Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy s nákupem zlatých

11113»

Komentáře

  • alca.40 (CZ1)alca.40 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Mam problem když vytočim čislo 900 951 177 tak mam zadat kod ten zadam ale oni to chtěj znovu a pořad a nenaskoči to a tak nemohu dostat zlataky ale penize si operator vezme
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, taky se ujisti, že kód zadáváš opravdu správně. Pro jakékoli problémy ohledně platby je nicméně třeba kontaktovat podporu hry.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem, prosím, potýkáte se ještě s problémy při placení přes O2?

    Předem díky za reakce a přeji pěkný víkend! ;)
  • Pemi (CZ1)Pemi (CZ1) Komentářů: 1
    Dobrý den, nemohu dohledat zpětně, jak je to s nákupem zlaťáků přes SMS u o2? Už nelze kupovat? Nebo to nejde jen mě? Děkuji za info.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pemi (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, nemohu dohledat zpětně, jak je to s nákupem zlaťáků přes SMS u o2? Už nelze kupovat? Nebo to nejde jen mě? Děkuji za info.
    Ahoj, nějaké problémy se vyskytovaly, ale už by to snad mělo být v pořádku. Pokud ti to stále nejde, obrať se na podporu.
  • Iveta Holovičov (CZ1)Iveta Holovičov (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 08.03.2017
    Mam taky problem, neviem kde ho mam riesit, dnes som si chcela zaplatit zlataky v zakladnej hodnote 3,49 eur a nejakym nedopatrenim mi to preskočilo na platbu zlatakov v hodnote 34,99 eur , ma skoro porazilo ked som to videla, čo som si nevšimla, ako sa to mohlo stat, az ked mi pripočitalo 85 000 zlatakov, az ked mi to strhlo z účtu, neviem uz kde mam poziadat o upravu, o vratenie penazi a strhnutie iba tych 3,49 eur a ponechanim tych 6500 zlatakov, prosim o pomoc :(

    edit: smazání asi 50 volných řádků kvůli přehlednosti (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mam taky problem, neviem kde ho mam riesit, dnes som si chcela zaplatit zlataky v zakladnej hodnote 3,49 eur a nejakym nedopatrenim mi to preskočilo na platbu zlatakov v hodnote 34,99 eur , ma skoro porazilo ked som to videla, čo som si nevšimla, ako sa to mohlo stat, az ked mi pripočitalo 85 000 zlatakov, az ked mi to strhlo z účtu, neviem uz kde mam poziadat o upravu, o vratenie penazi a strhnutie iba tych 3,49 eur a ponechanim tych 6500 zlatakov, prosim o pomoc :(

    edit: smazání asi 50 volných řádků kvůli přehlednosti (black-.-angel)
    Ahoj, to se obávám, že ti nikdo nevrátí, přeci jen před dokončením celého nákupu máš potvrzení, nelze se "ukliknout". Nicméně podpora je jediná, s kým to můžeš řešit.
  • Mne to tam ukazovalo ale 3,49 tak neviem čo sa mohlo stat ???
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mne to tam ukazovalo ale 3,49 tak neviem čo sa mohlo stat ???
    Jak říkám, obrať se na podporu ;)
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    upraveno 15.08.2017
    ahojky mám problém koupit přes SMS - ku zlaťáky  = zadám číslo telefonu - ( v telefonu je dost peněz ) - kliknu na = zaplatit pomocí sms - znova se mi objeví moje zadané číslo telefonu a žádá to poskytovatele služeb  = což nikdy nechtělo, ale zadám t-mobile  = opět kliknu na zaplatit pomocí sms - kliknu na pokračovat , ale objeví se mi  = platba byla odmítnuta - zkusila jsem to několikrát , ale se stejným výsledkem  takže jsem odříznutá od nakupování zlatých a ztrácím výhody nabídek ve hře   poradí mi někdo ? děkuji 

    konečně se to povedlo ale pozdě akce s nabídkou zlatých = navýšení už zmizela no vybrala jsem alespoň malou částku

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • newmexiko (SK1)newmexiko (SK1) SK1 Komentářů: 36
    Ahoj... prave bola ponuka na zakupenie Zlata 2v1.. poziadavku som posielana na Telefon no neprisla mi ziadna SMS s PIN codom..skusala som to viacej krat no vobec nic.. takze som si nemohla kupit zlatky cez Telefon..
  • newmexiko (SK1)newmexiko (SK1) SK1 Komentářů: 36
    newmexiko (SK1) napsal(a):
    Ahoj... prave bola ponuka na zakupenie Zlata 2v1.. poziadavku som posielana na Telefon no neprisla mi ziadna SMS s PIN codom..skusala som to viacej krat no vobec nic.. takze som si nemohla kupit zlatky cez Telefon..


    Tak a dnes prave to iste.. neda sa cez mobil nic kupit.. neposielate spatne SMS s PIN codmi..ani ked kliknem na preposlat..


  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    newmexiko (SK1) napsal(a):
    newmexiko (SK1) napsal(a):
    Ahoj... prave bola ponuka na zakupenie Zlata 2v1.. poziadavku som posielana na Telefon no neprisla mi ziadna SMS s PIN codom..skusala som to viacej krat no vobec nic.. takze som si nemohla kupit zlatky cez Telefon..


    Tak a dnes prave to iste.. neda sa cez mobil nic kupit.. neposielate spatne SMS s PIN codmi..ani ked kliknem na preposlat..


    Ahoj,

    kupovala jsem SMS, převod trval déle, taky jsem si myslela, že je chyba, po restartování se zlatky připsaly a přišlo potvrzení na e-mail.Zlobí to, příště nebudu riskovat.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    newmexiko (SK1) napsal(a):
    newmexiko (SK1) napsal(a):
    Ahoj... prave bola ponuka na zakupenie Zlata 2v1.. poziadavku som posielana na Telefon no neprisla mi ziadna SMS s PIN codom..skusala som to viacej krat no vobec nic.. takze som si nemohla kupit zlatky cez Telefon..


    Tak a dnes prave to iste.. neda sa cez mobil nic kupit.. neposielate spatne SMS s PIN codmi..ani ked kliknem na preposlat..


    Ahoj,

    kupovala jsem SMS, převod trval déle, taky jsem si myslela, že je chyba, po restartování se zlatky připsaly a přišlo potvrzení na e-mail.Zlobí to, příště nebudu riskovat.
    Nevím, proč riskovat, v případě jakýchkoli problémů pomůže platební podpora.
  • Eva (CZ1)Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj dneska jsem si chtela koupit zlataky mobilem ale vubec to nejde uplne zmenily sistem placeni
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.01.2018
    Eva (CZ1) napsal(a):
    Ahoj dneska jsem si chtela koupit zlataky mobilem ale vubec to nejde uplne zmenily sistem placeni
    Co znamená změnili? Můžeš sem dát screen obrazovky? Nefunguje pouze nákup přes SMS?
  • viviane (CZ1)viviane (CZ1) Komentářů: 15
    Dobrý večer,chtěla jsem koupit zlaté přes telefon,ale bohužel to nefunguje,píše mi to,že nemůžou upozornit mobilní síť
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    viviane (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer,chtěla jsem koupit zlaté přes telefon,ale bohužel to nefunguje,píše mi to,že nemůžou upozornit mobilní síť
    Jak nemůžou? Máš povolené platby přes telefon? Už jsi takto někdy zlaté kupovala? Jakého máš operátora?
  • viviane (CZ1)viviane (CZ1) Komentářů: 15
    upraveno 23.03.2018
    nakupovala jsem zlaté vždy jen přes sms

    operátor T MOBILE

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    viviane (CZ1) napsal(a):
    nakupovala jsem zlaté vždy jen přes sms

    operátor T MOBILE

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Zkus se tedy prosím obrátit na podporu, díky.
Sign In to comment.