Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 26.3.2018: Nové odměny a prodloužená odstávka"

1814

Komentáře

  • pepe (SK1)pepe (SK1) Komentářů: 19
    u Medveda (CZ1) napsal(a):
    Angel zajíma mě proč mi neodpoviš na tu spolkovou akci ktera končí později než MS , Takže se  body za polkovku do  MS počítat nebudou ? Docela špatne počty a to je zevším v teto hře prostě nic nenavazuje aby se něco připočetlo jak to ma byt v kalendaři. 

    Ak tie body nebudú zahrnuté ja žiadam kompenzáciu. V našom spolku to vyzerá na 5000 bodov pre každého člena, za ktoré nedostaneme individuálne odmeny. Evidentne podľa kalendára tieto body mali byť započítané, bolo to tak plánované, že sa niečo posunulo nie je naša vina
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    pepe (SK1) napsal(a):
    u Medveda (CZ1) napsal(a):
    Angel zajíma mě proč mi neodpoviš na tu spolkovou akci ktera končí později než MS , Takže se  body za polkovku do  MS počítat nebudou ? Docela špatne počty a to je zevším v teto hře prostě nic nenavazuje aby se něco připočetlo jak to ma byt v kalendaři. 

    Ak tie body nebudú zahrnuté ja žiadam kompenzáciu. V našom spolku to vyzerá na 5000 bodov pre každého člena, za ktoré nedostaneme individuálne odmeny. Evidentne podľa kalendára tieto body mali byť započítané, bolo to tak plánované, že sa niečo posunulo nie je naša vina
    A u nás pravdepodobne 9.000.  >:)
  • lojziiik (CZ1)lojziiik (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    AHOJ Všem,
    ani si nepamatuju, kdy jsem naposled psal na forum a kdy jsem tu vůbec byl. Bere zbytečně čas a taky tady celkem nic nestojí za řeč a energii   :) Ale k věci....
    Že se něco událo s odměnama jsem zjistil, až mě na to v obálce upozornili někteří hráči? Proč jsem to zjistil až tak pozdě? Protože jsem NIKDY žádné odměny neřešil a NIKDY jsem nehrál kvůli odměnám. Kdyby tomu tak bylo, tak jsem s touto hrou sekl už v samém zárodku  :) Ale hraju prostě proto, že jsme hráč  B) Ty odměny jsou směšné úplně všude a za všechno. Ovšem toto je opravdu extrém....!!!!
    Hráče spolku jsem o dané věci informoval, nikoho k ničemu nenabádal  :D nikoho nebudu kontrolovat jestli zlatí, nebo nezlatí a jak hraje. Je to každého věc! A nikomu nebudu bránit, nebo mu zakazovat hraní. 
    Za mě osobně - zvolním, zlatit nebudu a ani zlatky kupovat nebudu.
    A jako spolek - taky zvolníme.
    Fajn hru a pohodové Velikonoce.
    Zdraví - Lojziiik  B)
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Ladronka  dělá totéž  a doufáme ,že si toho GGS  všimne ,taky hraji  ráda  a hraji dost ,ale musím se hnát za něčím ,nemůžu dát peníze za jeden obyč. lístek do dolu ,to je legrační :wink:
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    black-.-angel napsal(a):
    Já tomu rozumím, že je to docela hloupě nastavené (byť se to může stát jen asi ve zlaté lize). Předala jsem návrh, aby z té odměny udělali aspoň volitelnou - když hráč nemůže využít stavební žetony, ať aspoň neodchází úplně s prázdnou, ale může si zvolit něco jiného. Lepší řešení mě k tomuto v tuto chvíli nenapadlo, žetony prostě hromadit nejde.
    môžeme niečo iné?  blbosť a čo také, nohy na slot, na čo mi je ten slot keď ho musím hneď  minúť. A čakať kým naškrabem ďalších 50 a zase ich okamžite minúť. A tie úchvatne odmeny čo zmenili tak to si robia z hráčov srandu. Stavebný slot ma slúžiť na to aby ho mohol hráč využiť podla svojho uváženia a nie pod nátlakom to míňať, a máju sa navyšovať a nie dáky strop, ináč je to obyčajný podvod od nich, a  pre nich neplatí obchodný zákon, len pre nás hráčov áno, že ho porušujú vo všetkom. Mimochodom  odkedy sú tam tí  babráci farma ide čoraz horšie, čiže dole vodou, aj to prihlasovanie, je to obyčajná buzerácia hráčov.
    Tak nech to vrátia naspäť slávny odborníci  ggs. sfušovať hru to sú jednotky, ale aby išla normálne to už sú v koncoch.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    SOUHLASÍM  s tím,že ceny ve spolkovce jsou tak nějak k pousmání.Ono těžko říct,kolik hráčů skutečně *něco* vyhraje,aniž to zas za pět dní zas všechno nevrazí do spolkovky,takže ve finále  hrajou jen o to místo a pár dekorek. a kolik hráčů to co vyhraje skutečně nakonec jako odměnu použije někde jinde.
    Stavební slot beru osobně jako docela nepotřebnou věc,ale rozumím,že někomu udělal radost.Nesouhlasím,že jsou nuceni ho použít hned.Jen prostě nedostanou jiné žetony..takže je určitý počet žetonů na slot mine,stejně jako kočičí hlavy pro ty co už maj kočku,nebo body do mistrovství,když zrovna žádné neběží..atd..načasování akcí a různých odměn není vždy úplně v souladu a některé výhry jsou jen tiché plácnutí.
    Před pár dny jsem tu psala ,že se dle mého jedná jen o další plán jak nahradit žetony za jiné,mnohem hodnotnější věci.Nebylo to jen plácnutí.Znám to z jiných her.
    Smutná skutečnost o tom,jak nelogicky stále myslí,a že motto -méně bývá více..těmhle matematickým kalkulačkám nic neříká.Mám-li chybně axiom,pak se nemohu divit,že moje předpokládané výsledky mých akcí,skončí vždy jinak a místo výstavby,bořím..

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    dobrý večer, jako to myslíte vážně ty směšné odměny - osiva, krmiva , pomeje, se vracíme úplně na začátek hry.
    Už nedám jedinou zlatku- tím to pro mě soutěže skončily, aspon zatím dokud se to nespraví :s
  • RedDěvče (CZ1)RedDěvče (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Ahoj bedru,já se též připojuji za náš spolek,k tvému komentáři,vracíme se s nimi na začátek hry. Ty odměny jsou opravdu směšné. Nemotivující.Nevidím důvod se nadále snažit a být v soutěži aktivní a utrácet zbytečně zlatky za to,že dostanu krmení a osivo. Je to docela zklamání,to naše soutěžení o tak "perfektní" odměny ve zlaté lize. Snad to ti "nahoře" přes B.A. vyslyší a napraví to :-) Jinak přeji všem pohodové velikonoční svátky :-)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 30.03.2018
    Tak jsem si postavila na plochu zbrusu novou velikonoční dekoraci.  6 vteřin slávy a prémiový slot na nule. To je teda danajský dar :-( Vůbec nerozumím tomu, proč si s tím vůbec někdo dal tu práci, aby to vymyslel :-( Zas jeden vlk s plným břichem a koza, co se chechtá. No, pozitivní je, že mě teď snad bude otravovat o jedno vyskakovací okénko méně.
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Děsně se mi líbí jak tu každej nadává, ale hraje jak o život :-) Řekli jsme si ve spolku, že sice hrát budem, ale nezapnem bonusy, pošetříme. Výsledek? Už druhej den bonusy zapnutý, protože bysme se propadli až do západního Německa. Nevím, co by se muselo stát aby se ve zlatý zvolnilo, vy se snad budete honit i kdyby jste museli ten odpad dávat jim:-) Zapnu soutěž a soupeř má do 10 minut 54 tisíc krmiva, fakt by mi zajímalo, co má za mlejn, když to zvládne bez zlacení. Hrajte jak chcete, to je každýho věc, ale odpusťte si chytrý agitační kecy tady.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    Děsně se mi líbí jak tu každej nadává, ale hraje jak o život :-) Řekli jsme si ve spolku, že sice hrát budem, ale nezapnem bonusy, pošetříme. Výsledek? Už druhej den bonusy zapnutý, protože bysme se propadli až do západního Německa. Nevím, co by se muselo stát aby se ve zlatý zvolnilo, vy se snad budete honit i kdyby jste museli ten odpad dávat jim:-) Zapnu soutěž a soupeř má do 10 minut 54 tisíc krmiva, fakt by mi zajímalo, co má za mlejn, když to zvládne bez zlacení. Hrajte jak chcete, to je každýho věc, ale odpusťte si chytrý agitační kecy tady.
    lehce jsme ubrali plyn ,pravda ne všichni ,tolik sjednocení nejsme ,Ladronka hraje pozvolna 
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    Děsně se mi líbí jak tu každej nadává, ale hraje jak o život :-) Řekli jsme si ve spolku, že sice hrát budem, ale nezapnem bonusy, pošetříme. Výsledek? Už druhej den bonusy zapnutý, protože bysme se propadli až do západního Německa. Nevím, co by se muselo stát aby se ve zlatý zvolnilo, vy se snad budete honit i kdyby jste museli ten odpad dávat jim:-) Zapnu soutěž a soupeř má do 10 minut 54 tisíc krmiva, fakt by mi zajímalo, co má za mlejn, když to zvládne bez zlacení. Hrajte jak chcete, to je každýho věc, ale odpusťte si chytrý agitační kecy tady.
    lehce jsme ubrali plyn ,pravda ne všichni ,tolik sjednocení nejsme ,Ladronka hraje pozvolna 
    ale taky nejste sjednocení, co? .-)))
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    Děsně se mi líbí jak tu každej nadává, ale hraje jak o život :-) Řekli jsme si ve spolku, že sice hrát budem, ale nezapnem bonusy, pošetříme. Výsledek? Už druhej den bonusy zapnutý, protože bysme se propadli až do západního Německa. Nevím, co by se muselo stát aby se ve zlatý zvolnilo, vy se snad budete honit i kdyby jste museli ten odpad dávat jim:-) Zapnu soutěž a soupeř má do 10 minut 54 tisíc krmiva, fakt by mi zajímalo, co má za mlejn, když to zvládne bez zlacení. Hrajte jak chcete, to je každýho věc, ale odpusťte si chytrý agitační kecy tady.
    lehce jsme ubrali plyn ,pravda ne všichni ,tolik sjednocení nejsme ,Ladronka hraje pozvolna 
    ale taky nejste sjednocení, co? .-)))
    nejsme, 60 lidí nejde ukočírovat :wink: ale zlatá liga se sklidnila 
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    No a je tu dalšia podarena odmena-neodmena. V majstrovstva sveta dosť veľa hračov  má získať  skrateny čas vystavby. Dali tu aj architekta aby sme sa tešili že  čas vystavby  trvajúci 4-5 dni za odmenu  môžeme skratiť ale naši kamarati v GGS zase to prepočitali a urobili 1. april predčasne a architekta odvolaju o 1 h. skôr ako ziskame odmenu -skrateny čas. No nie su milučkí ? Prajme im pekné sviatky aj sebe a vykašlime sa na celu hru.Pekné sviatky nám  všetkym :-)
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Ms, zlatá liga..95.odmena-bežná licencia pre ťažbu v bani..to je sranda? Aké odmeny dostávajú v začiatočníckej potom?? Kde sú truhle? To je už nehoráznosť, motivácia pre hráčov žiadna..ďakujem za ďalší zlý krok...
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    Hadam ma byt tento koment sem
    To co su za odmeny v MS? Ziadne truhly? Vzdy som sa tesila, ze v nich najdem chaluhy, ci uz na polia alebo zvierata a teraz z toho nic nebude... uzasny napad, len tak dalej a ostane to tu hrat par zlatkarov :smiley:
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    Rachand (SK1) napsal(a):
    Hadam ma byt tento koment sem
    To co su za odmeny v MS? Ziadne truhly? Vzdy som sa tesila, ze v nich najdem chaluhy, ci uz na polia alebo zvierata a teraz z toho nic nebude... uzasny napad, len tak dalej a ostane to tu hrat par zlatkarov :smiley:

    Prepáč ,ja zlatkar nie som ale ich musím zastať. Čo mysliš ten zlatkar nie je ukráteny? Oveľa viac ako ten kto do toho neinvestuje zlato. Za svoje peniaze a prácu čo dostane ? Veľku ružu.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    liloja (SK1) napsal(a):
    No a je tu dalšia podarena odmena-neodmena. V majstrovstva sveta dosť veľa hračov  má získať  skrateny čas vystavby. Dali tu aj architekta aby sme sa tešili že  čas vystavby  trvajúci 4-5 dni za odmenu  môžeme skratiť ale naši kamarati v GGS zase to prepočitali a urobili 1. april predčasne a architekta odvolaju o 1 h. skôr ako ziskame odmenu -skrateny čas. No nie su milučkí ? Prajme im pekné sviatky aj sebe a vykašlime sa na celu hru.Pekné sviatky nám  všetkym :-)
    Též jsem dala u architekta stavět a teď nadávám. Časový bonus na výstavbu nevyužiji. Jo, hodil by se druhý slot. Ale kde vzít žetony, že? Když je bylo třeba utratit, aby se připsaly nové. Fakt nevím, čím tvůrci hry přemýšlí. A když jsem tu kdysi dávno napsala, že hru nehrají, moderátorka tvrdila opak. :D Ať jdou někam...
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    liloja (SK1) napsal(a):
    Rachand (SK1) napsal(a):
    Hadam ma byt tento koment sem
    To co su za odmeny v MS? Ziadne truhly? Vzdy som sa tesila, ze v nich najdem chaluhy, ci uz na polia alebo zvierata a teraz z toho nic nebude... uzasny napad, len tak dalej a ostane to tu hrat par zlatkarov :smiley:

    Prepáč ,ja zlatkar nie som ale ich musím zastať. Čo mysliš ten zlatkar nie je ukráteny? Oveľa viac ako ten kto do toho neinvestuje zlato. Za svoje peniaze a prácu čo dostane ? Veľku ružu.
    Bolo to myslene tak, ze zlatkar nepotrebuje chaluhy, aby sutazil, ak chce byt prvy prezlati sa tam, tak ci tak :) preto som si prestala do tejto hry dobijat zlato (aj ked som to vela krat nespravila) a hram uz len s tym, co mi da hra (nove odmeny z MS mi zlato uz urcite nedaju vobec, co doteraz bola aka taka zachrana na zisk zlata z truhly), nema zmysel davat niekam peniaze, ked za to clovek nic nema dokopy ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 30.03.2018
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    liloja (SK1) napsal(a):
    No a je tu dalšia podarena odmena-neodmena. V majstrovstva sveta dosť veľa hračov  má získať  skrateny čas vystavby. Dali tu aj architekta aby sme sa tešili že  čas vystavby  trvajúci 4-5 dni za odmenu  môžeme skratiť ale naši kamarati v GGS zase to prepočitali a urobili 1. april predčasne a architekta odvolaju o 1 h. skôr ako ziskame odmenu -skrateny čas. No nie su milučkí ? Prajme im pekné sviatky aj sebe a vykašlime sa na celu hru.Pekné sviatky nám  všetkym :-)
    Též jsem dala u architekta stavět a teď nadávám. Časový bonus na výstavbu nevyužiji. Jo, hodil by se druhý slot. Ale kde vzít žetony, že? Když je bylo třeba utratit, aby se připsaly nové. Fakt nevím, čím tvůrci hry přemýšlí. A když jsem tu kdysi dávno napsala, že hru nehrají, moderátorka tvrdila opak. :D Ať jdou někam...
    Já bych naopak řekl, že tvůrci hru hrají a tvrdě u toho přemýšlejí. A hledali takovou podobu druhého slotu, která bude na první pohled zajímavá, ale na druhý dá hráčům minimální výhodu a zůstane tak zachována současná ekonomická stránka stavby a architekta - tj, hráč díky získaným stavebním žetonům nezíská významnou výhodu, která by snižovala zisky z architekta a s ním spojených nákupů zlata, protože je hráč motivován využít slot co nejdříve a "vyplýtvat jej". Je to velmi rafinovaně vymyšlené, a výsledkem je, že vložení tohoto druhého slotu do hry rychlost postupu hráčů a rozvoje jejich farem ovlivni jen nevýznamně. Použij hned a získej další dřív, protože ti zbude více žetonů (ale nepostavíš nic zásadního), nebo jej drž, nestav a riskuj ztráty času a technologické zpoždění, kvůli možnosti využít architekta hned 2x?
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Tak a máme tu další hřebík do rakve....Že půjdou odměny v HWE do kýble to jsem tušil. Čekal jsem posun zlata někam výš a hromadu geniálních stavebních žetonů. Ale tohle???? To musel vymyslet někdo, kdo má mozek na Marsu. Boha, kdo myslíte, že vám to bude za siláž hrát? Kdo myslíte, že vám za ty žetony na stavbu bude platit? Zlatkaři je vůbec, ale vůbec nepotřebují, ty už mají dávno postaveno....
    No nic. Jdu spát a doufám, že zítra bude hezky, abych si užil kolo.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Koukám, v nové těžké práci nám místo povolení k těžbě zlata dali trochu humusu a krmiva pro kravky :) Teda, tomu říkám parádní vylepšení.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak už nevím, zda budu v něčem soutěžit. Totálně ty odměny porůžili a tak jde dřina mimo mě.
    Když budu něco sklízet a půjde to do dřiny, tak prosím, ale abych ji cíleně jel, tak to bych se musel též porůžit.
  • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Po dlouhé době jsem ztvrdla u pc po půlnoci, tak jsem se šla kouknout, zda nepustili baličku. 
    Ale tak dobře jsem se nepobavila už hodně dlouho, když jsem viděla ty odměny  :D  

    A nestačím se divit jak lidem začínáte šetřit peněženky a čas  :D

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 31.03.2018
    Jop, na tohle nemá smysl plýtvat nějakými produkty z řas. Pro co? Pro žetony na stavbu? Haha. Jestli to je nějaký experiment, tak jsem zvědav na jeho výsledky. Hádám, že ty uvidíme tak za 2 týdny... Jestli ty odměny zůstanou, jak jsou, nebo dojde k dalšímu radikálnímu přepracování. Ale fascinuje mě, že individuálním odměnám vévodí body mistrovství. Tady nám někdo trochu zaspal.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    upraveno 31.03.2018
    za prve miesto ktore sme teda ako spolok White-trees vybojovali lebo čo už keď ste na pol ceste sme žiadne body do MS serverov nezískali ešte si opovážia prehodiť odmeny kvôli ich .... stavebnému slotu a znevážiť aj odmeny aj v ostatných súťažiach?????? tu je niekto veľmi trúfalý by som povedal, ja som zlatky nekúpil už vyše roka a veru tak kvôli ich opakovaným sprostostiam ani neurobím! toto nech si zoberú do úvahy od človeka, ktorý chápal že na chod niečoho peniaze treba! tak nech to kľudne vypnú chudáci! Všetci čo vymenili ten starý tím nech dajú výpovede! stoja dokopy na jedno brdo!!!
    P.S. *** za *** 1 700 000 bodov čo každé ráno nájdem v búde od psa strašných 40 rýchlych krmív pre prasatá asi dám dovolenku na mesiac pre námorníkov lebo som v TP vyhral jackpot!!! ***

    edit: smazání vulgarit (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 31.03.2018
    fakt už nemáme slov na to, čo v poslednej dobe predvádzajú s odmenami. ako obyčajné krmivá ktoré si vyrobím za pár minút je výsmech nás všetkých. žiadna motivácia minúť doláre na bonusy, chaluchy a zlato ani nevravím.

    krásne sviatky všetkým aj ggs teda :)
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    upraveno 31.03.2018
    ja začinam mit dojem že je april a beži tyden blaznu nemam slov :s Krasne svatky všem :)
  • benjuch (CZ1)benjuch (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    tak mi to tak příjde, že big farma začne být velmi klidnou časově nenáročnou hrou, protože tyto ceny co ted předvedli ala spolkovka a teď mašina si mužou strčit tam kam nikdy nezasvítí slunce :DDDDDD

  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Proč jsou v odměnách za umístění spolku opět body do MS??? 
Sign In to comment.