Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 26.3.2018: Nové odměny a prodloužená odstávka"

1614

Komentáře

  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Rozumím, že když nám do spolkovky přidají stavební žetony, že něco logicky odeberou. Ale co považuji za obvzlášť nešťastné je:
    1) v odměnách pro stříbrnou ligu není ani jedno krmivo z řas!! To budou hráči vyhrávat krmiva z řas v jiných akcích, aby pak měli co spotřebovávat během spolkovky? No toto....
    2) ty granule pro rybky prosím za něco vyměňte. Během spolkovek jich vyrobíme tolik, že se nám pomalu nevejdou do jezírka. Opravdu je nepotřebujeme.
  • streblovapavla (CZ1)streblovapavla (CZ1) Komentářů: 16
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, když už se tu bavíme tak hypoteticky, doufám, že při těch "nových" úpravách také nesnížili procentní úspěšnost na získání zlaté licene v kole štěstí (což už se párkrát stalo...). Ale ono mi to může být vlastně "putna", protože už nebudu mít možnost jak získat v soutěžích větší množství žetonů...  :lol:
    Prosímtě netahej sem něco, co s touto aktualizací vůbec nesouvisí :flushed:

    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Nebudu komentovat odměny:::(( je to dostatečně popsáno výše. Ale docela by mě zajímalo když je stavebních žetonů přes 80, načtou se a po odhlášení se ztratí???? Tak to je fakt danajský dar, opět se podělalo vše co se dalo, každá inovace je do kopru:::((
    Už jsem to psala výše několikrát, je tam i chyba v zobrazení.
    tak to jsem zvědavá, zda se to po nějaké další aktualizaci načte
    Jak načte? Chyba je, žes jich původně měla zobrazeno více.
    Původně více??, no snad když je v odměnách za spolkovku přes 80, tak by se mělo načíst vše, pokud ne, tak to do těch odměn nemusí dávat, je to k ničemu, jak jsem řekla předtím, danajský dar
    Říkám, že je tam chyba v zobrazení, kdy se někomu zobrazuje vyšší počet, než reálně měl dostat. Pokud jsi samozřejmě nedostala nějakou odměnu, obrať se na podporu.
    na podporu jsem se obrátila už když mi někdo vytuneloval farmu a ani se neobtěžovali odepsat...............takže kvůli takové prkotině ne nebudou obtěžovat zase
  • u Medveda (CZ1)u Medveda (CZ1) Komentářů: 16
    Angel zajíma mě proč mi neodpoviš na tu spolkovou akci ktera končí později než MS , Takže se  body za polkovku do  MS počítat nebudou ? Docela špatne počty a to je zevším v teto hře prostě nic nenavazuje aby se něco připočetlo jak to ma byt v kalendaři. 
  • .beabea. (CZ1).beabea. (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Nebudu komentovat odměny:::(( je to dostatečně popsáno výše. Ale docela by mě zajímalo když je stavebních žetonů přes 80, načtou se a po odhlášení se ztratí???? Tak to je fakt danajský dar, opět se podělalo vše co se dalo, každá inovace je do kopru:::((
    Už jsem to psala výše několikrát, je tam i chyba v zobrazení.
    tak to jsem zvědavá, zda se to po nějaké další aktualizaci načte
    Jak načte? Chyba je, žes jich původně měla zobrazeno více.
    nevim proč uvadiš hrače v omyl....spočitala jsem ještě jednou kolik žetonu bych měla mit od počatku spolkovky a zas mi vyšlo 73....takže po zahajeni stavby mělo by jich zbyt 23....takže nam neřikej,že je chyba,že jsme jich měli zobrazenych vice....chyba je,že jich mame meně !
    a už se o tom nebudu bavit protože je to marne....

  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    moc holky nepruďte , nebo budete mít červenou kombinézu na 5 let  :D:D  je to marné, je to marné :D:D
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    odměny  ve spolkovce  jsou opravdu směšné ,ale zlatá liga bude hrát i kdyby nám nedali vůbec nic :smiley:
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mně se ,po dosažení 59 žetonů, objevila hláška, že další mohu mít, až jich bude zase méně (něco v tom smyslu), tak jsem začal stavět a nemám s tím problémy.
  • kleali (SK1)kleali (SK1) SK1 Komentářů: 48
    no tak,asi to sem zas nepatatrí,ale nemám nervy hľadať nejaké správne vlákno zas..tie odmeny v MS spolkov stoja za ..nechcem ani napísať čo...proste sa neoplatí MS spolkov ani hrať...a ak tak dopadnú aj uťp,tak to vám gratulujem !!! ozaj prídete o kopec zlata,ako my sme prišli o motiváciu hrať.To je jedno,či kúpime zlatky,alebo nie,ale aj menšie farmy a spoločenstvá hrali kvôli chaluhám a truhličkám,lebo sem -tam sa aj zlatko objavilo,alebo zlaté kvety a tak..teraz nie je motivácia žiadna..ozaj GRATULUJEM  k takým zmenám..a to nás otravujete s MS spolkov každé  4 dni pomaly !!!   Vďaka :(
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 27.03.2018
    Co se to dnes děje? Teď mi 5x 6x po sobě během cca 10 minut spadla hra.

    Fajn, opět to spadlo. No nic, jdu ze hry pryč, dnes už jsem si té zábavy užila až dost.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 27.03.2018
    tak toto mne fakt dostalo! Spíš to mělo být v "co mne naštvalo". Mám stavební slot volný = rozuměj, nic jsem nestavěla, dala jsem si teď stavbu, a co se nestalo? Použilo to ke stavbě extra stavební slot za ty nové žetony. Tak toto pánové vývojáři fakt nevychytali! Podle mne, pokud nic nestavím, tak by to mělo použít normální stavební slot, a ne vyplýtvat extra stavební mince. V této podobě je to danajský dar, protože bych si ráda ušetřila mince na stavění, až bude architekt.
  • rojanka (SK1)rojanka (SK1) Komentářů: 64
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    tak toto mne fakt dostalo! Spíš to mělo být v "co mne naštvalo". Mám stavební slot volný = rozuměj, nic jsem nestavěla, dala jsem si teď stavbu, a co se nestalo? Použilo to ke stavbě extra stavební slot za ty nové žetony. Tak toto pánové vývojáři fakt nevychytali! Podle mne, pokud nic nestavím, tak by to mělo použít normální stavební slot, a ne vyplýtvat extra stavební mince. V této podobě je to danajský dar, protože bych si ráda ušetřila mince na stavění, až bude architekt.
    Presne to isté sa stalo aj mne.....nechápem dôvod, načo nám ten slot vôbec bude....ak ho budem chcieť nechať na architekta, tak do tej doby nebudem môcť nič vylepšovať, aby som ho neminula. Kľudne ho môžu zrušiť, radšej chcem späť  pôvodné odmeny, ktoré sme mali v majstrovstvách spoločenstva.
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    tak toto mne fakt dostalo! Spíš to mělo být v "co mne naštvalo". Mám stavební slot volný = rozuměj, nic jsem nestavěla, dala jsem si teď stavbu, a co se nestalo? Použilo to ke stavbě extra stavební slot za ty nové žetony. Tak toto pánové vývojáři fakt nevychytali! Podle mne, pokud nic nestavím, tak by to mělo použít normální stavební slot, a ne vyplýtvat extra stavební mince. V této podobě je to danajský dar, protože bych si ráda ušetřila mince na stavění, až bude architekt.
    ale oni to v OO uvedli, že se slot aktivuje po získání potřebného množství žetonů, tudíž bude mít přednost před tím obyčejným.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tak bylo psáno, že po dosažení potřebného počtu žetonů se okamžitě použijí první zadanou stavbou, ať to bude cokoliv, i kdyby jen dávání dekorky z inventáře. Tak to je naneštěstí schválně. Takže kdo si je chce schovat na architekta, bude muset 2-10 dní čekat, než se drahý uráčí přijít, a nestavět. A z toho hlediska je prospěch z čekání dost malý v porovnání se ztrátou času. Málokdo vydrží. Vymysleli to rafinovaně, to se jim musí nechat.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    No ano, většinou je ve všem hák a pastička. Uvidím, zkusím počkat, pokud ovšem nezapomenu :lol:
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Pročítám tady ty odpovědi,ale nějak jsem nepochopila,co bude s těma stavebníma žetonama u hráčů,kteří je nedostali.Platí,že se mají všichni obrátit na podporu?A dál se chci zeptat,z jakého důvodu jsou v odměnách za umístění spolku body do MS,když MS končí dřív než spolkovka?K čemu nám budou?Spoluhráč ze spolku tady už o tom psal,ale nebylo mu odpovězeno.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.03.2018
    black-.-angel napsal(a):
    Původně více??, no snad když je v odměnách za spolkovku přes 80, tak by se mělo načíst vše, pokud ne, tak to do těch odměn nemusí dávat, je to k ničemu, jak jsem řekla předtím, danajský dar
    Říkám, že je tam chyba v zobrazení, kdy se někomu zobrazuje vyšší počet, než reálně měl dostat. Pokud jsi samozřejmě nedostala nějakou odměnu, obrať se na podporu.
    na podporu jsem se obrátila už když mi někdo vytuneloval farmu a ani se neobtěžovali odepsat...............takže kvůli takové prkotině ne nebudou obtěžovat zase
    Na každý ticket musí odpovědět. Pokud dlouho neodpovídali, máš odpovědět na automatickou odpověď, kterou dostaneš po přijetí ticketu.

    u Medveda (CZ1) napsal(a):
    Angel zajíma mě proč mi neodpoviš na tu spolkovou akci ktera končí později než MS , Takže se  body za polkovku do  MS počítat nebudou ? Docela špatne počty a to je zevším v teto hře prostě nic nenavazuje aby se něco připočetlo jak to ma byt v kalendaři. 
    A co ti k tomu mám říct? Prostě to tak je, zpětnou vazbu jsem předala, to však neznamená, že se s něčím posune. Ne, neposune. Jen se pro příště pokusí podobné kolizi vyhnout.

    .beabea. (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Jak načte? Chyba je, žes jich původně měla zobrazeno více.
    nevim proč uvadiš hrače v omyl....spočitala jsem ještě jednou kolik žetonu bych měla mit od počatku spolkovky a zas mi vyšlo 73....takže po zahajeni stavby mělo by jich zbyt 23....takže nam neřikej,že je chyba,že jsme jich měli zobrazenych vice....chyba je,že jich mame meně !
    a už se o tom nebudu bavit protože je to marne....
    Já ti říkám, že tam je chyba v zobrazení. Tu máme potvrzenou. Že tam je chyba, že něco nedostaneš, máš kontaktovat podporu, to už jsem tady taky psala.

    Pročítám tady ty odpovědi,ale nějak jsem nepochopila,co bude s těma stavebníma žetonama u hráčů,kteří je nedostali.Platí,že se mají všichni obrátit na podporu?A dál se chci zeptat,z jakého důvodu jsou v odměnách za umístění spolku body do MS,když MS končí dřív než spolkovka?K čemu nám budou?Spoluhráč ze spolku tady už o tom psal,ale nebylo mu odpovězeno.
    Ano, na podporu, psala jsem to mnohokrát, píšu to znovu. Body tam jsou stejně jako odměna navíc, nejsou místo něčeho jiného. Konec prostě vychází po, tak můžete aspoň sbírat body v odměnách za aktivitu. Tam není co odpovídat, prostě to tak je.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Původně více??, no snad když je v odměnách za spolkovku přes 80, tak by se mělo načíst vše, pokud ne, tak to do těch odměn nemusí dávat, je to k ničemu, jak jsem řekla předtím, danajský dar
    Říkám, že je tam chyba v zobrazení, kdy se někomu zobrazuje vyšší počet, než reálně měl dostat. Pokud jsi samozřejmě nedostala nějakou odměnu, obrať se na podporu.
    na podporu jsem se obrátila už když mi někdo vytuneloval farmu a ani se neobtěžovali odepsat...............takže kvůli takové prkotině ne nebudou obtěžovat zase
    Na každý ticket musí odpovědět. Pokud dlouho neodpovídali, máš odpovědět na automatickou odpověď, kterou dostaneš po přijetí ticketu.

    u Medveda (CZ1) napsal(a):
    Angel zajíma mě proč mi neodpoviš na tu spolkovou akci ktera končí později než MS , Takže se  body za polkovku do  MS počítat nebudou ? Docela špatne počty a to je zevším v teto hře prostě nic nenavazuje aby se něco připočetlo jak to ma byt v kalendaři. 
    A co ti k tomu mám říct? Prostě to tak je, zpětnou vazbu jsem předala, to však neznamená, že se s něčím posune. Ne, neposune. Jen se pro příště pokusí podobné kolizi vyhnout.

    .beabea. (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Jak načte? Chyba je, žes jich původně měla zobrazeno více.
    nevim proč uvadiš hrače v omyl....spočitala jsem ještě jednou kolik žetonu bych měla mit od počatku spolkovky a zas mi vyšlo 73....takže po zahajeni stavby mělo by jich zbyt 23....takže nam neřikej,že je chyba,že jsme jich měli zobrazenych vice....chyba je,že jich mame meně !
    a už se o tom nebudu bavit protože je to marne....
    Já ti říkám, že tam je chyba v zobrazení. Tu máme potvrzenou. Že tam je chyba, že něco nedostaneš, máš kontaktovat podporu, to už jsem tady taky psala.

    Pročítám tady ty odpovědi,ale nějak jsem nepochopila,co bude s těma stavebníma žetonama u hráčů,kteří je nedostali.Platí,že se mají všichni obrátit na podporu?A dál se chci zeptat,z jakého důvodu jsou v odměnách za umístění spolku body do MS,když MS končí dřív než spolkovka?K čemu nám budou?Spoluhráč ze spolku tady už o tom psal,ale nebylo mu odpovězeno.
    Ano, na podporu, psala jsem to mnohokrát, píšu to znovu. Body tam jsou stejně jako odměna navíc, nejsou místo něčeho jiného. Konec prostě vychází po, tak můžete aspoň sbírat body v odměnách za aktivitu. Tam není co odpovídat, prostě to tak je.
    Nechápu,o jaké chybě v zobrazení tady furt píšeš,hráči nic chybně zobrazeny neměli,žetony prostě nedostali.Dobře,budou kontaktovat podporu.A tobě nebo GGS se zdá jako úplně normální,že jsou v odměnách body do MS,které budou po spolkovce k ničemu,když MS končí dřív?Proč je tam dávají???Jaký k tomu mají důvod?
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já bych tipl, že si to docela obyčejně blbě spočítali a nedošlo jim, že mistrovství skončí dřív. Šli podle nějaké šablony, a drželi se jí, i když to vycházelo tak, že poslední spolkovka mistrovství přetahuje. Prostě proto, že se snažili do mistrovství nacpat co nejvíc spolkovek.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Já bych tipl, že si to docela obyčejně blbě spočítali a nedošlo jim, že mistrovství skončí dřív. Šli podle nějaké šablony, a drželi se jí, i když to vycházelo tak, že poslední spolkovka mistrovství přetahuje. Prostě proto, že se snažili do mistrovství nacpat co nejvíc spolkovek.
    Jasně,nám to taky došlo,ale vadí mě,jak mi na tohle odpověděla moderátorka.Mohla napsat pravdu,že to tak je a nee nějaké nesmysly,že není na co odpovídat a že si máme aspoň sbírat body za aktivitu..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.03.2018
    Nechápu,o jaké chybě v zobrazení tady furt píšeš,hráči nic chybně zobrazeny neměli,žetony prostě nedostali.Dobře,budou kontaktovat podporu.A tobě nebo GGS se zdá jako úplně normální,že jsou v odměnách body do MS,které budou po spolkovce k ničemu,když MS končí dřív?Proč je tam dávají???Jaký k tomu mají důvod?
    Já screeny k té chybě viděla, kdo ji potkal, ví, o čem mluvím.

    Pokud se někdo ale snaží hromadit žetony nad těch 50, tak to samozřejmě nejde, musí využít slot, aby mohl dostat další, což už tu nicméně padlo. Pokud však bylo místo a stejně žetony nebyly připsány, nikdo jiný než podpora to neprověří.

    Co se zdá mně normální, je naprosto irelevantní, já odměny ani termíny událostí nevytvářím. Jak jsem řekla, zpětnou vazbu jsem předala, aby se to příště neopakovalo, tentokrát s tím nic neuděláme, opravdu nemám co více k tomu dodat.

    Že tam jsou body navíc, je úplně jedno, nejsou tam místo ničeho, jsou tam prostě úplně navíc, jak za aktivitu, tak za umístění.

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Já bych tipl, že si to docela obyčejně blbě spočítali a nedošlo jim, že mistrovství skončí dřív. Šli podle nějaké šablony, a drželi se jí, i když to vycházelo tak, že poslední spolkovka mistrovství přetahuje. Prostě proto, že se snažili do mistrovství nacpat co nejvíc spolkovek.
    Jasně,nám to taky došlo,ale vadí mě,jak mi na tohle odpověděla moderátorka.Mohla napsat pravdu,že to tak je a nee nějaké nesmysly,že není na co odpovídat a že si máme aspoň sbírat body za aktivitu..
    Jaké nesmysly? Napsala jsem, jak jsem "nakoupila". Takže se prosím trochu mírni, já opravdu za obdobnými rozhodnutími nestojím.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Já si zas myslím, že to pěkně porůžili. Zase tam mají chyby, zase musíš Ty kontaktovat podporu, z které nic nevypadne.
    Docela rád bych zažil atˇuž aktualizaci či hotfix, který(á) by byl(a) bez chyb. Jenže toho se už, vzhledem k věku, nedožiju.
    Opravdu už nic ať nevymýšlí a začnou opravovat.
    V noci to zase pěkně lagovalo a nebylo to prvně.
    Ať začnou zase používat testovací server, než do hry něco pustí. Jak jsem to tu pročítal, tak to dost hráčů zkoušelo a testovalo a nyní je nějak ticho po pěšině.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    To je ale zajímavé.. šla jsem zaktualizovat návod k velikonoční události, zatím je tu stále jen ten z loňska. A.. u něj je odkaz na ofiko, které se vázalo k velikonoční události a které především tehdy zavedlo změnu odměn ve spolkovce. To nás tedy bude čekat každé velikonoce? :dizzy: To jsou tedy opravdu pěkné vyhlídky.
  • u Medveda (CZ1)u Medveda (CZ1) Komentářů: 16
    Pišeš že pro přiště se budou snažit aby se akce neminula s MS a body nešly na zmar a připisovaly se za spolkovku . JENŽE  TOTO NENÍ POPRVE .
    Byva to i u jinych akcich kdebyse mělo něco přičist , a nejdeto protože akce nebo hra již skončila.
    Tak to byva i u Kompenzace kterou nam někdy dají ale nejde využi porotože akce davno skončila nebo začne za par dní a Kompenzace mezi tím zanikla , takže darek  nedarek jak v pohadce, u te se zasmějeme ale vehře ktera nas ma po praci uklidnit aby jsmesi spočly jen nadavame a přestava nas bavit.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    u Medveda (CZ1) napsal(a):
    Pišeš že pro přiště se budou snažit aby se akce neminula s MS a body nešly na zmar a připisovaly se za spolkovku . JENŽE  TOTO NENÍ POPRVE .
    Byva to i u jinych akcich kdebyse mělo něco přičist , a nejdeto protože akce nebo hra již skončila.
    Tak to byva i u Kompenzace kterou nam někdy dají ale nejde využi porotože akce davno skončila nebo začne za par dní a Kompenzace mezi tím zanikla , takže darek  nedarek jak v pohadce, u te se zasmějeme ale vehře ktera nas ma po praci uklidnit aby jsmesi spočly jen nadavame a přestava nas bavit.
    U spolkovky a mistrovství je to poprvé. Kompenzace jsou tématem úplně mimo, i tam však máme návrhy na řešení odměn v budoucnu tak, aby z nich opravdu hráč něco měl. Uvidíme ;)
  • miku63 (CZ1)miku63 (CZ1) Komentářů: 10
    vidím, že odměny ze spolkové jsou trnem v oku každému ... postoupili jsem do zlaté s vidinou lepších odměn, a jsou ´horší než v začátečnické :-((
    k těm stavebním slotům,,, je dobré, že se dají vylepšovat dvě budovy , ale při nepřítomnosti architekta je to dost těžké u vyšších lvl  a čekat na něho, tak se přichází o stavební žetony, tak jak to teda píši, pokud nepoužiješ okamžitě, nepřičtou se ti další ...:-((
    nevím, jak je to s předností, ale já si překlapla na obrazovce dole nejdřív normální vylepšení a žetony mě to nevzalo ,, až když jsem si obrazovku přehodila na stavební slot .na další stavbu ..takže asi tak 
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    black-.-angel napsal(a):
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Neslo mi o odemceni slotu,ale kapacitu skladu na zetony.Prihlasila jsem se do hry,kdy bylo jiz ziskano 59 zetonu,dala jsem stavit,zbylo 9,pak prisla odmena-14 zetonu,mam 23....
    Jde o to,kdo se prihlasil po te posledni odmene,ma 73 maa sklade.
    A kdo mel rano 59,nedal nic stavet,odmena 14 zetonu se nepricita,kvuli kapacite skladu....
    Chapu to tak dobre???
    Když dostaneš vodu navíc, taky se ti přičte, i když jsi dávno nad kapacitou. To by neměl být ten problém, teď mi to potvrdil i QA, proč žetony byly připsány jen někomu, to zatím netušíme. Každopádně se s tím zatím nikdo jiný neozval.

    Nepripočitalo ani nám  posledné 14  ,máme iba 59 zo včerajška.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Bojenka (CZ1) napsal(a):
    Pokud jde o nás, pokoušíme se o získání nových dekorací a je nám úplně jedno kde se umístíme. Pokud se nám to podaří a my se vynasnažíme, se soutěžením ve spolkovkách končíme. Minimálně do té doby, než se něco výrazně změní. 
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    Nechápu,o jaké chybě v zobrazení tady furt píšeš,hráči nic chybně zobrazeny neměli,žetony prostě nedostali.Dobře,budou kontaktovat podporu.A tobě nebo GGS se zdá jako úplně normální,že jsou v odměnách body do MS,které budou po spolkovce k ničemu,když MS končí dřív?Proč je tam dávají???Jaký k tomu mají důvod?
    Já screeny k té chybě viděla, kdo ji potkal, ví, o čem mluvím.

    Pokud se někdo ale snaží hromadit žetony nad těch 50, tak to samozřejmě nejde, musí využít slot, aby mohl dostat další, což už tu nicméně padlo. Pokud však bylo místo a stejně žetony nebyly připsány, nikdo jiný než podpora to neprověří.


    Ve spolku se od 74 k 93 odměně dostaneme během chvilky.Pokud hráč mezi 74 a 93 odměnou(stavební žetony),rychle nezareaguje a nedá okamžitě něco stavět,je to bráno,že záměrně hromadí žetony a nemá na odměnu 73 nárok(nebo spíš někdo jo a někdo ne-co o tom rozhoduje,opravdu nevím).A hráč také musí být v této době online?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    liloja (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Neslo mi o odemceni slotu,ale kapacitu skladu na zetony.Prihlasila jsem se do hry,kdy bylo jiz ziskano 59 zetonu,dala jsem stavit,zbylo 9,pak prisla odmena-14 zetonu,mam 23....
    Jde o to,kdo se prihlasil po te posledni odmene,ma 73 maa sklade.
    A kdo mel rano 59,nedal nic stavet,odmena 14 zetonu se nepricita,kvuli kapacite skladu....
    Chapu to tak dobre???
    Když dostaneš vodu navíc, taky se ti přičte, i když jsi dávno nad kapacitou. To by neměl být ten problém, teď mi to potvrdil i QA, proč žetony byly připsány jen někomu, to zatím netušíme. Každopádně se s tím zatím nikdo jiný neozval.

    Nepripočitalo ani nám  posledné 14  ,máme iba 59 zo včerajška.
    Protože nejde jít přes 50 - pouze první odměnou, pokud jsi před jejím připsáním pod padesáti. Pokud máš už přes padesát a slot nepoužiješ, další odměna se ti nepřipíše. Tak tento systém funguje, nelze žetony hromadit, na tom je to celé postaveno.

    black-.-angel napsal(a):
    Pokud se někdo ale snaží hromadit žetony nad těch 50, tak to samozřejmě nejde, musí využít slot, aby mohl dostat další, což už tu nicméně padlo. Pokud však bylo místo a stejně žetony nebyly připsány, nikdo jiný než podpora to neprověří.
    Ve spolku se od 74 k 93 odměně dostaneme během chvilky.Pokud hráč mezi 74 a 93 odměnou(stavební žetony),rychle nezareaguje a nedá okamžitě něco stavět,je to bráno,že záměrně hromadí žetony a nemá na odměnu 73 nárok(nebo spíš někdo jo a někdo ne-co o tom rozhoduje,opravdu nevím).A hráč také musí být v této době online?
    Žádné záměrně, ale je tam prostě nastavený limit. Nemusí nikdo být online, pouze musí mít v inventáři méně než 50 žetonů, aby další mohly být připsány. Dokud je nepoužije, nemohou být další připočítány.

    Ani podpora to nevyřeší (aktuálně potvrzeno, prostě hráč o odměnu přišel), to jedině pokud by opravdu bylo místo a odměna se nepřipsala vůbec.
Sign In to comment.