Domů Czech Otázky ke hře

Osivo z akcí - zlaté květiny

ferda0123 (CZ1)ferda0123 (CZ1) Komentářů: 4
upraveno 22.05.2017 v Otázky ke hře
kde mám najít semena zlatých květin?

edit: úprava názvu vlákna (black-.-angel)

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ferda0123 (CZ1) napsal(a):
    kde mám najít semena zlatých květin?
    Ty jen tak nenajdeš, výjimečně je lze získat jako odměnu v některých událostech (např. v začátečnické lize v soutěži pro spolky). "Jistotou" jsou pak různé akční nabídky při nákupu zlatých - prime day nebo výhodné nabídky.
  • ferda0123 (CZ1)ferda0123 (CZ1) Komentářů: 4
    a jaké mají užitek?

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ferda0123 (CZ1) napsal(a):
    a jaké mají užitek?

    Ahoj.
    Rostou na nich zlaťáky. 
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Získala jsem semena zlatých květin (moje první) a nikde jsem nenašla, jak přesně to funguje. Je množství zlata, které z nich padá, náhodné a nebo závislé (na levelu pole, hnojení, přidání dárku...). Tedy mám je jenom zasadit a nebo pořádně zvýšit výnos?
    Díky za Vaše zkušenosti.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Sázel jsem je několikrát (asi dohromady 12x). Co jsem vypozoroval, tak fungují takto: kvalita pole, na které je zasadiš, ovlivní počet získaných květin, ale nemá vliv na množství zlata. Nedá se na ně použít humus, ani na ně nelze dát dárek. Zlato je náhodné - sklízel jsem více naráz a množství kolísalo. Z mých 12 pokusů bylo asi 1x 300, 3x 700, 1x 1200, 7x 1000
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Chceš-li zvýšit výnos květin z daného pole, pak požádej někoho o dárek na pole dříve, než tam květiny zasadíš. Pak už to nejde.  Množství zlata to však neovlivní a je náhodné, jak říká Mineas.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    dobrý trik, to mě nenapadlo :)
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Moc díky za odpovědi.
  • rentier (CZ1)rentier (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 04.06.2019
    Jestli tomu dobře rozumím, požádáš někoho , aby ti někdo dal na tvé pole hrábě a ty si tam tu modrou rostlinu zasadíš a získáš zlatáky za cc 2 hodiny,   Je to od cc 500-1200 zlatáku na pole.Obráceně to tedy  zasadit kytku a pak hrábě  TO  nejde pozor na to, pžijdeš o ně 
     !!!!!!!!!!!!
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    rentier (CZ1) napsal(a):
    Jestli tomu dobře rozumím, požádáš někoho , aby ti někdo dal na tvé pole hrábě a ty si tam tu modrou rostlinu zasadíš a získáš zlatáky za cc 2 hodiny,   Je to od cc 500-1200 zlatáku na pole.Obráceně to tedy  zasadit kytku a pak hrábě  TO  nejde pozor na to, pžijdeš o ně 
     !!!!!!!!!!!!
    Ahoj. O nic nepřijdeš. Po zasazení zlatých květin použít hrábě prostě nejde. Pokud chceš vyšší výnos květin, musí se hrábě umístit jako první na prázdné pole. Pak sázet. Zlaťáky to ale neovlivní, sklidíš jen více květin.
Sign In to comment.