bodům na čas a hraní výrazně náročnější než klasická verze.

    Nicméně se tu moc nedozvím, které odměny jsou špatně, u spolkovek to v diskuzích padlo aspoň dost jasně.

    Jo, aspoň jsem si vypsala všechny současné odměny pro další diskuze s týmem, některé odměny za hodně bodů jsou slabé, naopak některé za naprosté minimum bodů jsou lepší, stálo by tedy za úvahu některé odměny proházet. Takových přešlapů je tam ale opravdu minimum, taková spolkovka si o takhle dobrých odměnách může nechat zdát.

    Každopádně pokud nejste spokojeni s nějakými odměnami, buďte prosím konkrétní. Jinak lze těžko něco měnit. To nad tím akorát mávnou rukou.

    Jo, nesčetněkrát jsem tu psala, že akce těžce pracujících mě těžce nebaví a nehraju ji, jen "šolíchám", bohužel spolková je jediná verze události, kde nemám poznamenané odměny za tvrdou práci, takže nemůžu srovnat, co tam bylo dříve. Nemůžu si ale pomoct, ale zdá se mi to dost totéž, vyjma odměn za umístění samozřejmě.

    edit: ještě jedno pozorování - ty odměny za aktivitu se začínají zhoršovat od většího množství bodů, když se podívám na žebříček hráčů, tak to jde ruku v ruce, tj. je to dost pravděpodobně záměrné - v těchto bodových relacích už totiž hráč dostává odměny za umístění.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 02.04.2018
    Z odměn zmizeli bedny,žetony,fialová hnojiva..cokoli fialového,,i krmení,,myslím,že je to stejné,jako u spolkovky..
  • pepe (SK1)pepe (SK1) Komentářů: 19
    black-.-angel napsal(a):
    pepe (SK1) napsal(a):
    Úplne zadarmo máš pár prvých odmien, ak chceš nejaké z tých vyšších odmien, tak už musíš do toho investovať minimálne chaluhy, alebo sedieť pri PC celé dni a noci (to platilo, kým ste to "nevylepšili"). A myslím si, že spokojných hráčov momentálne nemáme, máme iba nespokojných a tých čo im je to jedno, lebo tieto súťaže nehrajú. A z minulosti sa GGS mohlo poučiť, že hráči budú s takýmito zmenami nespokojní. Takže neviem prečo to takto robia, či im robí dobre, keď sú hráči z hry znechutení. 
    Pardon, ale u spolkové dřiny to nikdy nebylo jinak, ta byla kvůli bonusovým bodům na čas a hraní výrazně náročnější než klasická verze.

    Nicméně se tu moc nedozvím, které odměny jsou špatně, u spolkovek to v diskuzích padlo aspoň dost jasně.

    Jo, aspoň jsem si vypsala všechny současné odměny pro další diskuze s týmem, některé odměny za hodně bodů jsou slabé, naopak některé za naprosté minimum bodů jsou lepší, stálo by tedy za úvahu některé odměny proházet. Takových přešlapů je tam ale opravdu minimum, taková spolkovka si o takhle dobrých odměnách může nechat zdát.

    Každopádně pokud nejste spokojeni s nějakými odměnami, buďte prosím konkrétní. Jinak lze těžko něco měnit. To nad tím akorát mávnou rukou.

    Jo, nesčetněkrát jsem tu psala, že akce těžce pracujících mě těžce nebaví a nehraju ji, jen "šolíchám", bohužel spolková je jediná verze události, kde nemám poznamenané odměny za tvrdou práci, takže nemůžu srovnat, co tam bylo dříve. Nemůžu si ale pomoct, ale zdá se mi to dost totéž, vyjma odměn za umístění samozřejmě.

    edit: ještě jedno pozorování - ty odměny za aktivitu se začínají zhoršovat od většího množství bodů, když se podívám na žebříček hráčů, tak to jde ruku v ruce, tj. je to dost pravděpodobně záměrné - v těchto bodových relacích už totiž hráč dostává odměny za umístění.
    V prvom rade udalosť nezohľadňuje náročnosť hrania na čas a na použité zdroje. Takže prvé odmeny, ktoré sú dosiahnuteľné občasným hraním tam dať krmivo, vodu a pod. Čím náročnejšie tým tie odmeny by mali byť lepšie, takže treba tam vrátiť licencie na zlato, chaluhy všetky typy a škatule každopádne. Predtým to bolo vyváženejšie. A licencie 3x môžu byť do tých 4,6 mil. bodov - to je naozaj ťažké dosiahnuť, je to na 4 dni intenzívneho hrania s použitím chalúh, resp. zlata.
    Určite odstrániť z hry veci, ktoré si ľahko vyrobíme za chvíľu sami - mokré krmivo pre prasatá, humus a pod.. Krmivá dať červené a modré a semená do skleníka dať špeci a nie obyčajné. A dať aj lepšiu dekoráciu za 2 mil. bodov. 
    Treba to urobiť tak, aby to bolo zaujímavé pre všetky typy hráčov. Ak mám čas a chuť tak investujem do toho ale odmenou musia byť licencie alebo zlaté kvety. To je hnacím motorom... Táto udalosť nie je nová, takže predtým to fičalo bez väčších problémov, tak toho sa treba držať. Je to len môj názor, takže takto to prosím všetci berte
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Já bych si dovolila se připojit k názoru hráče pepe. Také si myslím, že dosáhnout vyššího bodového stavu není o tom, že náhodně občas něco sklidím a proto si také myslím, že není pravda, že odměny dostáváme zadarmo. Když soutěžíme, cíleně vyvíjíme aktivitu a slušelo by se, aby tomu snažení odpovídala také odměna. Odměnou proto také nenazývám něco, co si na farmě bez problému vyrobím, ale něco co si třeba musím koupit, když to chci. A to je vše fialové a truhličky s překvapením. On i tak je to dar nedar, protože ho v soutěži zase znova použiji, abych dosáhla lepšího výsledku a často víc než dostanu, ale má alespoň trochu úroveň. Hráči, kteří se dostanou do první padesátky mají sice ještě nějakou cílovou odměnu, ale myslím si, že tak je to naprosto v pořádku. Dostat se tam a udržet po celou dobu soutěže není jednoduché a také to spolkne nějaké ty dolary a třeba i zlato, takže se myslím nedá říct, že by snad byli odměněni nějak přemrštěně.
    Ze soutěží nám zmizelo vše fialové ( v bedničkách se zpravidla také našlo ), jako by nám chtěl někdo říct, že pokud to hráč chce, tak si to musí jen koupit. Tím se ale vytratila pro spoustu hráčů motivace si soutěže vůbec zahrát. Na čele soutěží se umísťují s menšími obměnami stále titíž hráči a tytéž spolky, protože na to mají potřebnou sílu a zajímají je cílové odměny. A bude to tak stále dokola. To ale není odraz toho, že je vše v pořádku :-) A co ti ostatní, kteří měli chuť si zasoutěžit i přesto, že se dostali jen do poloviny nebo ještě méně ? Ti nikoho nezajímají ? Podle mě je to velmi krátkozraká strategie a divím se, že to vůbec někoho napadlo. Jak už bylo deklarováno, systém násobitele bodů má být umožněn ve všech podobných soutěžích. Ptám se proč ? Myslí si snad někdo, že ho bez patřičné motivace použijí jiní hráči, než stále ti stejní, co se umísťují v čele soutěží ? Není jich trochu málo ?
    Nedělám si žádné seznamy a nehodlám s tím ani začínat, ale kdyby se odměny vrátili zpět do původní podoby, tak by to mělo alespoň trochu slušnou úroveň a firma by jistě nezbankrotovala.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044

    Já bych si dovolila se připojit k názoru hráče pepe. Také si myslím, že dosáhnout vyššího bodového stavu není o tom, že náhodně občas něco sklidím a proto si také myslím, že není pravda, že odměny dostáváme zadarmo.

    To já ale nikde neřekla. Řekla jsem, že i když si to člověk hraje ledabyle, dostane zadarmo odměny. To, že náhodně občas něco sklidím, to byl můj případ, psala jsem svůj osobní přístup, svou osobní zkušenost. Ježiš, pardon, že u toho netrávím dvacet hodin denně jako jiní, já je bohužel trávím na fóru :dizzy:

    Jinak díky všem za konstruktivní připomínky!
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Ale jó :-))) Pokud je to takhle, tak já samozřejmě nechci nikomu upřít možnost získat tyto dekorace :-)))
    Altány už mě odnaučily točit kolo štěstí, tak zredukuji i snahu o farmářovo štěstí a pýchu :-))) Ušetřím :-)))
    Oni se Grety stejně nikdy nedočkají, protože mezisklad je plný a tak je musím zahodit hned . Teď je stejně situace taková, že pokud se nesnažíš přímo o cílovou dekoraci a pak to smetí co cestou sbíráš oželíš, tak je lepší nedělat nic :-)) Mě nevadí dekorky s malou hodnotou. Ty se snažím, pokud se na ně dá koukat , s Gretou vylepšit.
    Jo mezisklad, to je taky potíž. Vyhazuju co se dá a nakonec koukám, že mi tam trčí 27lodí, které nepoužiji, ale vyhodit je?Nebo postavit a zbourat?Neefektivní. Někde tu už byl návrh, aby se mohly rovnou prodat a je to už nějakej čas.
    A naskakují další dekorky a Greta to fakt nevytrhne,pokud by nezačala rozkládat i lodě, což se zdá být rozumné.Navíc pokud nedorazí, nemáš ani páru, kolik dílků která dekorka obsahuje a tento počet by měl být u nich uváděn přímo, aby bylo jasné, co se hodí nechat na rozebrání a co s čistým svědomím vyhodit. Takže tady je další návrh hodný Nerudy - Kam s nimi ?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    black-.-angel napsal(a):

    Já bych si dovolila se připojit k názoru hráče pepe. Také si myslím, že dosáhnout vyššího bodového stavu není o tom, že náhodně občas něco sklidím a proto si také myslím, že není pravda, že odměny dostáváme zadarmo.

    To já ale nikde neřekla. Řekla jsem, že i když si to člověk hraje ledabyle, dostane zadarmo odměny. To, že náhodně občas něco sklidím, to byl můj případ, psala jsem svůj osobní přístup, svou osobní zkušenost. Ježiš, pardon, že u toho netrávím dvacet hodin denně jako jiní, já je bohužel trávím na fóru :dizzy:

    Jinak díky všem za konstruktivní připomínky!
    Možná jsem se nevyjádřila dost srozumitelně, ale rozhodně jsem neútočila na Tebe nebo Tvůj názor. Klidně si hraj ledabyle, je to Tvoje volba a já to rozhodně nekritizuji. Nemáš se zač omlouvat.Stejně tak, jak si Ty napsala svou zkušenost, napsala jsem jí i já. Mluvila jsem spíš o hráčích, kteří to hrají a chtějí hrát aktivněji a pro takové je současná nabídka nedostatečná. Ne že by to byl můj případ, ale myslím, že i takoví co u toho sedí "20 hodin denně" se najdou :-) Jestli je hra jejich život, je to jen jejich věc.
    Každopádně to nemění nic na věci, že nové odměny jsou ostuda.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Ale jó :-))) Pokud je to takhle, tak já samozřejmě nechci nikomu upřít možnost získat tyto dekorace :-)))
    Altány už mě odnaučily točit kolo štěstí, tak zredukuji i snahu o farmářovo štěstí a pýchu :-))) Ušetřím :-)))
    Oni se Grety stejně nikdy nedočkají, protože mezisklad je plný a tak je musím zahodit hned . Teď je stejně situace taková, že pokud se nesnažíš přímo o cílovou dekoraci a pak to smetí co cestou sbíráš oželíš, tak je lepší nedělat nic :-)) Mě nevadí dekorky s malou hodnotou. Ty se snažím, pokud se na ně dá koukat , s Gretou vylepšit.
    Jo mezisklad, to je taky potíž. Vyhazuju co se dá a nakonec koukám, že mi tam trčí 27lodí, které nepoužiji, ale vyhodit je?Nebo postavit a zbourat?Neefektivní. Někde tu už byl návrh, aby se mohly rovnou prodat a je to už nějakej čas.
    A naskakují další dekorky a Greta to fakt nevytrhne,pokud by nezačala rozkládat i lodě, což se zdá být rozumné.Navíc pokud nedorazí, nemáš ani páru, kolik dílků která dekorka obsahuje a tento počet by měl být u nich uváděn přímo, aby bylo jasné, co se hodí nechat na rozebrání a co s čistým svědomím vyhodit. Takže tady je další návrh hodný Nerudy - Kam s nimi ?
    Už jsem to zde psala. Prodej lodí byl zamítnut a nebude zaveden. Kapacita meziskladu bude buď rozšířena, nebo zcela zrušena. Občas není od věci sledovat sekci podnětů.
  • pepe (SK1)pepe (SK1) Komentářů: 19
    ale zase aby som nebol iba kritický, ten systém odmien za poradie sa mi páči. Je tam možnosť si vybrať odmenu, ktorú chce každý člen spolku. Či už chce jablkový sad, alebo sladký včelín, slušná dekorácia atď. Toto by som privítal aj v odmenách za majstrovstvá spoločenstiev. Jednak je to výhodné pre hráča (zoberie si to čo mu vyhovuje) a aj pre firmu, pretože nemusí vymýšľať nové odmeny - je to dlhodobejšie aktuálne. Doprial by som to prvým piatim, možno aj desiatim spolkom :)
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    mě se liběji odměny za umístění spolku kuli tomu se asi každej člen v rámci možností snaží, aby nebyl jen přitěž v danem spolku   a pokud dali odmeny za osobní umístění jaké dali tak určo nemůžou očekavat, že si hráči dovolejí tolik řasit nebo zlatit, protože výhledově nebude zaco (to se týká hlavne nezlatiču a hraču, kteří nehrajou tolik ostrovy, kde se daji rasy pořídit) a přidáním rychlostních udalostí kde převážně řasí a zlatí ty zásoby dojdou rychle.  cele to tudiž namě pusobí dojmem, že chteji z těch fialovejch a vzácnejších věci udělat jestě nedostatkové zboží  silnějšich farem se to tolik nedotkne a ty slabší mají smůlu ten rozdil se bude prohlubovat a demotivovat i začínajici hráče pokud někdo začne...
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Za sebe mohu íct, že GGS krásně stanovilo hranici, kam má smysl hrát, a kam už ne. Dřív byla ve spolkové dřině hranice 4,6 milionu či tak, kde byly licence. O ty mělo smysl hrát, takže jsem do hry sypal produkty z řas, sem tam i to zlato, a na těch 5 milionů to několikrát vytáhl. V současnosti jsou odměny, o něž má smysl hrát, do milionu. Čili jsem to vytáhl na nějakých 700 000, setrvačností to doběhlo na 1,2 milionu, i když jsem se už nesnažil, ale proč bych hrál dál a snažil se víc? Je tam něco, co bych chtěl? Není. Tak proč se obtěžovat. Mně nejde o odměny konkrétní, mně jde o herní využitelnost odměn jako takovou. Je mi v podstatě jedno, co tam bude, pokud to bude něco, co si na farmě nevyrobím sám a mohu to využit. Protože co si mohou vyrobit sám, to není odměna, to se na mě nezlobte, to je jen neschopnost GGS vymyslet dost odměn, aby dokázali smyslupně naplnit všechny položky, a tak tam cpou smetí a blbosti.

    Ale pokud je záměrem rozdělit hráče na ty, kteří nekupují zlato ve velkém, a tak je tahle akce moc nebude brát, a na ty platící, kteří půjdou po odměnách za desítky milionů a po umístění v první padesátce, mohlo by to mít smysl (pro GGS, ne pro hráče). Ale odbívat hráče, kteří kupují zlato jen občas po troškách a tímto způsobem ho i utrácejí by se mohlo GGS z dlouhodobého hlediska hodně vymstít. Protože když nebude nic, nač by mělo smysl ho utratit, přestaneme kupovat i tu trošku.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Hurá, další spolkovka, to nemuselo být.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Výborně - konec sila za 01:23 min a aktualizace za 01:09 min. Fakt přemýšlí zadní částí, když nemůžou těch několik min počkat.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160

    Teda už jsem si myslel,že chápu Ty žetony na stavební slot a hle,už zas nechápu.Tak v poslední odměně v otročině jsem získal 38 žetonů,ale nezapsalo to a mám 32,které jsem získal předtím.Zase něco nefunguje,nebo jak už to mám chápat.Přece neměl jsem 50,tak se to má přičíst né.Teda mně je ten slot vcelku ukradený,ale když už to je ve hře,tak bych ocenil kdyby to fungovalo a přičítalo......krásný den všem.

Sign In to comment.