Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Ostrovní farma

11618»

Komentáře

  • Burgán (CZ1)Burgán (CZ1) CZ1 Komentářů: 11

    Farma tropický ostrov měla podle  kalendáře všech akcí končit až 5.8. akoukám že už skončila dnes,přišla jsem pozdě.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Burgán (CZ1) napsal(a):

    Farma tropický ostrov měla podle  kalendáře všech akcí končit až 5.8. akoukám že už skončila dnes,přišla jsem pozdě.
    Bohužel, toto zaskočilo asi hodně lidí. :-/
    A Havaj začne asi v 18:00, dnes.

    P.S.: Píšeš do špatnýho vlákna. :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    - 5. úkol v 2. kapitole se liší počtem hnojiva a listí, které je potřeba sesbírat. Dle návodu 2000 a 500, dle hry 1000 a 300. Šlo by to opravit?
    Jistě, až budu mít oficiálně potvrzeno, které všechny úkoly byly změněny. Zkrácením dočasných farem došlo k mírným (opravdu mírným) úpravám několika úkolů.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Na ostrovní farmě jsem splnila dodávku koktejlu letní pohoda, na skladě mám 490 kusů, úkol zněl na 450 kusů, ale v úkolníku stále visí dodávka jen 280 kusů. Byl to smíšený úkol, měla jsem dodat pomeranče, ty se připsaly jako splněná část úkolu, ale ty letní pohody, ne. Nikde to nehlásí žádnou chybu a nepomohlo ani hru vypnout a vyčistit všechno CCleanerem. Co mám dělat?
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    a nemaš tam nahodou vyrobu misto dodavky?
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    upraveno 20.03.2018
    Mám tam výrobu, pardon. Ale problém zůstává, mám vyrobeno 490 kusů letní pohody, ale v úkolníku se to nezapisuje. Teď jsem dala vyrobit další, tak jsem zvědavá, co to udělá. Podle mě je to chyba hry, kterou nijak nemohu ovlivnit a přijde mi to líto.

    Jo už mi to došlo, měla jsem už nějaké koktejly vyrobené, když přišel ten úkol s letní pohodou. Takže na skladě je sice mám, ale výrobu jsem ještě nesplnila. Tak to se omlouvám za rozruch, blbě jsem to odhadla já. Považuj to za uzavřený problém a díky :-)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 20.03.2018
    tak mna ste dne s nastvali maximalne, skusala som ci sa mi vojde dekoracia na prazdne miesto na docasnej farme s tým, ze som vylepsovala dom  a zrazu drb, dekoracia sa mi stavia tiež, zlato takmer vsetko v mrni , mam 2 stavebne miesta, pritom o takuto sluzbu vob ec nestojim a ako poznam tutto podarenu firmu stazovat sa mozem akuzrát tak na lampárni, lebo  mi akurát tak odpovedia, ze sa s tým nedá n ic robiť. jedine stastie mate , ze som zlato uz dlho nekupovala, inac by niekto dostal dobre vynadané. 
    este ma chcvilu stvite a na tuto hru sa uz vysoka vykašlem

    A TO NEMá BYT NAHODOU TAK, ZE JEDNO  MOZEM STAVAT NA DOCASNEJ FARME A JEDNO NA TRVALEJ FARME???
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    tak mna ste dne s nastvali maximalne, skusala som ci sa mi vojde dekoracia na prazdne miesto na docasnej farme s tým, ze som vylepsovala dom  a zrazu drb, dekoracia sa mi stavia tiež, zlato takmer vsetko v mrni , mam 2 stavebne miesta, pritom o takuto sluzbu vob ec nestojim a ako poznam tutto podarenu firmu stazovat sa mozem akuzrát tak na lampárni, lebo  mi akurát tak odpovedia, ze sa s tým nedá n ic robiť. jedine stastie mate , ze som zlato uz dlho nekupovala, inac by niekto dostal dobre vynadané. 
    este ma chcvilu stvite a na tuto hru sa uz vysoka vykašlem

    A TO NEMá BYT NAHODOU TAK, ZE JEDNO  MOZEM STAVAT NA DOCASNEJ FARME A JEDNO NA TRVALEJ FARME???
    Ahoj. Můžeš stavět současně na dočasce i na stálé farmě, ale musíš mít ten stavební slot na dočasce odemčený. Máš ?
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    jasne som napisala, ze mam 2 stavebne miesta a nechcela som to. to fakt je medzi čechmi a slovákmi jazyková bariéra??? 
    a mne to dovoli stavat 2 veci na docasnej farme naraz, to je normálne??? 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    jasne som napisala, ze mam 2 stavebne miesta a nechcela som to. to fakt je medzi čechmi a slovákmi jazyková bariéra??? 
    a mne to dovoli stavat 2 veci na docasnej farme naraz, to je normálne??? 
    Promiň jestli jsem se Tě nějak dotkla. Slovenština pro mě není cizí jazyk. Asi jsem byla nepozorná.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jenže pokud si zablokuje ten globální na dočasce, tak ten pro dočasku je jí na stálých farmách úplně k ničemu (rsp. tam ho vůbec neuvidí).
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    aFarmářka Alča (CZ1) napsal(a):
    jasne som napisala, ze mam 2 stavebne miesta a nechcela som to. to fakt je medzi čechmi a slovákmi jazyková bariéra??? 
    a mne to dovoli stavat 2 veci na docasnej farme naraz, to je normálne??? 
    Promiň jestli jsem se Tě nějak dotkla. Slovenština pro mě není cizí jazyk. Asi jsem byla nepozorná.
    Ok, nejde o to ze mi to nefunguje, pretoze mi to funguje, ale ze som to nechcela. Moze byt problem v m ojej myši, ked som sa netuším ako preklikla, ale pri takej sume by tam uz davno malo byt nejaké okno, ktore  sa ma spýta, ci naozaj chcem odomknut dalsie stavebne miesto. 
    doteraz som si myslela, ze je to na to, aby sa dala stavať jedna vec na stálej farme a druhá na docasnej. ze ma to pustí stavat 2 rozne veci , obidve na docasnej farme, to sa mi zdá prinajmenšom čudné. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    aFarmářka Alča (CZ1) napsal(a):
    jasne som napisala, ze mam 2 stavebne miesta a nechcela som to. to fakt je medzi čechmi a slovákmi jazyková bariéra??? 
    a mne to dovoli stavat 2 veci na docasnej farme naraz, to je normálne??? 
    Promiň jestli jsem se Tě nějak dotkla. Slovenština pro mě není cizí jazyk. Asi jsem byla nepozorná.
    Ok, nejde o to ze mi to nefunguje, pretoze mi to funguje, ale ze som to nechcela. Moze byt problem v m ojej myši, ked som sa netuším ako preklikla, ale pri takej sume by tam uz davno malo byt nejaké okno, ktore  sa ma spýta, ci naozaj chcem odomknut dalsie stavebne miesto. 
    doteraz som si myslela, ze je to na to, aby sa dala stavať jedna vec na stálej farme a druhá na docasnej. ze ma to pustí stavat 2 rozne veci , obidve na docasnej farme, to sa mi zdá prinajmenšom čudné. 
    Ahoj. Ne klidně můžeš stavit i dvě věci na dočasné. Ten první slot funguje všude, záleží co dáš stavit první. Pokud na dočasné, stavíš tam a když pak za zlato odemkneš na dočasce ten druhý stavíš tam dvě věci. Bohužel omylem ukliklé zlato ti nevrátí a to mě taky štve, že by měl být nějaký dotaz jestli opravdu chci toto spustit.
  • pepicek2 (CZ1)pepicek2 (CZ1) Komentářů: 0
    Proč na ostrovech není možné pokračovat dál?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pepicek2 (CZ1) napsal(a):
    Proč na ostrovech není možné pokračovat dál?
    Jako máš-li na mysli to, že po jejich skončení začínáme příště znovu, tak to je tím, že se jedná o zhruba měsíční události, jsou to pouze dočasné farmy.
  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Zajímalo by mě,kam mi zmizely dekorace z kola štěstí.Dnes jsem točila 3x a dekorace nikde-stálo ně to 24 žetonů.
Sign In to comment.