Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 26.3.2018: Nové odměny a prodloužená odstávka"

1914

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tipuji, že ten, kdo navrhoval akci, ji dělal ve variantě pro mistrovství, a kdo měl na starosti realizaci si to neuvědomil, a spustil to i s nimi. A nebo mu to bylo prostě jedno. Ukázka uspěchané zbrklé nedotažené práce.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Tohle je fakt výsměch.
  • rojanka (SK1)rojanka (SK1) Komentářů: 64
    Krásne, aj keď upršané ráno, želám všetkým.....a chcem sa poďakovať chlapcom z GGS, že rozhodli za mňa a konečne nepresedím celé sviatky pri farme, ale užijem si ich s rodinou. A čo by som im dopriala?!....poriadnu veľkonočnú ľadovú sprchu, keď zistia, že na nás nezarobili ani cent... :D
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Škoda slov. Další blamáž.  Přeji všem krásné a ničím nerušené, veselé velikonoce !
  • trpaslik8 (SK1)trpaslik8 (SK1) SK1 Komentářů: 23
    upraveno 31.03.2018
    tak moje posledne tp ms som uz sa rozhodol ukoncit teraz aj tp este lod mame vylepsenu tam dava este vacsi prd ako bola stara este sa necham prekvapit vecer ak nic nedonesie lod a za to co chce tak koncim tato hra bola dobra ale ggs ju uz uplne *** na uplnu kasu uz ani slov nemam dalej nato zbohom ggs

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    souhlasím s farmářem Martinem  = už účelem téhle hry je zvýšit placení za zlatý už klidně mohou i  zlatý důl na lístky zrušit už ho nebude třeba  - lístky bude mít  malá část hráčů tak by mohl být důl klidně jenom jako architekt jednou za čas u farmy
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    tak si troufam řict, tohle bude prvni silo, kde se opravdu nepředřu :) divím se jen, že po nespokojenosti u spolkovek a odměnama pošlou do hry toto a je to fakt k zamyšlení
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    k zamyšlení je žebříček spolků v dřině za 10 hodin docela pěkné skóre ,že?
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 31.03.2018
    Tak pořád jsou tam povolení k těžbě zlata pro prvních 50 hráčů... není to nic moc, ale je to něco, co silným spolkům může stát za nějakou tu práci... Když do toho na hráče dají (v průměru) 2000, tak jim je ta odměna vrátí. A někteří dají víc, jelikož na to, kolik utratí zlata, moc nekoukají (a nebo jdou po těch dekorkách, které jsou nové, a je jim jedno, co je to bude stát).

    A pak jsou tu ti, co hrajou aby vyhráli, protože jsou nejlepší a všem to dokážou, a nějaké odměny je nezajímají :D
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    k zamyšlení je žebříček spolků v dřině za 10 hodin docela pěkné skóre ,že?
    ano ,za pár hodin nahráli  spousta bodů ,takže GGS  může na odměnách ještě ubrat :smiley:
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 31.03.2018
    Mohl by prosím, někdo pro trotly ukázat s obrázkama, jak stavět s otevřeným žetonovým slotem? Za jakých podmínek stavět lze, zda jde použít i odložené dekorky v krabici, a vůbec, kolegním to šlo, ať chci stavět cokoliv, tak mi to svítí červeně. A jak se lze pak třeba dostat ke sklizni, když je to na patra.? Díky

  • tanu (CZ1)tanu (CZ1) CZ1 Komentářů: 36

    rojanka (SK1) napsal(a):
    Krásne, aj keď upršané ráno, želám všetkým.....a chcem sa poďakovať chlapcom z GGS, že rozhodli za mňa a konečne nepresedím celé sviatky pri farme, ale užijem si ich s rodinou. A čo by som im dopriala?!....poriadnu veľkonočnú ľadovú sprchu, keď zistia, že na nás nezarobili ani cent... :D
    Souhlasím se spoluhráčkou, a též bych chlapcům s GGS chtěla poděkovat, určitě mysleli na naše rodiny a Velikonoční svátky, které se mají slavit v kruhu blízkých a ne u počítače - Takže chlapci: palec nahoru. A doufejte, že se to hráčům nezalíbí natolik, že už Big Farm budou otvírat jen ve stavu naprosté unuděnosti :-)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Dodělám velikonoční událost a konec. Závislost jménem BIG FARM končí. Lituji dne, kdy jsem tuto hru začala hrát, bude to za necelé 3 měsíce 5 let. Tolik času! A škoda i peněz. 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Mňo, je mi jedno kdo se pere v horních příčkách. Tech událostí je moc, čekali jsem, že bude poklidnější RTP.
    Motivace vymizela, nohy na stůl a co spadne to spadne. Žádný fialky, žádný zlaťáky, nakonec stejně lidi si chtějí užít svátky. Tak ať se někdo nediví, že je to tak, jak je. A bez cukrového včelínu se dá v klidu žít, stejně jako bez dalších 90% cirkusácky vymalovanejch vzhedů, protože se tady ztrácí koncept, aby si mohl člověk říct: "Tady budou číňani" a podle toho se mohl zařídit:-) Takže mám několik poklidných kravínů, ale osli v asijkém stylu nide.No taky se z toho nezvencnu.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Soutěž pro spolky farmářů 04/04/2018 - 07/04/2018 .....to je datum pro další spolkovku  , už se opravdu bude hrát  co týden  :smiley:   jen tak dál GGS
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Ach jo. :( Tak toto mi už vůbec nebude chybět.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Soutěž pro spolky farmářů 04/04/2018 - 07/04/2018 .....to je datum pro další spolkovku  , už se opravdu bude hrát  co týden  :smiley:   jen tak dál GGS
    Jasně, až do úplného ztumpachovění. Doc.Chocholoušek už nechal vyluftovat uzavřené křídlo léčebny a v úterý začnou povlíkat postele.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Já vím,že tohle nikdo slyšet nechce, ale i tak to řeknu. Každá změna a obzvlášť je-li k horšímu, je nepopulární a nikdo z toho není nadšen a snaží se nějak uhnout. Hru se z nějakého důvodu rozhodli takhle překopat a obávám se, že pokud k nějaké změně dojde, bude stejně jen kosmetická a pokud je k ní něco přiměje, myslím, že naše rozčarování to nebude. Mám vždycky na výběr. Buď jejich podmínky akceptuji a budu si dál hrát, tak aby mě to těšilo nebo  to sbalím a najdu si něco jiného. Není to snadné po té co se do hry vložilo tolik času, úsilí i peněz, ale co naplat. Oni podle nás skákat nebudou :-) Každý z nás sám nejlépe ví, jak se rozhodnout. A pokud jde o zlatky ? My všichni pracujeme pro peníze, tak proč ne oni ? Jestli a kolik jim chci dát nebo nedat je přece také každého osobní rozhodnutí. Pokud se mi zboží nelíbí, nejspíš si ho nekoupím, ale někomu jinému se třeba i tak, líbit bude :-) Je to přirozené a každý se s tím popere podle svého. Já se s tím tedy rozhodně rozčilovat nechci. Skutečné hodnoty mám někde úplně jinde :-)
  • dotysa (CZ1)dotysa (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    tak já měla z dalšího stavebního slotu opravdu radost, těšila jsem se že žetony nastřádám a použiju třeba při architektovi. skoro vždycky o něj přijdu, protože zrovna něco stavím. radost přešla - právě jsem zjistila že stavím za žetony i když jsem to vůbec nechtěla a chtěla jsem prostě jen normálně zvětšit na běžném stavebním slotu. takt tohle mně hodně zklamalo :( chtěla bych si sama vybrat kdy ho použiju a kdy ne, rozhodně bych chtěla nějaké extra upozornění že hodlám stavět za žetony
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Škoda slov. Další blamáž.  Přeji všem krásné a ničím nerušené, veselé velikonoce !
    včera jsi nebyla tak dobře naladěna pro změny v odměnách  :wink: ale co , názor se dá měnit 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Škoda slov. Další blamáž.  Přeji všem krásné a ničím nerušené, veselé velikonoce !
    včera jsi nebyla tak dobře naladěna pro změny v odměnách  :wink: ale co , názor se dá měnit 
    :-) Nejsem ani dnes, ale vím, že hlavou zeď neprorazím a jediný komu to nakonec bude vadit, budu stejně zas jen já.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Škoda slov. Další blamáž.  Přeji všem krásné a ničím nerušené, veselé velikonoce !
    včera jsi nebyla tak dobře naladěna pro změny v odměnách  :wink: ale co , názor se dá měnit 
    :-) Nejsem ani dnes, ale vím, že hlavou zeď neprorazím a jediný komu to nakonec bude vadit, budu stejně zas jen já.
    hlavou budeme přemýšlet : nemusíme nic bourat ,spíš se sjednotit a trvat na svém 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    No myslím, že to právě dělám.
    Svým názorem jsem řekla jen to, že se pokusím si ve hře najít, co mě baví a jestli snad nic nenajdu, zařídím se podle toho. Nic víc a nic míň.
    Já myslím, že každý komu se to nelíbí, přirozeně přibrzdí sám a nemusí mu to ani nikdo radit. A bude-li nás dost, možná to něčemu pomůže . A ti co to tak necítí si stejně udělají po svém a zlobit se na ně nemůžeš. Každý má právo na svůj názor.

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A to by mělo platit,že náš zákazník, náš pán. Někde  v jiné starší diskuzi bylo jasně řečeno, že vývojářský tým nemá ani ponění, na co hráči remcají, kterým směrem by se měla hra ubírat, akorát vám zase přijde nic neříkající dotazník. Vývojáři možná vývojaří, ale někde je propast mezi nimi a těmi, kteří by měli podněty schromažďovat a tlumočit. Někdo si stojí na drátech, komunikace mezi sekcemi evidentně nefunguje, každej si šušní to svoje. Víc společných akcí pro spolky? No problem, každý týden se dá něco pustit. Něco pro jednotlivce? Ale mimo starých akcí tu máme už nové a 2-3 mohou běžet zároveň i s akcemi pro spolky. A pak přemejšlej, co upřednostit, aby jsi nenaštval lidi ve spolku, že nedodržuješ týmovou spolupráci(chudáci tahouni), i když by jsi chtěl třeba vyzkoušet táborníky na nejvyšší stupeň, což se společně s TP, SS pro spolky rozumně uhrát nedá. A archtekt přijede, když se snažíš co nejrychleji postavit ostrovní farmu :-D Někde jsem tu už navrhoval, že externí farmy by se měli zakonzervovat, aby se v nich mohlo pakračovat při novém otevření a nemusela by se tak řešit další stálá farma. Tak stavím opravdu jen to nejnutněší, když to stejně skončí v kelu.

  • bosorka 76 (SK1)bosorka 76 (SK1) Komentářů: 858
    Ahojte.. Takže ja sa nezvyknem sťažovať na nič, ale tentokrát musím skonštatovať, že odmeny v MS som ešte nejak prekusla... ale odmeny v ŤP sú naozaj úplne chabé a takmer všetky sa dajú vyrobiť alebo získať na farme.. Takže táto akcia je pre mňa už bezpredmetná a nedám do nej viac ani zlatku...

    Prajem vám príjemnú hru bez zaujímavých odmien....
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    upraveno 31.03.2018
    Vážení přátelé této hry..předem chci všem popřát krásné velikonoce.Jsem vedoucí spolku POHODA FOREVER a poslední spolkovku jsme si ve spolku " sportovně  " užili soubojem o první místo v naší divizi stříbrné ligy.Příště si zahrajem zlatou....pro nás odpočinková záležitost,protože skoro vždycky zase spadneme do naší "domovské" stříbrné.Základní odměny jsou ve stříbrné k mání za 9 miliónů bodů,takže za dva dny lehkým tempíčkem nemáme o co hrát a tak když je nálada bojujeme o umístění.Paradoxně dneska je nejlepší odměnou truhla za umístění,což je tragické.Patřím mezi řekněme mírně zlatící hráče,mám jasně stanoveno 100 000 zlatých na měsíc,což při bonusovém nákupu činí 530Kč.Za to si dneska zajdete tak jednou do kina.Takže tuto hru mám jako takového nenáročného koníčka a sám za sebe můžu říci,podobně jako někdo výše,že mi o odměny v zásadě nejde,protože opravdu žádná soutěž žádné pořádné odměny nenabízí.Lepší odměny než ve spolkovce najdete u dobrodruha nebo při dostizích.Myslím si,že fajn je ještě celosvětové mistrovství a byla rybářská otročina,kterou už budeme mít asi taky zmršenou,co se odměn týká.Postup GGS ve snižování odměn nechápu,ale myslím,že oni ví,že i kdyby jste za vítezství ve zlaté či jiné lize měli za odměnu ještě přijít o zásoby ve skladu,tak to bude spoustu hráčů hrát a kupovat zlaté.Počítají totiž s naší částečnou závislostí a soutěživostí.V horším případě je to příprava na zrušení této hry pro nezájem:-(( ***.Další věcí je,že to prostě někteří nehrajeme pro odměny,ale tak nějak ve sportovním duchu.jako odpočinek,pro takový nějaký dobrý pocit z výsledku.Odměny získané v průběhu spolkovky,totiž skoro vždycky jdou zase zpátky do získávání dalších reputů a tak jsou někteří členové našeho spolku smutní,protože bez nich nedosáhnou slušných výsledků,ale jinak jsou ty odměny vlastně o ničem a po celou dobu více než dvou let,co to hraju, byly o ničem.Pro mně nemá svým způsobem význam ani zlatý tiket do dolu,ale poteší:-)***Tahle hra by měla být o zábavě a pokud v ní člověk nenajde klid a antistresovou položku svého života,měl by asi hledat něco jiného.Ty odměny nestojí za rozčilování....nekupujte zlaté....hrajte bez nich,stejně kolik těch zlaťáků,kdy spolkovka dala.Jak už jsem řekl u nás to bereme spíš jako sportovní záležitost a jsem za to rád,není lehké vytvořit partičku lidí stejně naladěných a se stejným cílem a přeji,aby se to podobně jako u nás podařilo i v jiných spolcích.A na závěr mé malé rozčílení:-)Ta trofej za umístění ve spolkovce se GGS opravdu podařila, *** prasokráva *** je pěkně hnusná,nevím,co bylo špatného na Té původní trofeji.Myslím,že i klienti chráněných dílen trpící mentalní zaostalostí by vytvořili lepší dílo.....opravdu k popukání,myslím,že to názorně ukazuje,kdo nám tuhle hru předkládá a vytváří.Ještě jednou krásné velikonoce a hlavně klídek a tabáček...život je krátký,nekraťte si ho zbytečným vztekáním.

    edit: více v SZ (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Proč jsou v odměnách za umístění spolku opět body do MS??? 
    Ahoj, to je úplně jedno, to jsou odměny navíc, nezabírají místo jiným. Nechávat je tam je jednodušší než pořád měnit verze, při šikovnosti GGS bych se nedivila, kdyby pak při mistrovství zapomněli nahodit tu správnou s body a byl by oheň na střeše. Mít událost i s body mimo mistrovství, kde ničemu nevadí, mi rozhodně přijde jako lepší varianta.


    Ad kritika odměn v událostech - nebojte, předám a zároveň děkuju za zpětnou vazbu!

    A v poslední řadě bych ráda podotkla, že pro řešení soukromých sporů není fórum to pravé místo, využijte soukromých zpráv, považujete-li to za nutné. Díky.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Bylo toho tu napsáno hodně, včetně mého prvního vzteklého postu a včetně vntřních hádek, přesto si dovolím ještě něco přidat. Celé se mi to během tréninků rozleželo v hlavě a ono to má vlastně naprosto logický vývoj....

    Odměny (jak ve spolkovce v "dřině"/silu/baličce - každý doplň co používáš) byly designovány na frekvenci cca 2x do měsíce. Pak GGS seznala, že pokud bude přitvrzovat a frekvenci zvyšovat, oslíci se budou otřepávat víc a častěji, tak obě akce dostala na frekvenci cca 3,5 do měsíce. Pak se ale zákonitě objevil druhý efekt - na odměnách toho rozdala až moc a efekt otřásajících se oslíků nutně začínal polevovat. Potažmo pokud byl podpořen týdením darem za mrtvou vesnicku ligu a velmi luxusními dárky za MS (které jsou objektivně za nic).

    Takže co s tím? Snížit odměny? To bude peklo mezi hráči na desátou.... Takže GGS vymyslí velkolepou inovaci (stavební žetony) a postaví to tak, že je to skoro nejcenější věc, kterou jsme tu kdy viděli, takže všechny ostatní odměny jdou do kelu.... Peklo samozřejmě nastane také, ale v tuto chvíli je to peklo řízené a chtěné, protože bude následovat "opava", která ty odměny zase zvedne. Na původní úroveň? Ani omylem! Mnohem níž...

    Takže výsledek? Přesně ten chtěný - odměny budou horší než dříve a hráči budou šťastní, protože nebudou dostávat tu prašivinu jako teď, ale něco "trochu normálního". Humusů nebude 5, ale 3, povolení na zlato bude jedno a za víc bodů.....jsem si 100% jistý, že to dopadne právě takhle.

    Takže omyl v odměnách? Ani smykem - to je celé připravené od začátku až do konce. A my jsme tu všichni jen ty pokusné krysy v kolotoči. Teď pouze GGS měří "jak moc nás vytočilo" (ie. o kolik jim spadnou příjmy) a podle toho přijde "oprava"... Čím menší pokles, tím méně se současná prašivina zlepší.

    A že za dřinu na CZ serveru nebude pokles prakticky žádný? No, nebude.... Ale to už je jiná úvaha...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.04.2018
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Mohl by prosím, někdo pro trotly ukázat s obrázkama, jak stavět s otevřeným žetonovým slotem? Za jakých podmínek stavět lze, zda jde použít i odložené dekorky v krabici, a vůbec, kolegním to šlo, ať chci stavět cokoliv, tak mi to svítí červeně. A jak se lze pak třeba dostat ke sklizni, když je to na patra.? Díky

    Viz zde:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3853208/#Comment_3853208.

    Můžeš sem dát screen, co kde svítí červeně?

    A jaká sklizeň, jaká patra?
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    Proč jsou v odměnách za umístění spolku opět body do MS??? 
    Ahoj, to je úplně jedno, to jsou odměny navíc, nezabírají místo jiným. Nechávat je tam je jednodušší než pořád měnit verze, při šikovnosti GGS bych se nedivila, kdyby pak při mistrovství zapomněli nahodit tu správnou s body a byl by oheň na střeše. Mít událost i s body mimo mistrovství, kde ničemu nevadí, mi rozhodně přijde jako lepší varianta.


    Ad kritika odměn v událostech - nebojte, předám a zároveň děkuju za zpětnou vazbu!

    A v poslední řadě bych ráda podotkla, že pro řešení soukromých sporů není fórum to pravé místo, využijte soukromých zpráv, považujete-li to za nutné. Díky.
    Děkuji za odpověď.Akorát jsem nepochopila ty spory.Nevím,že bych nějaký s někým měla a už vůbec,že bych ho řešila tady na fóru.
Sign In to comment.